MUDr. Mareková z Antolskej. Aká je pri pôrode?

kuko7
26. okt 2007

Ahojte babulky, hladam tie, kt.rodili u pani doktorky Marekovej.Je to moja gynda a myslim si, ze je fajn, len by ma zaujimalo, ze aka je pri porode....Dakujem 🙂

kuko7
autor
26. okt 2007

zatial nic, no neva.....idem teraz do postielky, ale dufam, ze mi niektore napisu....papa 🙂

eros
26. okt 2007

ja 😀 😀 😀

kuko7
autor
26. okt 2007

Jeeej a ako si bola spokojna....mohla by si mi o tom porozpravat? ze aka je a tak? Dakujem 🙂 A ty k nej chodis do Rooznika, alebo na Antolsku? 😕

eros
26. okt 2007

ale bola som cisarakom inac sa mi zda dobra.teda aspon na koho.jedna baba nema dobru skusenost s nou

kuko7
autor
26. okt 2007

A aku s nou ma skusenost? Chcela by som vediet vsetko ,aby som vedela na co sa mam pripravit 😉

eros
26. okt 2007

mne sa zda byt dobra bo som ju mala zaplatenu,ale musis trvat stale na prietokoch ak sa daco deje ako napr malo plodovej vody a ked ti povie ze skontrolujeme nabuduce jej to radsej pripomen

eros
26. okt 2007

a ja som mala poradne ako na beziacom pase 😀 😀

kuko7
autor
26. okt 2007

No ja mam plodovej vody dost 😉 a dufam, ze aj budem mat...ale neviem co su to prietoky 🙂
Aj ja si ju hodlam zaplatit....myslis, ze robi rozdiely v pristupe k zaplatenym a k nezaplatenym 😕 asi ano, ze? ako kazdy 😒

eros
26. okt 2007

no kamaratka ju ma aj ako svoju gyndu byva v plaveckom a ona si ju pochvaluje a urcite si nemoze dovolit ked si ju zaplatis prietoky su ci ma dieta ziviny ci ako sa to povie 😀 😀

kuko7
autor
26. okt 2007

jaaaaj,tak uz aspon viem cca co su to tie prietoky 🙂

ja si ju urcite zaplatim 😉 chcem to mat na tutovku, ked k nej teraz chodievam 🙂 no som zvedava, ze ako sa to vsetko bude vyvyjat,ale zatial som s nou spokojna....doporucila mi ju moja teta (je tiez lekarka, len obvodna a nie gynda)....dufam, ze to vsetko dobre dopadne....a nevies aka bude, ked tam bude aj manzel? 😕

kuko7
autor
26. okt 2007

tie poradne sa aj mne zdaju dost rychle, radsej by som tam bola dlhsie a trosku sa snou porozpravala....a popytala sa, lenze ked to ide tak rychle, tak aj na vsetko zabudnem 😒 ale inak ok 😀

eros
26. okt 2007

no moj nemusel ani na to cviceniechodit a hned dosiel ked povedali zaplatil hnde ked dosiel a islo sa rodit lenze potom sa nedalo a sla som cisarakom

no skus ju zamestnat a pytat sa

eros
26. okt 2007

napis si na papierik co chces vediet 😀 😀

kuko7
autor
26. okt 2007

asi to tak spravim....dnes mi trosku tvrdlo brusko a ja ako neskusena prvorodicka som sa zlakla, ze preco....tak som jej brnkla...uz nebola v nemocke, tak mi povedala, ze si mam dat magnezium a oddychovat a keby bolo velmi zle mam ist do nemocky.....nebolo to az take hrozne, ale aj tak som pre istotu skocila na kramare, kde ma vysetrili a vsetko je ok, aj krcok aj brusko, taaaaaaaaaaaaaak mi odlahlo 😀
Len mam trosku vycitky, ze som ju otravovala 😅 😕

eros
26. okt 2007

no a este je zevraj naladova 😅 😅 som ta moc nepotesila ja som jej nevolala nikdy radsej som pockala ja tiez nerada otravujem.
a ani pohlavie nevies?
jeeeej marec aj ja som rodila 😀 😀 a isla by som znova

kuko7
autor
26. okt 2007

no ale poviem ti uprimne, ze mi je to aj jedno, lebo ak ide o moje dieta, tak urobim vsetko pre to aby sme boli ok....a je to predsa lekarka, tak yb s tym mohla ratat, ze jej aj niekto zavola ak bude mat nejaky problem, nie? 😉 Ja som nevedela komu mam volat, tak som zavolala jej ako moje gynde....ale nakoniec som isla aj tak k inemu a teraz ked viem, ze je vsetko ok, tak pojdem do poradne az za 3 tyzdne 🙂

Inak pohlavie este neviem, lebo sa nechcelo ukazat 😀

eros
26. okt 2007

ako moja mala
a mas dake tusaky co by to mohlo byt?

jasne vsak si prvorodicka ja som pri malom nemala nic a to som este liezla v 4mes po strome 😀 😀 😀

kuko7
autor
26. okt 2007

Ja som mala tusaka, ze to bude babulka, ale teraz zasa ze chalan...no neviem, nechame sa prekvapit 😀

ja som do 17tt grcala a skoncila som aj na pohotovsti, lebo mi bolo totalne hrozne.....no a potom to preslo a teraz to tvrdnutie, tak som taka stresska 😀 😀 😀 ale mimi je aj podla morfologickeho uzv, aj podla krvi celkom ok, tak som mooooc rada 😉
No dufam, ze mi nevynada, ze som jej volala 😅 ked tam dojdem 😅

eros
26. okt 2007

no to uz neviem ja som pri malej blvala 4mes vkuse 😀 😀

kuko7
autor
26. okt 2007

idem ja hajuskat 😀

eros
26. okt 2007

bru noc 😀 😀

kuko7
autor
27. okt 2007

cavky babulky, dnes tu nieje ziadna, co pozna pani doktorku? 😕 😅

kuko7
autor
28. okt 2007

Ahojte zasa nikto? ☹

eros
28. okt 2007

kuko asi iba ja 😀 😀 som ta moc nepotesila co??? 😀 😀

kuko7
autor
28. okt 2007

ajoooj, no asi su baby mimo pocitaca, ale podla mna u nej rodilo viacej nie? 😕 😅 No neviem, ale aj tak fajn, ze aspon jedna 🙂 A inak chodis k nej teraz tiez? 😉

eros
28. okt 2007

Ahoj chcela by som aj som sa jej bato pytala povedala kludne mozem,ale naposledy som u nej bola po sestonedelke 😅 😔 🙄

kuko7
autor
28. okt 2007

Jaaaaaaj 😅 , tak tam zajdi ked budes mat cas....ale asi mas vela robotky s detickami vsak? 😉

eros
28. okt 2007

no neni robotky vela ,ale dako sa donutit neviem a este ktomu maly do skolky muz do prace aj teraz siel na nocnu a ja cakam na krpca kedy dojde s chalupci 😀 😀

kuko7
autor
28. okt 2007

juj tak to je robotka, nie? 😀 😀 😀 ale ved sa donutis...no lepsie je ked nemas problem a nemusis tam chodit, ako keby si mala mat nejaky problemik, nie? 😉

kuko7
autor
29. okt 2007

kuk?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre