MUDr. Krjak z Nitry. Máte s ním dobré skúsenosti?

cukruska1920
4. mar 2009

Ahojte....mate s nim niektora skusenosti? ak ano tak ake?? chcem si k nemu prehodit kartu..dakujem

ginny
9. mar 2010

ahojte, ja z toho Krjaka mam taky divny pocit...v poslednej dobe, vzdy ked od neho pridem tak placem. neviem ci len na mna je taky neprijemny. sice ja este babatko necakam...ale ja mam taky dojem, ze sa ku mne uplne nechutne sprava....len strasi a ked sa nieco spytam, tak len vrci a zazera...nikdy mi ani nic nepovie...dnes utrusil vetu:"Bude to dlhodoba liecba" a hovorim :"asi o akej dlhdobej liecbe hovorime?" a on mi odvrkol "slecna ja niesom vestec" ako chapete...jedna sa totiz o to, ze mam problem s hormonom testosteronom a planujeme s priatelom pomaly zakladat rodinku, vziat sa a podobne...preto ma zaujimalo, ci je dlhodoba liecba 2 roky, alebo 2 mesiace...ja som nepotrebovala pocut presny datum...ale tak ozaj sa uz nic spytat nemozem.....alebo ze: "ja som vas gynekolog a ked sa vam nepaci..." a pritom som nepovedala ani Ň. ako ja to fakt beriem, ze maju tam toho vela, aj ze ludia su vselijaki..ale myslim, ze gynekologia je aj tak samo o sebe neprijemne oddelenie, ved ked sa v nas niekto vrta...ale myslim, si ze preto by sa malo trosicku prihliadat na pristup k pacientom....velmi ma to mrzi, ze musim tak pisat...ale mne fakt sposobuje ten lekar depresiu, lebo je taky nevrly, mozno je odborník, to zatial neviem spochybnit...preto sa pytam, ci ma niekto podobne skusenosti? lebo ozaj neviem, mozno je fakt vo mne chyba....co sa tyka sestricky, tiez som mala nejaku modrinu..ale nejako som to neriesila..jedna baba co tam raz so mnou cakala mala celu modru ruku...tyzden predtym tam bola na odber krvi a zostala jej taka modrina ako cela ruka...a len jej modriny pribudali,,mi to ukazovala, fakt hroza...ale tak kazdy ma iny nazor...pekny den vam zelam vsetkym 🙂

lucrezia
9. mar 2010

ginny, nie je chyba v tebe, ten doktor naozaj taký je. 😠
jeho poznámky a posmešky už idú riadne na nervy aj mne. presne ako si povedala, žiadna slušná odpoveď, len poznámka typu : " to sa musite spýtať Teodory"....no ale zase je pravda, že ja som vedela, do čoho idem, lebo mi kamarátky - zdravoťáčky opisovali jeho chovanie, ešte ked robil v nemocnici....ale myslela som si, že ked bude "súkromník", tak svoje správanie zmení.....zo začiatku sa myslím aj trošku snažil, ale už ho to prešlo...
no a tá sestrička 🙄 kapitola sama o sebe, to som sa vyjadrila už dávnejšie.
ja už dlhšie VÁŽNE uvažujem, že ho zmením.

bodka13
10. mar 2010

som prekvapená...nepoznám ho takého ako píšete 😒
chodila som k nemu aj ja,ale to už bolo dávno...ešte mal ambulanciu v nemocnici,a keď som ostala prvýkrát tehu vybavil mi Turbu -Krjak mal vtedy onko ambulanciu,mohol vyšetrovať a liečiť ale nemohol dať knižku...ja som s ním bola spokojná,vždy mi všetko vysvetlil,nepamätám si že by mal nevhodné poznámky ale to mal aj sestričku inú,s ktorou sme kamarátky
..a teraz stále k nemu chodí aj moja mamina,nespomína že by sa bol nejako zmenil k horšiemu...urobí vždy všetky potrebné vyšetrenia a ak sa pýta vysvetlí,aj ju operoval a všetko dopadlo super 🙂 ...na sestričku má aj mamina svoj názor,ale ťažkú hlavu si z nej nerobí 😉

a čo sa týka modrín po odbere...mne sa už stalo,že mi za ampulku krvi brali na 5x ale u iného lekára...tiež bola šikovná sestrička-netrafila žilu a stále omielala,že sa jej to ešte nikdy nestalo 😕 😀 takže sú aj šikovné a bohužiaľ aj tie čo to nevedia 😠

ešte jedna otázka kočky....prečo nejdete k inému lekárovi,keď nie ste spokojné???

ginny
10. mar 2010

ja u neho som asi rok...predtym co som mala lekara...tak ten mi nikdy ani len krvne testy nedal robit, sono to ani nehrozilo a antikoncepciu mi predpisal iba tak z brucha a vravim, ani len krvne testy mi nedaval robit....ked som pocula kamaratky ako hovoria o inych, zacala som sa bat, ze tento moj nerobi vsetko poriadne....ked som od neho odchadzala, pekne krasne mi povedal, ze to budem lutovat, ze robim chybu, ze od neho odchadzam...potom sa spytal ku komu idem, povedala som krjak a on na to a to citujem, si to pamatam ako dnes :"lutujem vas. Vy chcete mat deti? ak ano mate smolu, je mi vas luto." to ma uz dorazilo a teraz som u krjaka...ja este neviem aky krjak naozaj je, od zaciatku bol taky chladny, to som aj chapala, ved to je normal...ale posledne 3 - 4 razy, bol na mna vyslovene neprijemny...neviem fakt ci je ozaj vo mne chyba, vcera ked som tam bola iba som sa nieco spytala...a zacal ze nemusim sa rozculovat..ja na neho oci vyvalujem...Ja? ved ja sa nerozculujem..mozte mi verit, ze niesom ten typ co drzo splechne do tvare nieco....ja som vzdy zastanca toho, ze ked som ja mila, nema sa preco ku mne druhy spravat ako k nepriatelovi...preto to neviem pochopit...predtym som to nejak neriesila, hovorila som si je taky no dobre...ale po tom vcerajsku..no fakt neviem co si mysliet...som u neho kratko aby som vedela posudit, ci je odbornik, kazdopadne viac sa stara po tej stranke, ze odber krvi, prehliadka, sono a podobne...aj na sono prsnikov ma poslal...co ma ten predtym co som mala, nikdy ani neposlal..tak ja fakt neviem

ginny
10. mar 2010

este taka vec, priznam sa, ze mam pocit, ze inak sa sprava k mamickam a buducim mamickam, ako k niekomu kto ma "len" gynekologicky problem. nechcem nikoho urazit...fakt som si to uz vselijak analyzovala, mozno je to ozaj len moj blby pocit. 😒

bodka13
10. mar 2010

ginny....je mi ľúto,že ostal taký neľudský 😒 ale on ani predtým nebol nejaký ukecaný doktor-proste vždy povedal iba to čo musel...a to čo ti povedal predchádzajúci lekár pusti z hlavy,lebo práve vďaka Krjakovi som sa konečne dočkala bábätka 😵 😵 😵 -je vážne odborník

lucrezia
10. mar 2010

bodka vieš, meniť gynekologa je dosť chulostivá záležitosť, aspoň pre mňa.
ja som už menila 3x, lebo som nebola spokojná a myslela som si, že teraz je to už definitívne. nemám chuť sa zase otrčať pred niekym iným, ale ked to bude nevyhnutné, tak to asi budem musieť preglgnuť 😖

ginny, tu poznámku o tom, že ked chceš mať deti, tak ťa tvoj bývalý gynekolog lutuje, to som nepochopila 😨
asi len prirodzená rivalita a konkurencia medzi lekármi, lebo ja som pri Krjakovi vynosila mladšiu dcéru a všetko v pohode ( teda čo sa tehotenstva týka). ale vidím, že aj predtým si mala dobreho experta, ani základné vyšetrenia ked neporobil, hm, fakt, dobréé 😠 a kto to bol ak môžem vedieť?

ginny
10. mar 2010

bodka13 ja to beriem, ze niesme tam na vykecavanie 🙂 ale ked sa ohladne niektorych veci nemozem opytat jeho ako mojho lekara a odbornika, tak uz potom neviem...no asi vie co robi..vravim, zas nemam dovod po odbornej stranke ho kritizovat, lebo toho co som mala predtym, po stranke odbornosti, to sa s tymto neda porovnat...ale ten pristup, taky neludsky....vies keby citim ze som drza, alebo dotierava, alebo nieco take, tak nepoviem ani slovo...ale ozaj sa spytam, jednu dve veci a hentak ma "zabije" tak ja to proste neviem pochopit...preto som aj hladala, kde je o nom na nete pisane, teda od pacientiek...lebo premyslam, co robim teda zle...ked chcem aby so mnou komunikoval, normal...ked uz teraz mi tak "nesadol" tak ked budem cakat babatko, ak budem cakat :( co potom ked mu nebudem moct doverovat....ale vravim, mozno len ja sa na to zle pozeram...neviem

lucrezia: no vola sa Risko, odtial som odisla, lebo sa mi to tam zdalo, ako u nejakeho felciara a ked mi kamosky spominali co vsetko sa vlastne robi u gynokologa, citila som sa ako uplny trapko, aby som v 22 nevedela ako to SKUTOCNE u gynekologa vsetko chodi. no a ta jeho poznamka, to ma uplne dorazilo...

ako vam zavidim, ze mate deticky 🙂

lenok
10. mar 2010

Ahojte dievcata.
Neda mi nepridat sa k Vasej komunikacii.
V prvom rade ma absolutne sokovala tato tema so zverejnenym menom doktora.
No, musim mu asi povedat, ze ma na MK zalozeny anti/fanklub...

Prisla som k nemu asi pred 4 rokmi, a tych fuserov, co som mala pred nim, tak to si kazda zena musi sama prezit, aby zistila, akeho uzasneho doktora ma teraz.

Prisla som k nemu vystresovana s hrckou v prsniku, a zodpovedne mozem povedat, ze sa doteraz stara a zaujima. Trpela som castymi mykozamia cystami, a len tento clovek ma dal dokopy.
Ked som pred 3 rokmi mala MA, v nemocnici ma prisiel niekolkokrat pozriet a zaujimal sa o moj stav.
Absolvovala som u neho kopu vysetreni, lebo sa nam nedarilo otehotniet, poposielal nas aj s manzelom po vysetreniach, aby vsetko vylucil a liecbu mohol zamerat len na mna. Chodila som k nemu ako na klavir a oplatilo sa... Sestricka je taka, aka je... ak nepomoze, urcite neublizi. Ku mne je velmi prijemna az familiarna, nikdy mi nikto lepsie nepichal hnusne bolave thiaminove injekcie ako prave ona. Skuste pochopit aj to, ze ma vela pacientiek aj z okolitych dedin, ordinuje v dalsich obciach a ma operacie. Je jasne, ze cakanie nas neminie... ako vsade... Velakrat mi pomohlo aj jeho ordinovanie do 18tej hodiny. Kolkokrat som k nemu utekala v piatok po pracovnej dobe, pretoze som nemohla pocas prace. A ordinovanie v sobotu? Parada! Aj ked za priplatok. Teraz, ked som zostala tehotna, hned ma poslal do nemocnice, aby som bola v poriadku, nechcel nic zanedbat, dokonca sa so mnou tesil, upokojoval ma, povzbudzoval a opat ma poposielal na cievne a neurologiu, aby som tehotenstvo mala v poriadku.
Jedna pravda je... ako sa vy spravate k cloveku, bude sa on spravat ku Vam. A je to tak vsade, preto mi zalozenie tejto temy pride ako ciste verejne ohovaranie!

bodka13
10. mar 2010

lenok ... 😕
nenapísala som ani pol krivého slova na dr.Krjaka...práveže som sa vyjadrila,že som prekvapená z toho čo som si prečítala 😉 ...stále k nemu chodí moja mamina a začala aj švagriná a sú spokojné...keby mi on sám (Krjak) v minulosti nevybavil dr.Turbu bola by som doteraz jeho pacientkou 😉
...a nevidím dôvod prečo by sa verejne nemohli povedať názory na konkrétnych lekárov...niekto je spokojný a inému by nevyhovel nikto 😉
...skúšam pochopiť,že má veľa pacientiek,no nemyslím že tie všetky pacientky by mali doplácať na jeho únavu a vyčerpanie 😉

...k poslednej vete 😕 sa z bezpečnostných dôvodov nevyjadrujem 😉

ginny
10. mar 2010

ja som ozaj nemala zaujem niekoho urazit ani ohovorit...len som chcela vediet, ze ci je to len moj pocit....vravim, mozno je to moj problem, ze si to tak beriem...po stranke odbornosti som uz povedala, ze si nestazujem, tiez to mam s cim porovnat. som len chcela vediet, ci ja mam nieco zmenit na spravani voci nemu..hoci neviem co viac, ked len prikyvujem, ked sa nieco opyta......ja som inak s nim bola spokojna, ked som zistila vybavenie a tie vysetrenia, ze ma aj na sono poslal, tiez mi mykozy vyliecil...ja len vravim, ze posledne navstevy, som sa tam necitila dobre...jeho odbornost nespochybnujem, zatial nemam dovod.

lucrezia
10. mar 2010

bodka13- suhlasím

lenok,
tiež si myslím, že tu nikto nikdy nespochybnil jeho odbornosť, práve naopak!
a čo sa týka prístupu a empatie, tak to sa asi nedá naučiť a ak sú z toho viaceré pacientky rozčarované a vyjadria si svoj názor, tak to je ohováranie?
prepáč, ale z doktora sa stáva dobrý doktor nielen vdaka vedomostiam, ale aj tým ostatným veciam, ako sú ludský pristup, ochota komunikovať a záujem.

majovka35
9. apr 2010

Ahojte, precitala som si Vase nazory na Dr. Krjaka. Ja osobne som prave kvoli jeho pristupe od neho odisla. Tiez netvrdim, ze je nanic odbornik, ale bohuzial o jeho odbornosti ma nestihol presvedcit. Vedel,ze mam problemy otehotniet, a urobil mi len zakladne vysetrenia a poslal domov, aby sme "skusali" - po dvoch rokoch skusania som ocakavala aj nejaku radu alebo aspon navrh na liecbu. Presla som nakoniec k inemu Dr. v Nitre a o mesiac idem rodit.... s novym lekarom som maximalne spokojna, vzdy viem co a preco sa robi, preco som podstupila a ake zakroky a dokonca aj cele tehu ma informoval o vsetkom. Kazdy mame zly den, aj lekar, ale ked ho Dr. Krjak mal pokazdym, ked som u neho bola, posobilo to na mna dost deprimujuco a viac to skodilo, ako pomahalo.... toto je ale len moja skusenost....

lucrezia
9. apr 2010

majovka 😉

radka451
9. apr 2010

cavte baby, mate niektora z Vas skusenosti aj s Dr.Kováčom?

jamuska13
5. máj 2010

ahoj radka451,
ja chodim k dr. Kovacovi v Nitre, ak si myslela tohto gynekkologa a som s nim velmi spokojna, pri akutnej cyste s krvacanim do brucha mi zachranil zivot, pri 1. tehotenstve mi bol ,,ochorny odpovedat na vsetky moje otazky,, potom som sice od neho odisla, nakolko som rodila v Galante a myslela som si, ze to kvoli cestovniu bude lepsie, no mozem povedat, ze od januara 2010 som jeho pacientkov a som velmi rada 🙂 a kedze som tehotna, uvazujem o porode v Nitre, hoci aj Galanta bola fajn

andreyca
31. máj 2010

precitala som tieto viac-menej negativne dotazy na Dr. Krjaka. ja k nemu chodim tiez a som spokojna...
nezazila som u neho taku situaciu, ze by nejak nevhodne zareagoval resp. neodpovedal na otazku...
ja mozem hodnotit len + jeho pristup a profesionalitu...zajtra k nemu idem, takze si to mozem zasa preverit na vlastnej kozi...
sestricka je naozaj specificka...ku kazdemu sa chova familiarne (tykanie)...a mozno je to na nu naozaj vela...
ale jej system sa mi tiez nepozdava...a co sa tyka odberov krvi, tak tie modriny nemusia byt len chybou sestricky...
apr. nemam deti a nie som ani tehotna...aby sa nahodou + pristup nehodnotil podla tychto kriterii...

catrin1
31. máj 2010

ahojte..tak novinka ze dr.krjak zmenil sestricku a teraz je to jedna radost k nemu chodit...stale prazdna cakaren... 😀

kkkika
1. jún 2010

Catrin - ja si zas na tuto novu sestricku nemozem zvyknut, lebo vzdy nieco domota 😀 je jasne, ze je nova, ale ked ma aj teraz vypisovala na matersku, tak sa na tom miniaturnom papieriku, kt. vypisovala, asi 10x pomylila 😀 ale asi si len musi zvyknut a zabehat sa.
A inak co sa Dr. Krjaka tyka, ja ho mam velmi rada a este sa mi nestalo, ze by sa nejak nevhodne zachoval. Je fakt, ze netrpi syndromom nadmernej zhovorcivosti 😎 ale zas kazdy sme iny 😎

catrin1
2. jún 2010

kikka no je taka dost pomala..aj kartu mi vzdy hlada dve hodiny ale konecne je tam system..objedna 5 zien na hodinu a nie 15 jak henta...a pekne sa stiha..odkedy je tam ona tak prazdna cakaren.. 🙂 ..a krjak no zazila som ho vseliakeho..aj zo zlou naladou... 😒

dajna11
23. jún 2010

@aviril ahoj.k porodu si si oberta zajednala alebo mal zrovna službu?

miskalevica
28. jún 2010

ahojte babenky, ja som uz tiez nejaky ten rok u dr. krjaka..zdupkala som k nemu od cecha, ktory sa uplne vykaslal na moje takmer celorocne mykozy...krjak mi fakt pomohol poposielal ma imunologovi a pod. a musim si zaklopkat o drevo - uz vyse roka som mykozu nemala..

vlani v marci som prekonala mimomaternicove, po navrate z nemocnice sa o mna pekne staral, chodila som tam skoro kazdy den jak na klavir..sice sa mi zdal miestami divny, ale pripisovala som to mojmu psychickemu soku z mimomaternicoveho..takze neviem..uz rok sa intenzivne snazime o babatko a nic sa nedeje, tak planujem v juli navstivit dr. krjaka a poziadat ho o vysetrenie priechodnosti vajcovodov..tak uvidime ako pochodim a co on na to, resp. ci ma neodbije, ze rok snazenia je malo..

potom dam vediet ako som dopadla..a vlastne podla toho sa aj uvidi, ci u neho ostanem alebo vymenim gynekologa, lebo v nemocnici primar vytreskol na vizite ze: neuvazovali ste o adopcii??, tak mam strach, ze budeme musiet navstivit CAR

takze tak. gynekologia je dost o dovere a myslim ze nie je lahke postupit taku torturu ako je asistovana reprodukcia a nasledne maybe porod u niekoho kto je chladny jak psi cumak

susanh
28. jún 2010

Ahojte, spominali ste tu aj Dr. Kovaca. Nemam s nim zle skusenosti, len som ho chcela zmenit kvoli tomu ze sa rocne plati 1OOO Sk. To sa mi zda vela za jednu preventivnu prehliadku, kedze deti mam uz dve a viac neplanujem. Lenze podla toho co tu citam asi radsej zaplatim a nebudem riskovat ineho.... Len sa chcem spytat, ci vsetky u neho tolko platite aj ked chodite raz za rok?

3lienka6
6. aug 2010

@aviril Prosim Ta a kolko sa plati u OBERTA a posiela pri preventivnej prehliadke aj na sono prs. Dakujem, lebo sa neviem rozhodut, ku ktoremu gynekologovi mam ist. dakujem este raz pekne,

katyna82
8. sep 2010

@cukruska1920 katyna82
NO ja zacala len k nemu chodit a som spokojna, zatial doteraz som chodila do Cabaja , kde ma ordinaciu ale uz , idem do Nitry budeme mi robit vysetrenie a zatial mi vźdy tak aj poradil ked som volaco nevedela ja som , snim spokojna

cukruska1920
autor
9. sep 2010

@katyna82 diky ale to som pisala este hroooooooozne davno..to uz ani pravda neni 😀

katyna82
10. sep 2010

@cukruska1920 katyna82 tak potom sorry nevedela som , ja som tu len kratko ale tak idem ho pozriet akurat vpondelok tak pekny vikend

susan65
15. sep 2010

Ahojte, chcem tiež vyjadriť svoj názor na Dr. Krjaka. Chodím k nemu už pár rôčkov a zatiaľ som veľmi spokojná. Či som mala gynekologické problémy, alebo ako teraz tehotenské. Vždy mi odpovie na všetky moje otázky. Je na ňom vidieť kedy má dobrú náladu a kedy nie, ale nikdy som nepostrehla, že by mal nejaké poznámky, príp. bol nepríjemný. Keď som k nemu prišla s bolesťami hneď ma vypísal, aby sa predišlo prípadným komplikáciám. I keď si myslím, že ma sem-tam postraší, ale treba sa šetriť, keď nechcem bábatenko predčasne porodiť. Keď som bola na 3D sono, strávila som tam hodinu a pol, malá bola zle potočená, tak som sa prechádzala, aby zmenila polohu a teraz vždy keď idem do poradne mám so sebou USB kľúč a dopĺňa mi fotky. Čo sa týka starej sestričky Cecilky, stačilo byť k nej milá a ona vám to oplatila, nová sestrička je tiež zlatá, na začiatku v tom všetkom mala veľký chaos, ale ani sa jej nečudujem, keď naprávala veci po Cecilke a robila si svoj systém a teraz jej to ide jedna radosť...

kararinkabrnka
11. dec 2010

Neda sa mi na toto nereagovat ja som u MUDr. Krjaka cca vyse roka a je podla mna super. Co som mala pred nim tak ani nezistil ze mam otocenu maternicu... ale krjak povedal ze to je je problem ze to sa stava... je pravda ze netrpi prehnanou zhovorcivostou ( ale predsy gynekolog nie je prave ta osoba s ktorou by som sa prave chcela vykecavy ved rozumiete preco 😀 ) ale stale mi presne a milo odpovie co potrebujem vediet... dokonca som sa pytala cca 8.12 na BT tak mi dal kalendarik vysvetlil co a ako a ze to ked najblizsie pridem 23 mam prinies a spolu sa na to pozrieme...a aj jeho sestricka je v pohodke v poslednej dobe som tam bola trosku castejsie koli problemom a prve co co sa ma opytala bolo ako sa citim.... co ma prekvapiko ale samozrejme milo :D jediny krat co som od neho dostala "kvapky" bolo ze preco som nesla na sono prsnikou uz minuly rok ked mi vypisal vymenny listok... ale to bolo v mojom dobre... nemozem na neho povedat jedno krive slovko...

dankolucka
11. dec 2010

tiez nemozem nereagovat. Po prve, tato tema je totalne neeticka, pretoze posudzujeme pracu odbornika, posudzujeme subjektivne a verejne bez moznosti vyjadrenia druhej strany.
Po druhe, Mudr. Krjak je podla mojho nazoru skvely lekar a clovek. Mala som aj predtym skveleho gynekologa, ale prestahovala som sa do Nr a teraz som u neho. Bola som max.spokojna s jeho starostlivostou, porodil moju dcerku, komunikacia bez problemov, skontroloval dcerku aj mna po porode a chcem zdoraznit, ze necakal ziadnu protisluzbu. Neskor sme sa mu prisli s manzelom podakovat, bol velmi mily, skromny, nemozem nanho nic zle povedat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre