MUDr. Janek Ľudovít ml. Máte s ním skúsenosť?

zuzka88
12. nov 2008

Ahoj baby, máte skúsenosť s týmto pánom doktorom? Chodíte k nemu niektorá? Prípadne bol pri pôrode?
Ďakujem!!!

riana12
7. sep 2009

ahojte babulky, viete mi zodpovedat taku otazku, ze kedy mi poslu resp. kedy doki dostane vysledky cyto a dalsich odberov? na prvej prehliadke som sa na to vobec neopytala a ked som sa teraz pri objednavani na kontrolu pytala sestricky, tak som sa jej neopytala, po akej dobe im chodievaju vysledky, ale ci ich tam nahodou nemaju. a ja trulina som sa jej dalej uz nepytala, iba som sa pozdravila a dopocutia 😠 😝.

takze kolko unho cca trva, kym dostane vsetky vysledky? 😅

zuzka88
autor
11. sep 2009

Rianka, tak v tomto ti neporadim... Ja som napr v piatok bola na krv a cukor a v pondelok to mali hotovo... Ale by som si tipla ze standardne musi byt vsetko do 3 tyzdnov
A zasa, ked daco bolo, sestricka mi zavolala, alebo poslali sms

riana12
11. sep 2009

No dneska su to 3 tyzdne a nic 🙄 ale o tyzden tam aj tak idem na kontrolu, tak sa popytam potom.

luko
14. sep 2009

mne to tusim poslal v sms...ale ten casovy interval s i uz nepamatam

zuzka88
autor
16. sep 2009

Aj ja idem 18.9. 🙂

riana12
17. sep 2009

Zuzka a na kolku? 😀

renatkas
17. sep 2009

ahojte, dlhsie som v tejto teme nebola, ale predsa... 🙂
za preventivku platim 50 Eur u Divekyho, je tam zahrnute vsetko, sono, krv, cytologia, kultivacia, HPV, vsetko co sa da vysetrit....
za poradnu ako tehotna platim zakazdym 35 Eur, mam v tom vysetrenie krv, moc, tlak, vaha, ultrazvuk zakazdym, vysetrenie krcka maternice. Ako je to s 4D este neviem ci je v cene alebo sa za to plati viac... zistim ked nabuduce pojdem 😀

prip. ked niekto vie, dajte vediet 😀

riana12
18. sep 2009

Zuzka, kedy si ty bola? Ci sme sa aj naahodou nestretli 😅

Ja som dneska patila tiez 35€.

zuzka88
autor
8. okt 2009

Renatka, ja som platila za 4D viac ako za normalne sono 😕

maatalka
10. okt 2009

ja mozem dr janeka len odpurucit. rodila som u neho prvy raz a chodim k nemu aj s druhym babom... prenatalna starostlivost (vsetko, co mi robili do porodu) ma vyslo cca 15 000 Sk, prehodte si to na Eur 🙂 bola som relativne bezproblemova, takze to bol asi taky priemer.
4D sono stoji priblizne 2 000 Sk, plati sa to extra popri normalnom vysetreni. inak klasicke vysetrenie s jednym ultrazvukom stoji tych 50 Eur, vysetrenie a dva ultrazvuky (maternica plus prsia) stoji tusim tych 70.
mne to za ten pristup vsetko stoji. su tam vsetci mili, vsetko bez pytania vysvetlia, porod v nemocnici som mala ukazkovy. stredny a nizsi personal v Ruzinove vraj janeka az tak nemusi, ale to asi preto, ze ich okolo pacientiek "nahana". mala som pocit, ze sa so mnou zaoberali viac ako s inymi. o nom samotnom ani nevravim.
keby ho chcete k porodu, po novom sa plati 10 000 Sk v Gynaexe a potom 7 000 Sk v nemocnici. standardne je na dovolenkach cez jarne prazdniny, niekedy v juli-auguste a okolo vianoc az do Silvestra. ale v pripade potreby vas posunie k dalsiemu lekarovi, vacsinou MUdr. Kriskovi st. osobne ho nepoznam, ale kamosky si ho tiez velmi chvalia. nic nie je zadarmo. keby za to nepytal peniaze, bol by na "roztrhanie" a nemal by cas takto sa jednotlivo pacientkam venovat. za jednu navstevu by som si sice mohla kupit topanky, ale naco by mi boli, keby som nebola v poriadku 😵

renatkas
12. okt 2009

maatalka v Gynaexe sa plati 10000Sk a to ho este nemam zazmluvneneho a potom si ho zazmluvnim v nemocnici? Za co potom platim tych 10000?

zuzka88
autor
21. okt 2009

Renatka, 10.000 plus 7.000 je Janekova taxa, bud chces alebo nie...
No je podla mna fer, ze aj tych 10.000 mu davas oficialne, ziadne nenapadne obalky. Ale riadne na zmluvu za nadstandardnu starostlivost pred porodom.. Dostanes sukromne telefonne cislo na ktore mozes volat keby sa cokolvek prihodilo alebo by si mala pocit ze rodis... vraj aj 20x denne 😀

civavava
21. okt 2009

ahojte, ja mam s Dr Janekom tiez len tu najlepsiu skusenost. Zijem v zahranici, ale bola som na SK v septembri ked som bola v 10tt a chcela som ist k niekomu normalnemu na kontrolu.

O Dr Janekovi som sa dozvedel len z internetu a z chval bab, kotre k nemu chodia, tak som sla aj ja. Je mi to jedno kde idem, kedze som samoplatca.

Minuly rok som na SK potratila, chybou lekara z jedneho nemenovaneho sukromneho gyn.cnetra v Ruzinove, kde sa hrdia super pristupom a kvalitou... 😠

No a neda sa to ani len porovnat. Dr Janek je skvely odbornik aj clovek, venoval sa mi, spravil UTZ, vsetko vysvetlil a dokonca sam od seba inicioval odber krvi na zistenie trombofilii a inych zavad.
Vysledky mi potom poslal mailom.

Druhykrat k nemu idem v Decembri ked budem 24tt+5, na 3D UTZ a na kontrolu.

Kebyze nerodim v zahranici, urcite by som rodila u neho, lebo je super. Pritom ma videl v septembri 1.x a choval sa ku mne ako keby som bola jeho pacientka.
Platila som 50 EUR. 😉

riana12
19. nov 2009

Ahojte babulky, mam zase jednu zvedavu otazocku - ak uz niektora bola na hormonalnom profile, kolko to cca stoji? Dakujem 🙂

renatkas
19. nov 2009

riana asi zalezi od toho s cim tam ides, ked v ramci preventivky tak platis tolko kolko ma taxu za preventivku, ale podla mna ked mas nejaky zdravotny problem tak by si nemala platit za krv... Zavolaj si tam, ja som tam dnes volala, je tam ta mlada Janekova sestricka - ciernovlasa. 😉

riana12
22. nov 2009

No nakazal mi to doki, mne teraz hodne hapruje cyklus, na jednom vajecniku mi nasiel cystu, takze chce mrknut ako som na tom s hormonmi...

renatkas
23. nov 2009

riana to ti potom iba zoberu krv, uz si sa objednala? Ja to mam u Divekyho zadarmo, u Janeka je to ale predpokladam tak isto...

riana12
23. nov 2009

renatka, este som sa neobjednavala, cakam, kym mi pride MS.

m.i.r.i
4. jan 2010

Ahojte
Ja tiez chodim k Janekovi a mozem len chvalit...po potrate na jar minuleho roku a otrasnom pristupe mojho byvaleho gynekologa som mala stastie na dr. Janke v Ruzinovskej nemocnici ked som bola na kyretaz...neskutocne sa mi tam zapacil, ako ste tu niektora pisala, podal mi ruku, predstavil sa a vsetko vysvetlil ked ma brali na operacku a vobec som sa tym padom nebala..videla som, ze je uzasny..tak potom som mu tiez napisala mail, ci mozem chodit k nemu do ambulance, hned mi odpisal, ze bude rad..a odvtedy chodim k nemu..kedze som bola po potrate, sice len prvom, ale on mi spravil vsetky mozne vysetrenia na trombofilie a geneticke vady a tak..a po zisteni MTHFR mi hned uzasne vysvetlil o co ide, ako ma bude sledovat, ake lieky brat a vsetko..a keby sme to neliecili, ze by som mohla znova poitratit, ale teraz to iste bude ok..teraz som v 35tt..cakame chlapceka..a chodim k nemu cele tehu..platim ako pisete, stale 50 EUR s UZV, bez UZV 35...ked mi robil 4D a video maleho v 20tt, tak sme platili 75 EUR..a chodi aj manzel na ultrazvuky so mnou, vzdy je mily, predstavi sa, vsetko ukaze..sestricky uzasne..tiez tam rada chodim..je tam prijemne prostredie..super sa s nimi komunikuje...stale mam poradnu so vsetkym co treba..glukozovy test bol uplne super..tak som sa obavala, ale vsetko tam mi spravili..dali aj cintron, takze taka super cintronada to bola, hra tam radio, aktualne casopisy, ani neviem ako mi zbehol cas..vsetky odbery mi robili tam, ja som mimo Gynaexu bola len hadam na EKG...dokonca som mala stastie tiez, ze ked som otehu tak u Janeka zacali uz robit aj to urcenie pohlavia z krvi..tak v 7tt sa ma spytali co to chcem..a ja prekvapena..bolo to este zadarmo..a o tyzden mi volali sestricky, ze budeme mat chlapceka...robia to tam teraz stale, len uz sa plati...teda vsetko tam, nikam chodit netreba...ja mam len tu smolu, ze prave ked mam rodit, tak dr. Janek ma dovolenku, tak ma posunul na porod doc Krizkovi st. Mam ist prvy krat na podadnu k nemu do nemocnice na buduci tyzden, tak uvidime. To ma trosku sklamalo, aj ked aj ja som pocula aj na doc. Krizka pozitivne reakcie..ale tesila som sa cele tehu, ze budem rodit u Janeka ☹ Tak chcem len povedat, ze tie peniaze za to stoja..su obcas aj statni lekari co su vynimka a vedia mat ludsky pristup, ale myslim si, ze u nas na SK je to skor vynimocne...ja nelutujem ani cent za to co si platim, radsej to tam vzdy zatiahnem kartou, nech ani nevidim ako mi zas 50 EUR ubudlo... 😉 Ale uz len ten mily pristup a pocit ze mate skvelu starostlivost za to stoja...a ako pisete, su to oficialne poplatky, nie obalky..a este tiez chcem pridat to, ze sa normalne odbery, OGTT test a podobne, to sa nic neplati...plati sa len za vysetrenie - nadstandard..teda poradna a cokolvek co klasicky sa robi, to sa neplati....

lila25
4. jan 2010

miri plne s tebou suhlasim, som tiez s doktorom Janekom maximalne spokojna. ja som v 30 tyzdni a tiez ma odporucil ku Krizkovi st. tak som zvedava, vo februari idem k nemu prvykrat. tiez mi je luto ze nebudem rodit u Janeka, kedze aj kvoli tomu som k nemu prestupila aby som mala gynekologa a porodnika v jednom. ale nevadi, verim ze obaja su odbornici a stoja za to aby som si ci uz jedneho alebo druheho zazmluvnila. mozes dat potom vediet ako na teba zaposobil dr. krizko ked k nemu pojdes 🙂

m.i.r.i
4. jan 2010

Lila, dam vediet...aj ako poradne aj ako porod prebehne..to asi dr Janek bude dost dlho prec, ked ty si 5 tyzdnov za mnou a tiez uz ta posunul ku dr. Krizkovi...mne nieco spominal o nejakej konferncii ci co, som si myslela, ze to len na kratko..ale asi bude dlshsie prec..tiez som sa tesila ze ma gunekolog prevedie celym tehotenstvom a aj odrodi...no ale verim, ze ked si takto posuvaju pacientky, tak si obaja daju zalezat a dr. Krizko je iste skuseny a verim, ze aj ochotny...napisem vsetky dojmy potom 🙂

lila25
4. jan 2010

fajn tesim sa a som zvedava 🙂 ja som si pozerala na jeho stranke kedy ma dovolenku a myslim ze bude skor prec vtedy kedy mas ty termin, a ked mam ja cize v polovici marca tam nema nic, ale podla toho co vravel myslim ze skor to nechce podcenit ze ak by som nahodou rodila skor tak aby som mala istotu a vedela ku komu pojdem kedze on tu nebude. a myslim ze taky mesiac pred porodom sa uz castejsie chodi na tie kontroly tak aj preto. ak sa ti bude chciet mozes mi potom napisat aj kde ma dr. krizko ambulanciu a ako a kedy sa plati resp ako prebieha to 'zazmluvnenie' si doktora. aj ked mi to asi janek povie ale zaujima ma to uz teraz 🙂 inak ruzinovsku nemocnicu vobec nepoznam tak aj na to som zvedava... chystam sa tam niekedy v januari obzriet si priestory aby som mala aspon trochu tusenie do coho idem 🙂

m.i.r.i
4. jan 2010

ja mam termin na 9.2...a napisem..ja byvam tu dva kroky od Ruznovskej nemocnice, uz som tam raz lezala kvoli kyretazi..tak aku taku predstavu mam..ale tiez neviem este kde co a ako..a to zazmluvnenie ja uz viem, lebo mi to uz Janek dal teraz na poslednej poradni..daju ti normalne zmluvu, to vyzera ako klasika pravny dokument, akakolvek zmluva o dielo alebo tak tak vyzera 🙂 kde mas udaje o nemocnici a tebe a podmienky vsetky, kolko sa plati,k co to znamena, ze zazmluvnujes a tak..a to podpises a odovzdas dr. Krizkovi, ktory to tiez podpise...plati sa az pred porodom ked prides, tak to mam ja v zmluve..a kedze to nebude Janek, ktory pytal za zazmluvnenie celkovo 700 EUR..tak sa plati tak ako za akehokolvek zazmluvneneho lekara - 230 EUR. Takze ja mam zmluvy teraz doma a odnesiem ich potom doktorovi.. Ja sa tiez chystam teraz niekedy aj si pozriet nemku a saly a tak este musim ist na poucenie o epi, to sa netreba nikde objednavat, len kazdy pracovny den o 13:00 na are ta prijmu...to mi vsetko Janek povedal teraz...ked pojdes k nemu naposledy pred tym ako zacnes chodit do nemky na poradnu, tak ti vsetko vysvetli...ja som sa inak skor zamyslala, ze keby moj maly vysiel von skor, ci by som nemohla este mat Janeke 🙂 Ze on to ratal podla predpokladaneho datumu..ale co ak to vyjde inak? Ale pravda, ze aj v mojom pripade ma logiku to, ze nech si ma dr Krizko uz sleduje teraz kazdy tyzden v nemke az do porodu, ked ma potom odrodi...

lila25
5. jan 2010

tak to som nevedela ze 230 , pocitala som ze tolko isto co aj Janekovi, ale tak to uz je jedno 🙂 ja idem teneto tyzden Janekovi a potom asi este raz, a az potom ku krizkovi. tak som zvedava. dakujem za informacie a tiez dam vediet ak budem mat nieco zaujimave s cim by som sa mohla podelit 🙂

m.i.r.i
14. jan 2010

Ahoj Lila....vcera som bola teda u doc Krizka..vsetko super..je mily..tak vyzera chaosne dost..taky starsi chlapik, na sebe rifle..kucerave vlasy rozcuchane 🙂 Ale je velmi mily...aj sestricka super...prijali ma uzasne, vsetko mi vysvetlil, vysetril..uplna pohoda...zmluvu co mi dal Janek som mu dala, tak on ju podpisal a vzal na podpisanie pre riaditela nemocnice este...o tyzden mi jednu kopiu vratia..tot vsjo...
Iba ten rozdeil v tej mbulancii..to uz pri tom "luxuse" v Gynaexe si treba zvyknut...dones si so sebou nejake hyg vreckovky alebo nieco ak chces..tam nic nemaju tak ako u najeka, ze servitky, topanocky, plastiky...oblec si nieco dlhsie..jedna kocka tam som videla, ze nejaku zavinovaciu suknicku si doniesla...to vybavenie a tak to je take klasika statne...a v cakarni cakas proste kedy prides na rad..robi iba v stredu od 10-12:00 a tak tam musis prist a pockat ked budes na rade..ziadne objednavanie...ja som mu volala v pondelok na cislo co mi dal Janek a aj v telefone bol pan docent velmi mily, povedal kedy mam prist a tak..ja myslim, ze mozeme byt spokojne..bude iste super pri porode...
Stihla som vcera aj poucenie o epi...tak ak si nebola, je to tiez tak tam skryte, ze som to 20 minut hladala...ale treba ist do tej poliktinickej casti, tam kde su aj gynekologicke ambulancie..tie su na prizemi..a ked prides na konci ku schodom, tak treba ist o poschodie nizsie a hned za vytahmi zabocit do prava a rovno..a tam je aro 014..to len ak si este nebola..lebo ja som sa tam riadne motala..hrozne oznacene...

lila25
14. jan 2010

ahoj miri, tak dakujem za info, to verim ze to tam vyzera uplne inak ako v gynaexe, ale hlavne aby doktor bol dobry. fakt vyzera chaosne? to ma moc neupokoji pri porode 🙂 ale ved uvidime. uz som zvedava hoci tam idem az vo februari . zatial ruzinovsku nemocnicu vobec nepoznam tak sa tam budem asi tiez trochu motat..

lila25
14. jan 2010

miri a este som sa chcela spytat, teraz teda budes chodit raz za tyzden k nemu akoze do poradne? ked je zazmluvneny doktor chodi sa uz len k nemu na kontroly vsak?

m.i.r.i
14. jan 2010

jaaj..no zas tak chaosne nevyzera...to mne sa tak zdal len..taky jak neucesany..ale to ma take dlhsie kucerave presedivele vlasy..ale je ozaj zlaty...na mna zaposobil velmi dobre, takze ziaden strach..
a ano, teraz uz k nemu kazdy tyzden do poradne, kedze u neho budem rodit..predpokladam, ze keby som rodila u Janeka, tak tam chodim k nemu az do konca..on tam ma vsetko, robi aj ctg an utz a tak..ale predpokladam, ze kedze budeme rodit u doc Krizka, je aj pre neho lepsie si uz tu pacientku poznat aspon ten posledny mesiac ked uz porod moze prist kedykolvek.. a aj ked nemas zazmluvneneho doktora, tak sa chodi do poradne do nemky posledny mesiac...aspon vsetky moje kamosky tak chodili, aj sestra...do 36-37 tyzdna k svojmu gynekologovi a potom uz do nemocnice kde sa rozhodla rodit..asi to zavisi aj od toho, ci je doktor ku ktoremu chodis iba gynekolog alebo aj porodnik...gynekolog ta vedie celym tehu, ale potom uz ides k porodnikovi...nas Janek ja aj aj..tak to by tahal normalne do konca...
A ja tu nemocnicu tiez az tak nepoznam..mam odtial len jedny skusenost, ked som tam sla pri spontannom potrate a lezala som tam 😒 Ale pamatam si odtial aj tohto pana docenta..robil tam vizity a bol aj vtedy velmi mily a oblubeny..
Tie ambulancie najdes lahko...ak si tam nebola, tak vlastne z predu su 3 vchody...nejdes do toho hlavneho kde sa lezi a tak..ale tak do prostredneho, kde je napisane POLIKLINIKA. A tam len rovno az na koniec chodby..tam sa da za bufetom odbocit len do lava a hned do prava..a uz to najdes...su tam tabulky na gynekologicke ambulancie a doc Krizko robi v c 53...ja som nevedela cislo dveri ani nic...na internete trosku chaos...ale nasla som to bez problemov...
Ved februar je uz o chvilu 🙂

renatkas
14. jan 2010

miri prave jedna kamaratka porodila u toho Krizka a strasne si to chvalila, 3x zatlacila a maly bol vonku. Zevraj je to skvely lekar, nemate sa coho bat 😉

lila25
14. jan 2010

inak ja sa uz na porod dost tesim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre