MUDr. Janek Ľudovít ml. Máte s ním skúsenosť?

zuzka88
12. nov 2008

Ahoj baby, máte skúsenosť s týmto pánom doktorom? Chodíte k nemu niektorá? Prípadne bol pri pôrode?
Ďakujem!!!

m.i.r.i
14. jan 2010

Ja sa uz tiez celkom tesim..nemozem povedat, ze mam strach..mamina sa ma pyta stale, ci nie som nervozna a nebojim sa a nestresujem..a ja vobec nie..ja uz sa velmi tesim na maleho..a idem optimisticky do toho, takze cakam, ze bude vsetko fajn....uz sa skor nemozem dockat 🙂
Reni, no super..tak dalsia pozitivna sprava..ale ja som tiez dobre pocula..je ozaj mily ten doktor..ten si toho uz vela odviedol a iste je skuseny a ked ma mily pristup tak sa niet coho obavat

safirka
5. feb 2010

Ahojte kočky, neviete kolko sa platí za taku komplet prev.prehliaku u doktora Janeka? /ml./??? plus predpísanie antikoncepcie

lila25
11. feb 2010

ahoj, skus pozriet jeho stranku, pripadne najlepsie bude zavolat si do ambulancie
http://www.gyncentrum.sk/cennik.php

riana12
15. feb 2010

ahoj safirka, odpisujem dost neskoro - ja som za preventivku platila 70,-€ (palpacne + UZV vysetrenie "dolu", aj prsniky, cytologia, HPV, urea- a mykoplazmy a este nieco, co si nepamatam 😅), ale dal mi na vyber aj najzakladnejsie vysetrenie za 35,-€ (co uz si tiez presne nepamatam). co sa HAK tyka, to netusim, bo ja ju neberiem.

lucia1181
19. feb 2010

ahojte kočky,tak ako je to vlastne s Mudr.Janekom ak ho chcem mat pri porode???som jeho pacientkou,ale toto som s nim este nepreberala a zaujimalo by ma todo buducnosti.Kolko sa plati jemu ak ho chcem mat pri porode a plati sa nieco potom este aj v nemocnici?pozerala som to aj tu,co ste pisali,ale nejak som tomu nepochopila presne......ja nechapava hehe 😀 😀 .ak by sa dalo,tak vas poprosim do IP odpovede,ale ak nie,tak potesi aj sem 🙂...dakujeeeeem 🙂

katarina158
7. máj 2010

Dobry den, ahojte, po precitani 4 stran chval na Dr. Janeka si neodpustim pridat negativny nazor na jeho ordinaciu na Americkom (Gynaex).

Podla mna je cena 45.000 Skk pre buducu mamicku prehnana :
kazda navsteva je 50 eur plus porod 800 eur, odhadom mi to vychadza minimalne (13 krat 50 eur) plus 800 = cca 1.500 eur cize 45.000 Skk (to je len rychly odhad, pokial by islo o bezproblemove tehotenstvo)

riana12
7. máj 2010

katka, len to mas, hold, cenu za nadstandardnu starostlivost... 😒

livia333
17. máj 2010

Ahojte, ja som k nemu zacala chodit pred rokom a hoci sa u neho plati, v porovnani s mojou predchadzajucou gynekologickou je to zasadny rozdiel (u nej som neplatila nic), ale vzdy som bola behom par minut vybavena a mala som pocit, ze skor otravujem...
Momentalne cakame babatko a stale chodim k MUDr. Jankovi a som spokojna. Ano ceny ma vyssie, ale starostlivost je na vysokej urovni a sestricky su tiez velmi prijemne a vzdy ochotne.
Ja som vsak stale nepochopila ako je to so zmluvnymi a nezmluvnymi pacietkami:
"Poplatok za návštevu nezmluvnej pacientky sa pohybuje v závistlosti od rozsahu služieb..."
Co to pre mna znamena ak sa zazmluvnim? Bezne to neponukaju? Ci aky je rozdiel v tom? Ja mam kartu u neho a chodim iba k nemu...doteraz to bolo tak 1-2 krat rocne, ale teraz to bolo castejsie a zakazdym platim 50 eur.

Ale ako vravim, som zatial maximalne spokojna, no neviem ci som ochotna si ho zaplatit k porodu. Nejde o to, ze by sme na to nemali, ale za tie peniaze by som radsej kupila nieco babatku, ako ich dala lekarovi. Koniec koncov je povinnostou kazdehho gynekologa pristupovat k porodu pacientky zodpovedne. Mozno zmenim nazor, ale zda sa mi ta suma privysoka.

lucildulka
13. aug 2010

Ahojte,
hladam si akurat noveho doktora v BA, a mam tak nejako vybratych 4 medzi ktorymi je aj doktor Janek ml. chcem sa opytat ohladom prveho vysetrenia a prechodu ako k novemu lekarovi. Plati sa u neho nejaky pausalny poplatok na rok? alebo pri kazdej prehlaidke zaplatim neivem kolko euro? (uz ked akoze budem jeho pacientka)
Dakujem za odpoved 🙂

ninan2
30. aug 2010

@lucildulka Ahoj, mozem ti Dr. Janeka iba doporucit, je naozaj velmi mily a ustretovy a vysetrenia su na vysokej urovni. Ma aj vyborne vybavenu ordinaciu. Plati sa pri kazdej navsteve (preventivka 50-70 EUR), a ked k nemu chces prejst, treba zrejme vypytat papiere od Tvojho stareho doktora, ak ich nechce dat dobrovolne, da Ti Dr. Janek ziadanku (zavolaj do jeho ordinacie a presne Ti povedia postup). Odbery krvi a pisanie receptov, napr. na HA, riesia uz potom sestricky, cize to je zadarmo a bez objednania.

mysinka2007
3. okt 2010

Ja mam s Janekom negativnu skusenost, od neho som odisla. Chodila som k nemu, kazdy krat som platila 50 az 70 €. Okrem ineho mi urobil folikulometriu opat za 50€, diagnostikova mi neovulacny cyklus, ale ovulacne testy som mala pozitivne, co som mu aj povedala. Velmi milo mi odporucil, ze nemam byt "hystericka". Po par tyzdnoch som zistila, ze by som mohla byt v tom. Objednavala som sa telefonicky, ale Dr. mal volny termin najskor o dva mesiace. To som uz mala byt 12tt, sestricka mi veselo odporucila, ze to uplne staci prist az v 3 mesiaci 🤐, to som uz mala dost. Za tieto sluzby su jeho ceny absolutne neadekvatne. Vymenila som Dr. a urobila som to najlepsie, co som mohla, podobne ceny platim aj u terajsieho Dr. Bola som happy 🙂 lebo tehu som bola, dosli aj nejake problemy a neviem si predstavit, ako by riesil akutne stavy, ktore som mala. Asi by ma opat nechal cakat zopar tyzdnov .... som v rozpakoch, ze zlu skusenost mam iba ja 😝. Btw ovulaciu preukazali aj krvne testy, sice mily dr, ale zjavne nemal svoj den

lucia1181
8. okt 2010

@mysinka2007 fuuuuha po precitani tvojho prispevku som mala pocit akoby sa ani nejednalo o toho isteho lekara...objednal ta o dva mesiace????to je tiez cudne,pretoze ja ked som sa objednavala,tak vzdy ma objednal tak do 3 dni a vela krat sa stalo,ze ked bol nejaky problem,tak mi kazal prist aj hned v ten den.S platenim je to rovnako ako u teba,tiez platim za kazdu prehliadku 50 eur,ale to myslim,ze je normalna suma za nadstandard.Je mi luto,ze si zazila s panom doktorom taketo chvile,ale naozaj mi to nejde do hlavy,lebo ku mne bol vzdy velmi mily,takze ja na neho nemozem povedat nic zle,praveze naopak 🙂.Predtym som chodila do tej istej ambulancii doktorovi Divekymu,ale raz tam nebol a zastupoval prave Mudr.Janek a nevedela som si vynachvalit jeho pristup,tak som rovno uz ostala u neho.

mysinka2007
8. okt 2010

@lucia1181 Ahoj Luci, ja som sa chcela zverit so svojou skusenostou, ver mi aj mna to mrzi 😖 , necakala som to ani ja 😝

lucia1181
8. okt 2010

@mysinka2007 hm,tak stane sa,asi pan doktor potom naozaj nemal svoj den ☹(.len mi nejde do hlavy to objednanie o dva mesiace,to je naozaj zvlastne ☹.mozno je to tym,ze ja som sa vzdy objednavala priamo u neho a nie u sestricky,preto ma objednal vzdy tak rychlo.snad to bude v mojom pripade stale tak v pohode ako to je teraz a dufam,ze nezazijem taku situaciu ako ty,to by ma velmi mrzelo ☹.ja mam vzdy u neho milion otazok,vzdy sa vela pytam a on vzdy pekne,milo,trpezlivo odpoveda.ale vies co?kedze cakame babo a som v 7tt,tak sa musim v pondelok objednat k nemu a skusim najprv zavolat sestricke,som zvedava kedy ma objedna 🙂),hadam nie o dva mesiace ako teba,sak to by som bola uz potom v 15 tt a to sa mi zda na prvu navstevu dost neskoro 🙂))

brblinka
13. okt 2010

Ahojte, ja mam s Dr. tiez len zle skusenosti, bola som u neho asi 3 roky, zanedbal mi jeden zapal ( v dosledku ktoreho som neskor mala mimomaternicove tehotenstvo ) , menil mi antikoncepciu kazdy mesiac, pricom som mala z kazdej vedlajsie ucinky( tak som sla k znamemu do Popradu a ten zistil, ze mam nizku hladinu hormonov a tak mi dal uplne iny typ antikoncepcie, ktora mi nerobila ziadne problemy ), stale ma nahovaral na najdrahsie lieky a potom, ked som si pytala nejaky liek, tak mi povedal, ze si mam kupit tantuum rosa v lekarni, co mi vsak sposobovalo este vacsie zapaly. Co sa tyka objednavania, mam rovnaku skusenost ako mysinka2007, vzdy ked som mala problem, tak pokial som k nemu prisla tak problem uz nebol, lebo to trvalo mesiac. Odmietol mi vziat krv, pricom som antikoncepciu brala vyse 8 rokov. Najhorsie bolo, ked som povedala, ze odchadzam k inemu a ze chcem svoju kartu, odmietol mi ju dat, potom, ako som tam prisla s manzelom advokatom, tak zavolal sestricke, ze nech mi ju odfoti, a vtedy som zistila, ze polka testov tam ani nie je !!!! Takze tazko povedat za co som pravidelne platila 70 EUR . Teraz mam lekara, ktory mi vsetky testy robi a neplatim nic, iba za ultrazvuk.

miika
31. dec 2010

Ahojte,
tiez som pacientka Dr.Janeka ml. a mne jeho pristup max. vyhovuje. Ok, niekedy je ta poradna dost rychla a kratka, ale hovorim si - ak nemam otazky, on mi nenajde ziaden problem, dietatko prospieva, preco tam mam travit pol hodinu len preto, aby som mala dobry pocit ze sa mi niekto venoval casovo nalezite za tych 50 Eur?
Ale ak mam pochybnosti, mam otazky, pytam sa, na vsetko mi do podrobna odpovie, nepozera na hodinky, nehovori mi ze moc citam internet ako ini gynekologovia, proste mam pocit ze ak by som mala akykolvek problem, postavi sa k tomu celom a bude ho riesit.
Vsetky testy robia priamo u neho, napr. namiesto hlupych nepresnych AFP testov robia komplexne testy, kde beru NT, ultrazvuky a krvne vysledky z 1. a 2. trimestra - a vysledky takychto integrovanych testov su ovela presnejsie ako obycajne AFP testy.
Chodim k nemu uz druhe tehotenstvo, medzitym som chodila na preventivky, uz som k nemu odporucila aj kopec znamych a vsetky su spokojne.
Ja som si nezvolila ziadneho zazmluvneneho porodnika, takze budem rodit u toho, kto bude mat prave sluzbu, tak ako dva porody predtym, v Ruzinove, takze k Janekovi vzdy chodim az do porodu a mne to za to stoji, ze sa o mna stara az do porodu.

Inak - uz ma ordinaciu mimo Gynaex, ordinuje sam - kazdy den tusim okrem utorka, kedy je v nemocnici. Ma dve sestricky, velmi peknu novu ordinaciu a cakaren, vola sa to tusim Gyncentrum, je to v budove Digital Parku oproti Auparku, takze parkovanie v Auparku alebo v platenej garazi pod Digital parkom a potom okolo celej budovy peso, co teraz v zime nie je bohvieco, ale ked som isla do Gynaexu, tam som vacsinou nevedela nikde zaparkovat a kruzila som tam autom ako sup... A odkedy je mimo Gynaex, mam pocit ze je taky kludnejsi, spokojnejsi a to sa odraza aj na este lepsom pristupe k pacientkam.
Terminy dostavam teraz kazdy tyzden, kedze zacinam 9.mesiac tehotenstva, a vzdy je tam nieco volne, cize nehrozi, aby ste dostali termin o 2 mesiace, ako pisali kocky predo mnou.

fialienka
3. feb 2011

Chcela by som poprosiť o info. Neviete ako je to s cenami u dr. Janeka, pokiaľ by som bola zazmluvnená pacientka ? Je nejaký rozdiel v cene vyšetrení oproti nezmluvným pacientkám ? Bol mi doporučený kamarátkou, no ona je nezazmluvnená a nevedela mi povedať. Ďakujem pekne. 🙂

ninan2
4. feb 2011

@fialienka Ahoj, a ty myslis zmluvu k porodu alebo to, ze mas u neho vedenu kartu? Ja mam u neho vedenu kartu, pri porode ho mat nebudem, a bud sa plati 50 EUR za kazdu poradnu, alebo 700 EUR jednorazovy poplatok za cele tehotenstvo, su v tom zahrnute uz aj vsetky ultrazvuky a specialne vysetrenia.
Jedna znama ho bude mat aj pri porode, a plati za poradne tak isto (za porod sa plati navyse).

fialienka
4. feb 2011

@ninan2 Ďakujem za info. 🙂 Myslela som ak mám u neho vedenú kartu ,spísanú zmluvu pre poisťovňu (nie k pôrodu) a prídem na vyšetrenie s nejakým problémom, či budem platiť takú istú sumu ako nezazmluvnená pacientka. Pokiaľ ano, tak zazmluvnenie je potom výhoda len pre lekára, bonusy z poisťovne. Tak neviem. 😒

ninan2
5. feb 2011

@fialienka no lenze on nema zmluvu so ziadnou poistovnou, takze mu nic nepreplacaju... iba krvne testy, ale ziadne vysetrenia.

lucia1181
26. feb 2011

@fialienka presne tak ako pise ninan2....on nema zmluvy so ziadnou poistovnou.ja ked som tam chodila este ako nezmluvna pacientka,tak som platila za prvu prehliadku 70 eur,ked som si dala u neho zmluvu,tak platim 50 eur za kazdu poradnu.budem ho mat aj pri porode,kedze budem mat planovany treti cisarsky rez a tam by som mala platit 700 eur poplatok.450 eur sa plati v 32 tyzdni tehotenstva (hovoril,ze aj mi da na to papier,ze som to platila) a 250 eur tusim v nemocnici...apson tak som to pochopila 🙂.ak sa mylim opravte ma 🙂

allure08
26. máj 2011

chodim k dr.Janekovi asi uz treti rok..a nikdy som s nim nemala ziadny problem..klop klop klop..
je pravda ze niekedy su terminy narvate..ale ked som sestricke povedala ze surne potrebujem, niekde ma tam vzdy pichli;)
teraz ma samostatnu ambulanciu oproti auparku..a je to tam velmi pekne, a mne sa paci jeho pristup aj pristup sestriciek..
som v 10tt a dnes som mala spinenie a hned som volala a povedali ze mam hned prist..takisto to bolo aj pred 3 tyzdnami ked som krvacala prvykrat volala som o 6.30 rano a sestricka mi hned volala ze doktor pride skor a pozrie ma..tak sa aj stalo..ja nelutujem ani cent co som mu tam nechala..pretoze za ten pristup to stoji..
ja uz nenavstevujem ziadneho statneho lekara a neviem naco mi odchadza 46eur mesacne na povinne poistenie ked to nevyuzivam, pretoze pristup lekarov sa neda porovnat so sukromnymi..tak aj ako zubar, aj gynekolog, kozny, ci odber krvi si davam robit u sukromnikov..nie som tam kazdy mesiac..tak raz za rok tie peniaze obetujem, a mam to vsetko rychlo a hlavne z ludskym pristupom..
co sa tyka dr.janeka je sice drahsi, ale fakt je to ten nadsstandart..odporucila som aj mojej kamoske ktora si ho nevie vynachvalit..jej byvala dr.jej urcila cystu v prsniku , ktoru jej nahmatala..mala tri mesiace cakat na nejake sono prsnika..a tak sa nastvala a isla k janekovi..ten jej to hned pozrel na sone a cystu vylucil a vsetko je v najlepsom poriadku..len bohuzial psychicka trauma kamoske ostala.....

horta
18. okt 2011

@brblinka ahoj, nemohla by si mi prosim napisat, k akemu gynekologovi chodis teraz? dakujem.

horta
18. okt 2011

ahoj dievcata, mohli by ste mi prosim napisat, ci niektora z vas chodi aj k MUDr. Ľ. Janekovi starsiemu do ambulancie do Samorina? Ako ste spokojne a ci sa u nho tiez platia taketo nadstandardne poplatky ;) Dakujem.

dejna20
7. aug 2016

Baby neboli ste v poslednej dobe na folikulometrii u neho. Aka je cena?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre