MUDr. Krjak z Nitry. Máte s ním dobré skúsenosti?

cukruska1920
4. mar 2009

Ahojte....mate s nim niektora skusenosti? ak ano tak ake?? chcem si k nemu prehodit kartu..dakujem

martinka211
4. mar 2009

ahoj ja k nemu chodim uz treti rok a podla mna je vyborny odbornik a aj ked ma uz viackrat vyplasil vzdy mal doteraz pravdu.Ja som s nim spokojna 😉

muska
14. mar 2009

Ahoj Cukruska. Ku Krjakovi chodim od r. 2006, pomerne casto, v Nitre som zatial nic lepsie nenasla. Len sa niekedy dlho caka, ale inak je fajn. 🙂 Myslim, ze coskoro bude mat aj 3d ultrazvuk.

luciaakubko
14. mar 2009

kamoska k nemu chodi, nemoze ho vynachvalit

aviril
15. mar 2009

nechcem p.dr.Krjakovi krivdiť, ale mne akosi "nesadol". Nehovorím, možno je veľký odborník, ale ako človek u mňa nepochodil. Väčšinou mal "kamennú tvár", keď som sa niečo spýtala, tak len rýchlo rýchlo, mala som taký pocit, akoby sa ma chcel rýchlo zbaviť, lebo ho ešte čakala plná čakáreň. Raz som chcela, aby na sono mohol vojsť aj manžel so synom, no to mi teda spravil riadny výstup, vraj čo si myslím, že či je to škôlka...tak sa špatne na mňa osopil a keď vošiel manžel, aj jemu začal, že ako si to predstavujeme a tak. To ma fakt dorazilo, odvtedy manžel odmietal chodiť so mnou na sono ☹
A tá jeho sestrička, no to je hrôza /teda tá staršia pani/, roztržitá a stále nahnevaná...

prešla som k Dr.Obertovi a ten je úúúúplne super, mala som ho aj pri pôrode a taký skvelý pôrod som ešte nemala. a takisto aj u neho, všetko mi vysvetlil a keď som odchádzala, ešte sa ma 2x spýtal, či som všetkému rozumela 🙂 no nádhera 🙂

prepáčte, ale toto je môj názor, nemusí sa s ním nikto stotožniť.

lucrezia
16. mar 2009

Tak s tou sestričkou plne súhlasím!!! Tá je úplne nemožná. Vždy mi z nej stúpne tlak, keď som v čakárni.
Ale to je zas chyba lekárov, že šetria na svojom personále a miesto toho, aby zamestnal mladú, šikovnú, perspektívnu sestričku, tak si tam zoberie radšej neschopnú, roztržitú a nemožnú dôchodkyňu, len aby ušetril pár drobných 😠 😠 😠 Navyše pani sestrička má ešte totalitné móresy z oných čias, že keď príde "kamarátka", tak ide hneď dovnútra, čo si myslím, že v dnešnej dobe u súkromníkov nemá čo robiť......ale vždy sa ukľudňujem, že veď nejdem za sestričkou,ale za doktorom....

Čo sa týka doktora, všimla som si aj ja, že nie vždy má dobrú náladu a aj keď sa snaží ovládať, niektoré jeho poznámky sa mi nepáčia....No ale veď kto sme stále príjemne naladení?
Čo sa týka toho sona, tak to ja mám úplne inú skúsenosť, veľmi ochotne súhlasil, že môže vidieť aj manžel a nebol vôbec žiadny problém. Ešte nás tam potom obidvoch usadil, či sa chceme niečo povypytovať.... 🙂
Netvrdím, že je ideálny, ale verím tomu, že je dobrý odborník a to je pre mňa prvoradé.

dominka11
16. mar 2009

ja k nemu chodím 2 roky, zo začiatku sa dal, ale hrozne sa zmenil...ani mne sa nepáčia jeho poznamky, napr. raz do mna vrazil ruku a ked som sa mykla, tak že čo robim, tade musí prejst 10cm hlavička, že ako budem rodit, ked sa teraz mykam...a porodila som vyše 4-kilove syna, takže si svoje poznamky nabuduce môže...možno je dobry odborník, ale ako človek je hrozne odmerany.

cukruska1920
autor
20. mar 2009

dakujem vam za nazory... ja chodim zatial Cellarovej ale chcem od nej vziat kartu...tak si hladam nejakeho doktora...

aviril.... a nevies ci Dr. Obert berie nove pacientky....?? o nom som pocula tiez ze je dobry....

dupinka
20. mar 2009

a neskusali ste MUDr. Ravingera? Je velmi dobry odbornik a prijemny clovek. 😉

aviril
20. mar 2009

cukruska, dlho som sa k nemu nevedela dostať, nebral pacientky a až teraz sa mi podarilo, veď skús tam zavolať a uvidíš, čo ti povedia.
Ravingera som tiez zvazovala, ale roc.poplatok 2000SK sa mi zdá vela, hlavne ked by som k nemu chodila raz-dvakrát do roka. Aj Obert je super odborník a dobrý lekár a stojí ma 2EUR za jednu návštevu, tak je to trochu aj rozdiel. A aj jeho sestrička je strašne zlatá 🙂

dupinka
20. mar 2009

ale u Ravingera mozes platit aj kazdu navstevu.... 😉

mi.mimi2
20. mar 2009

ahoj cukruška...ja chodím k MUDR.HLAVAČKOVI a neviem si ho vynachvaliť...užasny prístup odpovie na všetko čo sa spýtam.pre mňa človek s naozaj dobrým srdcom 😉 a neberie to tak že dalšia tehotná v poradí. 😠 ako podaktorý...samozrejme nechcem nikoho uraziť..a pán Ravinger može byť odborník ale ako človek u mňa na poslednom mieste.pretože sa tak ukázal keď ma operovali po cyste..ale to je zase iná téma 🙂 a ako sa vraví koľko ľudí toľko chutí.prajem veľa šťastia a dobrý výber
a mudr Obert úplná jednička...chodila som k nemu na kontroly po operácii... 😉

domyyy
20. mar 2009

kocky...ja mam Lajtmana a nemozem nanho ani jedno krive slovo povedat som s nim nadmieru spokojna, pristup perfektny,aj dobry odbornik 😉 😉

cukruska1920
autor
20. mar 2009

mi,mi.... a Hlavacek ma kde ordinaciu??? o nom som este ani nepocula 😨

martina236
20. mar 2009

cukruska, MUDR. Garay v medicinskom. numero uno. vrelo odporucam. skvelyyyy to clovek.

mi.mimi2
21. mar 2009

ahojte....no cukruška mudr HLAVAČKA je namiesto mudr ČECHA.ambulanciu ma na Klokočine v poliklinike.. 😉je tam odvtedy čo mudr ČECH zomrel. ☹

cukruska1920
autor
21. mar 2009

mimi...aha....to som nevedela...no budem musiet porozmyslat lebo od mojej chcem urcite odist

zuzinr
25. mar 2009

ja mozem odporucit dr.Oberta chodim k nemu do poradne a aj pred otehotnenim, aj ma operoval je super odbornik, ked sa popytate vsetko pekne vysvetli (mne dokonca aj kreslil) 🙂 a aj sestricka je uplne super, mila, ochortna. A plati sa len 2 €, co je v porovnani s ravingerom neporovnatelne. Este 1 postreh, ked som lezala na gynde bola som na izbe, kt. mal na starosti Ravinger a za celych 5 dni tam nebol prisiel akurat v posledna den ked ma prepustali domov a pritom nebol mimo nitry lebo po oddeleni chodil, akurat asi som nebola jeho platiaca pacientka tak asi preto.

catrin1
6. okt 2009

ahojte..chcem sa spytat koho by ste mi odporucili-garaya,gilan alebo oberta??chodim krajakovi ale dnes mi uz dosli nervi..to cakanie unho je nekonecne,zvlast ked som objednana...

domka28
29. okt 2009

..chcem sa spytat...bol niekto na 3D/4D sono u Dr. Krjaka? chcem len vediet kolko fotiek asi spravi a ci ste boli spokojne...dakujem 🙂

merienn9
1. nov 2009

catrin1,odporúčala by som ti Dr.Garaya,neplatí sa za objednávku,sono máš na jednej chodbe,čakáš minimálne,
určite budeš spokojná.

hagaja
10. nov 2009

jednoznačne odporúčam dr. gilana. má úplne nové 4D sono, výbornú kvalifikáciu a je podľa mňa naozajstný odborník. vidno, že študoval a pracoval v zahraničí. predsa len je to iná úroveň. ja osobne s ním mám tie najlepšie skúsenosti.

dominka11
11. nov 2009

hagaja a kde je dr. gilan? aj ja chcem odist, lebo mi tam lezú na nervy a ta sestrička...každemu tyka a baví sa s človekom...

domyyy
11. nov 2009

dominka11 dr. Gilan je v uličke oproti malému tescu ulička hneď pri terranove 😉 dúfam, že si mi porozumela 😅 je tam napísané....ganekologické centrum 🙂

domyyy
11. nov 2009

gynekologické 😉 😀

lucrezia
11. nov 2009

tá sestrička u Dr. Krjaka je fakt nechutná, presne, chvilu vyká, potom mi začne tykať, ako keby sme spolu husi pásli.......skrátka stará nemocničná štruktúra, ktorá si myslí, že si môže dovoliť všetko. 😖

taký súkromný lekár by mal mať sestričku na úrovni a nie starú, neschopnú dôchodkyňu, veru aj ja rozmýšľam, že zmením lokál a to hlavne kvôli nej. ten jej objednávací systém, ktorý nie je systémom ale bordelom mi zakaždým dvíha adrenalín, lebo čakať 2 hod. v čakárni, ked som objednaná, tak toho mam už važne dosť. a to už nehovorím o tom, aky tam ma bordel, ked odoberá krv, ledva namočí ten tampon do dezinfekcie, potom ho ešte nechá poválať po stole.......normálne som sa bála, aby som tam niečo nechytila 😠
a tiež mi vadí, že vôbec nechodí trhať ten papier, čo je na koze 🙄 normálne by mala po každej pacientke tú časť, kde sa líha odtrhnuť, no oni to tam nechávajú celý den, no fuj, humus 🙄

prosím vas a Gilan robí aj cez poisťovňu? lebo keď začínal, tak robil len na priamu platbu.

dominka11
11. nov 2009

lucrezia, presne, to je ešte stara skola. a mne do telefonu, ked som sa chcela objednat a chcela som od nej iný termín než mi dala, že rychlo rychlo hovor...proste prístup na hovno. Papiere po porode mi vypísala, že nedožil sa 28 dni a nie je to moje 1.dieta, tak ma zo socialky poslali ešte raz k nej, krv ani nespomínam...modrina na pol ruky a ešte 2 skumavky navyše mi zobrala...

domyyy - dakujem a ako to tam beží? ja si radšej priplatím, ale chcem normalny prístup.

domyyy
12. nov 2009

lucrezia, dominka....tak to je ozaj hrozný prístup 😖 😖 asi by som tam nevydržala 😝

dominka...ráno o 7:15hod. sa rozdávajú časenky, ženy čakávajú už pred siedmou pred budovou... alebo sa môžeš priamo objednať-tuším, že sa platí 7 eur/ možno viac, to by ťa mali zobrať načas....neviem ti povedať presne, lebo ja chodím na časenky 😉 prostredie je veľmi príjemné, aj vybavenie majú super 😉 sestričky sú podľa mňa v pohode...ja som spokojná....doktor Gilan robí každý pracovný deň okrem štvrtku, vtedy je tam Dr. Lajtman...

lucrezia....neviem či robí cez poisťovňu, ja som ešte u nich zatiaľ neplatila 😕

kočky ak chcete pošlem Vám do Ip číslo na nich 😉

lucrezia
12. nov 2009

domyyy, diky za ochotu, môžeš 🙂

ak si neplatila, tak robia cez poisťovňu.

domyyy
12. nov 2009

lucrezia....máš IP 😉

megi93
16. nov 2009

ja som chodila predtým k Dr. Kozárovi....mala som traumu, ale potom som prestúpila k dr. Krjakovi a paraaaaada. Lepšieho lekára som v živote nestretla, fantastický prístup, milý a v pohode. Prehovorila som aj maminu a chváli si tiež. Vyliečil mi aj zanedbané veci od Dr. Kozára, ktorý mi narobil hromadu nepríjemností. Okrem toho Krjak je odborník "jak hovado" 🙂 v dobrom myslím....mám to overené na vlastnej koži 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre