MUDr. Janek Ľudovít ml. Máte s ním skúsenosť?

zuzka88
12. nov 2008

Ahoj baby, máte skúsenosť s týmto pánom doktorom? Chodíte k nemu niektorá? Prípadne bol pri pôrode?
Ďakujem!!!

zuzka88
autor
15. jún 2009

Baby, co ste teraz porodili, napiste ako, nech vieme aj my 😉 a neviete? da sa na cisarskom aj dohodnut? (bez priciny, chapete... 😉

Riana, ak nemas hlboko do vrecka, nevahaj ani minutku, je ozaj skvely!!! a nemyslim na preventivne prehliadky, tych 50 ci 70€ sa raz za pol roka najde..zvaz si, ci v pripade potreby najdes aj castejsie korunky
Ja som ostala doma od 6tt na rizikovom, chodim na kontroly kazdy druhy tyzden co je kazdy druhy tyzden 50€ (sono a vysetrenie na koze), to je 100 mesacne. a viem, ze su aj baby co chodia kazdy tyzden...

No nikdy dlho necakam, nemusim si volat vysledky, vzdy ked im dojdu, pride mi sms alebo mi sestricka zavola... ked mam problem, mozem mu na mobil zavolat aj v nedelu o polnoci a zdvihne, vzdy mi vsetko vysvetli, ukaze, ma 3D sono...V ambulancii su vzdy aspon 2 mile setricky, v cakarni su pohodlne gauciky, aktualne casopisy, ciste wc ma vzdy wc-papier, intimky, mydlo v umyvadle, n apitie je zasobnik s Luckou - mineralkou, vsade ma kozmeticke vreckovky, keby si sa potrebovala po prehliadke utriet, taktiez intimky, papucky, plast pre hamblivky... a mohla by som menovat dalej a dalej 😉

riana12
15. jún 2009

Zuzi, no uz som sa aspon na cenu preventivky pytala (ak nevadi, ze to sem dam = 70€). Ak to bude raz za rok/za polroka, v pohode. A ak je to ozaj aj v ambulancii, cakarni, na wc vyborne, tak 😵. Uz som si aj hovorila, ze aspon nepominam na hluposti, ze investujem do seba, ale ak by sa nasiel nejaky zdravotny problem a cakala by ma navsteva viackrat za mesiac 😖.

riana12
16. jún 2009

Bre ranko, nenajde sa nejaka babulka, ktora bola v poslednej dobe u Janeka po prvykrat, ake vsetky vysetrenia platila a kolko to priblizne bolo?
Este na jednom fore mi povedali, ze on zvykne robit aj hormonalny profil a ine vysetrenia, aby mal kompletny obraz o pacietke (cize to by sa malo platit asi zvlast).
Teraz som z toho domotana "strach a hruza".

luko
20. jún 2009

tak po operacii musim zhodnoti, ze teda ozaj nelutujem, ze som u Dr. Janeka,
nielenze ma na op. skvele prirpavil - presne mi dal rozpis, co vybavit, kedy kde na ake c.dveri ist, co vsetko bude v ten prvy den ma cakat.
per operaciou ma este vysetril, vsetko mi opat vysvetlil, po operacii nechal sestricke svoje cislo, ked budem OK, aby som zavolala, ako to prebiehala, v ten den vecer o deviatej som mu uz volala a opisal mi priebeh. Cez tyzden ma este prisiel skontorolovat a opat sme sa rozpravali o operacii aj naslednej liecbe.

riana12
23. jún 2009

Ahojte, dopoludnia som si zavolala do Gynaexu, najprv uplne vystresovana, ze ako to dopadne s objednanim sa prehliadku. Zdvihla mi velmi prijemna sestricka, este som sa aj troska zlakla, ako rychlo mi to dvihla, sikulka. V telefone som pocula, ako sa luci s nejakou pacientkou. Dohodnutie terminu uplne fajn. Normalne mi to zdvihlo a zlepsilo naladu na cely tento den.

Uz len teda pockat do prehliadky a potom zhodnotim viac 😀

luko
23. jún 2009

ano, estricky su super, u mojho byvaleho gyndosa boal taka komunisticka, po tom, ako soms a s nou v telefone treti krat pohadala som zdvihla kotvy 😉
prehliadky sa bat nemusis, je to velmi prijemny a ochotny clovek.

zuzka88
autor
23. jún 2009

Riana, ja som nastupila k Janekovi len v decembri, bohuzial po potrate ☹ a teda mi robil komplet vysetrenia vcetne steru... tiez som sa bala co tokostne ale za to som neplatila nic, plati sa len za prehliadku, sono a vysetrenie... za testy som nikdy neplatila, ani teaz v tehu.. dokonca ked som bola na kontrole bez sona a vysetrennia (len ohladom vysledkov a receptu), neplatila som vobec nic! 😉 takze to neni az taka tragedia
kedy mas teda prvy termin? my mame poradnu 3.7.,uz sa neviem dockat ako uvidim krpceka 😵

riana12
24. jún 2009

Zuzka, no ja idem az 21.8., kedze ordinuje len do 10.7. (to uz ma plne) a potom je tam od 20.8.

Luko, no este som sestricku len v telefone pocula, uz mi bola velmi sympaticka 🙂. Zatial sa aj celkom tesim, nestresujem, horsie asi bude den pred a v to rano 😀. Myslim, ze to bude v pohode 😉

zuzka88
autor
24. jún 2009

fiiiha, ani neviem, ze ma dovolenku 😅 no musim si to kuknut aj ja kvoli poradni... ale aj tak mesiac a pol dovolenky je dost, nie? sak ked si predstavim, ze by som mala akurat vtedy rodit, tak neviem nevime 😕

zuzka88
autor
24. jún 2009
zuzka88
autor
24. jún 2009

kokso, sak on bude mat dovolenku aj okolo mojho porodu 😖 no hadam porodim ked tu bude...

Riana, vobec nemusis mat strach z tej prehliadky, je ozaj mily a je to prvy doktor co mi podal ruku na zoznamenie a predstavil sa 😉 a sestricky su tiez vsetky suer, jedna milsia ako druha...

riana12
24. jún 2009

Zuzi, napadlo ma, opytam sa ta, ako vlastne unho vyzera prehliadka. Teda skor ta predpriprava alebo ako to nazvat? Ze ci sa treba pred prichodom k nemu zobliect alebo az tesne pred prehliadkou. V podstate mi je to jedno, ale ak sa da, tak rada sa dozviem takto vopred 😉
Abo ak sa da, tak strucne nejak opisat priebeh od vkrocenia do cakarne az po odchod stadial prec. Bo kazdy doktor to ma troska inak zariadene. Dakujem 🙂

luko
24. jún 2009

riana, on ti vsetko povie, neboj, vobec nemysli na to, co by si mala alebo nemala, najskor sa zoznamite, hodite rec a on tam ma v amb. kabinku a ked bude treba, povie ti, aby si sa sla pripravit 😉

laculik
24. jún 2009

Aj ja som u neho rodila, sice pred 5 a pol r. ale isla by som znova. Bola som so vsetkym spokojna. Vyborny moderny pristup!

luko
24. jún 2009

dufam, ze aj ja u neho budem rodit, len najskor musim otehotniet 😀

riana12
24. jún 2009

Luko, ja uz sa necham len prekvapit 😉. Ozaj, nejdete niektora tiez ten datum, co som vam pisala? 😀 😕

luko
24. jún 2009

ja idem buduci stvrtok, sestricka mi dala posledny, akutny termin, ako dr. mi v pondelok vyberal stichy a ze objednajte sa co najskor, ale beznadejne plne sanozrejme tieto dva tyzdne.

zuzka88
autor
30. jún 2009

Ja idem tento piatok, uz sa neviem dockat 😵 (kvoli babatku, nie kvoli nemu 😀 )

Rianka, zavola ta dnu, predsatvi sa ti a necha ta posadit k stolu s PC. podebaite a ak ta bude chciet pozerat, povie ti aby si sa sla vyzliect, priamo v ambulancii su dve kabinky... a aj ultrazvuk, ak by bolo treba... potom pozapisuje do pc a s papierikom s pokynami ta posle za sestrickami, to vyjdes uz dverami vedla tych kabinok (nie tymi co si vosla) a ocitnes sa u sestriciek, das im papierik od dr a podla toho ti ona bud zoberie krv, vysetri alebo len zinkasuje a odtial do cakarne a domov
Wc je inak mimo cakaren, hned oproti dveram do gynaex, klucik lezi v cakarni na pulte 😉

luko
3. júl 2009

ja som bola vo stvrtok a este som vytesena,a si preto, lebo ma pocastoval len dobrymi spravami 🙂
inak ma aj fajne zoperoval, jazva bude uuuplne tenunka a musim povedat, ze som vyse dva tyzdne po operacii a citim sa fajn 🙂

riana12
5. júl 2009

Vdaka Zuzi za opis 😉

ivush
5. júl 2009

zuzka88: Ahoj, chcem sa ťa opýtať, či chodievaš do gynaexu pravidelne do tehotenskej poradne ? zaujíma ma totiž, či tam vedú komplexnú poradňu so všetkým čo k tomu patrí, teda nielen UZV, ale aj všetky krvné odbery, pravidelné kontroly krčka maternice v tehu, atď atď ? vopred dík za odpoveď 🙂

lante
25. júl 2009

Ivush, ja som chodila pravidelna. Sestričky ma vždy objednali podľa pokynov Dr. Janeka, on vždy kontroloval krčok, prípadne urobil ultrazvuk mimo plánu, keď som mala pocit že s ami niečo nezdá. Tak isto mi odoberali krv, urobili mi glukózový test, musela som do každej poradne doniesť moč, na ktorý mi vždy dali skúmavku. Teda dali mi ju a do nej som mala na ďalšiu poradňu doniesť moč. Ten skontrolovali a dali mi ďalšiu aby som mala moč včom doniesť.

riana12
21. aug 2009

Takze mam za sebou prehliadku, doki fajn, sestricka fajn. Na zaciatku som tam troska tulala, nevedela som ich najst - niekto im ukradol tabulu 😠. Ale zavolala som si hned sestricke, takze sme sa nakoniec nasli 😀.
Doki bol celkom sikovny, vsetko mi na UZV poukazoval, povysvetloval, az som mu zabudla nejake infosky povedat 😅. Tak nabuduce poviem 😅 😅

renatkas
21. aug 2009

Ahojte, ja tiez chodim do Gynaexu ale k inemu lekarovi,mozem potvrdit ze ambulanciiu maju vybavenu spickovo, maju aj 4D takze sa netreba nikam trepat.
Vsetky sestricky ktore su tam su uzasne mile, strasne ustretove a usmiate, naozaj radost tam chodit 😀

Trochu som vsak prekvapena z cennika Dr.Janeka, myslela som si ze kedze je to jedno zariadenie, ze ceny platia pri kazdych lekaroch rovnake. Ja mam uzasneho lekara, za preventivku platim 50 eur a za kazdu poradnu 35 eur.

riana12
24. aug 2009

renatkas, mne dal Janek na vyber bud preventivka za 35€ alebo za 70€. co vsetko ma ten druhy doki v cene 50€? ma len tuto pevnu taxu?

zuzka88
autor
24. aug 2009

Ahojte, dlhsie som tu nebola, za to u lekara minuly piatok 🙂

Co sa tyka poradne, je plnohodnota v porovnani s beznym gynekologom.. dokonca ja co porovnam byvalu lekarku, nevenovala mi ani polovicu pozornosti...
Klasicku poradnu robia sestricky - moc, tlak, odbery, vazenie, CTG.... Doktor robi prehliadku odspodu (krcok, vytoky, stery), sono, lieky, celkovy stav....
Zatial som absolvovala vsetky povinne aj nepovinne vysetrenia, buduci tyzden idem na glukozovy test

Riana, takze si spokojna? to som rada 🙂

Renatka, to by ma teda tiez zaujimalo, tie ceny... ja platim co poradna to 50 ale aj so sonom a vysetrenim krcka, a ty? Mas Divekyho?
Apropoooo, prvu preventivku som mala zadarmo, tusim...

riana12
25. aug 2009

Zuzka, takze si bola v piatok, toho 21.? Ja by som mala ist este cca o mesiac na kontrolu.

nikonik
25. aug 2009

baby, ja som tu prvy krat nahodou, ale tie, ktore vahate , tak dr. janeka odporucam vsetkymi desiatimi, je to urcite najlepsi a najmilsi doktor s ktorym som sa stretla, pedantny, mily, vsetko vysvetli, ochotny, 2 som u neho rodila a chodila som na americke cele tehu, aj vdaka nemu prebiehalo uplne super, v pohodicke, mne kamosky nechceli nikdy verit, ze ako sa mozem tesit ist ku gynekologovi, ale on je fakt super...tehu a aj porod zazijete mozno len raz ci dvakrat, stoji za to do toho investovat, ak to financna situacia dovoli...vsetkym tehulkam drzim palce...iva

zuzka88
autor
27. aug 2009

Riana, ja som bola 14ho a idem tento piatok na cukor a buduci zasa na poradnu 😎

Ivka, ja sa mozem len pridat k nazoru aj ked som zatial u neho nerodila 😀 😀

riana12
27. aug 2009

Zuzka 😅 Ja som tak pochopila, ze ked minuly, ze to ten posledny... Uz som z toho domiesana, bo pre niektorych ludi v mojom okoli je to tak, ze minuly=posledny... A ja potom neviem, ako sa zariadit 😅 😀

Ja uvidim, tak cca o 3 tyzdne by som sla na kontrolu, co mi kazal prist.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre