Mudr. Kriško ml. Aké s ním máte skúsenosti?

matka009
6. máj 2009

ahojte kocky rodilli ste niektorá u Dr. Kriska mladsieho ??? Ake mate skusenosti 🙂 🙂 🙂

katarinaa
6. máj 2009

ano. vyborneee ;) je uzasny!!

matka009
autor
9. máj 2009

ano ? super lebo ja chodim k jeho otcovi a on mi odporucil jeho .... 🙂 pocula som nanho smae chvali tak som si to chcela overit
😀

e.l.i.e.n.k.a
3. sep 2010

@matka009 a rodila si u neho? Ako dopadol porod? Verim, ze vsetko super a ste zdravucki.

luckam77
3. sep 2010

jeeej krisko???je super...zazila som ho a je super....za vela mu vdacim...nato ze som si ho nezazmluvila bol fakt super mala som tazky pôrod a zvolal vsetkych co boli potrebny a aj si ma pamätal...bol pozriet maleho v inkubatore a dosiel ma informovat a tak isto po dvoch ci 3dnoch sa pytal na maleho.... 😀 super je...

nina88
3. sep 2010

Najlepsiiiii na sveteeeeeeeee... 😀

pipka
3. sep 2010

no ja som mala zazmluvneneho ineho lekara ale Krisko ml. mu pri porode asistoval a potom bol nas izbovy lekar, nemozem nanho povedat kriveho slova, je straaasne mily a samozrejme aj sikovny a jemny 😉

naozaj sa ho da jedine odporucit, je to skvely porodnik a gynekolog 😉 a v neposlednom rade aj dost fešaaaaak 😎 😀 dufam, ze ho chytim aj teraz pri druhom porode 😵

opica
4. sep 2010

ja som ho tiez mala pri porode, velmi mily a ohladuplny. takisto som nezazmluvnovala. ale ja som mala nestandardny porod KP. osobne si vsak myslim,ze ak by tam nebola kozolkova (ktora to nakoniec cele riadila a mala o dost viac skusenosti), tak asi skoncim CS. takto to bolo uzasne a porodila som klasicky.
ale naozaj je velmi prijemny

monykaaa
28. nov 2010

Mozem len odporucat,
mala som ho zazmluvneneho a ten pristup si doteraz neviem vynachvalit 🙂

slavuska30
30. nov 2010

🙂 skvelý doktor, velmi milý a ústretový, výborný odborník, keby som išla ešte raz rodiť, určite by som si ho znova vybrala /ale užnejdem, stačia mi 3 deti 😀 😀 😀 😀 /..aj ked jeden nikdy nevie ako sa to všetko vyvinie dalej 😀 😀 😀

michellina
4. jan 2011

baby dr. Krisko ml. je ten, co ordinuje v ruzinove aj na prsnikovej ambulancii alebo ich j etam viac?

slavuska30
4. jan 2011

@michellina ak si dobre pamatam, tak ano, ma aj prsnikovu amb..aj gynekologicku amb.,su vedla seba, jeho otec tam tiež robi, ale je vraj dlhodobo PN..

beruska.zuzanka
4. jan 2011

mne síce "len" vyberal stehy po laparke, ale je super, jemný a vtipálek 😀 😀 😀

fixska
16. jan 2011

doktor je skvely.je to moj kamarat🙂velmi ludsky a odbornik.mozem ho len odporucat.on je ta najlepsia volba🙂

jamika
29. jan 2011

Cakam babatko koncom apríla, Chcela by som si ho zazmluvnit. Neviete aky je postup? Treba pred tým za ním íst a opýtat sa ci je vobec ochotný? Raz som ho mala pri porode - výborný lekár aj odborník, konecne normalne zasitá a co velmi pomohlo, ze bol ludsky🙂 ,
Mala som aj Spanku aj Vlckovu, Radsej nekomentujem.... .

kaby
3. okt 2011

Ked si chcem zazmluvnit dr. Križka ml. k porodu, ako treba postupovať? Kde ma ambulanciu? Je potrebne k nemu chodit na poradnu pred porodom? Je ochotny, alebo treba mat "protekciu" k zazmluvneniu?
Rovnako budem vdacna za nove skusenosti tohtorocnych mamiciek s tymto lekarom. 🙂

piunk6
4. okt 2011

@kaby Ahoj! Neviem sice ako postupovat pri jeho zazmluvneni, ale mozem ho len vrelo doporucit. Ja som ho chcela zazmluvnit, nespravila som tak. No mala som velke stastie, ze som ho pri porode mala ;) Rodila som teraz v auguste.. Je velmi mily,starostlivy a hlavne jemny, nie ako niektore zvery tam v ruzinove.. Bola som velmi spokojna. Mala som nanho stastie aj 3x na poradni.. Chodila som do dveri c.53.. Mozno tak by si sa s nim vedela dohodnut.. Drzim palce..

saxana123
16. nov 2011

Dnes ráno mi robil amniocentézu a bol v pohode, vyhovel mi, keď som mu frflala že nech nepichá cez placentu tak nakoniec našiel miesto kam pichnúť 😀 síce mám pichance 2 a bolí ma brucho dosť ale keď ho tu všetci chvália tak hádam budeme časom v pohode 😉

luciahromadkova
16. nov 2011

@kaby Ahoj, tiez som mala zazmluvneneho Dr. Kriska ml. na odporucanie svojho lekara, lebo od 35. tyzdna bolo potrebne chodit na poradnu do porodnice, ktoru si k porodu vyberiete. Co sa tyka Dr. Kriska ml. mozem len odporucit. 🙂 K porodu prisiel bez problemov, pocas porodu len sama chvala a po porode tiez starostlivy.
Treba ho vyhladat priamo na ambulancii v poliklinike Ruzinov a dohodnut sa s nim k zazmluvneniu.
A odporucam si nejako vybavit nadstandard /budu sice tvrdit, ze sa to neda, ale moja skusenost je ina..., tiez som sa na nadstandard nedostala pre obsadenie/.

kaby
16. nov 2011

@luciahromadkova ahoj, dakujem za odpoved 🙂. A akym sposobom sa da vybavit ten nadstandard?

luciahromadkova
17. nov 2011

@kaby ahoj, neznala pomerov som sa nechala odbiť, že nadštandard je obsadený a presunutá budem keď sa uvoľní..../rodila som v nedeľu a v pondelok sa ma nikto nepýtal so službukonajúceho personálu, napriek tomu, že sa prepúšťalo a mali poznačené,že som sa dožadovala nadštandardu... ☹, keď ma prišiel pozrieť Kriško večer, lebo mal službu pýtala som sa na to, ale už zas bolo obsadené....., tak my to sľúbili na ďalší deň....zas sa ma nikto neprišiel opýtať.... a v stredu bol sviatok......skratka to sa presuny ignorovali... a aj som už vedela, že na ďalší deň idem domov.../. Viem od kamarátok, že izby sa držia.....aj keď sa tvária, že nie....tak odporúčam hľadať spôsoby ako si to vybaviť /napr. riaditeľstvo nemocnice, známy z personálu.../ a tiež som pochopila, že existuje aj také, že pacientky "starších, dlhoročných, známych" lekárov ležia na nadštandarde a izby sa podržia /vrátane iných farieb náramkov rodičiek a detí.../
Samozrejme nijako to nesúvisí s Dr. Križkom, k tomu naozaj len samá pochvala,takisto ako aj k niektorým ženským sestrám na odd. , ktoré mi pomohli....
Žiaľ, detské sestry chváliť nemôžem tiež okrem 1 lekárky ani detské lekárky. Tiež Vám odporúčam kontaktovať laktačnú poradkyňu a pri problémoch s dojčením sa dohodnúť na jej návšteve / napríklad dať si skontrolovať priloženie dieťatka a techniku dojčenia, ak ste sa rozhodli dojčiť.../
To sú moje skúsenosti..., držim palce.

jessicax
17. nov 2011

Je to ten najlepsi a najstarostlivejsi porodnik, hotovy anjel 🙂 🙂 🙂

nikastaba
21. apr 2012

@jessicax a môžem sa opýtať, nepamatas si, v ktorých dverách v Ružinove a v akých časoch ordinuje? Popripade iný kontakt na neho ?

jessicax
21. apr 2012

@nikastaba fuha to si uz nepamatam...

mzov
22. apr 2012

@nikastaba Krizko ml. ordinuje v utorky, tak od 13:30, aspon ja vtedy k nemu chodim... 🙂 cislo dveri 53

portret7
22. apr 2012

nemala som ho ako porodnika, ale na rizikovom ma vysetroval, mne sa velmi pozdaval🙂

jami2
10. máj 2012

Rodila som u neho a odporúčam.

dennkaa
10. máj 2012

Jednoznacne odporucam - vynikajuci porodnik a velmi ludsky. Som rada, ze nasho synceka priviedol na svet prave on 🙂

raketka25
17. sep 2012

Ma Mudr. Krizko aj ordinaciu? Teda ci sa da k nemu chodit aj ked nie som tehotna? A ak ano, viete mi poradit, kde? Na nete som nasla, ze ho spominaju medzi svojimi lekarmi aj v Gyn-fiv a aj v Gynaex-e a neviem, ktore z toho je novsia informacia...

tulky
24. sep 2012

@dennkaa ahoj, prosim Ta ako si si ho zazmluvnila? treba ist za nim osobne?

dennkaa
18. okt 2012

@tulky Ospravedlnujem sa, ze reagujem tak neskoro. Uplne mi vypadlo, ze aj sem mam nieco niekomu napisat. Ja som chodila zo zaciatku do Kocha, ale uz od zaciatku som vedela, ze chcem rodit v Ruzinove a prave u neho. K nemu som zacala chodit par tyzdnov pred porodom. Takze vsetko co sa tyka zazmluvnenia som s nim riesila osobne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre