Mudr. Mayerová, Figaro Bratislava. Máte skúsenosti?

lilac
28. apr 2009

Ahoj, máte niektorá skúsenosti s Mudr. Magdalénou Mayerovou kt. má ambulanciu vo Figare v Bratislave? Ďakujem za pomoc 🙂

emka1
29. máj 2009

... mam v umysle vymenit svojho gynekologa, kedze moj sucasny doki riesi len bezproblemove a tehotne pacientky. Rada by som sa pripojila k otazke lilac - ci mate skusenosti s pani dr. Mayerovou vo Figare ? riesi aj problemy s neplodnostou ? alebo tak ako niektori doktori, odsuva vsetky pacietky do CARu ?

margotka1
29. máj 2009

Dr. Mayeriva je to moja gynekologicka. neviem ci sa zaobera s neplodnostou, viem ze spolupracuje s Gyn-fin, ma od nich nejaky diplom...

kata13
8. nov 2011

ahojte, chcela by som obnovit tuto temu, je tu niekto kto k nej chodi? Ste spokojne?

petra89
6. dec 2011

@kata13 - ja som k nej prestúpila v novembri, bola som u nej dva krát, ale som spokojná. Prostredie síce silno priomína minulý režim 😀 , ale mne na to až tak nezáleží, doktorka je príjemná, poradí, vypočuje, sestrička je viac energická, ale milá a sympatická.

Nemám veľa skússeností, ale zatiaľ som spokojná, tak snáď som ti pomohla...

mimave
25. dec 2011

@kata13 ahoj, ja som u nej bola dost dlho a kym som si chodila len po recept na antikoncepciu tak bola v pohode... dokonca som k nej dotiahla aj mamu a svagrinu, ale mozem ti z osobnej skusenosti povedat ze ako som zistila ze som tehotna, tak som z nej ostala velmi sklamana. absolutne nic mi nevysvetlovala, ked som sa nieco pytala tak mi len povedala ze teraz nie, nabuduce... presli 4mesiace a po dalsej zlej skusenosti som od nej odisla. teraz mam dr. na dullovom namesti, je sice raznejsia oproti mayerke ale pristup sa neda porovnat. taku starostilovst si mozem len pochvalovat, obcas som mala pocit ze som u sukromnej lekarky🙂 mayerka uz nikdy viac aj ked ano... je mila, ale co mi to je platne, ked na mna kasle?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre