MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

veronika1212
10. apr 2011

@lauraespozito Takže je profesionál keď sa na Teba nepozerá ako ideš holá na kozu teda, áno? O to tu išlo, áno? Aha!!! Tak to je potom iná vec a úplne to mení situáciu. Tak to máš potom pravdu, fakt je to veľký profík keď sa nepozerá... A ten papier a kabínka nepatrí do jeho profesionality?

lauraespozito
10. apr 2011

@veronika1212 vidím že vôbec nechápeš o čom tu píšeme a nemienim sa tu hádať s niekym ako si ty !!!

veronika1212
10. apr 2011

@lauraespozito Hlavne, Ty nechápeš o čom tu píšeme my....

kinderka
10. apr 2011

@nubab1 .. to, ze zaplatis 2e za jednorazove zrkadla, je si myslim super, aspon do teba nemusi pchat take, ktore pred tebou malo sto zien...a takto mas istotu, ze sterilizacia je 100%...
.. to, ze nemal kabinku, som ja osobne nepokladala za nic hrozne. nikdy ma predsa neocumoval ako sa vyzliekam ! a nikto ti nekazal ist hola na kozu, mohla si si nechat gate a pred kozou si ich dat dole a drzat v rukach...a neviem, ale ked mi niekto pozera "tam", tak mi je uz trochu jedno,ci vidi aj moju rit v gatiach.. nehovorim, ze som sa nehanbila, ale zas robit z toho haló ako male decko, je si myslim trochu mimo, on je LEKAR, nie nejaky uchyl..

a ked niekomu vadi dat dve eura za zrkadla, tak uz neviem 😔 ..ja si radsejm tie 2e dam, ved sa tam nechodi kazdy tyzden, je to moje zdravie..je to sukromnik, vasa volba, nie ako pred 20rokmi ked sme museli chodit k lekarovi podla bydliska

.... aby sa do mna niekto neobul, tak by som chcela zdroraznit ze tymto reagujem len na temu zrkakadla a paravan, nie na jeho odbost ci neodbornost..

kinderka
10. apr 2011

ako, nechapm ako tu mozte tak nadavat niekomu do sedliakov.... je to uplne trapne, a jedine co to ukazuje je vasa inteligencia, lebo inteligentny clovek nema potrebu nadavat niekomu do sedliakov !

chodila som aj k inemu lekarovi, ktory kabinku mal, ale vsetko bolo ako v roku 1980 !!!!!!!!!!!!! to ze ma niekto kabinku neznamena, ze je super lekar. okrem toho, tie co ku luptakovi chodia, tak sa mozu aj zamysliet nad tym, ze vzhladom na priestorove riesenie jeho ordinacie by tam tu kabinku nemal kam dat !!!!!!!!!!!!!!!!

veronika1212
10. apr 2011

@kinderka V pohode, 2 eura nie sú problémom, kabinku ako samozrejmú výbavu ordinácie by rešpektovať mal... Riť v gatiach je dosť dobrééé - ale keby kabinku mal tak by si sa ani nehanbila a bolo by to pre Teba príjemnejšie....

kinderka
10. apr 2011

@veronika1212 ja ti neviem, staci na hanbenie sa to, ze mi niekto pozera do takych intimnych miest.. a mne osobne je uz fuk, ci tam kabinku ma alebo nie, ved sa na mna nepozera ked sa vyzliekam, nehovorim keby som sa mala vyzliekat a isiel by mi pozerat do ucha, tak to by bolo trochu odveci keby kabinku nemal, ale pri takomto type vysetreni mi tam ta kabinka absolutne nechyba

veronika1212
10. apr 2011

@kinderka Je to Tvoj pohľad na vec... Keď Ti nechýba, bohužiaľ, sú tu ženy, ktorým samozrejme chýba a tiež idú na vyšetrenie intimných miest. Existuje ale aj niejaká kultúra a pravidlá ambulantného vyšetrovania a taktiež práva pacientov, tie by mal doktor poznať a pacienti tiež. Myslím si ale, že ich doktor pozná, ale vidím a viem, že ich nepoznajú jeho pacientky....

kinderka
10. apr 2011

@veronika1212 ty si alebo si bola jeho pacientkou ?

veronika1212
10. apr 2011

@kinderka Už chvalabohu nie som....

mukky
10. apr 2011

ahojte,

ja som tiez zmenila trosku nazor na pána doktora,trosku sa zmenil bohuzial,mne napriklad trosku vadilo ze nie je taký " ludskejsí" ale na prvom mieste je lekar a aj muz a muz nikdy nebude cítiť to co zena,co tehotná zena ci ubolená žena...aj ked je lekár

ale budem verit ze sa to zmení 😅 cochvila bude otcom prvého dietatka a mozno az potom pochopí ake je to mat dietatko vlastne,strach o neho,o zenu

i napriek mojej trosku negativnej skusenosti poslednu dobu mu prajem vsetko dobré a hlavne zdravé dietatko a ak budem chciet od neho odist odidem a ak nie tak nie....
práca lekara je velmi tazká a narocná,musime si to uvedomit ze aj on je len clovek ,nam v paci padla po nasej smene ale jemu nie.....beha k porodom,ku komplikaciam,musi byt vecne na telefone.....mozno si poviete ze on si toto povolanie ale vybral...ano vybral ale asi preto aby pomahal a nie nepomahal ludom...

je mi velmi luto co sa stalo ivovi aj jeho mazelke a dietatku a budem si zelat nech sa to uz nikdy nikomu nestane...

nubab1
10. apr 2011

@kinderka ja som nepísala, že mi to je veľa, ale celkovo má dosť nadhodené ceny- to je pravda!... a jednoducho, každému vadí niečo iné, mne napr. tá kabínka 😉

lili_mia
10. apr 2011

@nubab1 Ja kabínku skôr beriem ako taktnosť, slušnosť, dať človeku priestor, aby sa "upravil", tak ako je zamestnávateľ nám povinný dať za odpracovaného pol dňa teplú stravu, čo je zároveň aj ľudská potreba. Neriešim profesionalitu, profesionál je aj slečna na výpadovke a predsa k nej nejdem na vyšetrenie.

Ale pýtať 6eur za taký úkon, ako je skopírovanie obrázku s usg na kľúč .. kritizujem nezmyselné úkony, Mikulová odo mňa za zavedenie karty nepýtala nič, ale viem, že niekde pýtajú aj 30eur. Za plastové zrkadlá platiť mi tiež nevadí, nechce sa mi hľadať užívateľa kt to spomenul.

@veronika1212 Urážanie nie je potrebné, ked im to nevadí, nechaj ich tak, každá máme možnosť voľby. To by sme sa mali rozčuľovať aj nad tým, že pri pôrode je na sále väčší počet ľudí a vidí nás s rozkročenou náručou.

nubab1
11. apr 2011

@lili_mia tak tak ženy, máte pravdu 😉 nebudeme sa tu naťahovať kvôli "zbytočnostiam" 😀 😀 😀

olifcek
11. apr 2011

no... ja som u predoslej gyn. platila za zrkadla 7eur! ale radsej to, nech je vysetrenie lepsie.. a raz rocne sa dalo... u dr. to boli ubohe 2 eura.... zeny, ak sa hanbite, vezmite si dlhsie tricko, tak som to robila ja, tricko az pod zadok, alebo si vezmite suknu, ktoru len vyhrniete...

nedalo mi nezareagovat...

olifcek
11. apr 2011

@lili_mia 😀 😀 posledna veta ma pobavila, he he 😀 😀

monika0907
14. jún 2011

Ahojte chcela by som sa opytat ze kolko sa plati u dr Luptaka na vysetrenie na usg v 20 tyzdni?Citam ze ste s nim spokojne tak by som sla k nemu.Dakujem

monika0907
14. jún 2011

Dakujem pekne

kralicica
7. júl 2011

už vyše týždňa sa neviem dovolať lutákovi aby som sa objednala na USG v 12.tt. volám podľa ordin. hodín čo sú na webe. neviete?

azuz
7. júl 2011

@kralicica neviem ci je to celkom pravda, ale pocula som, ze sestricka nezdviha telefon, objednat sa da uz len cez net, skus pozriet na ich stranke gyneko, teraz som pozerala a je jeden volny termin na 8.7. potom je vsetko plne 😒

kralicica
7. júl 2011

@azuz napisala som mail. a to kam si pozerala, ze si videla jeden volny termin?

azuz
7. júl 2011

@kralicica na stranke moj lekar, najdes si ho a potom uz len das zisti termin... 🙂

lauraespozito
7. júl 2011

super práve som pozerala stránku môj lekár a doktor Lupták má termíny na rok dopredu 😀

azuz
8. júl 2011

@lauraespozito hehe, to aby sme sa aj trafili, nech nemame potom prave svoje dni 😝 😀

lauraespozito
9. júl 2011

@azuz no ved tak som sa aj objednala až po tom hihi

mandy29
9. júl 2011

@kralicica skús po 12,00 alebo že či náhodou nemajú dovolenku...pozri na www.mojlekar.eu

kralicica
9. júl 2011

@mandy29 dík, už som napísala mail a odpísal. idem v pondelok

jaruska74
18. júl 2011

ja som s nim bola maximalne spokojna, a dokonca som pri nom aj rodila 🙂

katkaluky2
5. aug 2011

dr Luptak je môj 4 gynekológ a ja nedám na neho v najmenšom dopustiť. Pred 3 rokmi som mala vážne komplikácie v tehotenstve a aj pri pôrode a všetko nakoniec dopadlo super a viem že to bolo predovšetkým jeho profesionalitou. Takže ja vrelo odporúčam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre