MUDr. Jakub Daniš v nemocnici na Antolskej

debbi777
8. apr 2015

MUDr. Jakub Daniš nemocnica Antolská prosím mate niekto skúsenosti ?
Dakujem 🙂

kejtrinka
10. júl 2019

@sandra_1990 ahoj, náhodou si nezistila naňho kontakt, resp. kedy ordinuje? lebo ja som našla len že v stredu doobeda je na gynekologickej onkológii.. prenatálnu poradňu s jeho menom som vôbec nenašla. ďakujem.

sandra_1990
10. júl 2019

@kejtrinka ahoj, zatiaľ vôbec nie 😪 bud. Týždeň mam poslednú poradňu, budem volať do ambulancie a rovno sa opýtam kedy ordinuje a podla toho pôjdem priamo za ním. Ty máš kedy termín?

kejtrinka
10. júl 2019

@sandra_1990 16.augusta, a ty? 🙂 budúci týždeň mám ísť už do nemocnice na poradňu, včera som mala poslednú u svojho gynekológa. len dnes som prepásla ten čas keď mal byť na ambulancii (tej onkologickej), ale skúsim tam zavolať zajtra. hádam mi sestrička dá potrebné info 🙂

veron1991
10. júl 2019

@sandra_1990 ahoj. On chodi ordinovat do SC dr. Malovej. Ale ake ma ordinacne hodiny to netusim. Robi proste v SC poradne vacsinou neskoro poobede, alebo ju kiekedy zastupuje. Takze kontakt na neho este nemam. Ale vraj dostanem.

sandra_1990
11. júl 2019

@veron1991 ja som zo SC tak skúsim prezistiť tu kontakt na neho...

sandra_1990
11. júl 2019

@kejtrinka ja 01.09 ak sa ti podarí získať kontakt, napíš mi pls.

kejtrinka
11. júl 2019

@sandra_1990 bohužiaľ, dnes sa mi nepodarilo celý deň dovolať do ambulancie. dúfam, že nemajú dovolenku.. zajtra tam pôjdem osobne, potom dám vedieť.

kejtrinka
12. júl 2019

@sandra_1990 tak v tej ambulancii bola dovolenka, ale v pondelky a piatky by mal mať poradňu, dnes som ho samozrejme tesne minula, takže ďalšie info až v pondelok.

veron1991
12. júl 2019

@kejtrinka a ake cislo je do jeho ambulancie ?

kejtrinka
12. júl 2019

@veron1991 ambulancia č. 25, 02/6867 2620, pondelok aj piatok by tam mal byť 12:30 - 14:30. dnes o 13:00 tam nebolo už nikoho.

sandra_1990
12. júl 2019

@kejtrinka no super ja najskôr pôjdem až o 2 týždne a takto aspoň teda budem pripravená kedy tam bude, samozrejme ak by sa ti podarilo zohnať priamo na neho telefón bolo by to super 🤗

kejtrinka
15. júl 2019

@sandra_1990 tak dnes som zistila, že poradňu vôbec nemá v tých ambulanciách, že to čo je na dverách väčšinou neplatí. ale zohnať sa ho dá cez pôrodnicu na 3.poschodí. dnes mi však nevedela dať naňho žiaden kontakt. ale v stredu a štvrtok má službu, ak by si sa za ním chcela zastaviť a dohodnúť sa s ním.

sandra_1990
15. júl 2019

@kejtrinka no škoda načo to potom na tých dverách majú? ja najskôr až budúci týždeň pôjdem na antolsku,ale určite ďakujem hádam do pôrodu sa mi podarí s nim spojiť 😂 ak budeš rodiť u neho napis ako si bola spokojná... Držím palce nech všetko dobre dopadne

salonka22
31. dec 2019

@sandra_1990 ahoj, nakoniec si unho rodila?

kejtrinka
18. apr 2020

@salonka22 ahoj, nie, nevedela som sa ho dopátrať. 1x som ho stretla na vizite 2 dni po pôrode, mal službu 🙂 a ty?

sandra_1990
18. apr 2020

@kejtrinka ja som rodila u neho a obrovská spokojnosť.

iwwwka
20. máj 2020

@sandra_1990 mozem sa opytat prirodzene alebo sekcia?

iwwwka
20. máj 2020

Mate s p.doktorom skusenost pri sekcii?

sandra_1990
20. máj 2020

@iwwwka rodila som akútnou sekciou nakoniec a maximálna spokojnosť. Jazva skoro vôbec nie je vidieť. A aj starostlivosť po pôrode bola perfektná.

iwwwka
20. máj 2020

@sandra_1990 a mali ste ho teda zazmluvneneho neviem ci mam alebo nie

sandra_1990
21. máj 2020

@iwwwka bola som s nim dohodnutá, že príde k pôrodu, ale mal dokonca aj v ten deň službu. Zazmluvniť sa s ním nedalo v tedy... Neviem ako teraz. Treba sa ho spýtať. Ja iba odporúčam ma perfektný prístup aj moja švagriná bude rodiť teraz v lete u neho.

zafir
21. máj 2020

@debbi777 moja skúsenosť; dve sekcie /KP a ruptúra maternice/ u pána doktora.Ľudský prístup a pokoj, ktorý z neho vyžaruje je príjemný bonus k jeho odbornosti. Určite odporúčam.

iwwwka
21. máj 2020

@zafir dakujem 🙂

iwwwka
21. máj 2020

@sandra_1990 dakujem 🙂 neviete kedy ja som zaciatok augusta 🙂

monikaavanessa
5. jún 2020

P.Dr je uuuzasny. Profesionalny prístup, no najmä veľmi milý a ľudský. Za mňa určite odporúčam. Rodila som (druhykrat) v r.2018, keď bol p.Dr ešte v skúšobnej a zevraj sa ho vtedy este nedalo zazmluvnit. Neviem ako je to teraz. No vedieť skôr že budem mať šťastie na takeho p.Dr, Ani nezazmluvnujem;P.

zuzudrnda
5. jún 2020

Iba potvrdzujem napisane. Vyborny pristup, komunikacia,spolupatricnost s pacientkou. Jazvu mi 2r po sekcii nevidno. Partner pri sekcii sedel pred salou a cakal. Ako jediny z lekarov si iniciativne prisadol s vetou: Vam tu asi este nikto nic nepovedal...a povedal cely priebeh + ponukol moznost odfotit a chytit syna partnerovi,kt.bol z porodu viac v soku ako ja 😀 pri sekcii boli 2 lekari a sestry. Mna bol po porode pozriet 2x. Mala som z neho velmi fajn pocit.

iwwwka
26. jún 2020

@zuzudrnda a mali ste ho prosim zazmluvneneho?

zuzudrnda
26. jún 2020

@iwwwka Ahoj. Dr. Danisa som nemala zazmluvneneho. Nemala som v plane rodit na Antolskej, chodila som tam na posledne poradne a kedze som prenasala uz druhy tyzden, nechali ma na rizikovom. A takto to vyslo. Osobne by som najradsej rodila s Dr. Rukavicovou, ktora je moja gynekologicka. Mila, pokojna, dava pacientke priestor, je zdielna, dobrá odborníčka, nestresuje, jednoducho ide z nej dobra energia a uz len poradne u nej ma tešili. Ziaden stres a to som bola starsia prvorodicka. Porodnickou je vsak na Kramaroch a tam som nechcela rodit.

iwwwka
29. jún 2020

@zuzudrnda ahoj ,cize mal prave sluzbu ,dobre chapem ? 🙂preco ste isli nakoniec sekciou ? aj vas pri sekcii dajak mykal ci vsetko islo rychloLebo daktore zeny vravia,ze citili hrozne tlaky ine ze vobec nic ...?aj s vami pocas sekcii komunikoval ?ja som uz tiez starsia prvorodicka...🙂

zuzudrnda
29. jún 2020

@iwwwka napíšem Ti radšej správu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre