MUDr. Mareková z Antolskej. Aká je pri pôrode?

kuko7
26. okt 2007

Ahojte babulky, hladam tie, kt.rodili u pani doktorky Marekovej.Je to moja gynda a myslim si, ze je fajn, len by ma zaujimalo, ze aka je pri porode....Dakujem 🙂

delica
16. jan 2013

Dievčence, nejake aktualne skusenosti? Nerodili ste u nej niektora v poslednej dobe?

motylek17
4. feb 2013

ahojky, ja som rodila u nej 17.8. 2011, je to aj moja lekarka ku kt. normalne chodim... nemozem si stazovat, keby som mala este raz rodit, idem k nej....

nemi
6. mar 2013

Ahojte dievčatá. Ja som chodila k Dr. Marekovej takmer celé tehotenstvo - bola som silno riziková, mala som svoje zdrav.problémy, preto mi ju vybavila moja odborná lekárka v rámci nemocnice. A som nesmierne vďačná. Bola naozaj perfektná, vždy ochotná, čokoľvek som potrebovala, vždy si našla čas, aj keby nemala už službu v ambulancii. K pôrodu mi síce prísť nestihla - mali sme naplánovaný pôrod na ráno, kedy jej začínala služba, ibaže naše bábo sa vypýtalo na svet ešte v noci a do hodinky bolo vonku 🙂, ale prišla si ma skontrolovať, aj viackrát, dokonca sa o mňa starala aj neskôr po pôrode. Naozaj odporčúam. Milá, ochotná, v nemocnici všetci o mne vedeli, všetko bolo pripravené (upozorňujem, že nič som nemala zaplatené, naozaj som bola len riskantný prípad, pretože som mala vážne zdrav.problémy). Takže naozaj spokojnosť, za nejaké tie dva roky, čo ju poznám, nemôžem povedať pol zlého slovíčka... 🙂

ivkadracova
24. apr 2014

A da sa u nej rodit prirodzene?

delica
27. apr 2014

@ivkadracova mam najmenej tri zname, co u nej rodili prirodzene.

ivkadracova
27. apr 2014

@delica vynikajuce, vdaka za info

vertyeux
30. apr 2014

@ivkadracova podla toho, co je priridzene, ja som u nej rodila pred 2,5rokom, bola som jej pacientka od zaciatku tehu, bola v pohode, dobra, mila, nic proti nej. akurát ked som den prenasala, tak mi dole na poradni nejakym hmatom podrazdila krcok, dost to bolelo si pamatam, potom ma poslala hore porodit, tam ma cakala aj ona, napichla oxytocin...to ale nie je pridzeny porod..a cely cas som mala pocit, ze ma musi odrodit do 16h, kedy jej konci sluzba a tak aj bolo, este som ju videla bezat po chodbe uz prezlecenu, ked ja som lezala este v boxe 🙂 takze ak je pre teba prirodzene to, ze prides,ked to na teba pride, bez oxytocinu atd, tak sa s nou dopredu dohodni a spytaj sa jej, ci bude ochotna prist kedykolvek k porodu a ci je ochotna cakat tam akokolvek dlho a uvidis, co ti povie 🙂

mandevilla
12. máj 2014

Ahojte, pridavam svoju skusenost. Na pani doktorku som natrafila v sluzbe na pohotovosti na Antolskej. Bola som tam koli krvacaniu. Pani doktorka bola velmi povysenecka, a navazala sa do mna. Bolo to velmi neprijemne. Na krvacanie mi povedala, ze na to sa neumiera, a ze ci si myslim, ze ona mi tu bude o 1 rano pomahat. Ze mam troska uvazovat, a nie hned letiet, ked vidim ze krvacam. Zvysovala na mna hlas. Odchadzala som odtial ponizena, s pocitom akoby som bola nejaka fetacka z ulice. Nezmohla som sa jej ani pipnut, kedze som bola v intimnej situacii, a hlavne som chcela aby som bola v poriadku, a zo strachu aby sa na mne nevyvrsila este viac.

Nasledne som bola u mojej gynekologicky, nastastie je vsetko v poriadku. A sama mi povedala, ze v tehotenstve sa ma kazde krvacanie preverit.

Ja som mala teda takuto skusennost. Je smutne, ked sa lekarka v pozicii nadradenej osoby, kedy je clovek na nu odkazany vrsi na vystrasenej mamicke. Zrejme bola podrazdena z toho, ze som jej rusila kludnu nocnu sluzbu.

Vdaka nej zacinam rozmyslat nad zazmluvnenim lekara k porodu, len preto, aby som nedajboze nenatrafila na nu. Zrejme uz jej praxou narastol hrebienok, a mysli si, ze je v poriadku spravat sa k ludom podla jej nalad. Lekar s velkym L, nie je ten, co sa vie spravat slusne len pri uplatkoch, zazmluvnovani a inych vyhod..

barbishkamiracle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hlavulka
31. júl 2014

Tak pridam sa aj ja so svojou skusenostou ... vcera som na nu natrafila na ambulancii, kde zastupovala doktorku na dovolenke ... najprv ma zdrbala ze preco som dosla, ze mala som prist az buduci tyzden (moja gyn mi kazala sa uz hlasit v porodnici od tohto tyzdna, neviem ci kvoli dovolenke alebo z akeho dovodu ale tak ma mala poslat prec a nie sa vyvrsit). A potom sa cely cas spravala povysenecky, vsetko rychlo odverklikovala, na ake vsetky vysetrenia mam ist, povedala mi ze nie je zandar a nebude mi to zapisovat do tehu knizky, ani som sa nestihla spytat nic a uz drzala telefon v ruke a niekomu volala.
Navyse vysetrenie krcka ma v zivote tak nebolelo ako vcera a este ma pri tom vysetreni zvozila, ze preboha preco sa cukam, ze ved tade pojde cele babatko. Ako pardon, ale neviem co tam robila, ale bolo to bolestive, ako keby s niecim ostrym ma doskriabala alebo porezala. A bolesti som mala az do vecera, aj podbruska.
Podotykam, ze co sa tyka bolesti znesiem naozaj dost bez roznych analgetik, kedze ich nejak moc neuznavam.
Ak by som ju mala chytit pri porode, asi radsej pojdem odrodit do lesa.

janicka276
16. feb 2016

@kuko7 ahoj. Mohla by si mi poradit kde si mozem dat urobit morf.usg ?uz som obvolala aj nemozne.vdaka

3mmm
11. aug 2016

no bolo trosku inac a ty sama dobre vies ako takze opatrne s takymto nakladanim na niekoho !!!mandevilla
@mandevill

3mmm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dankanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikanellka171
13. nov 2016

Chodi este na antolsku? Da sa zazmluvnit?

3mmm
7. feb 2017

@veronikanellka171
ano da sa ambulanciu ma na rovniankovej 1
www.marekova.sk

ivkadracova
26. jún 2017

Nejake aktualne skusenosti s Dr. Marekovou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre