Mudr. Kriško ml. Aké s ním máte skúsenosti?

matka009
6. máj 2009

ahojte kocky rodilli ste niektorá u Dr. Kriska mladsieho ??? Ake mate skusenosti 🙂 🙂 🙂

lili1985
25. apr 2014

@nevesta12 ahoj,to ti neviem povedat,ja k nemu chodim do gynaexu,prave som sa odtial vratila 😀

nevesta12
25. apr 2014

@lili1985 dakujem 🙂 ja som chodila do gynaexu cele tehu, a pred 3t som bola u mudr Krizka na kontrole po sestonedeli 🙂 dalej by som uz ale chcela chodit do ruzinovskej, lebo v tom gynaexe to bolo ku koncu uz doooost drahe aspon pre mna....hlavne ked som mala nejaky problem, to som tam bola ako na koni a trochu sa to predrazilo.... 😅 😅 😅 inak vela stastia prajem 🙂

lili1985
25. apr 2014

@nevesta12 ved jasne rozumiem. Ked je vsetko ok,tak sa to da. No zatial mi pride este 'lacny' oproti mojmu prvemu,co si vypytal,len za tehot knizku 130€. A pristup sa neda ani porovnavat,dr.Krizko je uzasny 🙂

kapokapo
8. júl 2014

@lili1985 ahoj, u Krizka som rodila ... ale neviem ako je to s mabulanciou? Ma vraj sulkrou v centre niekde? Ake su tm poplatky? uvazuje o zmene lekara... dakujem..

lili1985
8. júl 2014

@kapokapo co sa tyka poplatkov ti viem povedat len tie pocas tehotenstva,nakolko som si ho vybrala az teraz pri 2.tehu,cena za vysetrenie je 35-50€

kapokapo
8. júl 2014

@lili1985 dakujem za info...

benila
25. júl 2014

Dr, Kriško a Dr Papcun ml., určite odporučam,. 🙂

smoookie
20. aug 2014

Ahojte, chcela by som sa opytat k panovi doktorovi, účtuje sa u neho nejaky poplatok? nemáte na neho nejaky kontakt? resp. v ruzinovskej nemocnici ho kde najdem? Hladam si nejakeho gynekologa a citala som o nom same dobre veci.. Dakujem 🙂

gabi89
20. aug 2014

@kapokapo ahoj a kolko ta vysiel porod po financnej stranke?

kapokapo
20. aug 2014

@gabi89 rodila som v ruzinove u krzka, tusim sa tam plati pausalne 300 eur, ak sa dobre pamatam v nemocnici...

lydush007
16. sep 2014

Pan doktor je nielen vysoko profesionalny, ale je predovsetkym ludsky, jemny, ochotny a odporucam ho vsetkym !!! Rodila som u neho dcerku v roku 2010 a teraz pred dvomi tyzdnami druhu dcerku a kebyze rodim este raz, tak opat idem k nemu 🙂

nikitaf
3. okt 2014

ja opat prispejem. pisala som tu o nom aky bol uzasny ked som v marci potratila a ako sa pekne k cloveku sprava. Teraz v druhom tehu som sa dostala do nemocnice v Ruzinove kvoli silnemu zapalu mocovych ciest a teda za tri dni bol JEDINY ktory ma skutocne pozrel, opytal sa ako sa citim, a pekne mi povedal ake mam vysledky. To ho pritom nemam za znameno, ani som mu nic nedala do vacku. Proste u mna je to dr. c. 1 a uz je mi jasne kde miniem v marci 300€ 😀 taky pristup sa len tak nevidi, klobuk dolu

lydush007
7. okt 2014

@nikitaf presne tak suhlasim s tebou a drzim palceky 🙂 ja idem zajtra za nim sa ponukol ze ma pozrie po sestonedeli aj ked ho nemam ako lekara, proste 1tka fakt 🙂

lussy1305
18. nov 2014

@nikitaf
@lydush007 prosim vas, mudr Krisko ml. ma ambulanciu v ruzinoveskej nemocnici? Kolko ma asi rokov?
Viete mi tiez povedat orientacne ake su u neho ceny? nech som v obraze skor ako tam pojdem 🙂

nikitaf
19. nov 2014

@lussy1305 ahoj, ja by som mu povedala tak 35-40 rokov, ale neviem moc dobre odhadovat vek 🙂
Mne sa zda ze nema v tuzinovskej dbpki ordinaciu, aspon som ju nenasla, ale casom to budem musiet zistit kedze k nemu chcem ist rodit. Len viem ze ten porod stoji 300€. On ma sukromnu ambulanciu a tam tie ceny su cca 50€ za kazdu navstvu.

@lydush007 ty si ako postupovala pri zazmluvneni? chodila si k nemu aj pred porodom od toho 36tt? dik

kwetinnka
19. nov 2014

@nikitaf robi ambulanciu len niektore dni v tyzdni aj v ruzinovskej nemocnici.

lydush007
19. nov 2014

Ano chodila som k nemu pred porodom a zazmluvnila som si ho. Stoji to 300e. Pracuje na prizemi v ordinacii c. 54 sestricka Andrejka. Je tam kazdy den, ja som chodila stvrtky vtedy je tam urcite 🙂

nikitaf
26. nov 2014

dievcata dnes om sa dozvedela ze dr. Krizka sa uz neda zazmluvnit 😢 ze sa viac venuje operaciam ako porodom... len pre info.

lila77
26. nov 2014

len najlepsie referencie 2 krat mi pomohol ked zlyhal koch velmi mi pomohol aj poznam viacere co im pomohol

lila77
26. nov 2014

inak ma aj sukromnu ambulanciu niekde v meste najdete na nete

nikitaf
26. nov 2014

@lila77 aj mne velmi pomohol a je fakt uzasny, robi v Gynaexe, len to je dost mastne :(

michi200
7. mar 2016

baby dá sa ešte zazmluvniť v ružinovskej nemocnici pôrod u Križka ?

vivianaba
7. apr 2016

@michi200 ja k nemu idem rodit v najblizsich tyzdnoch a zazmluvnujem si ho. Ale uz som unho rodila 2x, neviem ci berie nove mamicky. Podla toho co hovoril aj ano lebo ked mne potvrdil zazmluvnenie tak to bolo v kontexte ze na maj este moze zobrat, asi si dava pozor aby si toho vela nenabral.

septemberkl
9. apr 2016

Bola som u Dr. Krizka len raz na konzultaciu, nemohla som sa tam vtedy zapisat ako jeho pacientka, ale bol mi odporucany a mozem len potvrdit, ze je to prijemny lekar a podla toho co som pocula tak je ho mozne len odporucat.

vejavanikova
18. aug 2016

Najskvelejsi lekar na svete. Odrodil nasho druheho synceka a ja bez poraneni. Bez sitia. Mily ustretovy, ziadneho ineho by som nechcela uz.

veroni111
6. nov 2016

Ahojte 🙂 vie mi niekto poradiť? Robi mudr. Krizko aj v ružinovskej nemocnici,to som našla ale robi iba 2x do týždňa a aj to len 2 hodiny... Berie nové pacientky? Ci len do toho súkromného berie? Dakujem

vivianaba
6. nov 2016

@veroni111 ahoj on je v nemocnici vela aj sluzby ma a v nemocnicnej poliklinike je na poradni pre tehotne kazde poobedie (urcite po-stv, piatky mozno nie). Zalezi co potrebujes. Skus zavolat na ambulanciu c.dveri 53 a povedia ti ci mozes k nemu ist.

veroni111
6. nov 2016

@vivianaba ja chcem ist k nemu normálne ako pacientka,tehotná nie som... A našla som ze robi pondelky a stredy do 12:00

vivianaba
7. nov 2016

@veroni111 hlavne ho skus odchytit a dohodni sa uz priamo ci ta vezme. Ja som unho rodila.v maji a vzdy bol poobedia na c.d.53. Poobede je tam aj klud nie milion ludi v cakarni.

veroni111
8. nov 2016

@vivianaba uz som tam volala a neberie do Ružinova nikoho... Iba do toho súkromného a na to nemam :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre