MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

abriela
13. jún 2012

@lusinkaj On ziskal pacientky po mame. Myslim si, ze ako porodnik je fajn, aj ako bezny lekar, ked nemas vazne problemy. Ja mam len anjelika v nebicku a teraz malu fazulku v brusku 🙂

lusinkaj
autor
13. jún 2012

@abriela ano,toto je pravda...ziskal po mame...niektore ostali,niektore odisli....
aha a v ktorom si tyz.?drzim velmi prsty aby to konecne vyslo 😵

abriela
13. jún 2012

@lusinkaj je to este len zaciatok, ajked to uz viem viac ako tyzden 😀 . Dnes by to bol este len 29DC 🙂

lusinkaj
autor
13. jún 2012

@abriela aha,tak to je este kus cesty...ale drzim prsty davajte pozor 🙂

darka2001
5. dec 2012

Prajem všetkým pekný deň,dnes čítam tieto stránky prvý krát a zámerne.Včera som bola u Dr. Luptáka a vrátila som sa uplne zhrozená a sklamaná.Chápem,že každý má občas zlý den ,ale u pána doktora je to v poslednej dobe často.
Som po 3 IVF a potrebovala som od doktora vypísanie na PN na odporúčanie doktora z centra asistovanej reprodukcie a reakcia dr.Luptáka??? vraj čo výmýšľam,že také niečo ešte nepočul a ja sa do toho nerozumiem!!!Kedže som dipl zdrav sestra a absolvovala som si toho už naozaj dosť mýslim,že tuto temu ovládam asi lepšie ako on!Bol nepríjemný arogantný a pripadala som si ako lenivec čo nechce chodiť do práce.vážne uvažujem o zmene doktora!!!!!

maruskass
15. dec 2012

Aj ja chodim k Dr, Luptakovi, a odporucila som ho viacerym kamoskam...a aj ked ja som s nim problem nikdy nemala - viem o tom, ze nerad vypisuje PN aj tam kde ini gyneko uz davno vypisu, A pritom kocka nevladala ani sediet na zadku na 2.den po mini zakroku na krcku.. 😖

johankaa
15. dec 2012

ja som s týmto lekárom veľmi spokojná, nič nepodcenil na začiatku môjho tehotenstva, ani ku koncu. chcel ma vypísať na PN, hoci ja som vôbec nechcela 🙂 je pravda, že má veľa pacientiek a treba tam bez objednania niekedy predlho čakať. ale tehotenská poradňa je na objednávky, takže nikdy som tam ako tehotná dlho nevyčkávala. trpezlivo odpovedá na všetky otázky.

darka2001
15. dec 2012

Pn som chcela prvy krat po 12 -tich rokoch snazenia,mate pocit ze toho chcem tak vela?

bettypo
15. dec 2012

@darka2001 vôbec nie. Gynekológ bežne vypíše pacientku po IVF. A po treťom ani nevravím. Ide aj o to, že sa môžeš v práci nakaziť nejakou pliagou

darka2001
15. dec 2012

@bettypo bože aspon niekto to chápe,vdaka,teraz mam isť na "kontrolu" po 2 týždnoch a vdaka bohu hcg výšlo pozitívne tak by som rada predlža pn do konca roka a normalne mam stres isť k nemu.........

darka2001
15. dec 2012

@kacicqa práve čítam všetky prispevky,aj ja by som rada odyšla od dr.Luptáka a práve k dr. Mikulovej , ty si išla k nej a ako si dopadla ak sa smiem spýtať?

eva8030
1. feb 2013

ja som tiež k nemu chodila, ale neodporúčam. Prišla som za ním s problémom špinenia pred menštruáciou, povedal že je to normálne, nerobil ani vyšetrenia. Potom som ostala tehotná, a tehotenstvo skončilo v 10tt ako MA. Po zmene lekára mi zistili chlamýdie a ureaplazmy, kt. dr. Luptáka ani nenapadlo zisťovať.

anika142
2. feb 2013

ahojte, neviete nahodou ako to je ked si chcem dat vysetrit hcg v krvi? Chodim do Centra asistovanej reprodukcie v Martine ale tehotenske testy mam pozitivne tak aby som sa netrepala do Martina tak by som mohla ist k nemu. No neviem ako rychlo su u neho vysledky, pripadne ci predpise lieky co mi dali aj v centre a to utrogestan. Dakujem

darka2001
2. feb 2013

@anika142 prajem pekný den,ja som tiež chodila k nemu a aj na ivf do martina ,ale nebol velmi ochotný,krv na hcg ti zoberie sestrička to nemusiš ani za dr a o výsledky si zavoalš na obed,ja som skoro všetko riešila so sestričkou,mala som pocit,že "mu nejaký martin nebude hovoriť čo a ako",ale určite ti predpiše aj lieky,ja už k nemu nechodím

anika142
2. feb 2013

@darka2001 ahoj, no ja som s nim rozoberala veci ohladom IVF kedze som chodila najprv tu v KE a potom sam mi odporucil aby som zmenila centrum aby som vycestovala inde. Dokonca aj do Martina vraj aspon to on sam povedal ze ma vela pacientiek co chodili do Martina. Ja este uvidim ci ostanem u neho alebo prejdem inde. Ale zvazujem vsetky moznosti.

darka2001
2. feb 2013

@anika142 ano presne ja som bola jednou z nich,aj ja som chodila najprv do ke ale od neho som nikdz nedostala žiadnu radu,odporučanie ani vyšetrenie navyše,všetko som si musela zistiť sama a ked som doniesla papier z martina na pn,kedže v robote pracujem aj s rtg tak ma odbil,že to by mohol každu výpisať na pn a vraj taku blbosť ešte nepočul-a to sme sa pokušali o babo 12 rokov a nikdy som od neho nič nechcela........tak ti prajem aby si sa dobre rozhodla a bola spokojna aj s dr aj s výsledkamz z martina

anika142
2. feb 2013

@darka2001 a mozem vediet odisla si v tehotenstve? Neviem ci je to mozne. Ja som chodila do martina na IVF vyzera ze sa podarilo ale zatial to nemam potvrdene z krvi ale dufam ze testy sa nemylia, a uvazujem ci ostat alebo nie. Nie som 100% spokojna z mojej skusenosti. Moja sestra ma nejaku gynekologicku a je spokojna so vsetkym. Popripade nevies ak by som bola tehotna je mozne odist? A urobil ti len vypis z karty asi, nie celu kartu ti asi nedal, tusim som to citala na nastenke.

anika142
2. feb 2013

@darka2001 Inac gratulujem k tehotenstvu.

darka2001
2. feb 2013

@anika142 nakoniec som si vyprosila pna a no odišla som počas pn a tehotenstva,to nie je problém povedala som to len sestričke lebo som nemala náladu sa s nim znova dotahovať,ona všetko zariadila a len mi volala,že som vyradená a posielaju kartu k dr ku ktorému som prechádzala,dostaneš len výpis z karty ,ale ja som mu stále dávala všetky výsledky a papiere len ofotene tak mi to až tak nevadilo,ale potrebuješ mat výmenný lístok od nasledujuceho dr kde prosi o vyradenie z evidencie.ako dlho ste sa snažili a ktr pokus sa podaril?podarí?

anika142
2. feb 2013

@darka2001 tak toto je moje 3IVF pred tym sme mali aj KETka atd. toto je moj 6 ty vklad. Chodim do ISCARE Martin a vyzera ze sa to tam podarilo na prvy sup. Pred tym som chodila tu v KE do Splnu.

darka2001
2. feb 2013

@anika142 My sme chodili do str. nemocnice k dr.Toporcerovej,toto bolo tiež naše 3 ivf+ ket,takže to bol 5 vklad,do martina sme chodili do heliosu a tiež to tam vyšlo na prvý šup,žeby nahodička?naozaj košice su na............
kedy máte isť na krv,kedy maš 14 den?

anika142
2. feb 2013

@darka2001 no to podla mna aj psychika robi svoje tym ze clovek zmeni mesto atd. tak dufa v novu nadej a robia aj v Heliose aj v Iscare dobre, tak to vyzera ze ked sa nedari treba ist inde. Ale v Iscare to funguje tak ze na 12 ty den si ma spravit tehu test, ked je pozitivny tak na krv + sono, a ked negat. tak o dva dni sa ma spravit zas tehu test a potom pre istotu este krv. Ja mam v pondelok 12 ty den tak uvidim ako to cele dopadne no hned budem volat a uvidim ci ma objednaju tam aj rovno na sono alebo sono pocka a pojdem na krv. ale ak to bude pozitivne budem potrebovat viac utrogestanu tak uvidim co mi povedia v Iscare v pondelok. Ci nahodou nepojdem rovno k nim a predpisu mi to a hotovo. Zda sa mi seriozne ked som riesila s nimi to cele tak prist k nim aj ked viem ze je to pre mna cesta tam aj spat, ale ked uz clovek tolko presiel tak jedna cesta hore dole neublizi. Tak uvidim. Je to moj prvy pozitivny tehu test tak dufam ze to do pondelka aj tak ostane.

darka2001
2. feb 2013

@anika142 v heliose ides na 14 den automaticky na krv a sono,samozrejme ak dovtedy nezačneš špiniť alebo nedostaneš mm,my sme išli do martina lebo presne ako hovoriš ked som to tam začala.....vedia ti rovno povedať čo a ako,predpisať lieky,alebo ak to bude negat tak sa vieš rovno dohodnuť čo dalej a je to lepšie osobne ako telefonicky a je pravda,že ked sme sa tam tolko nachodili tak ta jedná cesta......potom sme boli ešte na ko v 10 týždni a dali nam výstup papiere,že sa máme ozvať keby niečo,alebo ak budeme chcieť dalšie mimi kedže ešte mame 6 mrazačikov.

anika142
2. feb 2013

@darka2001 mohla by si mi este napisat koho mas teraz gynekologa a ci si s nim spokojna. Mozes aj do IP ak nechces verejne. Dik

pynty
16. apr 2013

@olifcek ahojky prosím vieš mi dať nejaké info o tom čo sa tu píše ?je toho dosť zmazané a neviem sa vysomáriť prečo sa tak kydá na doktora Luptáka?

renatka29
3. jún 2013

pana doktora Luptaka mozem odporucit.

seliselka
30. sep 2013

@pynty dr.luptak je neschopny ak treba liecit...ak zene nic nieje a ma vsetko bez problemov tak vtedy je jasne ze je super lekar ak zeny tam pridu na beznu prehliadku alebo predpisat recept tak vtedy sa hodnotit lekar ani neda...co z toho ze ma ambulanciu aku ma ked liecit nevie..a za dalsie ani vlastnu kabinku na prezlecenie nema..len smiesnu plachtu...nikdy sa tam neda dovolat..je s tym neustale problem...moje kamosky tam maju kartu ale im nic netreba liecit a riesit..mne trebalo pomoct a vtedy sa preukazal jeho charakter...len nici meno jeho mamky co si vybudovala klientelu...neschopny a nafukany lekar..

pynty
30. sep 2013

@seliselka fúha tak to ma mrzí toto som ešte nepočula ja som uneho odrodila syna a chodila som k nemu aj s dcérou je pravda že extra problémy neboli ale sťažovať sa nemôžem už po pôrode som mala jeden problém a stým mi pomohol ...a ešte ma dlho potom kontroloval na čo tu u nás vôbec neprišli som totiž 60 km od KE a on mi pomohol tak preto som v šoku a poznala som aj jeho mamku bola veľmi milá .....tak nechápem to ☹ ☹ ☹

seliselka
2. okt 2013

@pynty tak aspon ze sa najde aj vynimka 🙂

jarkaleskova
2. okt 2013

Prave od neho odchadzam,som velmi nespokojna s jeho arogantnym pristupom,vobec nepocuva,co mu vravite a plati sa tam uz aj za vzduch,ktory dychate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre