MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

funy
22. nov 2008

dadulik,

a kde prosim ta rodi p. MUDr. HOlan????
ja som u neho bola na morfologickom aj na 3D ultr. a myslela som ze on nie je porodnik, pretoze euromedix je len poliklinika.
dakujem ti
funy

homike1
25. nov 2008

Ahoj Margarita. Vdaka za radu. Dostala som sa k Holanovi, cez jednu znamu z jeho predchadzajuceho pracoviska.. 🙄 Bol ustretovy a dal mi termin cez svoju obednajsiu prestavku. Inac to objednavanie cez tu novu linku je strasne... Niektore tie spojovatelky/recepcne nevedia kde je sever!! A inac, Ajka, Teba tiez zle informovali, lebo Holan Ta vysetri aj bez celorocneho poplatku!! (co je to za volovina!!). Ta znama hovorila, ze kym ich nekupil Procare, tak mali spickove sluzby a objednat si sa mohla vtedy aj cez internet. Este raz vdaka, tesim sa, ze som sa tam dostala. Mam totizto uz 36 a moj doki ma hnal na amniocentezu a Holan bola jedna z alternativ.. Drzte prsty. Pa.

ajka30
25. nov 2008

Ahoj Homike, este raz velmi pekne za info 🙂 . Drzim palce a daj vediet ako si dopadla.

anna181
25. nov 2008

Ja tiez chcem vynachvalit Mudr. Holana, boli sme u neho s manzelom..babo podrobne popozeral a aj vdaka nemu som nesla na amnio... Uz len dufam, ze pri porode sa vsetko potvrdi, teda to, ze nas chlapcek je zdravy... Naozaj je to super clovek a lekar..mozem iba odporucat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

susanah
25. nov 2008

No co sa tyka toho euromedixu tak ich kupil pro care cize PENTA.Snazia sa skupovanim tychto sukromnych zariadeni vytvorit siet sukromnych poliklinik.Jednu uz postavili v kosiciach.Ano objednavanie je otrasne.Rovnako dopadol aj pro sanus.Este,ze mam cislo na moju doktorku.Neviem ci Holan nie je nahodou v karlovke lebo aj tam maju nieco.No sluzby dolu vodou.A treba si zaplatit celorcny polatok inak smola.Proste zariadenia pre kseft.

margarita
25. nov 2008

tak homike, budem na teba mysliet, aby vsetko bolo ok,Holan je fakt super, takze neboj, co povie, plati 😉
hej, stary dobry Euromedix 😎 tam este recepcne vedeli, kolko bije. Tieto nove su - cest vynimkam - uplne mimo 😀 uz som aj zvazovala napisat im mailom nejaku staznost, len mam obavy ze kvoli mne system nezmenia 😀 a ktovie, ci ten mail nejaka ta sikovna spojovatelka aj omylom nevymaze 😵

pikino
26. nov 2008

ahojte ja som tam bola v pondelok a zdalo sa mi to uplne v pohode. boli sme u Holana a som maximalne spokojna. Ja chodim normalne do Probiosu ale tam nemaju 3D. recepcne boli zlate aj ked trosku popletene, zabudla mi vratit karticku poistenca a musela za mnou utekat na prechod pre chodcov. 😀 boli sme normalne na prievozskej bbc3.

iba to objednanie tam mi trvalo skoro tyzden lebo dovolat sa na tu ich infolinku je hroza. 🙄

margarita
26. nov 2008

pikino, ved Dr Holan je super, ale tie nove baby recepcne a telefonistky...no hroza 😀 ony nie su trosku, ale uuuuuuplne popletene, ved zase chapem, ked su nove, no ale ako mna navigovali namiesto na prenatalnu ambulanciu, kam som sa pytala, na sono brucha do suterenu 😀 😀 esteze ten lekar tam pochopil, kde je omyl a poslal ma na spravne poschodie.
objednavanie cez infolinku - no comment.

pikino
26. nov 2008

no uz si pamatali kde je 3D 😀 asi na ne musis ist lopatisticky.

jasom
4. dec 2008

ahojte baby ja som prave volala a chcela som sa objednat k Dr. Holanovi a v pohode by ma objednali i ked nemam zaplatenu celorocnu starostlivost 🙂

matakus
12. jan 2009

ahojte!!mozem sa sptyt co je to morfo a ako sa to robi..a slezak uz asi nerobi na kramaroch ale na klenovej..mozte mi povedat kde to je a ci sa da unho aj teraz rodit?ozvite sa mi prosim na matakus@azet.sk..velmi pekne dakujem

ajka30
12. jan 2009

ahoj matakus, o dr.Slezakovi nic neviem, ja som dnes bola u dr. Holana v Euromedixe- bola som spokojna. Pri morfo uzv mi dokladne pozeral vsetky organy babatka, ci spravne funguju, ci spravne prudi krv v srdiecku a ci ma vsetko Ok a vsetko je OK 🙂

majki32tt
12. jan 2009

Ahojte, ja som bola v 24tt u Holáňa a vôbec neľutujem. Je to profesionál. Morfo aj 3D robí naraz a je to v jednej cene. Pozrie všetky orgány či sú v poriadku, či prúdia dobre živiny cez pupočnú šnúru. Ako mu bije srdiečko, chrbticu a tak... Doporučujem Holáňa, je aj vtipný a na všetko odpovie. A všetko ti vysvetľuje čo práve pozerá.Dáva na DVD len pár obrázkov 3D, takže mu povedzte keď sa vám bude nejaký obrázok páčiť nech vám ho dá na DVD? lebo nie celé sono je nahrávané, má to asi len 10 min, a pár obrázkov. Mne napr. povedal pohlavie ale na DVD to nemám čo by som tam chcela.

liki205
4. mar 2009

A neviete mi náhodou povedať niekto či ten Holáň je aj pôrodník?

ajka30
4. mar 2009

ahoj liki, pokial sa nemylilm tak porodnik nie je, on je povodne detsky kardiolog

tucniacik
10. mar 2009

neviete niekto, ci a kde teraz bude robit 3d a morfo sono dr. Holán? v euromedixe konca marca skoncil, ja by som k nemu velmi chcela ist, boli sme aj v prvom tehu, a super zazitok to bol...

anna181
10. mar 2009

Robi v Medifere.
http://www.medifera.sk/

petrzalkaa
19. mar 2009

neviete prosím, koľko teraz stojí morfologický ultrazvuk u Dr. Holáňa?

anna181
19. mar 2009

AK mas vymenny listok stoji cez poistovnu Apollo 450 sk, teda tak to bolo v Euromedixe. Teraz robi v Medifere, musis si tam zavolat.

liki205
20. mar 2009

idem k holanovi na morfo 14. apríla, a prvý krat som u neho bola v 13 týždni a bol super, všetko mi pkene popísal, a všetko sme mali ok, pohlavie ešte nevidel, ale v stredu mi vyšli zlé vysledky risk testov 1:202 a teraz idem na amnio, tak neviem že čomu už mám veriť, amnio sa dá urobiť do 17. týždňa takže idem, ale pritom morfo mi bude holan robiť až v 20 týždni , tak povedze je možné že v tom 13 ked som tam bola nebolo všetko tak dobre vidno že mi teraz ten test vyšiel 1:202???

tucniacik
20. mar 2009

afp testy su splohlalive iba na 60%... uz tooooolko krat sa stalo ze vysli hranicne, a babo bolo ok.... nic neboj...
ja idem k Holanovi 23.4.... a cena je 40-90eur...
liki, potom mi napis presne kde to je, aupark tower je ta vysoka budova vedla auparku?

liki205
20. mar 2009

ano to je tá vysoká budova vojdeš v podstate cez aupark a ideš na druhé poschodie ako je predajňa zara a tam je vraj niekde ulička k výťahom a tam sú už šípky k nim.

kvietocek7
28. mar 2009

babenky viete mi povedat ako sa da dostat busom (cislo) z mlynskych niv priamo k tej medifere?

stansun
8. apr 2009

ahojte, ja som tiez bola u Dr. Holana na morfo a musim ho iba odporucit 😉 Velmi dobry doktor a aj clovek 😵 Do mediferi Aupark sa dostanes z niv autobusom cislo 50. Stoji priamo pri auparku. A on sedi v tej velkej novej budove na druhom poschodi.
Stoji to 50eur ked ste pacietky Mediferi a 60eur ak nie ste ich pacientkami.

liki205
15. apr 2009

áno fakt je super, včera som tam bola venoval sa nám 45 minúpt a pomeral všetko čo sa len dá, platila som 70,- eur ale stálo to za to. 🙂 Ozaj kedy sa robí taký ďalší dôležitý veľký ultrazvuk v 25 týždni alebo až v 30- tom neviete niekto?

snehovakralovna
16. apr 2009

Ahoj, mna vcera moja dr. tiez odporučila k Dr. Holanovi na morfo, kt. by som mala absolvovat v 20 tt, teraz som v 18 tt, najblizsi termin ma az po 15.5.. Ledva som sa tam dovolala, prepájali ma z recepcie hore-dole, avsak v podstate som nic nevybavila, nakolko 15.5. je uz neskoro.

ajka30
16. apr 2009

Ahoj snehovakralovna, podla mna 15.5. este nie je neskoro, ja som bola na morfo tusim v 22 alebo 23tyzdni a urobil komplet vysetrenie, takze podla mna nemusis vahat a objednaj sa ja na toho 15teho maja. Drzim palce!

kvietocek7
16. apr 2009

ahojte tiez patrim k tym co maju fakt dobru skusenost s Dr Holanom. Ja som sa k nemu dostala pomocou tohoto fora. Bola som na morfo UVZ zaciatkom mesiaca a to aj vdaka tomu,ze sa niektora z mamiciek odhlasila a to som uz bola v 24tt.Takze nebolo ani vtedy neskoropokial ide len o vysetrenie a nie amnio s naslednym rozhodovanim sa. Absolvovala som naozaj obsiahle vysetrenie a dodalo mi to pokoj,ze babenko je v poriadku. Dr. vsetko detailne poprezeral a nahral nam na dvd.Urobil nam aj 3D / 4D foto + zabery.
To ze som platila viac ako sa tu spomina ma vobec netrapi, skor som rada,ze viem o babatku viac ako na obycajnom UVZ.Oplati sa za tym ist.
Fakt tiez odporucam Dr. Holana je to clovek a odbornik na mieste!!!

snehovakralovna
17. apr 2009

Ajka 30, moja dr.mi povedala,ze mam ist na vysetrenie v 20 tt, takze preto som sa ani neobjednala na toho 15.5.,musim sa jej spytat, ci tento termin bude ok.
kvietocek 7,kolko si platila ak sa smiem spytat? Dakujem.

liki205
17. apr 2009

Baby poraďte mi je teda dobré ísť k Holáňovi na 3 d, v 20 t, 25 t a v 30 t? Či ako odporúčate? Dá sa aj v 30 t. urobiť dvd a fotky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre