MUDr. Korbeľ. Rodili ste u neho? Aký je?

verca36
2. máj 2008

ahojte, mate niektora skusenosti s Dr.Korbelom pri porode? Mne ho odporucila jedna znama, ale neviem, ci berie pacientky/rodicky a ci sa da zazmluvnit, lebo vraj ma vela povinnosti...Napiste niektora, ktora u neho rodila, aky bol pri porode a ci ste ho mali zazmluvneneho. Dik

lucasko6
5. júl 2013

ahojte, urcite je lepsie ist na mytnu ako na antolsku, na mytnej je viac kludu a casu.... co sa tyka jeho vytazenosti ak bude vytazeny skuste pani doktorku niznansku alebo doktorov v ramci sukromnej ambulancie mytna, je to jeden tim a su super.

abcs
25. aug 2013

Korbeľ? keď zacíti peniaze tak je ako vlčiak,ale keď vidi že jedna Dáma ne ma na úplatok dá mu to rýchlo za cítiť 🙄 a Bože chráň keď je DÁMA KONATEĽKA VY UŽIJE JU FINANČNEJ STRÁNKY ☹ ja to viem lebo ma zoperoval ☹ to je MUDR.Korbeľ ☹

mata128
25. aug 2013

Mna mudr.Korbel rodil pred 8rokmi,max.spokojnost...bez neho by tu moja dcera nemusela byt. Vsetci mali cas,pritom som bola 2 tyzdne po termine!!! Aj porod prebehol bez akychkolvek problemov. Pri synovi dom mala mudr.Filkasovu a tu di neviem vynachcalit. Mila,mlada,ludska. Nemala som lekara zazmluvneneho ani raz,ale keby som sla rodit znova,zaxmluvnujem Filkasovu

mimickapn
25. okt 2013

Neviete nahodou ci ked som bola zaslana od endokrinologicky s PN doc.Korbelovi aby ma rodil on ci budem musiet nieco platit ?

zdravebabo
4. jan 2014

nikdy som nestretla lepsieho doktora .chodim k nemu 20 rokov a vzdy mne aj mojej sestre a mame pomohol.je najlepsi co poznam .a podla mna je lepsie objednat sa na tu mytnu.mas tam svoj termin a v klude sa s nim mozes na vsetkom dohodnut,v nemocnici je naozaj na roztrhanie tam sa s nim tazko dohaduje.vrelo ho odporucam

libusena1
10. jan 2014

Najlepší 🙂

tobian
25. feb 2014

Mám skúsenosti s vela gyn. ale doc. Korbel je úplne super. Odrodil ma 2x a som maximálne spokojná aj s prístupom aj riešením problémov . Vôbec nikdy mi nenaznačil že nemám peniaze ani som to nijako nepocítila.
Odporúčam 🙂

janica25
22. sep 2014

@libusena1
@tobian
dievcata tiez rozmyslam nad nim ze si ho zazmluvnim.Prosim vas kolko treba dat za porod?Ja som teraz v 29tyzdni mam rizikove tehotenstvo mozno budem musiet aj lezat tak preto rozmyslam nad Antolskou a nad nim kedze citam dobre referencie.A ako to funguje zavolat si k nemu do sukr.ambulancii a dohodnut termin...?tam sa nieco plati ci ako to funguje??

kristina92ch
3. dec 2014

vie mi dat niekto cislo na dr. Korbela ? prosim ? dakujem vopred ..

madono
14. jan 2015

@janica25 ahoj, smiem sa spýtať či si si nakoniec vybrala ako pôrodníka doc. Korbela? Ak áno, ako to prebiehalo. Ja som momentálne v 29tt a rozmýšlam nad ním. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre