MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

ivix
20. feb 2011

@mandy29
Spominate tu MUDr. Janovskeho, neviem co mate proti nemu, ale je to super odbornik na USG na rozdiel od MUDr. Luptaka.

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
20. feb 2011

@ivix netýka sa to sona...ale prístupu, ale nebudem tu riešiť žiadneho iného lekára...je to jedno...každému vyhovuje niečo iné 😉

mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tini77
13. mar 2011

Tak pridavam tiez svoj nazor pre zienky, ktore sa chystaju prejst k dr. luptakovi. Prisla som k nemu, ked som uz bola tehotna. Odporucala mi ho tiez znama, chcela som u neho rodit, takze dopredu bolo jasne, ze si to aj zaplatim. Bol naozaj velmi mily starostlivy, vsetko co robil, aj vysvetlil, proste super lekar, myslela som si......za porod som mu pekne zaplatila a ked som sa mu snazila den po porode dovolat na mobil, to cislo som dostala este pred porodom , ak by nieco bolo, kludne mozem hocikedy volat (ved samozrejme, ved to dostal zaplatene) Porod ako taky, boli sice nejake komplikacie ale zvladly sme to. Po porode som sa mu vsak snazila dovolat, pretoze som mala nejaky problemy, avsak mobil mi uz ani nahodou nedvihal, ved preco aj, peniazky uz dostal....prva kontrola u neho 😠 presne takto tam sedel, myslela som,ze som u ineho lekara ako predtym, nerozpraval, a ked tak bol odmerany, proste uplne iny clovek. NIekolko mesiacov na to, som prisla za nim, ze potrebujem jedno potvrdenie (priblize 10 slov dokopy), ktore mi ma on vystavit. 🙄 Vyslovene na mna vybehol, ze co za nim chodim s takymi vecami, ze to ma vystavit socialka, on na to nema cas. TAk som mu slusne vysvetlila, ze socialka to nevystavuje, tam som bola....tak mi to nakoniec vystavil ale mali ste vidiet tu ochotu, paraaaada. No proste, super lekar, ano, ak mu zaplatite.....inac stoji za h.....prepacte za vyraz, ale som zhrozena z toho, co sa na slovensku deje, zdravotnictvo nestoji ani za korunu a este aj to jedno percento lekarov, o ktoych si myslite ze su o.k, su na figu a do tejto kategorie patri zial aj dr. luptak. Bodka. ☹ ☹

ivix
14. mar 2011

@tini77
plne s Vami suhlasim 🙂

sabiatko
18. mar 2011

wow, tak ja som uplne prekvapena, co tu citam. ja som k luptakovi chodila cele tehu a som bola velmi spokojna. pristup ma naozaj profesionalny, vysetruje velmi jemno a hovori vzdy k veci. ziadne problemy som nemala, takze to neviem posudit, ako by to bolo, keby hej.

veronika1212
18. mar 2011

@tini77 Ahoj Tini, diky za prispevok. Tiez plne suhlasim ze do tejto katergorie ludi Luptak patri. Nechapem ako vobec moze brat peniaze za tu fuserinu co robi. Skorumpovany clovek sa nezaprie.

tini77
18. mar 2011

No tak zasnem naozaj, co sa to tu vsetko pise. Ja som si na zaciatku fakt myslela akeho super doktorika som si nasla 😒 . Moju osobnu skusenost som uz pridala, chcela som este podotknut, ze ked som rodila, tak vedla mna rodila este jedna mamicka, tiez u dr. luptaka, viacmenej v t en isty cas. Tak po porode dostala vnutorne krvacanie, ktoru nas slavny pan doktor nezbadal, az ked jej v izbe zacalo byt zle a skoro odpadla a druha mamicka, ktora s nou bola na izbe zavolala sluzbukonajuceho lekara, tak zistili, co sa deje. Museli ju samozrejme zase otvarat a precistit, tazko teraz povedat, ci nebola dostatocne po porode vycistena a preto zacala krvacat.....ktovie, co by sa bolo stalo, keby to lekari neboli nacas zbadali, ze vnutorne krvaca...takze takto 😢

zmrzka333
19. mar 2011

@minewka ach ako rada citam to co si tu napisala. Uz som sa tu s veronika1212 ponatahovala a mala som pocit ze s nou bojujem sama. Ale ako tak pozeram tak nie som jedina co sa neda prehovorit. Net znesie vela a vela hluposti sa tu uz popisalo. Neviem neviem ci nejaka pani doktorka ma tolko casu hadat sa tu na fore cele dni ako veronika1212. Je tu este jedna tema na ktorej sa rada natahuje s kockami co maju dobry nazor na dr. Luptaka. A to tema: dobry gynekolog v Kosiciach.

tini77
20. mar 2011

Tak hlasim sa este raz, kedze som videla, ze tato tema sa velmi intenzivne rozobera aj v teme dobry gynekolog v kosiciach. a je tam spomenute aj moje meno. Ja som len spomenula, ze sa mi nepacil jeho pristup po porode, kde sa uz p. doktor nemal preco snazit, to je moj nazor. Ale co sa tyka odbornej stranky, nie som doktor ani odbornik, aj ked pracujem tiez v zdravotnictve, neodvazim sa to posudit.....ja len viem, ze mame zdrave babo, za co som mu naozaj vdacna, ved co si moze clovek viacej priat, hlavne ked si naozaj precitate prispevky dozadu. Pocas tehotenstva sa ale o nas staral naozaj vzorovo a dovolim si povedat, ze naozaj nic nezanedbal.....pristup po tom je druha vec, ale tak to na slovensku zial bezi, bez penazi vela necakaj, zial ☹

lili_mia
23. mar 2011

Mám otázku ... 6eur za to, že ja mu dám usb kľúč a on mi tam uloží fotku z usg???? Nepoviem, že 1euro, ale toľko? Vari má diplom aj z IT univerzity? Pýtam sa ako hlúpa, lebo viem, že iní súkromníci za takéto úkony (copy and paste) nič nepýtajú.

ivix
23. mar 2011

@lili_mia

Dobra otazka 😉 Zial niekto si z toho robi biznis 😒

kinderka
30. mar 2011

Ahojte. Rada by som sa spytala Iva, ci ma nejake novinky, ci sa Luptak k ich pripadu vyjadril, alebo ako to pokracuje.

Vie vobec Luptak, ze tu taka diskusia bezi, resp. nikto mu nepisal ci sa tu nevyjadri ? Aj ked, kedze sa nevyjadril asi ani Ivovej zene, tazko ocakavat ze tu bude prispievat na forum, ale mozno by to nebolo odveci, aby sme sa dozvedeli kde je pravda.

kinderka
30. mar 2011

@olifcek chcela by som sa spytat na tvoj prispevok z 8.2. "mam informacie, ktore som sa tu nedocitala a ani by som sa, mam zmiesane pocity, no nakolko to mam od cloveka, ktory na prvy pohlad na banalnu chybu dr. Luptaka velmi nepekne zaplatila, fakt sa zacinam obavat x;o(( od vcera vnoci uvazujem, ci fakt neskusit inde, a nenechat si pre istotu este raz preventivku urobit "

nemozes napisat co to bolo ???

este som sa aj niekde docitala, neviem kde presne, ze aj nejakej inej zene (okrem Ivovej manzelky) nezistil vrodenu vadu srdca??

ja uz zacinam mat pochybnosti o jeho odbornosti trochu, tak sa snazim zistit si co najviac info, aby som vedela, ci od neho utekat prec alebo nie... sice sa este otehu nechystam, ale naco mat takeho lekara ked nie je dobry.. ?

olifcek
30. mar 2011

@kinderka v podstate o tom pise ivo ako svoj prvy prispevok.. len som volala so zuzkou, jeho manzelkou, a mam dalsie informacie ohladne ich chlapceka 😒

olifcek
30. mar 2011

@kinderka vies, ja neviem, ci je alebo nie je dobry... o man sa krasne staral, i mamickam sladke pozornosti daval... vzdy bol zlaty.. len.. uz mam inu lekarku i ja..

nubab1
7. apr 2011

@lili_mia tak tak lili..... asi od neho každý uteká preč, tak musí nejako platiť nájom 😀 ... to dnes u nás platí pravidlo...ked nezaplatíš-niesi zdravá....ked platíš-máš toľko vyšetrení o ktorých sa ti ani nesnívalo!!!! takže vivat naše zdravotníctvo!!!! 😠

nubab1
7. apr 2011

@marhulka88 ahoj...no mne sa zdá, že fakt veľa žien od neho odchádza....trošku mu asi stúpla "sláva" do hlavy ale mala by aj prax - čož asi nie 😉

lili_mia
8. apr 2011

@nubab1 Pozerala som si fotky z jeho ambulancie. Paci sa mi, ze ma dva monitory na usg, aby sa tehotna nemusela s krkom vytacat, ale on ako clovek mi je nesympaticky ... brrr ... ale len tak zo srandy by ma zaujimalo, kebyze niekto od bab by si dal skontrolovat jeho ucty v zdravotnej, ci nahodou nerobi niektore vykony iba papierovo, cize ma tolko vysetreni, ze ani nevie 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre