MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladidlo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minewka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sladidlo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
9. feb 2011

Poprosim vas, aby ste sa tu nehadali, neurazali a nenadavali, v opacnom pripade diskusiu zamknem!

kacicqa
9. feb 2011

Damy, nestacilo? Myslim, ze aj pre nezainteresovane je tu uz dost informacii, ktore im mozu pomoct pri vybere lekara. Nikomu neprajem aby si negativa musel overit na vlastnej kozi. Meni sa to tu skor na xlapsku debatu "kto ma dlhsieho". Bohuzial v tejto debate niet vitaza, kazda z Vas ma svoju pravdu. Mna to len utvrdilo v nazore: "nieje problem, potrebujete preventivku- utekajte K Luptakovi! Pride problem, potrebujete pomoc- utekajte OD Luptaka." Toto je moj posledny prispevok v tejto teme,kedze som tiez zdupkala kade-lahsie. A navysse by som si nedovolila merat si sily s damami s lekarskym vzdelanim..som sice tiez doktorka, ale len PhD. Jooooj, ja ubohy programator 🤐 Ale cisla na testoch viem fakt porovnavat velmi dobre 😀

minewka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
9. feb 2011

@sladidlo nestihla som si to precitat, pls, ip

danu
9. feb 2011

@minewka odpoved ti pisem do IP

minewka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima263
9. feb 2011

ahojte, trosku som zacitla este pred vymazanim prispevkov
@minewka asi by nebolo celkom koser, ak by s Tebou lekar preberal tento konkretny pripad. Nechaj to plavat, chce to klud. A ak mas pochybnosti zmen lekara.

minewka
9. feb 2011

@mima263
To mi je jasné, že mi s 99% pravdepodobnosťou povie, že so mnou nemôže preberať cudziu pacientku.
Lekára zatiaľ nezmením.

Aj tak bezchybný DR neexistuje.

olifcek
9. feb 2011

leukocity 16 som mala uz az v nemocke... co uz mohlo ist tak hore kvoli odtekajucej plodovke

ivo_a_zuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivix
14. feb 2011

Ahojte, po precitani si vsetkych prispevkov ohladom "kauzy" Ivo a Zuzka, som sa rozhodla zareagovat aj ja, dovolim si tvrdit ako najlepsia kamaratka Zuzky a musim zial konstatovat ze vsetko je pravda. Mozem vam povedat ze to bolo a je ich prve vytuzene dieta, tak si viete vsetky predstavit ake to bolo po zisteni tesne pred porodom ze musia vyhladat lekarsku pomoc az v Motole v Prahe, pre mna ako nestranneho cloveka to bola rana pod pas a ostala som dost sklamana, uz len koli tomu ze doktora si vybrali lebo to bol Zuzkin dobry kamarat a aj ja osobne ho poznam tiez. Takze chcela som len tolko a este nieco PRAJEM VSETKYM VAM ABY STE TO NIKDY, ALE NIKDY NEZAZILI. Pekny den a budte zdrave. Iveta

ivix
15. feb 2011

@minewka Poradim vam MUDr.Trebunova na Rastislavovej, je velmi zlata, moja osobna skusenost, odporucam 🙂

olifcek
15. feb 2011

i ja menim, teda... x;o) osobne mi dr. luptak vyhovoval, ale tak... skusim lekarku, ktora mi bola odporucana x;o)

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minewka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danu
16. feb 2011

Este jedna urazka alebo hadky a diskusiu zamknem!

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauraespozito
19. feb 2011

@veronika1212 tak ja určite neodídem každý jeden doktor sa mýli niesú žiadny roboti a zatial čo mám doktorov som spokojná velmi dobre si ich vyberám a nedám na reči iných len preto že niečo sa nevydarilo to neznamená že sa nemusí aj iným

mandy29
19. feb 2011

@veronika1212 ja nemienim od neho odísť som s ním spokojná!!!! a nechodím len na preventívky, momentálne aj na poradne a riešime problém ktorý sa zistil tým že ma odoslal na špeciálne vyšetrenie a stará sa o mňa a na každej poradni to kontroluje... skús ísť k dr. Janovskému a potom sa porozprávame o tom kto je aký lekár...a prestaň tu už zapárať. Pokiaľ je niekto s Luptákom spokojný tak tam ostane aj napriek tomu že sú nejaké negatívne skúsenosti. Žiaľ ani jeden lekár nie je 100% tak isto ako ani ty nie. Neobviňuj človeka ktorý sa nevie priamo obhájiť....a nenúť aby sme odišli od neho keď ty s ním nie si spokojná!!!!!!!!!Prajem ti aby si našla lekára s ktorým raz budeš spokojná 😒

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre