MUDr. Juraj Čierny. Máte skúsenosti?

zuzkaaaa
4. dec 2008

Baby, kto ho pozná? má niekto s ním skúsenosti,

25kikuska25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubulacka
9. okt 2014

Nejake čerstvé skúsenosti s pánom doktorom v Senci ? 🙂

mario12
2. jan 2016

Dobry den chcem sa spitat som prva rodicka ci sa nieco platy u toho cierneho.dakujem budem rada ak mi poradite.

michi200
7. feb 2016

@25kikuska25 ahoj prosim, mudr cierny ordinuje este v senci ? Mohla by si mi prosim pekne napisat kde presne ordinuke-ulicu ? Dakujem

zuzulik259
3. mar 2016

Ordinuje v centre Gyn-Reh, adresa je Šafárikova 192/65, Senec.

ivetka_kamo
21. dec 2016

Pán doktor čierny je v Petržalke v medicentrum hsc, práve som uňho bola

lenka934
9. feb 2017

@ivetka_kamo a prosím, berie nové pacientky? som tehotná a po 1.x si hľadám gynekológa... a ako to vyzerá s cenami?

ivetka_kamo
9. feb 2017

@lenka934 určite berie, ja som sa ho pýtala či má vezme a povedal, že si mám prísť za sestričkou a ona mi vypíše ziadanku na kartu od doterajšej Dr 🙂

ivetka_kamo
9. feb 2017

@lenka934 po novom je už ale iba v Senci

lenka934
9. feb 2017

@ivetka_kamo nepotešila si ma... ale ďakujem 🙂

ivetka_kamo
9. feb 2017

@lenka934 ale za dobrým gynekológom sa oplatí ísť aj do Senca ;) a keď môžem poradiť fakt dobrú gynekologicku v Petržalke, tak určite Dr Dubčákovú, robí na Antolskej, a viem ze pracuje aj v nejakej súkromnej ambulancii, to už treba zistiť má webe. Ja som k nej chodila do poradne a aj mi odrodila druhého syna.

lenka934
10. feb 2017

@ivetka_kamo len s gynekológmi na Antolskej - neviem či všetkými - je ten problém, že sa akoby zameriavajú viac na to pôrodníctvo. (chcela som ísť Havaldovi, ale že ma vezmú až mesiac pred termínom - oni nie sú ambulancia 1. kontaktu, poslali ma (veľmi slušne) hľadať si gynekológa podľa obvodu). Tak som si nejako domyslela, že to tak budú robiť všetci tam 😀
predpokladám, že teda ma nevezmú len na gynekológiu, či myslíš, že hej?

ivetka_kamo
10. feb 2017

@lenka934 mali by, jasne, ze keď majú pôrod, tak riešia ten. Ale MUDr Dubčákovú určite odporúčam vyhľadať

lenka934
10. feb 2017

@ivetka_kamo tak skúsim zavolať a spýtať sa, ďakujem za tip 🙂

ivetka_kamo
10. feb 2017

@lenka934 neni zač

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre