MUDr. Marcel Lupták. Chodíte k nemu?

lusinkaj
17. feb 2009

ahojte,je tu niekto kto chodi k Dr.Luptakovi?ak ano napiste ake mate skusenosti,ci ste s nim spokojne... 🙂 dakujem

lusinkaj
autor
17. feb 2009

to nikto tu nieje kto chodi k dr.Luptakovi??? 😒

laurita
17. feb 2009

jeeej, on uz ma ambulanciu tam? je to moj spoluziak 🙂, ale aky je gyndos netusim ☹

lusinkaj
autor
17. feb 2009

ahoj...no super...spoluziak,aky bol?
gyndos da sa.... 🙂

danu
11. jan 2010

mravvcek • snž • Dnes o 16:21
Baby chcem sa vas opytat,citala som informacie o panovi doktorovi Luptakovi.Same chvaly.Chcela by som ist za nim,myslite ze ma vezme do ambulancie?Nemate nahodou telefonne cislo do ambulancie a ordinacne hodiny?

kejtty • 37tt • Dnes o 16:29
Dr. Luptak pracuje v nemocnici Saca... pozri si ich web stranku, tam je aj mailovy kontakt na neho.

gudulo • 3d • Dnes o 16:40
mravcek, pozri si jeho stranku http://www.gyneko.sk/

minewka
12. jan 2010

Ahoj..ja k nemu chodím a som s ním veľmi spokojná.

sabiatko
12. jan 2010

tak to ano, luptak je naozaj dobry 😎 robi vsetky vysetrenia ako ma, nikdy necakam dlhsie ako 5 minut, ale vacsinou tam idem hned jak dorazim. je vidiet, ze vie, co robi a je aj strasne mily 🙂

lusinkaj
autor
12. jan 2010

ahojte aj ja k nemu chodim som s nim spokojna...aj sestricka je v pohode ale ta ma svoje muchy 😝 😉

mravvcek
14. jan 2010

Baby a co myslite je odbornik aj co sa tyka neplodnosti,vie pomoct?Pytam sa lebo ja som komplikovany pripad.mam PCO,po clostyle som otehotnela a v 12tt som mala missed a teraz sa nedari uz rok aj nieco.Potrebujem pomoc,lebo som zufala ☹ myslite,ze bude vediet co so mnou?Chodila k nemu nejaka baba,ktora mala problemy s otehotnenim?Volala som tam dnes do ambulancie a akosi mi nedvihali telefon. 😠

lusinkaj
autor
14. jan 2010

mravcek,ja si myslim ze asi az tak velmi do neplodnosti on ako odbornik nieje...na tvojom mieste by som urcite navstivila centrum...co sa tym zaoberaju ved v KE su dvaja nato..a toto su odbornici 🙂

mravvcek
14. jan 2010

Ja viem lusinkaj,ale este pred centrom by som napr.chcela skusit laparku driling,nikto mi to nerobil a niekedy pomaha aj to.

lusinkaj
autor
14. jan 2010

aha,jasne tak na tu laprku sa ho spytaj.. 😉 urcite v tom poradi...ak sa ho nieco pytas stale odpovie 🙂

mravvcek
14. jan 2010

To je super a netusis preco nedvihaju telefonik?Napisal mi mail,ze mam zavolat okolo obeda a objednat sa,ale akosi mi nikto nedvihal.Nevies kedy je tam najvhodnejsie volat?

lusinkaj
autor
14. jan 2010

najlepsie je tam volat okolo obeda...mne sa tiez stalo ze mi nedvihli 2-3 ale skusala som dalej kym nedvihli.. 😉
urcite volaj tam zajtra ved mozes aj rano ved dvihnut musia stale...ty si spokojna so sestrickou???

mravvcek
14. jan 2010

Ja som tam este nebola 🙂,idem prvykrat,ale pocula som,ze ma naladky-asi ako kazdy nie?Ci mam sa pripravit psychicky? 😀

lusinkaj
autor
14. jan 2010

aha,ty ides prvykrat k nemu..uhhh..no taka pani,ze uz by mala sediet doma na zadku a uzivat si dochodok... 😒
ved potom napis,svoj nazor...

mravvcek
14. jan 2010

ojojoj normalne sa bojim,no uvidim a urcite napisem,dufam,ze bude mat dobru naladku 😅

lusinkaj
autor
14. jan 2010

ako nieje zla...ale vies je to stara pani,ved pozries na nu a povies ze nieje mlada...no ale som zvedava na tvoj nazor

isiss
15. jan 2010

Ahojte baby, tato tema ma potesila, lebo aj ja chodim k MUDr. Luptakovi a som velmi spokojna. Je mily, precizny, trpezlivo mi vsetko vyvetli... Ja som najprv chodila k jeho mame.. super doktorka to bola... a ked prevzal jej ordinaciu mlady pan doktor 🙂 tak som mala tremu ist k takemu mlademu fešimu 😅 Ale bola som velmi spokojna a mala som z neho fajn pocit. A uz vam mozem dat nove info o sestricke... Ta stara pani uz naozaj isla na dochodok, aj ked bola velmi sikovna a rychla, uz bola asi unavena. Je tam teraz mlada kočka, ktore je velmi zlata a mila.. a tiez je velmi sikovna. Vcera som tam bola a bola taka mila, akoby sme sa poznali.. 🙂 Taky dobry pocit potom mate z tej navstevy doktora. Budete s nou spokojne, uvidite.
Ale mna by zaujimalo, ci neviete, ci je aj pôrodnik, a aky je?

mravvcek
15. jan 2010

isiss to aky je porodnik pisali baby v temach porod:Košice Šaca mrkni tam,zrcite tam nieco najdes ale vraj je uzasny aj ako porordnik.A ty cakas mimi?Alebo sa snazite?Ja som tam vcera volala a nedvihla mi ☹

lusinkaj
autor
16. jan 2010

ajojte baby,isiss tak toto si ma teraz fakt potesila 🙂 ta sestricka bola dobra,odbronicka...ale no patrila uz na dochodok,tak nech si ho uz uziva 😉 😀
mrvacek tak ja tomu nechapem,preco ty sa tam nevies dovolat 😅
a aj ja som pocula ze on je dobry tiez ako porodnik...ja ak nahoodu len k nemu pojdem rodit 😵

isiss
16. jan 2010

Baby, na dverach ma sestricka vypisane, ze na objednavky volat medzi 12.00-13.00. predtym to bola hodina skor, sa mi zda..

isiss
16. jan 2010

a som rada, ze je vraj dobry porodnik.. asi by som potom, ked to bude aktualne 🙂 , rodila u neho..

lusinkaj
autor
16. jan 2010

isiss taze ty asi uz dlho chodis k nemu...ked predtym k jeho mame si chodila... 🙂

isiss
16. jan 2010

to ano, k jeho mame som zacala chodit asi pred 9 rokmi 🙂 ked este robila v areale USS. potom si urobila vlastnu ordinaciu. Bola to uzasna doktorka..

lusinkaj
autor
16. jan 2010

to som aj ja pocula,ze bola super...a ty este nemas deti?

isiss
16. jan 2010

este nie.. ale snazime sa 😉 a ty?

lusinkaj
autor
16. jan 2010

ja este tiez nie...kolko sa snazite?

mravvcek
23. jan 2010

Baby prosim vas liecil Dr.Luptak niektoru z vas clostylbegytom,chcela by som vediet,ci picha pregnyl na puknutie vajicka,pretoze moj terajsi lekar to nerobi a preto ho chcem zmenit.Prosim odpoedzte mi,kto ma s tymto u Luptaka skusenost.dakujem

lusinkaj
autor
23. jan 2010

mravcek tak toto ja netusim,neviem ti povedat....mozno niekto sa najde 😉

mravvcek
23. jan 2010

Pockam snad sa niekto najde :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre