MUDr. Juraj Čierny. Máte skúsenosti?

zuzkaaaa
4. dec 2008

Baby, kto ho pozná? má niekto s ním skúsenosti,

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vesi
30. jan 2009

Ahoj moni 😀
Ja síce niesom tehulka, ale chodím k Čiernemu, stretla som sa s ním pri obidvoch tehotenstvách v nemocnici na rizikovom, je to skvelý človek a doktor, robil mi druhý cisársky, bol môj izbový lekár, všetko vysvetlil, upokojil posrandoval, hned bolo všetkým pacientkám lepšie a sestričky sa tešili ked s ním mali službu 😀

nimaro
13. feb 2009

cafte baby, rada by som chodila k dr.ciernemu ale netusim kde ma ambulanciu kam to vsetky chodite a stretavate sa v cakarni zrejme to tu niekde je len som to nepostrehla tak prosiim prosiiim dajte kontakt google ho googluje v roznych suvislostiach ale kde je dostihnutelny sa neda vylustit. inak ja byvam v hamuliakove uz treti rok a je to tu super baby si pochvaluju aj materske centrum treba vyskusat. a este jedna otazka v samorine je vraj nejaka nova pozicovna karnevalovych masiek nemate kontakt aj na to?? vdakaaaa

zuzkaaaa
autor
13. feb 2009

nimaro Čierny ordinuje v starej nemocnici v Šamoríne, tam kde má aj Janek ordináciu, o požičovni bohužial neviem, v tom ti neviem poradiť 😀

tilly
15. apr 2009

on je aj niekde v dunajskej lužnej... a aj v ba tuším niekde pracuje...

babulka123
15. apr 2009

nimaro.. takze najdes ho na poliklinike v samorine, poradna pre tehu ma vo stvrtok.. v utorok je v dunajskej luznej, ako je ten areal za zakrutou pri kostole smerom na studene.. a je super.. ja k nemu chodim a je to jeden uzasny Pan Dr. s velkym PAN.... vdacim mu za velmi velaaaaa

tilly
15. apr 2009

babulka, kedy ti dal tehuknižku? a kedy ti prvý krát brali krv? on aj niekde rodí teraz?

zuzkaaaa
autor
15. apr 2009

ahojte babenky, tak ja idem k nemu zajtra už sa neviem dočkať veľkého sona, mne dal tehu knižku asi v 12 týždni a aj krv vtedy tuším brala sestrička 😉

babulka123
15. apr 2009

tili.. nooo ja som to ju mala po protekcii uz skor, cca v 6tt. lebo sme to chceli dat nasim na vianoce.. hehehe
ale u mna je to troska ine, som po umelom takze ja som tam bola varena pecena... hehehehe

a kvr mi tiez nejako tak brali..

a ci rodi .. no pokial viem tak nie.. inak by som rodila u neho... tily ty si zo samorina ze???

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaaaa
autor
17. apr 2009

ahoj monr tak ja som tam bola včera ale nič také nespomínal, aj ja idem 30. na kontrolu a prietoky tak dúfam, že tam bude 😖

mkg
6. máj 2009

Prosím Vás robí dr. Čierny aj meranie NT v 12tt? a má aj dobrý ultrazvuk, alebo posiela niekde inde? a čo je na tom pravdy, že odchádza? rada by som si u neho založila kartu.. a kto bude teda miesto neho?

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaaaa
autor
6. máj 2009

jeej monr to som ani nevedela, že tam nie je len vo štvrtok 😀
a ak on tam nie je kto robí zaňho? Janek?
mkg Čierny je super lekár a ak si tehulka tak tam choď vo štvrtok a on ti urobí všetky vyšetrenia 😀

mkg
6. máj 2009

no to som sklamaná, hladam si lekára, tak som sa tešila, že pôjdem ku nemu... nie som tehulka, ale už chcem vybrať takého lekára, že keby som aj bola aby som nemusela nikam chodiť.....aby bol lekár dobrý...no a dr. Janek ml, tam je vraj 1x do týždna a ku Janekovi st. chodí snád celý šamorín a okolie a stále tam čaká veľa žien....

a.d.r.i.k.a
6. máj 2009

Ahojte. A kde este ambuluje okrem Somorja ? 😀
Ja som chodila k nemu na Antolsku,este tam robí???

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaaaa
autor
7. máj 2009

monr ja tam idem budúci týždeň tak sa spýtam a potom dám vedieť

tilly
7. máj 2009

čierny je normálne v šamoríne, dnes u neho bola kamoška 😉

babulka123
7. máj 2009

tilly ano ale uz len stvrtky.. ostatne dni uz nerobi..

zuzkaaaa
autor
14. máj 2009

ahojte babenky...
tak ja som dnes bola u dokiho, naozaj robí len štvrtky, ale teraz bude mať 2 týždne dovolenku a poradne bude robiť už len do konca juna, a potom za neho nebude náhrada ale len tam bude Janek a ešte nejaký z bratislavy, škoda... 😒

petulik29
14. máj 2009

Ahojte kocky, ja som u Cierneho rodila, a fakt je strasne super, len neviem preco nevie zostat na jednom mieste.
Ja som k nemu chodila cele tehu na antolsku a aj ma odrodil. Tak som mu volala pred mesiacom, ze som znovu tehotna a kde je. Povedal, ze v samorine, ale ze tam konci a ide do sukromnej kliniky v BA petrzalka, ale ono sa asi aj to moze zmenit. Neviem ci mu nezavolam lebo ta doktorka co som si vybrala sa mi moc nezda.

Ak budem vediet dalsie info napisem Vam.

tilly
14. máj 2009

hej, tiež som počula, že robí už len štvrtky, ale to má tehotné, takže mi to vyhovuje 😀

do súkromnej kliniky? to už otvorili? to je to, čo malo byť pri jazere?

dva týždne dovolenku??? ja tam mám ísť vo štvrtok 😒

zuzkaaaa
autor
14. máj 2009

mne hovoril, že bude mať dovolenku takže asi budeš musieť ísť k janekovy, dnes tam bolo toľko tehuliek že bola plná čakáreň, a to si neviem predstaviť keď tam už nebude a všetky budú k janekovy chodiť 😒

tilly
15. máj 2009

ja sa objednávam vždy na čas, takže čakať nebudem, teda dúfam, že ma objedná na čas, ale janekova sestrička sa mi nepáči, celkovo sa mi to nepáči... asi zmením doktora... aj keď v takmer polke tehu sa mi zrovna nechce

petulik29
17. máj 2009

nemyslim si, ze je to ta nova. Tam uz viem aky je doktor lebo sme sa tam prehlasili. Teda ak myslime tu istu kliniku, vola sa medicimo neviem ako sa to presne pise. Uz je otvorena.

tilly
18. máj 2009

teraz som volala so sestričkou a vo štvrtok tam čierny je, teda konkrétne tento štvrtok, v stredu robí s janekom 😉

babulka123
18. máj 2009

tilly teraz ma dovolenku 2 tt. takze tam uuuuuuuurcite nieje..

tilly
18. máj 2009

a ona mi hovorila, že je... tak nechápem... celé to nechápem, mala som mať poradňu + krv vo štvrtok a ona, že mám prísť len na krv, a poradňa bude až po výsledkoch z krvi, pritom v knižke mám, že ďalšia poradňa 21.5. ...

no som z toho jeleň, možno tam fakt nie je a preto mi hovorila, že poradňa až potom, ale hovorila, že v stredu je s janekom a vo štvrtok s čiernym, no čert aby sa v tom vyznal 😀

babulka123
18. máj 2009

tily... na 100 percent tam nieje.. je niekde na dovolenke na orave ci kde..
mozno ste sa nepochopili... ale na krv chod.. on tu bude o 2 tt, takze dovtedy budu vysledky.. neviem.. este s nou dnes budem urcite volat tak sa ti pre istotu opytam... heheheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre