MUDr. Kozolková Dáša - skúsenosti

limenka
22. máj 2015

Ahojte baby ktoré ste rodiľi nedávno u dr. Kozolkovej v Ružinove zháňam info. Ďakujem

abbies
19. jan 2019

@emily0412 uz je to dva a takmer 5 rokov, platila som len tolko, co stalo zazmluvnenie. Prvy raz som bola za nou tusim na ambulancii, kde robia poradne, c.dveri si nepamatam

renci777
23. jan 2019

@emily0412 normálne za nou chod, ja som z nej mala strasne obavy, ked som si kade kde co to precitala, ale poradila mi ju moja gyn., tak som si vravela, ze to nebude take zle;) prvy dojem z kozolky som mala zmiesany, ale nakoniec mozem povedat, ze je to jedna uzasna zenska s velkym srdcom, ktora miluje svoju pracu a rozhodne vie co robit. A ten pristup, no je ako futbalovy rozhodca, ale na sale som ani chvilinku nepochybovala a to sme mali aj komplikacie ;) po porode ma dostala na devinu aj ked bolo plno a co sa tyka zmluvy je to o dohode. Hlavne s nou jednaj aj Ty ako rozhodca na rovinu priamo ;) keby nieco pis IP

angelsue712
27. jan 2020

Nikdy viac!!! Bola vulgárna, vrieskala po mne, neuveriteľne arogantná a hnusná žena! Počas tehotenstva som trpela predpôrodnou depresiou a obrovským strachom z pôrodu, navštevovala som lekára, ku koncu tehotenstva som už bola ok, s tým, že sa nemusím báť, lebo lekár bude mať správu a poučenie, ako so mnou jednať, aby som sa nezrútila. Mala som odporúčanie na cisársky rez. Vzhľadom na milý personál som si verila a rozhodla som sa, že skúsim rodiť normálne. Všetko bolo super, cítila som sa skvele, bolesti som predýchavala, všetci ma fakt krásne podporovali, zaujímali sa, či som ok...potom sa vymenila zmena, prišla ranná... Pani doktorka nerešpektovala nič z odporúčaní, oxytocín dávala hneď po svojom príchode... bezdôvodne aj napriek tomu, že všetko išlo ako po masle... Vraj snáď tam nemienim lehnit celý deň, veď na prijme sú ďalšie 4 rodičky... Až na túto osobu bolo všetko fajn.. Ona jediná mi znepríjemnila pôrod

anndreina
28. jan 2020

@angelsue712 Rázna ,ale perfektný odborník,aj ja som mala z nej najskôr strach ,ale nakoniec sme našli k sebe cestu a som rada ,že som ju spoznala.

anndreina
28. jan 2020

@renci777 Súhlasím ,miluje svoju prácu.

angelsue712
29. jan 2020

@anndreina ale no tak... Ako ju môžete všetci ospravedlňovať tým, že je odborník? Ona pracuje v oblasti pomahajúcich profesií a súčasťou jej práce je komunikácia s ľuďmi, teda odborníkom je, keď svoju prácu zvláda aj pri kontakte s ľuďmi... Ja som učiteľka, tiež som v BA považovaná za odborníka v oblasti vzdelávania detí prvého stupňa inovatívnymi metódami práce, ale keby som takto pred nástupom na MD jednala so žiakom, či rodičom... No asi by som mala hodinovú výpoveď. Skús si sama odpovedať, či by si ma považovala za odborníka a prišla mi potriasť rukou, aký som profík, keby som takto komunikovala s tvojim dieťaťom. 🙂

anndreina
8. feb 2020

@angelsue712 Aj to je názor na zamyslenie.

dom1n1
13. feb 2021

Ja som rodila u Kozolky v r.2019... môže pôsobiť hrozivo. No tá žena miluje svoju prácu a vie čo robí. Patrí medzi top na Slovensku. Keď potrebujete pri pôrode ňuňuňu tak u nej neroďte.. keď chcete kecať do pôrodu a jej práce, tak tiež u nej neroďte.. keď sa chcete odovzdať do rúk odborníka, ktorý vie čo robí a povie veci tak ako sú, tak ju odporúčam na 100000000%.. pri pôrode ma super viedla.. povedala, že ak ju budem počúvať a spolupracovať tak všetko pôjde rýchlo. Tak aj bolo!! Má drsný humor s ktorým sa stretávame denne na sociálnych sieťach, takže nič nezvyčajné 😁 do pôrodnice som prišla o pól noci a na to mi povedala - vieš kto chodí o pól noci? - bosorky 😁 rodila by som u nej aj v budúcnosti. Za mňa 10/10.

dom1n1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anndreina
25. feb 2021

@dom1n1uplne súhlasím s vašimi slovami.

lemge
20. aug 2023

Mne zachránila pri pôrode syna v hodine dvanástej. Keďže porod nnepostupoval -dieta bolo veľmi veľké, mladí doktori si nevedeli rady- vletela do dveri ako superman ,vynadala vsetkym co je to za robota .Napokon všetkých doktorov a medikov razne odsunula a behom 3 sekúnd sa malý narodil-).. Ja som jej nadovšetko vďačná..

anndreina
27. aug 2023

@lemge Je to.úžasná lekárka ,odbornička a človek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre