MUDr. Krjak z Nitry. Máte s ním dobré skúsenosti?

cukruska1920
4. mar 2009

Ahojte....mate s nim niektora skusenosti? ak ano tak ake?? chcem si k nemu prehodit kartu..dakujem

nika5214
5. mar 2013

@megi93 ahoj a možem vediet prečo nebol dokt.kozar dobry ja k nemu chodim a zatial co sa tyka vyšetreni všetko ok co ti zanedbal

kikusik23
6. mar 2013

@katey tak toto iste spravil aj mne, som sa ho pytala na poradni ze kolko vazio moj maly a pozrel do tabulky na stole, ze on to nevie zistit, co mi je nepochopitelne kedze kazda tu pise ked pride z potradne kolko jej male vazi...

arpisko
6. mar 2013

@kikusik23 asi by mal isť pan doktor na preškolenie -prace so sonom 😠 😠 ,veľmi zaujímave je to,že keď som bola hospitalizovaná , tak p.doktorka hneď podľa sona zistila váhu dieťaťka čo" p.doktor" nevedel zistiť.A to nepredpokladám,že doktorka bola ako on vraví"veštica Teodora" 😎 .!!!

kikusik23
7. mar 2013

@arpisko no veru asi by sme mu mali navrhnut nejake skolenie 🙂 🙂 🙂 lebo tento jeho pristup sa mi vobec nepaci 😠

zuzio
7. mar 2013

Ja zase chodim do Velkeho Zaluzie k DR.Trajanov .Poznateho,mate s nim skusenosti? Ja som zatial spokojna.

charlien13
13. mar 2013

ahojte,
chodila som Krjakovi dlho, na zaciatku spokojna...potom to islo dolu vodou..casto sa stavalo, ze som bola za poplatok objednana, napriek tomu som si odsedela dve hodiny.
sestricka ma objednala na hodinu a ked som prisla, tak sa ma opytala, ze co tam robim, ze som bola objednana na uplne inu hodinu..co sa tyka lekara, otrasny pristup..neprijemny a nervozny..a to jeho liecenie nic moc..
a moja posledna skusenost, som rada, ze som odisla:
kedze sme sa prestahovali do Ziliny, bolo nepripustne cestovat do Nitry. zavolala som sestricke a spytala sa jej, ci pan doktor robi v sobotu, ze potrebujem zobrat kartu, lebo sme sa stahovali..jasne, pridte a len zaklopte, pan doktor poda..
prisla som v sobotu, slusne zaklopala a povedala lekarovi, ze si potrebujem vziat len kartu, ci je to mozne..jeho odpoved, pockajte..cakala som dalsiu hodinu, kym vybavi vsetky pacientky, ktore boli objednane. potom si ma zavolal a pytal sa ma, preco beriem kartu..som mu odpovedala, ze sa stahujeme..podal mi kartu a mal tu drzost a povedal mi, ze ale za sobotu sa plati 10eur.. tak za to, ze ma sestricka neobjednala a povedala, len pridte, pan doktor poda; za to ze som odsedela dalsiu hodinu, lebo som nebola objednana a za to, že mi podal v sobotu kartu-mal tu drzost a vypytal odo mna 10eur...uplny charakter.

arpisko
14. mar 2013

@charlien13 ....tak to je vrchol drzosti 😠 ...Ja by som mu nedala ani cent!..... veď doktor ku ktorému prechádzate si ju od neho vyžiada a on je povinný kartu poslať a určite si od neho nebude pýtať 1O €!! ......

lucrezia
17. mar 2013

@charlien13 no ja neviem, či Ti tých 10€ rátal za sobotu, ale aj ja mám takú istú skúsenosť a to som si bola pre kartu v obyčajný pracovný deň a tiež si vypýtal 10€ a kočky predo mnou tiež spomínali, že si učtoval 10€ ked si boli pre kartu, takže takto zarába na odchádzajúcich, neviem či je to celkom kóšer, ale je to tak.

kikusik23
20. mar 2013

@lucrezia a ako to funguje ked chcem od neho odist? mozem si vziat kartu hocikedy? ci je urcity cas na to aby mi ju dal?

lucrezia
22. mar 2013

@kikusik23 kartu si môžeš zobrať hocikedy, ale rátaj s tým, že pán daktor si zaúčtuje za túto činnosť 10€.
A ešte - a to platí všeobecne - jeden mesiac si zoberieš kartu od jedneho doktora a k novemu nastupiš až od nového mesiaca. Kvôli poisťovni.

zuzulik235
20. apr 2013

je pravdou že je strááášne náladový, raz má usmev od ucha k uchu a raz sa k človeku chová dosť arogantne ale priznajme si ktorý lekár ktorému nedáte úplatok sa ide pretrhnúť.........................

dadka2902
4. máj 2013

Fuha,baby,aj ja tam chodím. Náladou ovplyva,áno,ale nemám také skúsenosti zlé s ním,asi preto,ako píšete,ze nič chvála pánu zlé nemusím riešiť. Mám s ním odchodene 2 pôrody a vážne tiež o dieťati nič nehovoril,ani váhu,čo ma stvalo teraz pri druhom,že ma poslal do nemocnice,aby malého vybrali skôr,že má väčšiu hlávku. A tak ma hospitalizovali a skúmali,brutálne veľká hlava a ja,ze čo sa mi to narodi,no zhrozena som bola,veď mal ísť prirodzene a zvažoval sa aj cisar,tak ešte všetky vyšetrenia,dostala som vyvolávacku,primár sám ma odrodil,ze pani to isto zvládne a zvládla! A čakám,čo mi povedia a najmä prinesú... Čuduj sa svete krásne dieťa s malinkatou hlavkou,menšou ako prvý syn... Tak na koho som si hneď spomenula? Na čo malého vyvolávali? Bývam 100km mimo,nezvažovala som odchod.. ale predstava,že ozaj čosi ostane zanedbané.... Hľadám nového a cez neho aj kartu,osobne NIE...

ivka1982
7. máj 2013

Ahojte,prosim o radu...momentalne byvam v TO a o 2 tyzdne sa vydavam a tak budem byvat v NR...momentalne som tehotna v 14tt a 28.5. som objednana dr.Krjakovi...len neviem ako to urobit,ked teraz mam zensku doktorku v TO a od 1.6. planujem ist na PN-ku,nebudem predsa cestovat z NR do TO...myslite si,ze ten Krjak ma vezme na PN-ku? Alebo mi ju ma vystavit terajsia zenska a az potom ist k Krjakovi? Poradte prosim...vopred Dakujem

somorka
14. jan 2014

Chcela by som pridať aj ja svoj negatívny názor na pána doktora Krjaka. Myslím, že jeho arogancia a necitlivosť mu samému ani nedochádza. Neodporúčam ho, je povrchný, má skôr komerčný prístup, nevysvetlí poriadne a ak rozumiete problematike aspoň toľko ako on ( tiež vyštudovaná medicína) vie byť nadmieru nepríjemný. Nakoľko pochádza z východu, kde aj vyštudoval( Košice, bytom Chyžné) môžem skonštatovať, že by sa tam mal aj vrátiť, ale k inej profesii a nie so ženami ( česť výnimkám). Mnohí vieme ako v Košiciach študoval!! S.

somorka
24. jan 2014

Krjak je jeden nafúkaný, arogantný lekár, ktorý si o sebe veľa myslí a nedaruje Vám ani úsmev zadarmo. NEODPORÚČAM V ŽIADNOM PRÍPADE. EŠTE TITUL NEZNAMENÁ, ŽE STE ODBORNÍK. Ani primár v nemocnici nemusí byť najlepší odborník. Lekár má mať trpezlivosť a empatiu a tu to určite neplatí, mám o panovi Krjakovi referencie aj z kraja odkiaľ pracoval, teda z Revúcej, kde nebol najlepším odborníkom. Poznám prípad kedy musel pacientke za zbabranú prácu vrátiť peniaze. Ešte raz NIE.

somorka
4. feb 2014

Naozaj milé dámy od neho UTEKAJTE, je len na peniaze .......

lenok
13. feb 2014

Chodim k nemu 12rokov a doteraz somm s nim nemala jedinu zlu skusenost... skor naopak... vzdy poradil, pomohol... aj k otehu, aj pri rizikových tehu... Sto ludi, sto chuti... ja ho mozem len a len odporucat...

miskoazuzka
7. mar 2014

ja sa tiez od neho chystam odist kvoli jeho spravaniu...ako odbornik ma tiez nepresvedcil. pokial bolo vsetko v poriadku, nemala som snim ziadny problem. buduci tyzden si idem pre kartu a ked povie, ze chce 10€, tak poviem, ze nemam a uvidim, co spravi.

alzbetka7016
25. jún 2014

ja nemozem ani jedno zle slovo na neho povedat. je to vynikajuci doktor. poradi, popita sa ako sa clovek citi. a ja mam dost velke problemy a riesi ich nie ako pan doktor Obert.

kajuliiiatko
16. júl 2014

Pán doktor Krjak je naozaj odborník. Je pravda, že je naladovy ale pacientky tam predsa nechodia na to, aby sa na ne vyškieral, ale na to, aby ich liečil. Na úsmevy by ženy mali mať napríklad partnera a nie lekára. Mne pomohol v situácii kedy to iní dávno vzdali. Som veľmi spokojná

miniapple
3. sep 2014

Chcem sa vás opýtať,pýtali od vás niekedy za sonograf bábätko peniaze?Sestrička pýtala odo mňa 10eur.A je strašne nepríjemná. 😒

284zuzu
30. sep 2014

Ja nemôžem na pána doktora povedať ani jedno krivé slovo,ani raz som sa nestretla s arogantným chovanim a to tam chodím častejšie zo zdravotných dôvodov.Vždy bol príjemný,keď som sa niečo spýtala bez problémov odpovedal a to ani nehovorím o tom aký je odborník.Z vlastnej skúsenosti môžem povedať ,že v dnešnéj dobe je problém nájsť takého lekára ako je on s príjemným prístupom.Môžem len odporučiť.

janaiva
7. okt 2014

Ja k nemu chodím už niekoľko rokov a teraz keď som tehotná, som za neho vďačná. Je pravda, že má svojský humor, ale priznajme si, každý kto robil s ľudmi vie, že je to ťažké. A ja verím tomu, že ak mu tam chodia nejaké ofučané paničky, tak nemá ani on dobrú náladu. O mňa sa stará príkladne, nič nepodceňuje a ja mu plne dôverujem. Je profesionál a hlavne je pokrokový, o čom som sa už veľa krát presvedčila, keď som sa s ním rozprávala o pôrodných praktikách na Slovensku.
A jeho sestrička? Ani raz som ju nezažila v zlej nálade alebo nervóznu a to tam teraz chodím každé 2 týždne. Iba raz sa mi stalo, že som dlho čakala, ale aj to bolo z objektívnych príčin a pán dr. sa mi za to aj ospravedlnil.

2ivana5
29. okt 2014

Ja som tam bola teraz v pondelok prisla som neohlasene bez zavolania kedze na druhy den som odlietala do zahranicia , mala som od neho liecbu ale priznaky sa skor zhorsili tak som nechcela nic podcenit. Sestricka mi povedala ze takto to nefunguje musim si zavolat . Doktor bol tiez neprijemny povedal ze toto sa riesi po liecbe a nie v strede liecby co on dobre vedel ze nemam moznost to riesit po dobrati liekov a nakoniec si vypytal 7 € ze vraj za prednostne vysetrenie. Cele sa mi to nezdalo tak som pisala na ministerstvo zdravotnictva a dali mi za pravdu ! Prednostne vysetrenie znamena byt objednana dopredu na presnu hodinu .

katey
29. okt 2014

@miniapple ano bral za to,ze vytlacil obrazok na ktorom ani nebolo nic vidno a samozrejme bez dokladu

kostickabonnie
9. apr 2015

odísť, ale ku komu? 🙄 🙄 🙄

domi1712
19. máj 2015

@majovka35 prosim ta a ku komu si presla mi mame tiez problem s babom a zvazujem zmenu gynekologa ale neviem sa rozhodnut ci pre Oberta alebo Krjaka

magoma
20. máj 2015

Zdravim, robi dr krjak aj 3D sono??

xevulax
20. máj 2015

@magoma ano robi

magoma
20. máj 2015

Zdravim, robi dr krjak aj 3D sono??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre