MUDr. Juraj Čierny. Máte skúsenosti?

zuzkaaaa
4. dec 2008

Baby, kto ho pozná? má niekto s ním skúsenosti,

babulka123
18. máj 2009

tili teraz som s nou volalal .. nebude tam urcite , 2 tt ma dovolenku tak ako som hovorila..
takze ste sa asi len nepochopili..

babulka123
18. máj 2009

aaaalebo mas ist na poradnu k Janekovi aj to je dost mozne.. hehehe tak si vyber..

tilly
18. máj 2009

no nič, do štvrtka vydržím, poradňu nejak nepotrebujem, v piatok idem aj tak na 3D, takže tam bábo uvidím 😀 a 2t do poradne vyčkám 😀

moc k inému dr nechem ísť, okrem toho, janek tam bude mať určite milion mamičiek a ja nemám čas čakať, aj u čierneho si vždy platím čas

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tilly
18. máj 2009

ja som bola naposledy 22.4... čiže poradňa by mala byť teraz, ale neva, pôjdem na krv a opýtam sa, pre istotu sa pripravím aj na poradňu...

nejako mi tá poradňa chýbať nebude, čierny robí aj tak len uzv a to pôjdem na 3D do gynfivu v piatok, čiže bábo tak či tak uvidím, krčok a tak zatiaľ nekontroluje, tak je to jedno... k janekovi moc nechcem ísť, načo, počkám si radšej na čierneho

zuzkaaaa
autor
18. máj 2009

baby aj tak veľká škoda, že už Čierny nebude, on bol super, mňa už poslal k Foltínovy však keď už mám pred pôrodom, ozaj baby a neviete on je aký lekár?

babulka123
18. máj 2009

zuzka Foltyn je vraj v pohode.. mlady chalan cca okolo 33 rokov..
je to mojej sestri spoluziaka kamarat.. ale ja som s nim este nemala tu cestg sa stretnut.. vsak uvidis.. potom povies.

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaaaa
autor
19. máj 2009

babulka, monr to som rada zajtra idem k nemu tak som zvedavá 😉

babulka123
20. máj 2009

zuzka.. daj vediet.. ja ho osobne nepoznam alebo je vraj v pohode, tak som zvedava co povies..

zuzkaaaa
autor
20. máj 2009

babulka tak som tam dnes bola, dokino je fajn robil mi sono všetko poprezeral, naozaj je to mladý chalan, len je tam strašneeee veľa žien ja som tam bola od pol 3tej do 6tej večera 😒

babulka123
20. máj 2009

no pre boha.. to by sa mi teda chcelo.. som zvedava ako to bude fungovat dalej..
ozaj kde ides rodit? vsak ty by si uz na poradnu alebo tak mala chodit do nemocky kde budes rodit ci nie?

zuzkaaaa
autor
21. máj 2009

babulka ja som si vybrala Ružinovskú nemocnicu, takže tam nemusím chodiť lebo Foltín chodí odtial sem, takže je to takto lepšie, keď si mám predstaviť cestovať každý týždeň do Bratislavy s veľkým bruškom, uf, tak radšej tu si vyčkám tých pár hodín 😀

babulka123
21. máj 2009

aha . tak to je fajn.. super..
ja sa budem musiet trepat na kramare.. ja mam porodnika tam.. {budem rodit cisarakom a rodit ma bude kamarat.. } tak sa aspon menej bojim.. ale zacinam stresovat poriadne aj ja.. hehehe

zuzkaaaa
autor
21. máj 2009

tak to verím aj tebe sa to už blíži, ja možno už budúci týždeň idem do nemocnice lebo včera som nemala dobré prietoky a ak budúci týždeň nebudú dobré tak ma čaká už nemocnica

babulka123
21. máj 2009

zuzi.. tak prajem vsetko len to dobre.. a neboooj lepsie byt v nemocke ako keby sa nieco malo pos...
potom daj vediet ze ako .. budem na teba mysliet..

zuzkaaaa
autor
21. máj 2009

😉 ok

beata82
4. jún 2009

Ahojte baby tak aj chodim k Ciernemu som nadmieru spokojna ja som dokonca pred 10mes. unho aj rodila .Bol uplne perfektny bol velmi ochotny a fakt zlaty. Vo vela veciach mi aj pomohol a poradil

sendy1981
5. okt 2009

ahoj Beatka,a kde si u neho rodola?lebo raj uz neodrodi...?ale ze da sa s nim dohodnut... 😨

tilly
8. okt 2009

môže robiť dva pôrody mesačne na antolskej 😉

sendy1981
18. okt 2009

ale aspon ze sa da dohodnut nejako,bola by som rada,keby som mohla u neho 🙂 ved uvidime

beata82
28. dec 2009

Ahojte tak ja som rodila august 2008, vsetko super je fakt zlaty, ja som si ho zaplatila a isiel sanami do nemocnice mal tam vtedy zmluvu, ale potom uz asi ie lebo svagrina rodila mares 2009 a uz v 2008 odmietol???!! jednu vec co som sa dnes o nom dopocula a veeelmi ma to zarazilo!!!! nechcem to velmi opisovat ale viacere mi to potvrdili...chodim k nemu uz dlho nikdy ziadny problem nebol , bol sama ochota pomahal radil....teraz sa chystam zase ale ako citam tak je uz len stvrtky ci ako to je???a neviem vaham asi pojdem k tomu Foltynovi, aj tak nestiham pri detoch

sendy1981
8. jan 2010

Ano robi uz len stvrtky v Samorine.A Foltyn uz v Samorine nie je..ved napis Beata co si take o nom pocula...?

beata82
18. jan 2010

To by sa sem nehodilo a v podstate je mi to aj jedno nebudem o tom pisat.....diky za radu

lucetta
17. jún 2010

ahojte, chcela by som sa spytat, ci mate niektora skusenost s mudr.ciernym, ze pomohol aj parom, kt. sa dlhsie bezuspesne snazili...vdaka za akekolvek info..pripadne aj cez ip 😉

xlucia
14. feb 2011

@lucetta nam pomohol aby som ostala tehu, ale pri porode sa na mna vykaslal, vypol mobil, uz predtym streckoval a nechcel sa nechat zazmluvnit.... bolo to pri starsom

bosorka_
30. mar 2011

Ahojte 🙂 chcem sa spytat.. aj ja chodim k mudr. CIernemu a ja som s nim velmi spokojna.. ale dnes som sa chcela ist pozriet kedy ordinuje, aby som isla na preventivnu prehliadku a nenasla som ho.. uz nema ambulanciu tam, kde mal.. neviete niektora nahodou, ci sa len niekam prestahoval alebo uz vobec nie je v samorine??? k inemu lekarovi nechcem ist.. vopred dakujem za odpoved 🙂

balambi
23. máj 2011

@bosorka_ ahoj, pokiaľ viem, tak už vôbec neordinuje...

jankaku
25. aug 2011

Ahojte, neviete nahodou meno lekarky, ktore ordinuje za neho? Nechodite niektora k nej?

beata82
12. sep 2011

Tak dr. Cierny už vobec nieje lekárom robi v nejakej firme doktorka ktorá ho zastupuje sa vola Mudr. Sojákova bola som u nej raz ale uz asi viackrat nepojdem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre