MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

nubab1
8. apr 2011

@olifcek a čo sa tam vlastne s tým chlapčekom stalo???..má nejakú vývoj. vadu nebodaj? ☹

olifcek
8. apr 2011

@nubab1 pise to ivo.. ma prehodene organy, problem s bruskom, ktory uz bude mat do konca zivota... 😔

nubab1
8. apr 2011

@lili_mia jj tak ambulancia je vybavená nooo...ako ostatné u mňa 😉 ale konečne si tam dal aj paraván, lebo doteraz si musela ísť od jeho stola "dole bez" až na kozu!!!!!! 😠 to bol horor, tam sa pred ním na stoličke vyzlečieš a kým som došla na kozu-tak to boli nekonečné sekundy pre mňa!!! 😉 a že má aj novinku , pri každej návšteve tam necháš tuším 2 eura!!!!!! koneeeeec!!!! no ja fakt neviem prečo platím zdravotné odvody!!!!

nubab1
8. apr 2011

@olifcek boooože....chudák rodičia!!! najhoršie na tom je že sa tomu dalo zabrániť, ale nikto nič nepodnikol!!! 😒

olifcek
8. apr 2011

@nubab1 no... keby to vcas vedeli, tak by sa nik netrapil.. inak je to krasne dietatko 😵 😵

mima263
8. apr 2011

je to trochu mimo tému ale myslíte, že sa tomu dalo zabrániť? hmm a to nik by sa netrápil neviem či som pochopila

lili_mia
8. apr 2011

@nubab1 On nema kabínku???????????????? Aká som rada že som u Mikulovej, a to si ma nemusí podplácať tými sladkými drobnosťami ... blee brrr síce u moje predch. gyndy som tiež behala po ambulancii dole bez, ale vyzliekala som sa v súkromí za pásom kde už čakala dalšia stvora na vyšetrenie 🙂

olifcek
8. apr 2011

@lili_mia i ja uz patrim k mikulovej 🙂

olifcek
8. apr 2011

@mima263 keby bol odporuceny 3D, ci lepsie pozrene usg, videli by to vcas a ... chybu srdiecka vraj bolo vidiet hned... no vsetko videli az vo vysokom stadiu tehotenstva...

lauraespozito
9. apr 2011

keby to bolo hned vidieť tak neverím že MUDr. Lupták by to tiež nevidel predtým písali že ani v blave to nevideli až neskôr tak čo je vlastne pravda ? ked to nevideli viacerí doktori tak prečo obvinujete len Luptáka ? okrem toho každý môže urobiť chybu chápem že je to strašné aj ja by som bola rozčúlená len neviem prečo Luptáka ohovárate tie čo ste u neho neboli a nepoznáte ho .

olifcek
9. apr 2011

@lauraespozito kolko lekarov tolko nazorov, zda sa.. blbe, ze na to stale doplati pacient.

osobne si myslim, ze uz tu netreba pisat o pripade ivo a zuzka... ved oni uz napisalli.. ja uz tiez nebudem odpovedat, ved oni tu svoj osud napisali niekedy v lete tusim... ja si to uz presne ani nepamatam, nerada bych dala zle info, co s akludne nechtiac moze stat...

ja uz v tejto teme koncim... mne sa pristup dr. pacil, nebol ku mne nikdy odmerany, ci protivny, mala som tusim vsetky potrebne vysetrenia, i ked na mna v nemocnici vybehli preco nejake vysetrenie mam robene naposledy v juli... uz je to jedno, mozno dany lekar ma ine postupy... uz neriesim.. no i napriek tomu som sa rozhodla menit lekara.. no na dr. luptaka mojej novej lekarke, ak by sa pytala, co pochybujem, nepoviem nikdy nic zle.. niesom gynekolog, neviem co sa ma, ako sa ma, co sa vidi, co nie.. sama viem, ze kolko lekarov, tolko nazorov, tolko postupov.. odbornici sa nevedia dohodnut na trivialnych veciach, tak ako sa mozu dohodnut na inych, vaznejsich?

ja som bola nastvana, ked mi odtiekla plodovka kvoli akutnemu zapalu, hladala som vinnika.. no neskor som vychladla, olivka je zdrava, tak uz neriesim.. tak to malo proste byt...

ale neverim, ze by poistovniam odvadzal ukony, ktore nevykonal.. niekto to tu pisal.. toto si fakt nemyslim...

takze, kto chce, nech u pana doktora ostane, kto nie, ma slobodnu volbu zmenit ho..

majte sa tu pekne..

ak cosi, tak len IP..

ivo_1974
9. apr 2011

@lauraespozito dobrý deň, čo sa týka informácie o Blave, tak my sme v Blave vôbec neboli, treba čítať pozornejšie a neprekrúcať fakty. To, že to dr. Lupták nevidel, tak to mám od neho na papiery. Zuzana (Ivova manželka).

lili_mia
9. apr 2011

Ja iba toľko, kamarátke v tom čase tehotnej, som bola pomôcť, ked šla na tehotenskú prehliadku tesne pred tým ako začala chodiť do pôrodnice na prehliadky. Lekár na mňa pôsobil úlysne, to že nemá kabínku som nevedela, bola som v tom, že je vo vnútri niekde v ambulancii. To je len môj dojem, ja z neho dojem ako z človeka, z toho ako na mňa pôsobil, nemám dobrý, takže svoje dolné partie som zverila inému lekárovi, najmä ked som videla jeho cenník (och preboha, vysoké ceny má) s cenníkom môjho súčasného lekára. Toť vše.

lauraespozito
9. apr 2011

@lili_mia aj ja som videla jeho cenník no zatial som neplatila za nič okrem karty

mandy29
9. apr 2011

@lauraespozito ja som u neho platila za zavedenie karty a potvrdenie tehotenstva a nič iné...

a čo sa týka tej kabínky, ani mi to nenapadlo, však tam chodíte prepánajana na vyšetrenie ženských orgánov, prečo máte problém sa vyzliecť na stoličke keď potom vyleziete na kozu a pozerá vám do pišule? 😉 on si medzitým píše svoje záležitosti do pc a myslím že nie je zvedavý na ženu ako ma oholenú pišulu, nemyslíte...?

lauraespozito
10. apr 2011

@mandy29 to máš pravdu nikdy som nemala pocit že by sa pozeral namna kým sa vyzliekam berie to velmi profesionálne aj preto som si zvolila jeho.

veronika1212
10. apr 2011

@mandy29 Preboha, čo je to za vyjadrovanie " do pišule"? Si mohla napísať rovno "do pi..". K tej kabínke - asi si nikde inde na gynekológiu nechodila, nie je to práve že vôbec profesionálne. Tu na Slovensku to asi väčšine ženám nevadí, lebo buď neboli niekde kde tu kabínku majú, alebo su natoľko jednoduché, že ich to vôbec nenapadne alebo skôr že sú z dediny a tam chodia s holými "pišulami" aj po dvore. Príde mi to tak, že to je Tvoj prípad a prípad pani, ktorá Ti tu dáva za pravdu.

veronika1212
10. apr 2011

@lauraespozito Keby boli Košice trochu väčším mestom a hlavne keby bolo podvedomie pacientov tu v Košiciach trochu iné a nie ako za prvej republiky - pán doktor je pán boh - tak by ste sa určite zamysleli aj nad inými vecami (napr. nad kabínkou), len ako nad tým či sa na Vás pozerá keď sa vyzliekate. Hlavne tu neide o to či sa doktor pozerá, ale práve o pocit súkromia. Veľákrát tu v tomto chýba úroveň a profesionalita. A vlastne či pracuje v maštali to nevadí, tam kabinky tiež nemajú a predsa ošetruje nás ženy (kra..) - jak na veterine, fakt.

nubab1
10. apr 2011

@veronika1212 😀 😀 😀 😀 presne toto som tým myslela, ked som napísalaa, že mi vadí ked tam nemá kabínku- ten pocit súkromia!!!!! a nie že idem po oridinácii s holou p.čou až na kozu, je mi jedno či sa namňa pozerá či nie-kabínka tam má byť / ale chvala bohu je tam už ten paraván/ NOVINKA na trhu !!! 😀 😀 😀 ženy ved sa spamatajte - žijeme v trocha inej dobe - tak ako píše veronika - niesme v maštali !!! tak tak, keby skúsili zdravotníctvo nikede v zahraničí -tak by spadli na zadok- aké sú tam "vymoženosti" ...nie nadarmo platí slogan "gadžo v meste" 😉 😉

mandy29
10. apr 2011

@veronika1212 nemysli si že iného gynekológa som nemala, toto je 4-tý ale nikdy som sa nezamýšľala nad nejakou sprostou kabínkou, lebo nie je jediný ktorý ju nemal...nemienim riešiť také trápnosti ako vyjadrovanie sa ako nazvem svoju p...a to že niekto tú posratú kabínku nerieši neznamená že je sedlák...v blave doktorka nemala tiež kabínku a je podľa teba sedláčka...spamätaj sa.... 😠

veronika1212
10. apr 2011

@mandy29 Nie, tá doktorka nie je sedláčka, sedláci sú ľudia, ktorí si to v dnešnej dobe nevšímajú, tí ktorí si nevšímajú či je v ordinácii "posratá" kabinka alebo nie je - v dnešnej dobe! A keď tu sú práve takýto sedláci a nevadí im to, tak doktori na to nemusia samozrejme nijak reflektovať a kabínky nemajú (česť výnimkám samozrejme). Takže sa spamätaj teda radšej Ty!!! A čo Blava je referenčné mesto pre kabínky v ordináciách? Tiež to je dedina. Choď niekde do zahraničia a uvidíš - a keď uvidíš tak určite si to všimneš a zamyslíš sa nad tým.

mandy29
10. apr 2011
veronika1212
10. apr 2011

@nubab1 No šak presne. Ale pokiaľ niekto gadžo je od narodenia, navždy ním aj zostane. Veď sama vidíš čo tu píšu kolegyňky - že to vraj nie je dôležité a neriešia to. Jasné,že ani nemôžu, keď skoro ani nevedia, že tam tá kabinka má byť. Vyhovuje im to,že to je ako pri očkovaní na základnej škole - pred všetkými Ti píchne doktor injekciu pri učiteľskej katedre do zadku a všetci na to čumia - ale v pohode - hovorím, jak v maštali a za komunizmu ešte k tomu - čiže jak v komunistickej maštali - ale sedláci to neriešia, lebo ani nevedia, že to riešiť vôbec môžu...

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
10. apr 2011

@veronika1212 keď ukážeš svoju tvár potom sa budeme baviť o mojej a daj mi už pokoj!!!!!!!!!

latvia
10. apr 2011

prosim neurazajte sa navzajom, tema sa tyka doktora, vymienajte si svoje skusenosti s nim

veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandy29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauraespozito
10. apr 2011

@veronika1212 a ja nebývam na dedine ale v meste a tu išlo o doktorovu profesionalitu nie o kabínku a skôr ako kabínka mi vadi to že nemení po každej pacientke papier na koze to je ovela horšie než nejaká kabínka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre