MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

andisko
4. jan 2016

@chilli21 prietoky v 30tt sa robia 🙂

karinuska22
4. jan 2016

@chilli21 No ved posledny mesiac okolo 35 tyzdna myslim, ale treba sa objednat dopredu

karinuska22
4. jan 2016

@karinuska22 Nevsimla som si odpoved od andisko. Ja som bola v cca 32.tyzdni na prietokoch

karinuska22
4. jan 2016

@chilli21 Kukla som na net a pise sa tam o cca 32.tyzdni ohladom prietokov. Doktor tam okrem prietokov aj zistuje, ci je hmotnost a vyska dietatka primerana a ine veci.

andisko
4. jan 2016

@karinuska22 @chilli21 asi myslime tento typ vysetrenia vsetky: http://www.prenatalzilina.sk/ultrazvukove-vyset.... lebo na prietoky sa potom chodi aj do porodnice ale to uz naozaj pred porodom.

karinuska22
4. jan 2016

@andisko Ano je to ono. Takze uz od 30.tyzdna sa to robi, ako si pisala.

chilli21
5. jan 2016

@karinuska22
@andisko diky baby, nejako rychlo mi to tehotenstvo ubieha a ani neviem ako a budem v 30 tyzdni🙂

karinuska22
5. jan 2016

@chilli21 No to sa ani nenazdas, ale potom ten posledny mesiac bude ubiehat velmi pomaly.

lucyto
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcipanovatorta
21. feb 2016

@lucyto ahoj, je to tych 33€ S výmenným lístkom + ak by si chcela fotku alebo CD tak zato sa pripláca extra, sumy neviem.

lucyto
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka8150
18. mar 2016

Baby ktore ste boli na prietokoch v po 30tt kolko ste platili u pana doktora holana?sestricka mi sice poslala cennik ale na morfologicke a teraz neviem ci je to to iste alebo ako?viete mi to niekto vysvetlit?😊

karinuska22
18. mar 2016

@janka8150 ja som bola ale platila som len za objednanie, kedze som mala vymenny listok.

karinuska22
18. mar 2016

@janka8150 teraz sa mozno bude platit zas tych 33 eur u procare ak to uz nezrusia.

janka8150
18. mar 2016

@karinuska22 tych 33 sa plati urcite,ale ostatok neviem kedze sestricka nieje bohvie ako zhovorciva cez mail😊Tak si vypytam vymenny listok a uvidime.este som sa chvela opytat,to sa vlastne robi ultrazvukom?alebo ako to vypada aj morfologiu vam robil?zmeral aj babatko?dakujem

karinuska22
20. mar 2016

@janka8150 Robi sa to tym istym ultrazvukom, co morfologia. Tu sa zameriava na prietoky a rozmery babatka, ci ma dobru vysku a hmotnost. Ale co sa tyka rozmerov, tak nie je to 100%. Mne hovoril, ze babatko bude mat vyse 4 kg ale nebolo to tak. Ale aj tak najhlavnejsie je tu sledovanie prietokov, co je velmi dolezite, ci ma babatko dostatocnu vyzivu a ci tam nie je nejaky problem. Organy pri tomto ultrazvuku uz podrobne nesleduje, len tak obsirnejsie, ci sa tam nic nove nevyskytlo. Drzim palce.

janka8150
20. mar 2016

@karinuska22 dakujem velmi pekne za info tak sa tesim 😉Vsetko dobre aj vam prajem

kvietok89
24. júl 2016

Ahojte, prosim vas je mozne ist k dr Slezakovi aj s rocnym mimcom?

violaceus
3. jún 2019

Dobrý deň, prosím Vás kolko sa čaká na morfologické sono k DR. Holánovi? A akú má cenu s vymenným lístkom? Som v 17.týždni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre