Mudr. Kriško ml. Aké s ním máte skúsenosti?

matka009
6. máj 2009

ahojte kocky rodilli ste niektorá u Dr. Kriska mladsieho ??? Ake mate skusenosti 🙂 🙂 🙂

oghena
6. jan 2013

ahojte dievcence,vrelo ho odporucam kazdej...robil mi aj odber plodovej vody aj som si ho vybrala ako porodnika a nic lepsie som ani nemohla urobit.drzim vam vsetkym palce

majuska29
16. jan 2013

dievcata, chcem si vybrat Kriska k porodu. Nemate na nho kontakt? Alebo musim ist osobne do nemocnice ked sa ho chcem spytat ci mozem chodit k nemu?

kristina79
8. feb 2013

aj ja som si ho vybrala k pôrodu, na poradni je moc fajn tak snád aj porod bude ok 🙂

mandarinkaa
14. feb 2013

zazila som ho v nemocnici, ked som lezala pred porodom, bol mily a pozorny...

supi
24. feb 2013

Ahojte rozmyslam nad zmenou gynekologa, zatial som nasla na Krišku recenzie ako na porodnika, ale chodite k nemu niektora na gyndu? On ma tusim sukromnu amb. na zahradnickej? ako to vychadza financne? dakujem 🙂

vrtulka11
1. mar 2013

@supi ja som zacala ku Krizkovi ml.chodit v 12 tt.do Gynexu. Je strasne fajn a taky ludsky. A v oktobry 2012 nam priviedol na svet synceka. Bol nas pozriet aj par krat po porode aj ked nemal sluzbu. Ja sa na neho stazovat nemozem. V Ghnexe vide vysetrenie v tehu + sono 35-50eur. Maju najmodernejsie pristroje tak ta nikam inam posielat nebudu.

supi
1. mar 2013

@vrtulka11 dakujem za odpoved, cize kazdu poradnu co pojdem k nemu ma to bude stat tu sumu???? ci to je celkovo poplatok za vsetky poradne v tehu?

vrtulka11
2. mar 2013

@supi bohuzial kazdu. Ale ak budes mat bezproblemove tehu tak to nie je vela. Ja som mala problemy tak som musela kazdy tyzden chodit... Ale je to tam velmi fajn a urcite nadstandart. A velmi mile sestricky...co teda mas malokde..

trojmamka
15. apr 2013

ako porodnik mozno ale ako lekar nikdy viac.Nepovazujem ho za.odbornika.Mna odflakol 2x no treti sa mu to uz nepodari.Nikdy viac.

kukinarstvo
12. máj 2013

Ahojte, prosim mate niekto na neho mobil? ja som ho mala zazmluvneneho pred 3 rokmi a bol super....medzicasom sa mi pokazil telefon a stratila som na neho aj kontakt. Dakujem

dadikaa1
27. sep 2013

...baby, podľa mňa nie je lepšieho doktorka, milý, pozorný, opatrný, ani som nevedela že ma vyšetruje, fakt...aj som u neho rodila a moja gynekologička mi nechcela veriť že som bola nastrihnutá, že tak krásne zašité to ešte nevidela 🙂 baby, nemáte na neho mobilný kontakt? čakám druhé a stratila som číslo, ďakujem

trish31
28. sep 2013

Velmi kvalitny pristup,mily lekar,odbornik.Bola som u neho na konzultacii,nie som jeho pacientka a ziaden rozdiel som nepocitila,keby zijem v BA tak urcite chodim k nemu

oghena
1. okt 2013

ano,suhlasim s dievcatami,je vyborny,ja som bola velmi spokojna

1801701
18. okt 2013

Ahojte, prosim vas, u toho Krizka je to ako s platenim??

kwetinnka
7. nov 2013

@1801701 ked si ho zazmluvnis na porod mozes to zaplatit v pokladni,nie na ruku 🙂

mariposa66
30. jan 2014

ahojte, mozem sa spytat prijima aj nove pacientky? Ale nie som tehotna len by som chcela zmenit gynekologa 🙂 dakujem

lili1985
11. feb 2014

@mariposa66 ahoj,tak som zistovala a berie este nove pacientky 🙂

radkax
28. feb 2014

Skvely skvely skvely...

loginout
4. mar 2014

@lili1985 ahoj a máš na nho nejaký kontakt? Dakujem

lili1985
4. mar 2014

@loginout staci si zavolat do gynaexu a povedat,ze chces k nemu chodit 🙂

mariposa66
4. mar 2014

Odporucujem 😊 mudr krizko ml. Profesional ochotny odpovedat na otazky, citlivy...

nikitaf
13. mar 2014

Hlasim sa k pozitivnemu ohlasu na pana dr. Krizka. V utorok som potratila a nahodou som natrafila na tohto pana doktora. Netusila som ze aj takato strasna udalost moze prebiehat s uctou k pacintovi a nie ako k dalsiemu cislu... Bola som 2x na pohotovosti a ci dr. Papcun ml alebo dr. Drabek mi dali sice odborne ale dost neludsky najavo ze co chcem, dieta nema srdiecko... ked prislo k najhorsiemu dr. Krizko bol uzasne mily a neskutocne ludsky. Na druhy den si ma zavolal k sebe na kontrolu, na co velmi muuudra pani sestricka dole na prijme dost frflala ze preco ma neposlal do ambulancie! Perfektne vysvetli, spolu sme sa rozhodli ze ani na kyretaz zatial nepojdem, ale ze sa mu este raz pridem ukazat. Uzasny je proste, takeho lekara som vo svojom zivote este nestretla v ziadnej oblasti. Chcela by som ho aj ako svojho gynekologa, chodi k nemu niekto? kolko to vyjde na rok, alebo teda ako sa tam plati? Dakujem

lili1985
19. mar 2014

@nikitaf ja k nemu chodim do gynaexu.platis tam za kazdu poradnu od 35-50€. Robi piatky a treba sa k namu objednat. Sestricky su tam velmi mile 🙂

jedina30
19. mar 2014

ja ho "zboznujem"..je to moj gynekolog a porodnik..odrodil mi obe moje deti a je svetovy..mily,nezny a citlivy...nie ako masiar 😠 ..ja k nemu chodim ,ale do Ruzinovskej nemocnice..skoda,ze som uz stara na 3 dieta.. 😀 😀

kj2408
26. mar 2014

Ahojte. Chcem sa opytat na poplatky pri zazmluvneni. Viem, ze je uz toho vela popisaneho, ald nenasla som konkretne u dr. Krizka ako to chodi v poradni od 36 tt, keby som sa rozhodla mat ho pri porode. Plati sa extra za kazdu poradnu a potom este 300e za samotny porod?

fanta
27. mar 2014

@kj2408 ak si ho chces zazmluvnit,tak platis len tych 300 Eur. Nic viac. A budes k nemu chodit do poradne do nemocnice.

sisuliatko06
3. apr 2014

Ahojte, nie som tehotná, ale potrebujem zmeniť gynekológa, nakoľko som sa presťahovala do BA. Poraďte mi, prosím, kam prísť za MUDr. Križkom ml.? Do Ružinovskej nemocnice alebo do inej ambulancie?

sisuliatko06
3. apr 2014

@mariposa66 Ahoj a bola si u neho v Gynaexe alebo v Ružinovskej nemocnici? Tiež potrebujem zmeniť gynekológa. Koľko si platila?

kissovak83
16. apr 2014

K Mudr.Krizkovi sa viem vyjadrit len tymito slovami: odbornost a ludskost v jednom tele.. Dostala som sa k nemu nahodne na vysetrenie a zistil velmi zavaznu diagnozu plodu, ktoru bolo treba nutne riesit.. To alym sposobom nam to oznamil a to aku pomoc a opateru potom poskytol som este nikdy nezazila. Starostlivy do poslednej bodky, s uctou pristupoval ku mne az dokonca a vdaka nemu bola tato nestastna udalost ovela znesitelnejsia.. Ani tisic DAKUJEM sa mu nevyrovna...

nevesta12
25. apr 2014

@lili1985 ahoj, nevies mi prosim poradit - mudr krizko berie nove pacientky aj mimo gynaex? ja by som k nemu chcela totiz chodit do ruzinovskej...dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre