MUDr. Martina Matušovičová v Modre - skúsenosti

barbie891
24. mar 2014

Ahojte babule nemate niekto nahodou skusenosti s MUDr. Martina Matušovičová v Modre? 🙂

janika232
24. mar 2014

Ja k nej chodím uz vyse 7 rokov a zatial nemozem povedat ani jedno krive slovo 🙂

barbie891
autor
25. mar 2014

a aky ma cennik ? alebo mozes mi napisat nieco o nej blizsie lebo na internete som nic nenasla :D

jankaslamka
25. mar 2014

Ja k nech chodim uz 10 rokov.. Na objednavku ked ides 10€ a plis 7€ za sono..ak je opakovane kvoli niecomu tak na dalsi krat je to menej alebo nic..zalezi od problemu. Odporucam sa na preventivku objednat inak tam skysnes pol dna..ma strasnevela pacientiek. A ma super sestricku.

barbie891
autor
25. mar 2014

no ja tam chcem ist kvoli tomu ze som tehotna a potrebujem si zohnat nejaku dobru gynekologicku a kde zas nenecham nejaky majlant penazi ako napriklad v sukormnych ambulanciach :/ ako je to s tehotnostou u nej ? ide to normalne cez poistovnu? a nevies nahodou kde robi porodnicku?

barbie891
autor
26. mar 2014

no tak nakkoniec ma nezobrala lebo ze neprijma uz nove pacientky :/

barbie891
autor
26. mar 2014

Neviete mi niekto povedat meno jej zdravotnej sestricky prosim vas? dakujem 🙂

kris557
15. apr 2014

@barbie891 Zuzana Stojkovičová sa volá sestrička

mata128
15. apr 2014

@barbie891 len nechod v Modre Pavlitovi,lebo to je cista katastrofa...pri druhom tehu mi zanedbal co sa dalo,som stastna,ze syncek nakoniec dopadol ako dopadol....radsej potom Budmerice (Korbel,Redecha,Niznanska)....ja som presla do Trnavy k Novakovi a neviem si vynachvalit 🙂

barbie891
autor
16. apr 2014

dakujem baby nakoniec som sa rozhodla pre MUDr. Gotschallovu v pezinku zatial vyzera byt dobre aj ked si tam clovek dost priplati 🙂

anjelik3
14. jún 2016

Ja som s pani doktorkou aj sestrickou tiez velmi spokojna - dokladne vysetri,je mila,trpezliva, sestricka tiez velmi mila - ja som s jej pracou spokojna 👍😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre