MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

bombulka
23. jan 2010

lusinkaj, mravvcek, napisala som o luptakovi v teme cysta + lekar ke, asi vas to sice nepotesi, kedze sa k nemu chystate, radi by ste poculi len to naj, ale je to moj nazor, za ktorym si dodnes stojim a mozno bude lepsie, ked si to precitate, aby ste potom neboli prekvapene. na druhej strane, kocky tu pisali, ze su s nim spokojne, co je super, kazdemu vyhovuje nieco ine, aj ja som s nim bola najprv spokojna, a dokonca velmi, pokial som nezacala mat problemy. velke plus je to, ze ma novu sestru, o predchadzajucej sa radsej nebudem vyjadrovat, aj tak je to uz teraz jedno, hlavne ze tam je niekto normalny. ako aj vyplyva z toho, co som o nom napisala, rozhodne by som za nim nesla s cielom liecit neplodnost. okrem toho, ze v mojom pripade vobec nemal zaujem a bol neochotny, myslim, ze ziadny "bezny" gynekolog, v pripade, ze uz mas vacsie problemy s neplodnostou, nema az take moznosti liecit neplodnost. takze ja osobne, ak uz mas za sebou rozne vysetrenia, by som sa radsej orientovala na car, ale to uz je na tebe 🙂

lusinkaj
autor
30. jan 2010

ahoj mravvcek,no ako?ako u dr.luptaka?si spokojna?

mravvcek
30. jan 2010

lusinkaj nebola som tam,rozhodla som sa ist do centra.Baby vraveli,ze on neriesi take veci,pisali skusenosti... ☹

lusinkaj
autor
30. jan 2010

ved to som ti vravela hned na zaciatku,ze on nelieci neplodnost...a do akeho centra si isla?Herman,ci Hredzak???

mravvcek
30. jan 2010

ale on nemusi liecit neplodnost ale kazdy gynekolog,najprv ide postupne....a to hovorim,ze kazdy...sak na to studovali,hormonalny profil,clostyl ak vidi PCO tak odprucaju driling,to len ja nadabim furt na debilka,ktory mi sice nasadi clostyl ale nepichne pregnyl,lebo prichadza o kredity z poistovne...

lusinkaj
autor
30. jan 2010

tak ja nemam skusenosti s tymto z dr.luptakom,ale za opytanie,porozpravanie sa s nim nic by si nedala...mozno to robi...

tini77
8. mar 2010

Tak pridavam sa tiez, je to super mily lekar a odbornik, ma super pristup k pacientkam, rodila som u neho, a teraz som k nemu presla od svojej lekarky. TAkze urcite odporucam!!! 🙂

lusinkaj
autor
10. mar 2010

Tak ja som uz zmenila nazor....vobec nie som s nim spokojna... 😅 ale sto ludi,so nazory.... 🙂

bombulka
10. mar 2010

preco si lusinka zmenila nazor?

lusinkaj
autor
10. mar 2010

bombulka vies co ani sama neviem....ja som od zaciatku bola s nim spokojna,pokial som nemala problem....a to taky ze co sa tyka preventivky,brania vyterov atd...bolo vsetko dobre...vyhovovalo mi to lebo ho mam blizko...aj ked niekedy ten ich pristup co sa tyka sestricky mi nevyhovuje...
ale prejdem k veci...ja som po ivf cakam dvojicky a nepacilo sa mi to,ze som mala zvysene pec.testy a on ma hned poslal do nemocnice lebo on mi nato nevie nic dat!!!! 😠 zacal ze co to vsteko ohrozuje a tak...tak som myslela ze bohvie co budu somnou robit v tej nemoc.a oni nic...na treti den co som tam bola az vecer o 21:00 mi dali prvu tabletku Flavobion na pecen...a to bolo vsetko nic ine sa nedialo tak som sa vypytala na 6 den domov po dohode s novym mojim dr.znamym...prisla som k luptakovi a on no stym sa neda nic robit ja si stale stojim ze musite do nemocnice!!!!!a ja prosim????a to vies preco?lebo ma vela pacientiek a nieje schopni kazdu jendu kontrolovat a liecit a starat sa tak ako ma...tak radsej posle do nemocnice a zbavi sa pacientky... 😠 ☹

rubinka
10. mar 2010

Ja som tiež najskôr uvažovala že si dám kartu k nemu ale potom som čítala od viacerých dievčat že on je dobrý len ked je všetko ok a ked je problém tak to nevie alebo nechce riešiť tak takého doktora mi je načo?

lusinkaj
autor
10. mar 2010

rubinka presne tak,ja som uz vela pocula o nom ze je taky ked je problem nevie co robit,posle do nemocnice zbavi sa cloveka...ak nieje problem,klasicka preventivka tak vtedy je dobry az vynikajuci!!!!
kam chodis ak smiem?

rubinka
10. mar 2010

K Janovskému a zatiaľ som spokojná, prešla som k nemu až v tehotenstve tak neviem posúdiť ako rieši problémy ale cením si že všetko rád pekne poukazuje a povysvetľuje a netvári sa že ho to otravuje. Sestričky má tiež milé.

lusinkaj
autor
10. mar 2010

Janovsky to mi nieco hovori kde sidli?

bombulka
10. mar 2010

aj ja som s nim bola velmi spokojna, ked som chodila len na preventivku, v pohode pristup, bol ochotny, samotne vysetrenie robil citlivo, ked som k nemu presla, po prvom vysetreni som bola nadsena az stastna, akeho skveleho gynekologa konecne mam. no, ale potom to islo velmi rychlo dole z kopca a bohuzial som bola velmi sklamana z jeho pristupu, lusinka ho vystihla, aj ja som to podrobne rozobrala v teme cysta + lekar ke. neodporucila by som ho, okrem pripadu, ak niekto fakt nema absolutne ziadne problemy a potrebuje napr. predpisat hak a chce mat gynekologa, ktory nie je masiar a snazi sa brat na pacientku ohlad, tieto kocky budu spokojne. ale kto ma problem, velkym oblukom obist a hladat inde...

lusinkaj
autor
10. mar 2010

bombulka presne tak 😒 vyborne si to napisala...tie ktore nemaju problem,tak vrelo odporucam...co otehotneli bez problemu,nemaju ziadne problemy v tehotenstve...ale tie co maju problem...tak obist velkou obklukou...co mi je luto...lebo fakt zo zaciatku som bola spokojna...ale uz nie,len skoda ze este musim k nemu chodit...ale nevadi vsteko konzultujem s mojim novym gyn.
kam chodis teraz?aky ma sty problem???

bombulka
10. mar 2010

teraz chodim k hoppanovi. mam vysoky prolaktin, na ktory beriem parlodel a este na stitnu beriem euthyrox. bolo spomenute pco, mavala a asi aj mavam cysty z neprasknuteho folikulu. bola som si odsledovat jeden cyklus u hermana, v podstate ziskat iny nazor lekara, ktory sa zaobera len problematickymi zenami. povedal mi, ze mam myomy na maternici a podla vsetkeho endometriozu a ze nas vidi ako jasny pripad na umele, ale ze je to na nas a ze si mam dat urobit laparoskopiu. hoppan mi navrhol clostil+pregnyl, ktory mi herman pri prvej navsteve rezolutne neodporucil, pretoze ak je indikovane ivf, neodporuca sa brat. trosku ma to prekvapilo pri prvej navsteve a po jednom ultrazvuku. chcel nam hned dat tlaciva na tri kola ivf, ak chceme, ale ze sa mozme este rozhodnut a ze mozno dovtedy aj otehotniem, kedze mi povedal, ze v tom cykle ked som unho bola, bola fyziologicka ovulacia...no, tak uz len si vybrat 😒
vidim, ze si bola na ivf, bola si unho? prepac, ale chodim tu malo, aky si ty mala problem?

rubinka
10. mar 2010

Sídli na Hlavnej 68.

lusinkaj
autor
10. mar 2010

Ano ja choidm k hermanovi,ja som s nim spokojna...ja mu vdacim zato ze som teraz tehotna a cakam dvojicky 😉
ja som mala tiez zlu stitku,ale ta sa dala dokopy a tak som isla na ivf...u nas je skoro problem u manzela taze nam bolo jednoznacne navrhnute ivf... 😉

bombulka
10. mar 2010

to je super, hlavne ze to vyslo 🙂 ani u mm to nie je idealne

lusinkaj
autor
10. mar 2010

no presne tak...hlavne ze nam to vyslo...uz len nech vsetko ide tak ako ma a nech porodim krasne deticky 😵

bombulka
10. mar 2010

budem ti drzat palce, lusinka, ale urcite bude vsetko ok 😉

lusinkaj
autor
10. mar 2010

dakujem krasne 🙂 aj ja verim,ze bude dobreeeeeeee 🙂

jaruska74
24. mar 2010

Ahojte...tak ja som komlikovany pripad bola, ale k nemu som prisla ked som si urobila test a bola som uz tehotna. Ale asi fakt neriesi neplodnot, na to su najlepsie asi CAR. a ako porodnik je uzasny, ja som pri nom rodila a aj cele tehotenstvo sa o mna nadherne staral....🙂

vitezova
21. apr 2010

Ahojte kocky chcem obnovit temu pretoze chodim ku panovi Luptakovy uz dva roky a je skutocne velmi mily a takisto aj pri vysetreniach jemny. Je tu teraz nejaka tehu ktora k nemu tiez chodi? 🙂

vitezova
22. apr 2010

nitko? 😒

lusinkaj
autor
22. apr 2010

vitezova....ano ja chodim k nemu 🙂

ncora
4. máj 2010

Ahojte nasla som tu tuto temu a chcem len male info..ja k doktorovi Luptakovi este nechodim ale chcem si dat k nemu kartu ale chcem sa opytat za co vsetko sa unho plati? napr predpisanie antikon.,bezne vysetrenie.....dakujem za odpovede..

ferjencikova
5. jún 2010

Aj ja chodim k MUDr.Luptakovi a zatial naozaj nemam kriveho slova voci nemu, je to super clovek, ako lekar velmi starostlivy,nic nezanedba a hlavne nemlci a netvari sa smrtelne otravene, ked ho zavalim otazkami, alebo ked robi nejake vysetrenie, ako sme mnohi na to zvyknuti u inych lekarov.vzdy mi povie, co vsetko vysetruje, aky to ma vyznam, kedy budu vysledky, ake vysetrenie nas najblizise caka (lebo navstevujem tehotensku poradnu, takze som tam kazdy mesiac na kontrole) a plus zodpovie na vsetko, co ma zaujima.kamaratka u neho aj rodila, aj ja by som rada, lebo ho vychvalila, ze bol strasne fajn a hlavne velmi pomohol, ked mala komplikacie pri porode.ale aby som bola objektivna, je pravda, - musim poklepat.., ze zatial som nemala nijake zdravotne problemy a aj tehotenstvo ide prakticky bezproblemovo (neratam drobnosti, ktorymi prejde asi kazda tehulka..), takze zatial nemal velke starosti so mnou, ale mam k nemu plnu doveru a myslim, ze cokolvek sa stane (a dufam, ze sa mi nic zle nestane) tak bude vediet pomoct.tolko moj nazor...

azuz
7. júl 2010

@vitezova aj ja chodim a mozem len potvrdit to co napisala ferjencikova 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre