MUDr. Hoppan. Ako to u neho funguje?

adulqa
15. mar 2009

prosim vam dievcata, ktore navstevujete dr. hoppana v ke, viete mi povedat ako to je s nim, ze co ma tu svoju ambulanciu na jazere - je sukromna tak sa asi plati, ze? a ake su poplatky, popriade v novej nemocnici tiez sidli ako som sa docitala.. tak tam normalne ordinuje alebo to je len pre tehulky? kto mi vie dat nejake blizsie info o nom budem velmi rada, lebo cem zmenit gynekologa.. dakujem

adulqa
autor
16. mar 2009

nikto nic?? ☹

denduska
16. mar 2009

adulqa, ja som k nemu chodila, nieco sa plati nieco nie, ma tam cennik vyveseny...ja si nepamatam ze by som platila nieco, akurat CD tusim ked som chcela z usg....ale co sa tyka gynekologickych veci (nie tehu) neviem... On niektore vysetrenia robi v novej nemocnici, tak si ta tam zavola ak potrebuje...maju tam napr lepsie usg..
ordinuje nad jazerom.

adulqa
autor
16. mar 2009

no len ja tehotna nie som.. len chcem ho za gynekologa.. a neviem ci aj v novej normalne ordinuje.. lebo tam by mi bolo lepsie ako na jazero chodit.. a ak tie poplatky nie su nejake nenormalne.. tak to sa da..

denduska
16. mar 2009

no on stale jeden den v tyzdni tusim v pondelok je v novej...ale neviem ci nahodou len neoperuje ...kazdopadne, ved sa ho spytaj, ja som s nim nikdy nemala najmensi problem, ani komunikacny... 🙂

anjelinka
16. mar 2009

baby, toto zavru, ale tu je link:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ja k nemu chodim, vcelku som spokojna.

danculik
16. mar 2009

ahoj adulqa...ja som tiez chodila najskor ku gynekologovi dole do starej nemocnice - na Rastrislavke..nepacilo sa mi tam ..tak som sa dala k doktorovi Hoppmanovi na jazero a vrele odporucam...on ti vysvetli co a jak ak mas nejaky problem s tebou podiskutuje, povie ti vsetko aj klady aj zapory..je fakt dorby.Dá sa povedať, že mňa dal dokopy po prvom pôrode .....aj sestrička je veľmi milá a ústretová.

Čo sa týka platieb tak ja chodím tam na normálne vyšetrenia..a neplatím za nič, akurát keď ma ide prezrieť tak platím za to, že nepoužije kovové (no tie blbosti aby ta prezrel zvnutra) ale pouzije plastové ktoré po tvojom vyšetrení odhodí do koša..za to sa platí 150,- Sk.....Joj no neviem na to slovo spomenut🙂🙂🙂

A inak ako tehulka som tam zatial nebola...ale odporučam🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre