MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

kacicqa
3. jan 2011

Ahojte...jedna dobra sprava do Noveho roka. Luptak ma novu veeelmi zlatu sestricku;o)

lauraespozito
4. jan 2011

@kacicqa a si si istá že to nieje len na zastupovanie ? ja som bola 27.12. naposledy na gynde a ešte tam bola tá staršia

azuz
4. jan 2011

@lauraespozito ja som bola tiez 27. bola tam ta starsia, ale od 1.1. ma byt fakt nova sestricka 🙂

lauraespozito
4. jan 2011

no uvidíme dúfam že už navždy nie len na zástup

kacicqa
5. jan 2011

Ako som uz spominala tak naposledy ked som tam bola tak"povodna" sestricka daco suskala kamoske, ze len do konca roka... 29teho tam este bola a fajne ma nastvala lebo mi dva tyxdne tvrdila do telefonu,ze mi este neprisli vysledky HP.Ale to, ze som ju predtym asi 4x upozornovala,ze som sa vydala a nex mi zmeni meno na karte.. Tak vtedy sa na mna vyziapala,ze staci raz povedat, ze nieje blba. Samozrejme, ze ked som tam nabeha po novom roku tak sa vysledky nasli pod povodnym menom... S datumom dorucenia hned druhy den po odbere. Uz ju neriesim, dufam,ze sa neuvidime🙂

lauraespozito
6. jan 2011

tak uvidíme najbližšie idem až v máji ked niekto pôjde teraz v januári nech dá vedieť ktorá tam je ok ?

marhulka88
12. jan 2011

ahojte chcem sa opytat .. akym sposobom sa objednavate k dr. luptakovi...rok a pol som nebola na prehliadke a sestra ma po telefone odbila tym ze ona ma neobjedna lebo od januara sa objednava cez net...tak som to hned skusala a januar dva terminy obsadene....februar vsetko obsadene a na marec a neskorsie mes. sa nedalo objednav vobec...ako to prosimvas robite vy???

kacicqa
12. jan 2011

@marhulka88 Ahoj, skusala si dobre. Ja som sa na preventivku na januar objednavala v semtembri. Do konca marca ma naozaj plne terminy (chcela som sa objednat na vysetrenie a uz nebolo nic free). Trosku tu aplikaciu objednavania na mojlekar.eu poznam a ak este stale funguje tak ako predtym, tak lekar musi povolit objednavanie na dalsie mesiace. Na co asi niekto pozabudol ;o( (Skusala som ine ambulancie a bez problemov mi vypisovalo aj neskorsie terminy). Mozno aj preto som dneska nahodila novu zufalu temu na snazilkach;o)))) Taq drzim palce, nech si nejak tie terminy ustrazis, ked ich povoli.

marhulka88
12. jan 2011

dakujem kacicqa ... dalsi skvely vymysel ;) to aby som sa teraz nepohla od netu ked chcem byt v najblizsom polroku objednana....a ako to funguje ked mam nieco akutne??? tiez cakam 3mes. alebo sa smiem objednat telefonicky? alebo nejak tak? ;)

kacicqa
12. jan 2011

akutne vezme bez objednania...ale musish tam prist v den kedy robi rano, tj. PO, ST, PI a byt tam uz pred pol osmou. Ja uz zvazujem odxod od neho:o(

marhulka88
12. jan 2011

@kacicqa preco zvazujes odchod od neho? ja som pri nom 3roky mam na iste veci svoj nazor ale tak este odchod nezvazujem 🙂

kacicqa
12. jan 2011

@marhulka88 Dost dlho sa nam nedari s babom, niesom najmladsia a on nieje ochotny nic riesit..., ze mame dost casu..vysetrenia mi spravi len tie, ktore si u neho vydupem, Vysledky obkecava stylom "asi, mozno, su rozne alternativy, mnoho zien ma podobne vysledky" a nakoniec s tym nic nerobi. A ked mi robi vysetrenia s parmesacnym odstupom tak aky zmysel to uz ma??? Ak je vsetko v poriadku taq on je neskutocne zlaty, citlivy..ale kto nic nerobi nic nepokasle;o(

marhulka88
12. jan 2011

@kacicqa hej no nejak tak mi to u neho pripada...na jednej strane som mu za mnohe vdacna ale na druhej strane ma zneistuje jeho neistota v istych veciach....
neplodnost som ja s obodnym gynkom neriesila ( v tej dobe som este chodila k inemu dr.) boli veci ktore v podstate pri beznej prehliadke u mna nasiel obvodak ale ostatne (operacia, mangelove vysledky a pod.) sme riesili uz v car...konkretne v heliose martin kde som bola max. spokojna aj ked to bolo narocne .. dochadzanie a pod. som rada ze sme chodili prave tam...a s druhym mimcom sa chystame rovnako do martina ;)
taktiez ako tu bol spominany pribeh s problematickym usg ... svoje tehu usg som riesila u dr. dankovcika odbornika na vyvojove poruchy tak....odporucam aj ostatnym ;)

lili_mia
14. jan 2011

@kacicqa aky ma zmysel takyto gyndos? kde potom pojdes ked mas nieco akutne a netrafila si sa do toho dna ked robi rano? pohotovost ci najblizsi gyndos po ruke a trapne vysvetlovanie sestricke na chodbe ze preco nejdem k svojmu obvodnemu ale k nim? ci k tomu lekarovi kt ma vypisaneho ako zastupovanie?

sebi123
15. jan 2011

ahojte, ja som tak isto od dr.Luptaka odisla...pri beznej prehliadke vsetko ok az raz som dostala poriadny zapal, stav na nevydrzanie, tak som hned volala sestricke,ze potrebujem prist...odbila ma ze ma plno, ale ked je to akutne nech dojdem.... ordinoval poobede, tak som tam hned nabehla o 13 tej... samozrejme, ze ma sestricka nechala cakat v cakarni do 18 tej a ked uz v cakarni nikto nebol, tak mi nechala odkaz od pana doktora, ze ak chcem aby ma vysetril, tak si musim zaplatit !!! nic mi neostavalo, ved som sa citila hrozne... ☹ nielen po tejto skusenosti som sa rozhodla odist a hladat noveho gyndosa... ani pristup sestry nebol nikdy primerany... docitala som sa ze uz ma p.doktor sestru novu, tak aspon nejake plus... cize necham kazdemu na zvazenie aj po precitani predchadzajucich prispevkov, ci k p. doktorovi pojdu...nechcem mu robit ziadnu zlu reklamu, len chcem vystrihat ostatnych aj s mojou zlou skusenostou...

marhulka88
15. jan 2011

@sebi123 mozem sa opytat ku komu si sla od luptaka? tak trosku zacinam byt z tej situacie zufala ... objednat sa k nemu neda ani po tyzdni takze v pondelok budem volat zase do ordinacie a budem sa asi poriadne drzat na uzde aby som bola mila a tie veci co sa tu o nom pisu ma dost znervoznuju...bohuzial o kosickych gynkosoch toho vela neviem .. az na dve otrasne skusenosti

sebi123
16. jan 2011

@marhulka88 ahoj, ja som isla k Dr. Cifrakovi do zeleznicnej nemocnice... tu aspon viem, ze ked mam problem,tak mozem prist ihned, a tak isto ak sa chcem objednat tak cakam max. tyzden... 😉

lili_mia
16. jan 2011

@sebi123 Ahoj, ako dlho si u toho Dr. Cifráka? je sukromny ci statny? zeleznicna nemocnica to je ta pri Jumbe zboku? zltej farby tusim

sebi123
16. jan 2011

@lili_mia ahoj,nie som unho dlho,tusim od oktobra minuleho roka...a statny nie je 😅

kacicqa
16. jan 2011

ja uz som sa na 99% rozhodla, ze idem od neho prec..len...neviete mi poradit ako je to so zmluvou? Viem, ze na preventivke (minuly rok, niekedy koncom februara) som podpisovala zmluvu na rok, nie na polroka ako sa zvykne. Teraz mam ist 7 feb. na preventivku. Mam tam ist alebo rychlo najst nejakeho ineho lekara a ist za Luptakom uz len s potvrdenim, ze ma vezme novy, pytat kartu a preventivku absolvovat uz u noveho na konci feb? Lebo novy mi asi aj tak bude robit vstupne vysetrenie, ci nie...? Som z toho volajaaaaaka zmetena;o)

lili_mia
16. jan 2011

@kacicqa Ono je to tak, k novému lekárovi síce môžeš ísť až po polroku, ak vyšetrenie má preplatiť zdravotná, inak si ho platíš celé Ty, samozrejme musíš na to upozorniť lekára, že je taká situácia. Ale neviem ako je to u súkromných, či platíme my celé vyšetrenie alebo iba časť a zdravotná niečo dopláca. No kedže preventívka je zadarmo ... zrejme preventívka už u nového lekára ... na toto sa popýtaj radšej v zdravotnej poisťovni. Možno bude stačiť napísať mail, ale napíš im to s presnými dátumami a spýtaj sa, že ked pojdeš teraz na preventívku k Luptakovi, tak kedy mozes podpisat zmluvu s iným lekárom. A pozri si este .. viem ze niektori lekari maju niečo ako výpovednú dobu, cca mesiac kým Ta odhlasia atd a pocas toho mesiaca by si nemala mat vysetrenie ani u jedného lekára. Odporúčam Ta pýtať sa v zdravotnej poisťovni. Potom sa podeľ s odpovedou, nech sme aj my ostatné múdrejšie 🙂

kacicqa
16. jan 2011

@lili_mia Ax jaj, ako by nebolo dost, ze som zmluvu v Gyneku podpisala na rok, a nie na polroka;o( Teraz som si to este overovala a bolo to 17.2. 2010. Asi spravim tak, ze tam pojdem v ten termin, popytam sa rovno jeho..ale uz tam pojdem aj s potvrdenim od noveho. A tu preventivku absolvujem podla situlacie. Aj tak mi nic inenepovie ako: " vsetko je zrejme v najlepsom poriadku, mate nejake otazky" nepovie. To ma u neho neskutocne stve.. Ten jeho pozitivizmu, klud, pohoda a neistota... len aby nemusel nic riesit.
Skor sa aj tak k nemu nedostanem, to by som tam musela stravit v cakarni cely den, tvarit sa, ze som akutny pripad a potom po sichte zaplatit za prednostne vysetrenie. Jedine, ze by som sa k nemu podhrabala popod stenu;o))) Joj, dufam, ze to bude jeho posledna navsteva...urcite si ju da pekne zaplatit ;oP

olifcek
16. jan 2011

@kacicqa prepac, necitam cele, ale ides prec od dr. luptaka? preco?

olifcek
16. jan 2011

@kacicqa aha, uz citam....

lili_mia
16. jan 2011

@kacicqa ta ... toto ma vie doraziť .. človek má problém, musí prečkať ordinačnú dobu a ešte zaplatiť za prednostné vyšetrenie .. čo v tom je prednostné, ked Ta nechá čakať? že Ta vzal mimo ordinačných hodín? bo prečkaní ordinačného času v bolesti? .... vedela som, že sa mám vydať za gyndoša 🙂 a bolo by po probléme

kacicqa
16. jan 2011

@lili_mia Moj mangel je banik...dost pribuzne povolanie;o)

kacicqa
16. jan 2011

@olifcek ty si u neho?

olifcek
16. jan 2011

@kacicqa jj veru x;o) presle osm k nemu na zaciatku tehu, ked ma lekarka, ku ktorej som chodila predtym, poslala domov s tym, ze je to len tyzden, co mi meska, ze nech pridem o 5 tyzdnov... darmo som jej vravela, ze som tehu, lebo sme to chceli, i testy to potvrdili... ona, ze no ano, ale nemusi sa to uchytit a pod. ma to nastvalo... tak som sla k nim a tam mi hne krv vzali a povedali mi, co ma bude cakat a pod.

olifcek
16. jan 2011

@kacicqa a na kontrole po porode som bola za priplatok, lebo som bola s malou i s mm a nemohli sme cakat...

lili_mia
17. jan 2011

tu som sa dočítala vraj o ľudskom prístupe Dr. Luptáka počas jedného pôrodu

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/dobry-gynekolog-v-kosiciach/

ja už fakt neviem koho si vybrať .. utekám od Matisovej, vrrrr plus sestrička, zle nedobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre