MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

verka44
22. nov 2013

@tanickapr ahoj, S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 15Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 67Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 83Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 110Eur

2 fotky - gratis, kazda dalsia 7Eur

verka44
22. nov 2013

@tanickapr ale tie ceny čo som napísala mi poslala sestrička ešte v auguste, tak je možné, že tieto vyššie ceny čo tu spomínajú baby sú teraz aktuálne... Inak ja som na voľný termín čakala viac ako mesiac.

michi200
22. nov 2013

@nherry voľný termín až v januári ? fúha, ja som bola dnes v 22 tt a v 30 tt sa robí znova morfologia nie ? to sa rovno môžem už teraz objednať... kedy ti dali voľný termín v januári ak smiem vedieť prosím

nherry
22. nov 2013

@michi200 ja som chcela cisto len morfologicky v 20 tt a to vraj nerobi takze tam nejdem

monika130
22. nov 2013

Ahojte baby 🙂 ja som absolvovala pri oboch tehotenstvach ultrazvuk u MUDr. Holana a bola som nadmieru spokojna 🙂 je to skvelý odborník a bábätko nám krásne prezrel od hlavy az po päty a krásne bolo vsetko vidno 🙂 od neho sme s manželom odchádzali vždy veľmi spokojní a hlavne kludni, ze mame zdrave bábätko 🙂 ja ho môžem len a len odporúčať 🙂

bambulka696
23. nov 2013

prosim vas nievete kde mozem najst tohto super doktora kontakt alebo sidlo

bambulka696
23. nov 2013

@anna181 ahoj prosim mas kontakt na pana doktora Holana alebo adresu dakujem lebo tiez nieco potrebujem ked je odbornik dakujem moc,,

majusqa77
23. nov 2013

@nherry my sme boli u holana len cisto na morfo..

kikuleenka
23. nov 2013

Ja som bola na morfo 2x u MUDr. Slezaka (pred amnio v 14. tt a potom po 20. tt po amnio), odporucam vrelo, vysoka odbornost, ludsky pristup, priazniva cena (v porovnani s Holanom, ktoreho sestra mi ani na email neodpisala, mam pocit, ze Slezak si z toho nerobi taky busines) 🙂

kazunomiya
23. nov 2013

@bambulka696 ahoj, na predchádzajúcej strane je info, robí v poliklinike v obchodnom centre Central.

nherry
23. nov 2013

@majusqa77 Ja som pisala na ten mail co tu bol ze mam zaujem len o morfo a poslali mi ponuku ze morfo sa robi aj s 3D a 4D.

anna181
23. nov 2013

@bambulka696 ahoj robil v auparku joj nespominam si na to sukr. centrum, ale sa mi zda, ze uz tam nerobi :( nenasla si na google?

stastenka42
23. nov 2013

@kikuleenka Ahoj,ja idem 27.11. k Slezakovi
do novej ambulancie k nemu na morfo,dostala si aj fotecky?

gabusa1975
24. nov 2013

@stastenka42 Ahoj,ak nevadi mozem To odpovedat aj ja.Bola som u Slezaka aj v 20tt aj v 30tt a fotecky krasne,snazil sa,a ako doktor perfektny a prijemny,drzim palce 😵

majusqa77
24. nov 2013

@nherry vramci ponuky mi to meilom poslala tiez rozpisane aj s 3d. (ze morfo cena, s 3d cena - su tu tie ponuky vyssie). Tam nam ale sam povedal, ze 3d je pekne az okolo 25tt, tak ho robit nebude. Sem tam ale prepol, aj fotky nam spravil, ale platili sme iba morfo

kikuleenka
24. nov 2013

@stastenka42 nie, mozno keby som pytala, dal by, ale mne robil 2 morfo UTZ za cenu jedneho (kvoli zlym tripple testom prvy uz v 14. tt), takze som mu bola velmi vdacna, myslim ze ma to vtedy cele stalo 30 EUR a ja osobne velmi na tie fotky ani nie som 🙂

lenka1xixi
28. nov 2013

@stastenka42 Ahoj. Ako si dopadla u Slezaka, Prosim ta, kde ma tu ambulanciu? A vies na neho aj tel. kontakt? Co si platila? Ja by som chcela ist len na morfologicky USG, mam vymennny listok a VSZP.Dakujem.

stastenka42
28. nov 2013

@lenka1xixi Ahoj..ambulanciu ma v poliklinike na Strecnianskej v Petrzalke..je to v suterene v pravo a zase v pravo na konci chodby...platila som 35eur..nepytal odomna nic,a nemam kontakt bohuzial..vsetko bolo ok,len nemame fotecku lebo mala sa nechcela ukazat...

lenka1xixi
29. nov 2013

@stastenka42 Dakujem pekne. Cislo si uz zistim. Kolko trvalo vysetrenie? Ze cakas dievcatko, ti povedal teraz, ci si uz vedela? Mozem tam ist aj s manzelom? Foto by urobil v cene, keby sa dalo, ci sa za to doplaca?

stastenka42
29. nov 2013

oli sme tam cca 30-40 minut,neviem presne..vedeli sme ze bude dievčatko,len nam to potvrdil 😉 boli sme aj s mm,bez problemov,maju tam hned aj stolicku pri posteli...v cene je aj fotecka...ja som mala včera aj poradnu tak dr. chcela ze mi ofoti ona ked sa nedala den predtým..ale po 20minutach sme to vzdali,ani za svet sa nechcela otočit,stale sa vrtela...uvidis je velmi prijemny,vsetko pomaly ukazuje 😉

salmonela
29. nov 2013

ja som bola na morfologickom ultrazvuku u oboch, pretoze Holan mal plno, tak som sa pre istotu objednala k Slezakovi do Femme. Nakoniec som sla k jednemu aj druhemu. Slezak pyta 30 eur a Holan asi viac, ale neplatila som, pretoze som v Procare. U Slezaka som bola aj pri minulom tehotenstve, je mily. Holan mal zase velku obrazovku na stene, kde bolo vsetko podrobne vidno, ale asi by som sla k Slezakovi, ak by som si mala vybrat.

drobcek24
11. dec 2013

@kazunomiya
@livia211 baby uz ste boli na tom morfologickom utz u dr. Holáňa? Kolko sa plati ked mas odporucaci listok od svojho gynekologa ? na 3D bez CD ?

kazunomiya
11. dec 2013

@drobcek24 bola som, ale vyssie som citala, ze ceny sa zmenili, od buduceho roka budu vyssie. ked som bola ja, tak pisali ze s vymennym listkom je morfologia + 3D + CD 67 eur. Vyssie to baby pisu, aj tie nove ceny tam niekto pisal. Asi je to na predchadzajucej strane.

Inak mala som ist k nemu na kontrolu ale to uz som nesla, vybavil mi moj doktor USG v Ružinove.

drobcek24
11. dec 2013

@kazunomiya ale ja som sa pytala teba konkretne kolko si platila ? lebo jedna moja znama bola teraz nedavno unho a hovorila ze 10 eur za utz s vymennym listkom tak sa mi nechce verit co tu citam za ceny 😖

kazunomiya
12. dec 2013

@drobcek24 ja 15 eur za morfologicky ultrazvuk.

drobcek24
12. dec 2013

@kazunomiya za morfologicky utz aj 3D ti zapol aspon na chvilu ?

kazunomiya
12. dec 2013

@drobcek24 ano on to prepinal aj do 3D, aj do farebneho dopplerovskeho modu, podla toho co potreboval pozriet. Vacsinou ale pozeral v 2D. Cely cas som vsetko videla (ma tam obrazovku). Vsetko mi priebezne vysvetlil, na konci mi dal jeden obrazok (davaju dva, ale viac sa v nasom pripade nedalo urobit), potom so mnou presiel spravu a dal mi ju podpisat. Toto vysetrenie je zamerane na zachytenie vyvinovych vad, musim zo svojej skusenosti povedat, ze Holan je v interpretacii dost opatrny a skor sa priklana k menej priaznivemu vykladu, aspon v tej sprave z vysetrenia (nakoniec u nas vsetko nastastie vyzera byt OK). To, ze si babatko mozes pozriet, je takpovediac bonus. Zmyslom vysetrenia je nieco ine. Preto si davaju priplatit ak si zelas 3D a cedecko.

drobcek24
12. dec 2013

@kazunomiya vies co ja nepotrebujem CD, staci ked mi ho len pozrie ....uz mam skoro 2-rocnu dcerku a ked som ju cakala bola som vo Femme s.r.o. u dr. Slezáka a ten presne ako opisujes tiez prepinal aj na 3D a tie mi vytlacil 2x foto a platila som 30eur teraz chcem skusit Holáňa a este je aj lacnejsi tak preto sa pytam, dik za info to mi bude stacit este cakacia lehota na termin je asi dost ze ?
v 20tt bude v polke januara tak tp aby som sa uz teraz objednala ze ? aspon mesiac vopred ze ?

kazunomiya
12. dec 2013

@drobcek24 urcite aspon mesiac dopredu, mavaju dost plne terminy. Napis im radsej hned 🙂
A drzim palce, nech vam vsetko dobre dopadne.

drobcek24
12. dec 2013

@kazunomiya dakujem pekne si zlata 😉 aj tebe prajem zdrave babo a rychly porod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre