MUDr. Krjak z Nitry. Máte s ním dobré skúsenosti?

cukruska1920
4. mar 2009

Ahojte....mate s nim niektora skusenosti? ak ano tak ake?? chcem si k nemu prehodit kartu..dakujem

magoma
20. máj 2015

Super dakujem, cenu asi neviete?

kostickabonnie
20. máj 2015

Kartu nechce posielať poštou a pri odovzdávaní bol veľmi nepríjemný, samozrejme, vypýtal si 10e, ktoré si schoval do plechovej škatuľky. Asi na horšie časy, keď mu za tento prístup príde pozdrav z odboru zdravotníctva VÚC 😉 aj keď v serioznost tohto orgánu tiež nedoverujem.

sondey
21. máj 2015

@magoma cena 3D 50€

magoma
22. máj 2015

@sondey Dakujem 🙂

yasnina
25. máj 2015

Chodila som k nemu 12 rokov, nemala som žiadne problémy, takže len na prevetívky, ale v poslednom čase bol jeho prístup arogantný, obmedzený na minimálnu komunikáciu. Od začiatku tehotenstva som zistila, že MUDr. Krjak má jednotnú taxu 10€ za akýkoľvek administratívny úkon, vrátane tých, ktoré nie sú uvedené v cenníku (čokoľvek potrebujete, pripravte si 10€). Potvrdenie pre zamestnávateľa o tehotenstve - 10€, jedna fotka ultrazvuku 10€, skôr sa vyplatí objednať sa u neho na 3D, ten je za 50€, samozrejme bez papiera 😠 (vtedy bol o čosi vľúdnejší, veď 50€ poteší ), inak zbytočne nemrhal na mňa časom ani slovami a vždy som mala pocit, že sa ma snaží odbiť poznámkami typu: "nie som veštec", alebo "uvidíme, či bude priaznivá konštelácia hviezd" atď. Keď som sa spýtala na váhu a veľkosť bábätka, dostala som odpoveď že ho odvážia a zmerajú po pôrode a ako to on má vedieť v x-tom mesiaci. Nevraviac o tom, že každý odber krvi u pani sestričky bol nepríjemný zážitok s dvojtýždňovými modrinami, pretože "tie ihly sú pod tlakom a jej sa zle s nimi robí", tak mi ju vrazila do ruky a začala ňou vrtieť až som hviezdičky videla a to nie som citlivka a vydržím veľa ☹ Ďakujem, už mám iného lekára...

zicherka691
30. máj 2015

Ahojte,pridam aj ja svoje skusenosti.Kym som chodila k nemu na preventivky,tiez bolo vsetko ok,ako som zostala tehotna a mala som moznost ho "spoznat" blizsie,rozhodla som sa ze hned ako porodim od neho utekam kade lahsie.Ako ine zienky pisu,nikdy nepovedal ani priblizny rozmer babatka cize som nevedela ani ci sa vyvija spravne.Ked somnou siel manzel na sono v 20tom tyzdni-chcela som nech aj on vidi nase malicke,mal poznamky typu ci je manzel gynekolog ked chce vidiet sono ze ved tam ajtak nic neuvidi-od vtedy somnou nechcel ist uz ani raz koli tomu doktorovi ☹ .Chcela som vediet pohlavie- horko tazko povedal ale predtym podotkol ze co su vsetci zvedavy a co ich to zaujima.Pytala som sa ho naposledy ci je babo v poriadku a povedal mi ze on mi take nic nemoze povedat-krasna veta ako upokojit tehotnu zenu ☹ .Chapem ze mava aj on zle dni ale vela krat ma urazil svojimi poznamkami a sla som od neho skor znechutena ako stastna. Hlavne ze za vsetko berie 10 eur a za kazdu vec pyta peniaze,som sa aj cudovala ze za pouzitie zachoda nepyta sestra 1e..Od kedy je prestahovany na Radlinskeho ulicu,uplne sa zmenil,nevazi si pacientky.Mam nachystanych poslednych 10e za zobratie zdravotnej dokumentacie a idem od neho prec.

yasnina
31. máj 2015

@zicherka691 zrušenie zdravotnej starostlivosti k prvému nasledujúceho mesiaca a kontakt na nového lekára som mu poslala doporučene poštou, je povinný do siedmych dní od doručenia zaslať tvoju kartu novému lekárovi a samozrejme bez poplatku 😉

magoma
1. jún 2015

@yasnina ku komu si isla?

yasnina
1. jún 2015

@magoma k MUDr. Obertovi 🙂

zicherka691
2. jún 2015

@yasnina to naozaj? tak to teda tak vyskusam, dakujem lebo mi uz pripada smiesne ze si aj za vlastnu kartu mam platit :/ este raz dakujem 🙂

2ivana5
28. júl 2015

Prave ma vyhodil z ambulancie a odporucil mi naucit sa spravat slusne 😃 a to vsetko len preto ze som sa stazovala na neopravneny poplatok , btw aspon nevypytal 10 eur za kartu . Maximalne neprofesionalne vysetrenie ...

zicherka691
28. júl 2015

@2ivana5 hrozné toto ☹

yasnina
28. júl 2015

@2ivana5 pán doktor si myslí, že pacient musí držať pusu a platiť a platiť... on by sa mal zamyslieť nad svojim správaním ☹

didulav
23. sep 2015

Ahojte po dnešnej návšteve u Krjaka mám dosť a rozhodla som sa odísť od neho,je síce odborník ale vždy od neho odchádzam znechutena ,neviem či ho vždy vystihnem v zlej nálade ale bojím sa k nemu už chodiť,mala som bolesti prsníkov a necítila som sa dobre,podotkla som že sa s priateľom pokúšame o bábätko že možno by tam niečo bolo,no on ma nepočúval, tak má poslal na sono,priniesla som mu výsledky a že je všetko ok,spýtala som sa ho že či by som nemohla byť tehotná nakoľko sa s priateľom pokúšame o bábätko a chcela som pokračovať no on hneď začal kričať že od kade to on má vedieť,ja len že mám rizikové pracovisko a zasa ma prerušil že jeho to nezaujíma že to je moja vec,že mám počkať či mi bude meškať menstruacia že on mi nepomôže v tomto.Bolo mi až do plaču vôbec sa ho nemôžem nič spýtať,ja nevravím že musí byť ku mne neviem aký milí,ale aspoň trošku ľudskosti,porozumenia ja potrebujem lekára ktorí ma pochopí ako človek a poradí ako odborník,Krjak je len odborník.Takúto skúsenosť mám ja.Teraz si chcem nájsť nového lekára v Nr viete mi poradiť nejakého fakt dobrého?ďakujem

eliska1986
22. okt 2015

Ahojte maminky.Ako čítam Vaše skúsenosti s dr Krjakom som až zhrozená.Ja chodím k nemu niekoľko rokov a nemôžem povedať nič zlé.Je jasné,že som ho vystihla aj v zlej nálade.Tak potom neviem.No počula som aj to,že ako sa presťahoval na Radlinského tak akoby spyšnel.Ja idem k nemu 2.11.tak som zvedavá v akej bude nálade.

Inak aj moja kamarátka premýšľa že od neho odíde,nechová sa k nej ako lekár.

kittyfox
16. nov 2015

@zicherka691 ahoj prosim ta aj ja sa chystam odist od krjaka a nechcem platit tych 10€ za nic. Spravila si to tak ako ti pisala @yasnina?

zicherka691
17. nov 2015

@kittyfox ahoj, este nie nechcelo sami to riesit zatial 😀 😔 ale mala by som uz, kym nezostanem znovu tehotna...

didulav
17. nov 2015

Ahojte...no tak ja som už od Krjaka preč,zistila som že čakám babätko,tak som hned konala,vzala som si kartu bez akehokolvek poplatku,sestrička mi ju podala,teraz mám doktora Hlaváčku a som na 100℅ spokojná

peggy589
17. nov 2015

ja som tiež utekala kade lahšie,hned ako som zistila,že čakame druhe babo...neplatila som nič,pre kartu som poslala muža a teraz chodim vysmiata k dr.Hlavačkovi 🙂 🙂 🙂 🙂

puksova
29. sep 2016

Ahoj baby chcem sa spytat kolko ste platili za morfologicke sono u mudr. Krjaka? Potrebujem sa k nemu objednat a potrebujem vedet kolko sa plati za morfologicke sono dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre