MUDr. Kušnír, Prešov. Máte s ním skúsenosť?

flowrik
20. apr 2009

Ahojte, mate niektora skusenosti s dr. Kusnirom, ambulanciu ma na Sekcove v Presove. Uvazujem, ze k nemu zacnem chodit, som na zaciatku tehotenstva. Chodievala som k Boreckej do starej nemocnice, ale bola hnusna, a babo som potratila...tak dufam, ze mi poradite. Dik.

mirip
20. apr 2009

Ahoj ja ho poznám predtým robil v Leviciach prímára a potom sa po jednom incidente, za ktorý ho neprávom obvinili vrátil spať do Prešova, operoval moju mamu na ženské a také štichy a jazvu akú mala po operácii nemal nikto, ukážková robota

flowrik
autor
20. apr 2009

mirip, to si myslela pozitivne, alebo negativne s tou jazvou?

mirip
20. apr 2009

pozitívne, ženy čo boli s nou v kúpeloch jej ju závideli že ju ani vidieť nebolo a stehy boli pekné rovnomerné na rozdiel od takých čo tam boli a sa im švíky rozpadali a mali otrasné celé brucho 😉

ester161
14. sep 2009

takze ja ku p.doktprovi chodim uz 7mesiac kedze som sa v 3mesiaci vratila z Rima.a som nad mieru spokojna!!!!!!!
som na konci tehotenstva..a mozem povedat.aj ked som si vsimla ze nie velmi rad odporuca urcite novsie modernejsie metody ako je 3d apod..co by nemalo byt tak strasne.je supèr.
nikdy a to vravim nikdy za cele moje tehotenstvo ma nevystresoval,s nejakou neopodstatnenou hlaskou..vecsinou vam sravi testy a mlci,🙂 a az potom sa dozviete ze je vsekto v poriadku.
proste je velmi mily,seriozny,v svojej profesii sa vyzna!!!!!!!!! a necha vas prezite vase tehotenstvo tak ako sa ma.bez stresu...co nieje malo!!!
stacilo mi ak som sla na interne ..a uz koli hned neopodstatnenej veci(kedz ena druhy den po teste tam nic nenasli) som podla lekara riskovala,predcasny porod...
takze ..nie vsetci su v tom rovnaky,,
potvrdzujem.z p.kusnirom sa vam nemoze stat,ze vam do predu povie nieco strasne a potom to zacne preverovat.
najprv preveri a potom hovori..a takto by to malo byt stale.
ja osobne by som ho chcela k porodu,ale neviem ci to bude mozne🙂
takze len vrelo odporucam!!
lekar na urovni!!!!!

katusik84
2. apr 2010

no len tak mimochodom, ak niekto potratí, tak to nie je vina lekára, ale ..........to nik nevie..........., takže si nemyslím, žeby Mudr. Borecká bola zlá. Kto ju nepozná lepšie, nech radšej nesúdi. Ja som s ňou spokojná, je milá a rozumie svojej práci, takže nesúďte!!!

matkaaa
20. júl 2010

úplne súhlasím s @katusik84 ,Dr. Borecká je aj pre mňa tá najúžasnejšia lekárka! Takže ju nesúdte,pokiaľ ju dobre nepoznáte.

petissiene
8. júl 2015

Velmi milý lekár.. Vždy má na pacientku čas a odpovie na všetky otázky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre