MUDr. Kubranský. Akú máte skúsenosť a názor?

ruzzka
28. aug 2008

Ahojte baby. Aku mate skusenost a nazor na tohoto lekara? Zatial co som sa docitala, tak vsetky ospevovali Dr. Glesa. Dakujem za odpovede.

janka_pn
2. sep 2008

ja k nemu chodim od zaciatku tehotenstva a nemam s nim ani zle, ale ani prilis dobre skusenosti. vela toho nepovie a kedze cakam prve babo, mam z toho zmiesane pocity. co sa neopytam sestricky, ta je fajn, alebo nedocitam na nete, to neviem ☹ prehliadky u neho su dost rychle a mam stale pocit, ze sa ponahla... mozno to chce daku flasu 😠 , minule som videla, ze mal jednu na stole, asi sa potom rozhovori 😖 tiez som pocula chvalu na lekarov glesa a karabu, ale neviem to porovnat. ku karabovi chodim na tie pravidelne velke utz a zda sa mi byt fajn. glesa nepoznam. rodit budem pravdepodobne v pn, takze nie u kubranskeho.

zzuzulaf
6. feb 2013

Kubransky je "malovravny", to je pravda, ale ked som mala akukolvek otazku, tak mi riadne odpovedal. napriklad pristup, ze vaginalne nevysetruje pacientky vo vyssom stadiu tehotenstva, len vitam, aspon mi tam nic nezaniesol. samozrejme, ak bol problem, tak vysetril. Navyse, sestricka je super ochotna, velmi sa mi paci, ze pacientky oslovuje krstnym menom🙂 rozvazna, ale aj vesela🙂

slimstar
20. mar 2014

Ja som nebola spokojná. Bola som objednaná a prišla som načas, ale musela som čakať ešte trištvrte hodinu, pretože tam mal na káve moletnejšiu blondínu. Kdesi čosi sa potom obliekol do plášťa. Komunikácia je naozaj akási slabá na študovaného lekára. Asi ho tá robota nebaví.

Pripravila som sa na prehliadku. Zasa mu zavolala nejaká žena s ktorou telefonoval minimálne 5 až 10 minút. Akože mala som sto chutí obliecť sa a odísť. Ospravedlnil sa, ale takéto správanie je neprijateľné ak ste polonahá na koze z roztiahnutými nohami!!! Prepáčte za ten výraz.

Do správy napísal aj vyšetrenie prsníkov a pritom mi ho vôbec nerobil. Akože takto si to nepredstavujem.

canerko
20. mar 2014

@slimstar uplne suhlasim do bodky.Lajda a Kubransky su dvaja lajdaci.K nim nikdy viac,este je tam Dojcan ale k nemu sa tazko dostat.

79marry
12. dec 2014

Ja chodím Kubranskému už dlho, vždy mu poviem, že mi musí všetko vysvetliť , lebo som zvedavá a on vysvetlí aj poradí. No teraz som k nemu išla,no chodí na školenia a zastupoval ho Lajda, od toho som už raz odišla a potvrdilo sa mi prečo. Zistili mi pred 10dňami tyreotokxikózu a som aj tehotná v prvom trimestri, samozrejme som sa pýtala aký to má vplyv na plod,pretože som čítala samé zlé veci, nechutne ma Lajda odbil, žiaden rozhovor ako to býva na začiatku tehotenstva, nič, len rýchlo spraviť soná, aby som zaplatila a nech zmiznem. A to ma sestrička presviedčala,aby som zostala u Lajdu, no ani náhodou. Ak tam bude aj nabudúce, tak k nemu nepôjdem a odídem.

79marry
12. dec 2014

@slimstar mne raz tiež robil len sono pŕs a vypýtal si aj za vaginálne , ako začínam byť zúfalá!!!

Nepoznáte nejakého súkromného gynekológa v piešťanoch, kde nemusíte čakať polroka,aby Vás predchádzajúci pustil z registra? Takého, kde sa platí.

alena76
12. dec 2014

@79marry Ahoj, ja som tiez chodila ku Kubranskemu a Lajdovi a tusim neprehovorili ani pocas jednej kontroly.
Nic som sa nikdy nedozvedela, nekomunikovali...
Chvalia celkom Vargu- ambulanciu ma na Nirianskej ulici oproti Auparku (tusim Vila Koss)- vsetko si platis a este su tusim dvaja gynekologovia na Robotnickej ulici, neviem mena, ale kamosky boli spokojne.
Inak v Piestanoch nic moc...

79marry
13. dec 2014

@alena76 Ďakujem krásne za radu, skúsim, či ma zoberú. Najviac ma dorazilo,keď som natešená odchádzala a sestričky mi zahlásili : netešte sa, ešte môžete potratiť, potom choďte rovno do nemocnice na piate! Profesionalita neskutočnáááá!

79marry
17. dec 2014

Tak žienky, dnes som bola na vstupnej prehliadke u Vargu. Cena 30€, potom to bude stáť tuším 12€. Sestričku nemá. Objednávať sa nemusíte, stačí, keď prídete a počkáte. Na všetko sa vypytuje, všetko vysvetľuje, očividne má znalosti aj z iných druhov medicíny. Vyšetrenie trvalo asi 45min kompletnéééé! Našiel mi dokonca cystu v prsníku, ktorú Lajda pred týždňom nevidel 😒 . Po dlhej dobe som opäť spokojná.
Bola tam aj budúca mamička, ktorá tiež odišla od Kubranského, pretože keď konečne otehotnela, tak jej povedal, že je všetko ok, a Varga jej povedal, že má rizikové. Tak kto je tu odborník? Sídli oproti Auparku, hneď vedľa Unikredit bank, č.5.

asturia26
22. sep 2015

Prosim vas, kde sidli mudr.Kubransky? V hlohovci ci v piestanoch

alenka35
31. mar 2017

no ako vidim tak nazor sa potvrdzuje aj mne kubransky v piestanoch sestricky - des , v hlohovci super sestricka - po dnesnej poradni odchadzam

vsetkoobsadene
21. máj 2017

Ahojte, píšem sem svoju skúsenosť - podľa nej radím ženám NECHOĎTE K NEMU! Ja som u tohto doktora bola kedysi spokojná - keď som nemala problémy, bol sympatický. Po skoro ročnej snahe vyliečiť sa z opakovaných zápalov a snahe otehotnieť ma už naozaj urazil postojom - "ja vlastne neviem, čo odo mňa chcete?" Hádam po skoro roku chápal, že chcem byť len zdravá a zdravá sa snažiť o bábätko. Je to smutné, keď vám toto doktor povie. Okrem toho mi predpísal liek, ktorý v lekárňach nebol dostať (a pritom som mala veľmi akútne bolesti, rozrevala som sa v lekárni, že ako to, že mi dal taký liek, ktorý nebol v troch lekárňach dostať!). Už som prešla k odborníkovi - po vyše 10tich rokoch u Kubranského popri pravidelných prehliadkach a sonách som sa dozvedela, že mám otočenú maternicu - čo sa mi dr. Kubranský neunúval od 17tich povedať. Bohužiaľ mám ešte dve kamarátky (jedna chodila k nemu počas tehotenstva a bohužiaľ sa jej skoro vôbec nevenoval) , ktoré majú s ním takisto zlé skúsenosti. Držím palce každej žene, aby našla doktora, ktorý je odborník a robí všetko pre potreby pacientov a ich zdravie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre