MUDr. Havalda z Bratislavy. Je dobrý odborník?

martinakozmanova
17. júl 2007

Ahojky tehulky a samozme aj uz mamicky! Som tu nova a velmi by som sa chcela popytat na Dr.Havaldu z Antolskej nemocnice, ci mi prosim neviete niektora povedat, ci je dobry, odbornik, a pod., ci s nim mate dobre skusenosti. Pomoze mi akakolvek infoska, ci uz dobra, alebo aj horsia, aby som sa vedela orientovat. Pojdem k nemu na buduci tyzden prvy krat, termin mam az za 3 mesiace, no velmi mi zalezi na pristupe a odbornosti Dr., iste ma chapete. Budem vdacna za akukolvek spravicku, netrpezlivo cakam 🙂 🙂 🙂

sisqa19
11. mar 2011

tiež môžem len pozitívne povedať na Dr. Havaldu. pred 6tt som u neho porodila swojho synčeka a hlavne vdaka nemu, bolo celé tehotenstvo velmi kludne a aj pôrod sme zvládli dokonca bez epi. šitie bolo uplne bez problemov a aj hojenie rany. kontrola po 600nedelí bez problemov u neho. normálne mi bude smutno, že už k nemu nexodím ☹ touto cestou by som mu xcela tiež velmi pekne podakovať za všetko, čo pre nás urobil - od počiatočnýx komplikácii až po pôrod a môžem ho len vrelo odporúčať. je to úžasný človek na pravom mieste s neskutočným prístupom. ked niekedy ešte rodiť, tak jedine k nemu.

@fuzinko
@trinity525 prosím vás, neviete, je to ešte aktuálne, že Dr. Havalda robí gynekologiu v Mediclinic?? myslíte, že by bolo možné si ho vybaviť ako gynekologa? akutne potrebujem toho môjho súčasneho vymeniť 😠

trinity525
11. mar 2011

@sisqa19 ano este stale tam je .

trinity525
11. mar 2011

@sisqa19 uplne s tebou vo vsetkom suhlasim, aj ja mam z neho rovnake dojmy 😉 keby vsetci lekari mali ten jeho pristup ...

sisqa19
11. mar 2011

@trinity525 to ano,ked som niekomu povedala, že sa teším na vyšetrenie, tak na mna pozerali, že či som sa nezbláznila 😅 ty tam k nemu xodíš? kolko sa tam platí? 😅

fuzinko
13. mar 2011

@sisqa19 Ahoj, viem ako ťažko sa hľadá dobrý doktor a najmä gynekolog 🙂 . Ja som momentalne v 9 tyždni tehotenstva a to ma nakopla popozerat sa navokol a najst si doktora ktorý bude gynekolog a navyse aj porodník a super po odbornej, ale aj poludskej stránke. Po precitaní roznych for mi vysli rozne moznosti, ale nakoniec som sarozhodla pre MUDR. Havaldu, kedže chcem jednoznačne rodit na antolskej. Na antolskej ma pan doktor len ambulanciu prenatalnu poradnu a urogynekologickú ambulanciu, čiže tam uz pacientky ( tehotne, či netehotne ) neberie, krdy by to stíhal, ked este rodí a opereruje,ale berie v MEDICLINICU. Ja som sa tam objednala, dali mi termín , tak asi o 3 týždne, prídete na vstupný pohovor a ked sa vám bude pačiť podpíšete dohodu. Ja som tehotná a viem, že ročný balík pre tehotné, čiže cela starostlivosť počas tehotenstva, vysetrenia atd ...je 200 eur. Platí to presne rok, čiže mne to vychádza aj po porode. Doktor je uzasný, vtipný, ochotný na vsetko odpovedat. Zatial som mala len prvé vyšetrenie, ale som velmi spokojna.Neskor pridám dalsie dojmy. 🙂

sisqa19
13. mar 2011

@fuzinko jeeejda, to je super 😵 😵 to si ma potešila a dakujem za info. netrpezlivo budem čakať na dalšie 😉 písala som im tam mail, tak snád sa ozvu. si povedala priamo, že k nemu by si xcela?? inak určite nebudeš lutovat ani pri pôrode, on je fakt perfektný! mimoxodom gratulujem k drobčekovi v brušku a prajem hlavne aby ste boli obaja zdraví, aby bolo celé tehu a aj pôrod a všetko po nom čo najkrajšie pre obox 😉

fuzinko
13. mar 2011

@sisqa19
najlepsie je zatelefonovat na to mobilné čislo co je uvedené na webovej stranke MEDICLINCU, pani ti odpovie na vsetky otazky, že ake baličky ponukaju, teda ci si tehotna, ci chces jednorázovo chodit, ci rocne......a dohodnes si termin. On je tam jediný gynekolog, čiže pojdes urcite k nemu a ked budes jeho pacientka a nieco sa stane mozes ist za nim na antolsku, kde je non stop celý tyzden, čiže žiadny strach + dava na seba mobil aby jeho pacientky zavolali keby bolo niečo surne. Zatial sa mi to velmi paci 🙂

sisqa19
14. mar 2011

@fuzinko ou perfiš. idem hned volať ! 😉

sisqa19
15. mar 2011

@fuzinko ehm, asi som našla nejakú inú mediclinic alebo čo, ale mne povedali, že tam Havalda neordinuje 😕

sisqa19
15. mar 2011

ups, ano, našla som inú. už mám tú správnu 😅

alure
15. mar 2011

@sisqa19 pokiaľ ja viem ordinuje na antolskej.Pred pol rokom som u neho rodila a aj som k nemu chodila do poradne.Je fakt skvelý,úžasný a hlavne odborník na pravom mieste.

sisqa19
15. mar 2011

@alure na antolskej robí aj normálne gynekologiu??

alure
16. mar 2011

@sisqa19 ja už nie som tehulka a chodím k nemu naďalej ako ku gynekologovi. Myslím si že by nemal byť problém. V tom mediclinicu je len dva dni v týždni poobede,inak je celé dni na Antolskej. Ja som ani neriešila iného Dr. k nemu som chodila celé tehu a aj kartu som mu hneď dala.....ako pozerám už si po kontrole po 600nedelí ale zavolaj mu a dohodni sa s ním 😉

sisqa19
16. mar 2011

@alure jeeej, tak to je super. to som nevedela, minulý týždeň som bola na kontrole, keby som vedela, tak sa ho popýtam. nevadí, skúsim teraz,snád by ma zobral 😅 vdaka za tip 😉

alure
16. mar 2011

@sisqa19 nie je zač moja.Ja som s ním tiež bola maximálne spokojná a ak by sa náhodou ešte pritrafilo tak jednoznačne chcem byť zas u neho v starostlivosti 😉

sisqa19
16. mar 2011

@alure ja tiež, normálne mi bolo lúto po kontrole, že už ho neuvidím 😀 😀 spokojnosť na 200%, tak snád sa mi podarí toto vybaviť a konečne nebude utrpenie xodiť k lekárovi. keby sa dačo pritrafilo mne, tak tiež jedine k nemu, inak ani nerodím 😀 😀

alure
16. mar 2011

@sisqa19 držím palec 🙂 a tebe aj Marečkovi prajem všetko dobré 🙂 užívaj si to 😉

sisqa19
16. mar 2011

@alure dakujem 😉 vidím, že ty máš dvox synkov, tak to máš veselo už 😉

livia333
4. apr 2011

@sisqa19 , @fuzinko ako pisali baby je v tom medicliniku v PB. Ja som u neho rodila v novembri, chodila som k nemu aj do poradne od 36tt a hoci som mala dobreho gynekologa porodnika, mal jednu velku nevyhodu, jednak rodil len v Ruzinove a bol sukromny a dost drahy :(((
MUDr. Havaldu odporucam, ja som tak uzasneho lekara este nestretla ;) ja som ho sice moc nepoznala...dostala som sa k nemu asi tak 2 krat do poradne...lebo som rodila v 36+4tt, ale nastastie som si ho stihla zazmluvnit a bola som spokojna. Ked som sa po porode dozvedela, ze berie pacientky este v Mediclinik, tak som nevahala a hned som im tam napisala aj zavolala...a rovno presla k nemu 🙂 a tesim sa, az mi je luto, ze gyn.prehliadky su len raz dva krat rocne 😀 na vysetreni po 600 nedeli som tam bola dokonca so syncekom a ma tam velmi zlatu sestricku, kt. mi maleho popestovala, kym bolo nutne 🙂 a rocny poplatok pre netehulky je 100 Eur 🙂 pre tehulky ako bolo uz napisane je 200.

sisqa19
4. apr 2011

@livia333 jeeejda, to je fakt supeeeer. normálne to je asi xoré, že sa baba teší ku gynekologovi, ale nemôžem si pomocť 😀

monka88
25. máj 2011

ahojte babenky!
Chcela by som si zazmluvnit doktora Havaldu.Citala som nanho vela samych pozitivnych reakcii.Neviete ako na tom momentalne je?Ma vela pacientok?myslite ze ma zoberie,ked k nemu len tak nabehnem? 🙂 A aky vlastne je,je starsi,ci mladsi,totiz som ho nevidela este,tak nech sa viem pripravit. Dakujem krasne za infoskyyy 🙂

mamabiba
26. máj 2011

Ahojte kočky. Ja mám na doktora havaldu iba dobré spomienky. odrodil mi prvú dcérku, bolo to skoro pred 8 rokmi, ešte v starom meste. Keby nebolo jeho, musela by som ísť na cisarák. rodila som u neho s EPI a bol veľmi profesionálny, milý, príjemný. Bola som u neho až do teraz do januára. Ešte si ho pamätám na Antolskej. Keby som sa nepresťahovala 200km od bratislavy, určite by som ho ešte mala. A kočky...nieje tam ešte náhodou? lebo ešte v Januári mal dajaké ordinačné hodiny tam.

blavacka
8. jún 2011

ahojte, ja som v marci rodila u Dr. Havaldu na Antolskej svoje prve dieta, porod bol perfektny s epi trval 2,5 hodinky a mala bola na svete.
Chodim k nemu ako ku svojmnu gynekologovi, tak som si ho samozrejme aj zazmluvnila na porod.
Viem,ze na ambulanciu uz neberie, ale ked si ho chete zazmluvnit na porod, tak berie mamicky.
Je to velky odbornik a super clovek.
Pred porodom som si povedala, ze podla toho aky bude,tak budem este uvazovat nad druhym dietatom a na kontrole po 600 nedeli som doktorovi oznamila, ze o 2 roky rodime znovu 😀
Vsetkym mamickam ho vrelo odporucam, oplati sa zazmluvnit si dobreho lekara a mat bezproblemovy porod s peknymi spomienkami...

amaj
17. jún 2011

Ahojte som lekarka a rodila som u pana doktora Havaldu obe svoje deti, jedno este na Zochovej a druhe uz na Antolskej. Je to uzasny clovek a vynikajuci lekar. Na oba porody mam len spomienkovy optimizmus, boli profesiobalne zvladnute a hlavne s citom pre medicinu a situaciu. Odporucam vsetkym, ktore sa pre doktora Havaldu rozhodnete plne mu doverovat. Pridavam aj hlas za docenta Korbela, je to tiez profesional a super clovek.

livia333
2. júl 2011

@blavacka odkedy neberie nove pacientky? Ja som k nemu ako gynekologovi presla po porode (bolo to tento rok), rodila som tiez u neho a nelutujem vyber, je to velky odbornik a prijemny clovek, neviem si predstavit lepsi vyber. Dokonca pred porodom som bola aj na jeho prednaske o porode. Pri nom by som sla rodit kedykolvek zas, aj ked si nemyslim, ze som mala lahky a rychly porod. Je to jeden z mala porodnikov, na koho som nic zle necitala...kiez by behalo viac takychto lekarov po svete ...

blavacka
2. júl 2011

@livia333 ako som pisala, co sa tyka tehotnych, ktore si ho chcu zazmluvnit na porod tie berie a automaticky u neho po porode ostavaju, ale bezne na gynekologicku ambulanciu uz neprijima, ked nie si tehotna len potrebujes gynekologa... Takze ked chce u neho niekto rodit, tak vrelo odporucam 🙂

alama
3. okt 2011

@blavacka
@livia333
@alure
ahoj, ja by som si Mudr. Havaldu chcela zazmluvnit k porodu. Neviete mi poradit, ci sa da k nemu na prenatalnu poradnu aj objednat, alebo si to tam treba len odcakat? Teraz som v 35tt, t.j. cca od buduceho tyzdna by som mala uz chodit na Antolsku. Nechava si pacientky aj po porode, t.j. da sa k nemu dat karta? Dakujem vopred za info 🙂

livia333
3. okt 2011

@alama ja som u neho rodila a hned po porode som k nemu aj presla...som len zavolala sestricke, ze by som chcela chodit k nemu a bolo. Ale @blavacka spominala, ze uz neberie pacientky ...tak skus sa ho spytat, ked zacne chodit do poradne k nemu, on sedi tusim na c. dv. 22, ani si to uz nepamatam :D Ak si ho chces zazmluvnim, tak mu volaj...ja som si ho zazmluvnila este davno pred porodom,lebo niektori Dr. uz potom maju plne diare...ale vsak uvidis, ak bude moct, urcite ta vezme a odrodi. Ja som bola u neho v poradni len 2 krat a uz som rodila 😀 maly sa vypytal trosku skor...ale tak stihli sme to 🙂 a aj on mohol.
A objednat sa na prenatalnu poradnu...on ak ta aj objedna, tak si tam jednoducho odstojis tu radu :(

alama
3. okt 2011

@livia333 dakujem velmi pekne za info, tak tam skusim radsej zajtra zavolat a informujem sa u sestricky ako to presne chodi, nech mi potom nepovie, ze uz je neskoro (teda dufam, ze este stiham 😲 )
A s tym objednanim som si to aj myslela, co uz, tych parkrat to nejako vydrzim 🙂

blavacka
3. okt 2011

@alama ahoj, ked si ho chces zazmluvnit k porodu, tak ta urcite zoberie aj potom, ked budes chciet u neho ostat...
co sa tyka poradne, tie su vzdy v utorok od 8.30 - 15.00 a to si tam vsetci odsedeli...
Odporucam prist po dvanastej to uz tam skoro nikto nie je, lebo vsetky baby vacsinou chodia uz rano.
Ja som vzdy chodila na poradnu medzi 13.00-15.00 a za chvilu som bola vybavena. Na dalsie ultrazvuky sa s nim da uz dohodnut na case, mna daval vacsinou na piatky, lebo vtedy nema nikoho... Vsak sa ho popytaj, je to velmi dobry doktor, ja som bola velmi spokojna aj druhe babo budem rodit urcite u neho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre