MUDr. Korbeľ. Rodili ste u neho? Aký je?

verca36
2. máj 2008

ahojte, mate niektora skusenosti s Dr.Korbelom pri porode? Mne ho odporucila jedna znama, ale neviem, ci berie pacientky/rodicky a ci sa da zazmluvnit, lebo vraj ma vela povinnosti...Napiste niektora, ktora u neho rodila, aky bol pri porode a ci ste ho mali zazmluvneneho. Dik

zuz11
2. máj 2008

mozno aj tu ti k nemu nieco povedia, skus sa aj tam spytat
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

diddi
3. máj 2008

ahoj verca, rodila som na Antolskej...moja lekarka bola dr.Niznanska, ale staral sa pocas hospitalizacie aj dr.Korbel a dr.Havalda....je to uzasní tím lekarov...vsetkych troch som mala pri porode...mozem odporucit!

janetka
9. máj 2008

verca: kamoska mu len zavolala a prijal ju... ja som pri prvom dietati tiez zvazovala doc. korbela, a tiez som mala ten isty dojem ako ty, ze ma vela povinnosti.... ale pri druhom som lezala tyzden pred porodom v nemocnici a jeden den v sviatok mal sluzbu a bol fantasticky.. ludsky az prekvapivo, veci sa u pacientiek pohli dopredu, rozhoduje, bola som fakt milo prekvapena jeho pristupom...

prvapomoc
9. máj 2008

ja som v jeho starostlivosti 8 rokov a porodila som pri nom obe deti.s mojimi zdrav. problemami čo ma vdačim len jemu že mam zdrave deti.ano ma velmi vela povinnosti ale aj napriek tomu sa vždy venuje pacientkam kvalitne nikam sa neponahla a je skratka užasny.nikdy by som nemenila 😉

verca36
autor
9. máj 2008

Dakujem Vam za info. Ja som ho len videla a zdal sa mi sympaticky, ale pre istotu som sa spytala. Nerada by som sposobila trapas, ze ho budem otravovat a on ma toho vela...Este raz dik

leniko
12. máj 2009

Radosť rodiť, tiež plánujem druhé u neho 😉

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybca
30. jún 2010

Ahojte, mne doporucila dr. Korbela moja gynekologycka, s ktoru som nie celkom spokojna, takze som sa nakoniec rozhodla, ze nebudem zazmluvnovat a ze vezmem doktora, ktory bude mat sluzbu. Tyzden som prenasala, takze ma hospitalizovali, mala som aj vysoky tlak. Bola som tam od piatka do nedele, takze mnou presli viaceri doktori, ale az dr. Korbel, ktory mal v nedelu sluzbu, zacal konat, kedze som v rodeni nepostupovala, rozhodol sa pre CS, ktory prebehol bez problemov. Dokonca, aj ked som ho nemala zazmluvneneho, kazdy nasledujuci den ma prisiel pozriet a spytat sa ako sa mam. Keby som mala rodit opat na SK, tak si ho urcite zazmluvnim.

thu
3. sep 2010

Ja som bola s jeho starostlivostou maximalne spokojna, ako pisali dievcata, neskoncilo sa to iba porodom, ale naozaj dosledne sledovanie vyvoja aj po porode...my sme ho mali zazmluvneneho, lebo ja som mala fobiu z toho, ze by som mala rodit u niekoho ineho...viedol ma cele tehotenstvo na rizikovom, takze to bolo pre mna dost oslobodzujuce vediet, kto ma bude rodit...nakoniec sme mali sekciu, lebo nas drobec sa nechcel hrat na netopiera a naozaj som si cenila jeho odbornost /nesnazil sa zbytocne tlacit na pilu vyvolavanim porodu, ked vedel, ze drobec je koncom panvovym/ a aj to, ze dopredu nikdy nedaval zbrkle vyjadrenia...urcite ak budu okolnosti naklonene k tomu, mat druheho drobca, bola by som velmi rada, ak by mohol byt on pri porode...

lovesista
31. máj 2011

@tanapeta ahojte, pozeram ze prispevky su uz starsie. no predsalen skusim napisat.
mna k Doc. Korbelovi posiela moj diabetolog, nakolko sa vraj Korbel specializuje na rizikove tehotenstva. tiez mam trosku obavy otravovat ho, urcite ma vela komplikovanejsich pripadov ako ja, ja si dokonca ani inzulin zatial nepicham, som "len" diabeticka na diete.
akym sposobom ste sa k nemu dostali, prosim? treba sa telefonicky objednat alebo staci prist do nejakej ordinacie? dakujem

andrejka1974
13. júl 2011

@lovesista ahoj tak ja som na docenta korbela narazila nahodou pred 11 rokmi pridelili ma k nemu pretoze moja doktorka isla na staz velmi sa o mna postaral aj po porode kedy u maleho nastal zdravotny problem riesili sme prevoz do druhej nemocnice a po rokoch som cakala moju dcerku a nevahala som vyhladala som si ho na antolskej a zacala som k nemu chodit ma sukromnu ambulanciu na mytnej 24.9.2008 sa mi s jeho pomocou narodila dcerka Sindy

dooscoby
13. júl 2011

tiez mozem dr.Korbela len odporucit 🙂 ja som sa k nemu dostala len tesne pred porodom kvoli zlym krvnym vysledkom a vdacim mu za krasneho zdraveho synceka hoci sa narodil o 3 tyzdne skor...ludsky pristup,rovno povie veci na rovinu ako sa maju a sice ma nerodil lebo mal urgentny cisarsky rez mala som dr.Federovu tiez vrelo mozem odporucit ale prisiel pozriet na izbu a spytat sa pacientiek ako sa maju,aj pani doktorka bola za mnou a malym sa pozriet...ja som asi pri oboch porodoch mala stastie na lekarov a mozem Antolsku len vrelo odporucit

zuzca80
16. júl 2011

@lovesista ja som sa ku Korbelovi dostala cez znamu, ktora unho odrodila uz 2 deti a je nadmieru spokojna. chodim k nemu do sukromnej ambulancie, co nei je lacny spas, ale zatial ho mozem len odporucit. tiez mi dost vyhovuje. ja som mala prvy porod dost blby, co sa tyka spravania lekarov, takze som mala panicky strach z druheho porodu. kedze som len 21 mesiacov po sekcii, tak idem aj teraz na sekciu (planovanu). potom mozem dat vediet, ako prebehol porod, ale zatial mi dr. vychadza maximalne v ustrety.

nya
29. júl 2011

@zuzca80
Ahojte, ja zhanam mailovy kontakt na doc. Korbela. Mne v januari doslova zachranil zivot ked som na Antolskej po porode skoro vykrvacala. Bol len nahodou v sluzke a nechcem ani len mysliet na to, co by bolo keby tam nebol. Lekarka, ktoru som mala pri porode si nevedela poradit a ani dalsi lekari, ktori ku mne prisli az ked zavolali doc. Korbela ten mi pomohol. Chcela by som mu s odstupom casu napisat a tak sa chcem spytat, ci mi neviete niekto poradit na akom maily by som ho mohla zastihnut. Dakujem.

ditadita
14. okt 2011

Ahojte, k docentovi K. chodim od zaciatku tehotenstva a som stastna, ze tu citam same pozitivne veci. Je to super prijemny clovek a zevraj vyborny porodnik. Rodim vo februari, potom dam vediet. 🙂 Pekny vecer

andrejka1974
15. okt 2011

tak docent Korbel skvely clovek odrodil mi 2 deti staral sa o mna posledny mesiac az do porodu aj po porode az pokial sme nesli domov v aprili budem opat rodit jedine u neho

vevegom
20. feb 2012

Ahojte, tento pan doktor mi zachranil babatko a asi aj mna ... je to vyborny porodnik, vzdelany a skromy clovek!
Odporucam.

euffra
20. feb 2012

ahojte, jas om u neho rodila 2 deti, je uzasny clovek a lekar, obe deti som rodila sekciou, prve zachranil lebo pocas normalneho porodu sa zasekla hlavicka isla sikmo, tak sa rozhodol pre sekciu a druha bola preto,lebosa prilis stencila jazva po prvej sekcii a bal sa prasknutia. chodila som k nemu do sukromnej ambulancie na mytnu, bola som u neho oba razy az posledny mesiac pred porodom, vzdy ma zobral aj ked mam inu gynekologicku, vzdy mily, velmi citlivy. odporucam.

zoyuska
30. júl 2012

@diddi presne tak.dr.korbel je uzasny.

libusena1
30. sep 2012

najlepší.......vďaka p.Docentovi mám nádherného syna........a to som si pár rokov počkala a aj vytrpela...vrátane liečby na onkológii.......patrí veľká vďaka.......

vevegom
5. okt 2012

dievcata, nemate na pana docenta aktualny kontakt,prosim?

saminko3
25. okt 2012

@vevegom mam na mytnu 0257786225

saminko3
25. okt 2012

najlepsi doktorcna svete!!!!!

vevegom
25. okt 2012

dakujem!

saminko3
11. nov 2012

nie nerodila ale je to moj gynekolog, uzasny je, odporucam

csina
5. jan 2013

rada by som túto tému oživila, keďže som po prvej návšteve na Antolskej bola nasmerovaná sestričkou z inej ambulancie priamo do tej jeho, ale v ten deň neordinoval... potrebovala by som na neho číslo na ambulanciu č. 22, má ho niektorá z vás???
@saminko3 tvoj príspevok je tu asi najčerstvejší a dokonca ho máš za svojho gynekológa, vedela by si mi prosím podať info o tom, ako sa s ním najlepšie skontaktovať, číslo, alebo mail.. ďakujem vopred...

csina
5. jan 2013

@saminko3 ale myslela som na Antolskej.. 😅

csina
7. jan 2013

tak už som zistila číslo aj tam..ak niekto bude potrebovať 0268672549, ordinuje v stredu od 8-11:00 a vo štvrtok poobede od 12:30 na č.d. 22 ale sestrička tam nie je veľmi príjemná... 😒

saminko3
7. jan 2013

ahoj no ja chodim k nemu do sukromnej ambulancie na ytnu, sestricka je super, to som aj a mala taky pocit ked som ju prvykrat videla a potom za mnou chodila poorode na izbu na navstevu :D zlata je to zena :D

katkadanco
30. mar 2013

Myslite ze je lepsie zavolat si na Mytnu a tam sa knemu objednat a dohodnut rodenie na antolskej??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre