MUDr. Jakab Richard. Máte s ním skúsenosti?

maximilian
30. okt 2008

Ahojte baby, mate niektorá skúsenosť s týmto lekárom? Dakujem. 🙂

maximilian
autor
31. okt 2008

Nepozante ho nikto? 🙂

veronka73
5. nov 2008

Mám len veľmi dobre skusenosti, je to Tvoj lekár?...kde sa teraz nachádza?

maximilian
autor
5. nov 2008

Chcela som k nemu isť. Ale momentalne nerobi. Až od polovice novembra by mal začať v apollo biznis centre v novom zariadení.

veronka73
5. nov 2008

aha..ja som k nemu chodila do Euromedixu a potom sa mi stratil, no bola som s nim velmi spokojna, ak budes mat info ze uz zacal daj mi pls vediet, pojdem k nemu. Odporucila mi ho kolegyna ata s nim prezila cele tehotenstvo a rozne komplikacie pred tym co mala a on jej zda sa vzdy velmi dobre pomohol. Myslim,ze je odbornik a je aj mily chlapina "-) drž sa

maximilian
autor
5. nov 2008

Ok dakujem, ked budem mať info, hodim sem. len ja už nemožem na neho čakať, ta som musela najsť ineho dokiho, mrzi ma to. Z Euromedixu odišiel lebo ich kupila ina firma a ma tam gyndošov len na cely tyžden a on robil tušim len dva dni.

veronka73
5. nov 2008

ano robil stredu a piatok iba to je pravda, ja som teraz v Euromedixe, som spokojna ale jemu som verila troska viac

maximilian
autor
5. nov 2008

Mne u neho robila kamoška sestričku v Euromedixe, tak som referencie. No nevišlo to , škoda. A komu chodiš Malyčkajovej teraz?

marara
5. nov 2008

Ahoj Maxi, ja chodím k Maličkayovej. Nepridáš sa?

maximilian
autor
5. nov 2008

Už som si vyhliadla u nas v MA dokiho, ked to s Jakabom nevyšlo. ALe dik 🙂

lia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haniak
12. nov 2008

poznate jakaba???teraz neordinuje kam chodite??????dakujem chodim aj ja k nemu a teraz neviem kam ist poradite???

pipka
12. nov 2008

lius ty tiez poznas Risa? 😕
On je aj Vilkov kamarat...boli sme spolu lyzovat 😵 inak ako gynekolog je tiez super...len ked som sa s nim spoznala, uz som mala svojho a s nim som spokojna tiez, tak nebolo preco menit 😉

pipka
12. nov 2008

inak som sa s nim stretla pred tyzdnom v Euromedixe...teraz je to uz Procare, tak tam urcite je a aj robi. 😉

haniak
12. nov 2008

nerobi teraz az od januara bude niekde pracovat ........ja k nemu chodim a poznam ho osobne

lia
12. nov 2008

nerobi este?? 😕

haniak
12. nov 2008

nerobi az od januara musim ist inemu

pipka
12. nov 2008

a kde je teraz? co ma volno az do januara? 😕

lia
12. nov 2008

asi ano pipi 😀
a ku komu ides haniak??volala si mu??

pipka
12. nov 2008

no chcela by som robit ako on... 😀 lius 😀 😀 😀

haniak
12. nov 2008

neordinuje volala som mu.......az od januara ved mal ordinovat teraz v polke novembra......teraz idem k nam na sustekovu.....aspon to mam blizko.....raz ma porazi z riska......

lia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haniak
12. nov 2008

no ale ked ho najviac potrebujeme nieje ho......a ty kam pojdes ked risko neordinuje???

lia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haniak
12. nov 2008

preco??nespokojna????

pipka
12. nov 2008

tak ked ho vystopujete, dajte vediet 😀

lia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karma
9. jan 2009

ahojte, ja ho zhanam uz mesiac a v euromedixe mlcia. Sa mi to nepaci, vsak ten kto si ho chce najst najde ho. Podla toho co pisete zeby mal byt v Apollo,tam bude centrum Medicover, tak asi tam. Ale tam je to v stave ze pokladaju parkety, tak to este potrva. Ani web nemaju. Takze Richard zacne asi az na jar 🙂 Uz si musim najst niekoho ineho, cakala som do januara, neda sa ☹ Je mi to luto lebo som k nemu chodila 10 rokov a bola som velmi spokojna, moc mi pomohol. Tak mozno o rok ked sa budem moct vratit k nemu 😀 majte sa

lia
9. jan 2009

ahoj karma,mne hovoril,ze v polovici januara by mali otvorit 😉

wewulka
12. jan 2009

ahojte baby, nemate nahodou nieco nove o Jakabovi ? chodila som k nemu do Euromedixu, ale odtial bohuzial odisiel. aj napriek tomu som tam nadalej chodila a chcela chodit, ale po zlej skusenosti, ktoru som zazila prednedavnom, som si okamzite popytala informacie na Jakaba a v Euromedixe mi len povedali, zevraj mi mal byt v Apolle a ked som sa tam bola pytat, baba dole mi povedala, ze si nie je ista ci uz je poschodie na ktorom ma byt Medicover hotove.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre