MUDr. Krjak z Nitry. Máte s ním dobré skúsenosti?

cukruska1920
4. mar 2009

Ahojte....mate s nim niektora skusenosti? ak ano tak ake?? chcem si k nemu prehodit kartu..dakujem

ivka82
11. dec 2010

ja suhlasim, myslim že je to odborník a nexce nič zanedbať. ak by som rodila v NR alebo v TO určite by som si ho asi zvolila- ak teda este robi aj porodnika. myslím že je dôležitý aj prístup ale zasa načo doktor ktorý je príjemný a vykecáva keď nie je odborník alebo niečo zanedbá.

anka49
22. dec 2010

ahojte, baby
čo s týka Dr. Krjaka, poznám ho už roky. Ešte keď prestala ordinovať Dr. Novotná v r. 1992, prevzal jej pacientky. Po pôrode a následnej MD som nastúpila do práce a poznáte to, každodenný zhon, stres, malé deti, viem, je to chabá výhovorka, ale jednoducho 15 rokov som nenavštívila gynekológa. Až kým sa nevyskytol problém a musela som ho navštíviť pre nečakané krvácanie, našťastie, po klasickom vyšetrení a výsledkov steru išlo len o hormonálnu poruchu. Odvtedy chodím každý rok, ale tento rok som sa stala pacientkou MUDr. Krjaka. Pred prvou návštevou som si prečítala túto diskusiu a priznám sa , išla som k nemu s obavami. Tie sa však nepotvrdili. Cítila som sa veľmi dobre, čo sa týka jeho prístupu aj prístupu sestričky. Dokonca konštatujem (môžem porovnávať, chodila so predtým do nemocnice) že sa mi dostalo z môjho pohľadu "nadštandardné" vyšetrenie, aj keď bolo úplne normálne, ale bez zhonu a v pokoji (v minulosti som veľakrát aj zabudla, čo chcem gyn.povedať, lebo sa väčšinou ponáhľal, v čakárni mal ešte veľa pacientiek). MUDr. Krjaka môžem len doporučiť. Ale konečne pristupujem k mojej otázke. MUDr. Krjak mi zistil drobný myóm na maternici a doporučil mi zakúpiť si lieky Indonal. Máte sním niektorá skúsenosti? Poraďte. Ďakujem.

luciaa86
20. jan 2011

ku Krjakovy chodievam uz 5 rok a som snim spokojna...tiez som pocula uz vela zien ako vravi ze je nejaky nervozny atd...ale myslim teda nechcem si nikoho obranovat ale predstavte si ze kazdy den pracujete tolko co on chodievate aj do TO a naspat ma ordinaciu aj v Cabaji,robi aj soboty a tiez je len clovek a navyse ma strasne vela pacientiek.. a tiez nemama kazda znas vzdy skvely den 🙂 takze ja nanho nemozem povedat ani jedno krive slovo a navyse vzdy mi na vsetko odpovie co sa mi u ostatnych nestalo 🙂 proste len Vam zeny chcem povedat ze aj doktor je len clovek a majte troska ucty podla mna robi co moze...

vanda223
22. jan 2011

no , ja chodím tiež k pánovi doktorovi Krjakovi a musím povedať, že keby nebolo neho tak asi nemám moju dcérku, pretože mala som veľmi veľké problémy a všetko dopadlo veľmi dobre, lebo je veľmi dbrý odborník. vrelo odporúčam. dokonca aj moja svagrina prestupila k nemu a to je z nových zámkov.

schenna
21. apr 2011

som strááášne rada že som do toho dr. odišla, absolutne ma sklamal na plnej čiare,k pacientkam alebo k zenam sa sprava podla toho asi ako mu je sympaticka,alebo aku ma on prave naladu,niekedy ked som sa ho nieco spytala pozrel na mna akoze co sa to pyta,,dobreze mi nevynadal,sono robi 5 sekundove atake ze leb pre neho,to nie je vobec zeby vam ukazal co ma babo kde,ako je ulozene,to ze papier nevymiena ani po jednej pacientke som si tiez vsimla, minule tam cakal u neho jedna romka,no nechcela by som si po nej lahnut na kozu alebo na stol,a je ocividnovidiet ze sestricka sa ho velmi boji,to nie je o tom ze si ho tu niekto zastava ze ma vela pacientok,alebo ze robi velmi vela aj v sobotu,ale paciento ma naozaj mozno aj viac akoby mal potom ma objedna a cakam este hodinu a pol v cakarni,a minule mi omylom do karty zalozili papiere od inej pacientky,naco som ich ja upozornila ze na take vysetrenie som ja vobec nebola,ak to pojde takto u nich dalej vela zien odide,a ani sa tomu vobec necudujem.

jahodkalrr
8. jún 2011

@schenna ahoj, prosim ta a ku ktoremu dr si odisla?ja tiez rozmyslam ze odidem ale neviem ku ktoremu :(

maxjolie
14. aug 2011

Ja chodím k dr. Krjakovi, nakoľko tam chodí aj priateľova setra ktorej pred 4 rokmi zachránil bábätko takže nebyť jeho, nebol by tu dnes jeden nádherný a šikovný chlapček.... A určite neľutujem že som sa zahlásila práve k nemu. Je výborný pôrodník a má dobré srdce a určite aj ľudský prístup. Mne sa nestalo že by bol nepríjemný alebo nevrlý, a hlavne sa mi páči, že má ambulanciu mimo všetkých nemocničných priestorov z ktorých mám naozaj hrôzu... 😅 veľmi mi vyhovuje možnosť objednať sa aj v sobotu, a takisto cez týždeň v neskorších hodinách... Ja ho určite odporúčam, pretože odbornosť, profesionalita a príjemný prístup zároveň je to najdôležitejšie, čo má správny doktor mať a žiaľ je často tieto vlastnosti pokope ťažké vôbec nájsť... 😉

bajonet
30. aug 2011

Takže takto.. Ja som k nemu išla automaticky, lebo ho mala moja mama a tá sa nesťažovala, ale po pár rokoch už aj ona badá zmeny v jeho prístupe k pacientkam. Nechcem teraz riešiť jeho profesionalitu, keby nie je dobrý, asi by tú stenu nemal zaplnenú toľkými papiermi ;) No musím sama z vlastných skúseností uznať, že jeho chovanie nie je práve vyhovujúce, predsa len, ste na gynekológii, dosť vystresované už z tohto faktu a ešte sa báť vlastného doktora, to nie je nič moc. Ide predsa o to, aby ste sa tam cítili dobre, aby ste sa pýtali všetko, čo vám nie je jasné, predsa nie ste doktor s diplomom z medicíny. To, čo mi vyviedol je už akože moc. Bola som v máji na kontrole kvôli antikoncepcii, o 2týždne som mala prísť zase kvôli výsledkom a tak. Prišla som, povedal mi, že JE VŠETKO V PORIADKU, ale že ster je nevyhovujúci, lebo mali v labáku nejaký technický problém, tak som sa objednala na ďalší termín, ten som však nestihla. Prišla som si pre ďalšiu antikoncepciu, sestrička mi oznámila, že doktor chce, aby som prišla na ten chýbajúci ster, tak som sa zase objednala. Prišla som tam, a on mi začne vykladať, že ster má, a že tam je podozrenie na predrakovinový stav a mám prísť o 6mesiacov zase... Neviem, čo sa to s ním deje, ale nespoznávam ho!

simapol
4. okt 2011

ja k nemu chodím a je veľmi dobrí nemala som s ním problém a aj sestrička je zlatá síce staršia ale je fajn .

bierka
28. nov 2011

ahojte, neviete kolko pyta za fotku z ultrazvuku? pojdem na kontrolu a neviem kolko si mam pripravit. dakujem

zuzka2002
28. nov 2011

@bierka ahoj ja k nemu tiež chodim a 10e som platila.

tak ja mam snym zle skusenosti, ako obdornik je dobry. ale ten jeho pristup k ludom je hrozne.ked som stupila knemu chcel 10€, potom sono 5€, a ked som isla odregistrovat sa od neho tak dalsích 10€ si vypital a to neviem ani preco.tak ja si myslim ze taketo veci by nemali robit Dr- i.ved im plati zdravotna poistovna, ja zato o platim zdravotnu aby ma osetrili bezplatne

kacena85
27. júl 2012

@susan65 ahoj, chcem sa ta spytat, ci s tebou chodil na sono aj manzel, priatel?lebo naposledy ked som unho bola tak nechcem dovolit, ze pokial robi zospodu tak nie, tak dufam, ze najblizsie dovoli a tiez sa chystame na to 3D sono, robi z toho aj nejaky zaznam a dava foto?
lebo ja za kazdu jednu foto platim 10e, tak za to sa pytam, ked si pisala, ze ti ich daval a kluc, ci by ich aj mne dal, alebo len tiez z 3D, neviem ako by som mu to mala navrhnut predsa niekedy som ako mumak 😠

kacena85
27. júl 2012

@zuzka2002 ahoj, este chodis k dr krjakovi?lebo vidim, mas pod menom ze cakas babo ale mas tam januar rok 2012 😉

susan65
28. júl 2012

@kacena85 ahoj, manžel nechodil so mnou na sono, nebol so mnou ani na 3D /niesom toho zástancom, tak ako som ho nechcela ani pri pôrode/, takže v tomto ti neporadím. Fotky a nejaké videá z 3D mi dal na USB.

26lenka6
17. aug 2012

Baby neviete ako to chodí u Krjaka keď si chcem hodiť kartu k inému dr? Sklamal ma, priam ma vytočil! 🙄 Keď som mu povedala že ovulku mávam na 30DC tam mi povedal že "to čo mi rozprávate sú nezmysli, na 30DC býva menzes nie ovulácia". A to akože ženy čo majú dlhé cykly nemajú ovulku? Podla bazálnej ju mám a viem že ju mám tak neviem prečo mi povedal že trepem. Nemá prehlad o tom na čo tam človek ide, pri každej návšteve má iný názor na daný problém, protirečí si raz je to tak potom inak. Po !!!roku!!!! sa pozrel do výsledkov a povedal mi že som mala znížený pregesteron, pred rokom mi to ani nepovedal, nie to ešte aby to nejak riešil, káže mi merať si bazálnu a zapisovať si to, potom ked mu to ukážem mi povie že on sa v tých grafom nevyzná. No strach... Bude stačiť ak sa prehlásim k inému dr a ten si vypýta potom moju kartu alebo si ju musím vziať osobne a zaplatiť mu za to že si beriem kartu?

rybamala
20. aug 2012

čaute kočky, neviete prosím nejaký nový kontakt na Krjaka? mali sa sťahovať - nové tel. č. vraj nebudú mať, no zo starého ma to vyhadzuje - proste sa tam nedá dovolať 😖

lydulka
20. aug 2012

@rybamala stahuje sa?? kde??

rybamala
20. aug 2012

@lydulka sťahuje sa na Radlinského - vedľa voľakedajšieho kina Moskva bola taká zasunutá lekáreň - tak tam.

lydulka
20. aug 2012

@rybamala aha hej viem, a odkedy? dakujem za info. 🙂

rybamala
23. aug 2012

tak uz je prestahovany, bola som tam, ma to tam pekne. cislo naozaj nezmenil, asi bola len nejaka porucha ked som volala...

siposova
27. aug 2012

ja som chodila ku Krjakovi a nebola som s ním spokojná ...a to som chodila len na preventívne prehliadky .....vždy mu všetko vadilo stále sa do všetkého staral, nevedel sa ani usmiať nič.... ako som zostala tehotná prešla som k Dr. Hlavačkovi , ktorého mi odporučila kamoška . neviem si ho vynachváliť ... je to príjemný človek , ktorému možete naozaj dôverovať nech sa deje čokolvek ... odpovie vám a poradí na hocijakú otázku . okolo babetka vám počas sona povie velmi vela ... za sono fotku babetka platite u neho 1,50 eur a u krjaka za jendu platite 10 eur .... u Hlavačku vás objednajú presne na čas a neplatíte si za to .... a ročný poplatok neni u neho tak isto ... akurat ked vám robi ster prvý krat z krčka amternice som platila okolo 2 eur ....ale inak neplatievam nic .... má tam aj 3D/4D sono a niekedy ked mi robí obyčajne sono tak mi prepne aj na 3D a neplatim za to nic aj fotku mi spravil 3D a platila som klasika 1,50 eur .... no skrátka je vynikajúúci ..... 🙂)) odporúúúúčam

lucrezia
4. okt 2012

uvažujem, že odídem od tohoto doktora.
Doteraz som mala sem-tam výhrady len k jeho správaniu, ale teraz ma sklamal už aj ako lekár, ktorý si odflákol svoju robotu.
Nebudem zachádzať do podrobností, no ked som k nemu prišla s problemom, zbagatelizoval ho, ani sono mi neurobil, pritom DO KARTY OPÍSAL SONO- VYŠETRENIE (aby bol krytý, keby niečo 😠 , čiže jasne podvádza..... Ked som sa vratila o mesiac s tým istým problemom, konečne mi spravil sono a KONEČNE zistil pričinu mojich problemov! A to mi ani vyšetrenie krvi nespravil, čo sa normalne pri tejto diagnoze robí, takže ja som sklamaná na plnej čiare!!!!!!!! Už nielen ako človek, ale ani ako odborník nemá moju dôveru.....
Neviete mi povedať ako sa od neho berie karta? Ževraj sa platí? A žienky ktoré chodíte Obertovi- berie aj nové pacientky? A poplatok ma aký? Dakujem

callex
25. okt 2012

@26lenka6 @lucrezia ahojte..uz ste odisli od Krjaka? ako to prebiehalo? mne sa nepozdava ze mam moj odchod od neho vybavovat s nim...uz som ho nechcela vobec vidiet..jazeto vybavuje sestricka. 😕 a plati sa za to?
@rybamala ordinacne hodiny ostali tie iste?

callex
25. okt 2012

@lucrezia u oberta pokial viem sa berie rocny poplatok 30eur..a mna odmietol zobrat..to som bola na yaciatku tehu..vraj nech tehu dokoncim tam kde som zacala. 😠

rybamala
25. okt 2012

@callex hej, pokiaľ viem, ordinačné hodiny ostali.
inak - tiež nie som s krjakom spokojná - mám pocit, že svoju robotu vyslovene fláka. neviem, či už má toľko pacientok, že sa nevie ani sústrediť, ale je roztržitý, nervózny - no proste zle. Sono mi neurobil ani to čo mal - v 12. týždni presvetlenie šije bábätka, hlavne že panikáril, niekoľkokrát mi prizvukoval, že som "staršia rodička" a poslal ma na genetiku s nekompletnými výsledkami testov - doktorka len krútila hlavou. teraz som na rizikovom po trojtýždňovom pobyte v nemocnici a to mám pocit, že tiež nie je v poriadku, keď k nemu chodím na kontroly, akoby som mala normálne tehotenstvo - vôbec nie častejšie. ani sono mi nerobí - aj keď sa sťažujem, že ma bolí v podbrušku (a to ma prepúšťali z nemocnice s diagnózou pootvorený krčok). naposledy ma dorazil minulý týždeň, keď som mu povedala, že sa mi nejako nezdá výtok - žiadny ster, nič, len že dobre - on mi teda napíše tabletky. vyšla som potom ku sestričke, ešte sme spisovali nejaké papiere a pozerám - recept nikde - tak sestrička sa išla spýtať, a on že nooo, ja som zabudol napísať recept - chápete? dve minuty potom, ako sme sa o tom bavili!!
tiež som chcela od neho odísť ešte počas tehotenstva, ale snáď to už nejako doklepem do konca a potom ZBOHOM! ☹

26lenka6
25. okt 2012

@callex ahoj, nie stále som u neho. ked mám pravdu povedať, ešte som sa nerozhliadla po druhom dr. zajtra tam však idem na krv takže a mu vyhnem lebo stíham len sestričku ale ked prídu výsledky som zvedavá na jeho prístup.

callex
25. okt 2012

@rybamala ja som chcela odist na zaciatku tehu od neho.ale Oert mi odkazal po sestricke nech si tehu dokoncim tam kde som zacala.pritom som este lekarom tehu potvrdene nemala. 😠 tiez som bola na rizikovom dokonca tehu cukrovka kde by som mala mat castejsie kontroly a nic.vysetrenia boli poposuvane a na zaver tehu som sa dozvedela ze mala je 2tt pozadu ze ved mi to vravel uz na zaciatku....pozeram na neho ako puk.ani mojim vytokom sa nezaoberal.a 20 eur za jednu 3D fotku si vypytal. 😠 😠 kazda kontrola u neho koncila skoro vzdy placom alebo strasnym hnevom.a to teda nepotrebujem.

lucrezia
1. nov 2012

@callex aj ja som ešte stále tam, tento týžden som absolvovala aj preventívku u neho. Pravdu povediac, neviem si stále vybrať nového doktora..... 😠 A stále mi nie je jasné, ako si mám kartu zobrať, prečo by som to mala riešiť s doktorom????

A čo sa týka sona, som prekvapená, že vám nerobí sono, mne robil sono každú poradňu, až sa mi to nepáčilo, lebo som mala bezproblemove tehotenstvo a napriek tomu babatko furt ožaroval sonom, no neviem načo. 😠 Som teda sklamaná a naozaj teda neviem čo robiť ☹

callex
1. nov 2012

@26lenka6 @lucrezia tak ja uz som od neho fuc..napokon som tam poslala manzela s tym listkom od noveho gyn na vydanie karty.sestricka si listok zobrala aj 10eur a mm dala bez problemov kartu. takze 12ho uz idem na preventivku k novemu.rozhodla som sa pre Hlavacku.tak som zvedava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre