MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

livia211
8. okt 2013

@kazunomiya dakujem pekne za info. ja som sa objednala len na morfologiu. a este sa chem opytat, ze na morfo mi povie aj pohlavie? lebo moj dr. ma taky starsi ultrazvuk, a radsej nechcel tipovat.

kazunomiya
8. okt 2013

@livia211 jasne, to videl hned a ja tiez - pozeras sa celu dobu na obrazovku pred sebou na stene. Moj doktor mi povedal, ze sa mu to zda ako chlapec, no a na morfologii to bol taky jasny chlapec ze az. 🙂

livia211
9. okt 2013

@kazunomiya jeeeej, to si ma veeeelmi potesila 🙂 a ten vymenny listok si mam vypitat od svojho gynekologa ci od vseobecnej?

kazunomiya
9. okt 2013

@livia211 od gynekologa, on vie co tam ma napisat. Mne ho daval rovno, lebo moj doktor na morfologiu posiela automaticky (aj ked nie je povinna samozrejme). Inak este bude dr. Holan potrebovat vediet, ako ti vysli screeningy z krvi. Ja som mala vsetky negativne. Idealne je doniest si vysledky so sebou, ale nie je to asi nutne, lebo mne ich lekar nedal, iba mi zapisal do knizky ze vsetko bolo OK.

kazunomiya
9. okt 2013

@livia211 inak tento morfologicky ultrazvuk fakt zobrazuje take podrobnosti, ze vsetko vidis. Ved on na nom vidi aj vnutorne organy a vie meriat nejake parametre co treba. Pozeral aj niektore kosti, vidis aj to aku ma babo tvar... proste fakt to vidis velmi plasticky, hlavne ked to prepne do toho 3D modu (niektore veci kontroluje v 3D, vacsinu v 2D)

majusqa77
9. okt 2013

@kazunomiya tak som pre istotu pisala 🙂 ze to staci povedat ked sa pride do ordinacie 🙂 ale dakujem za upozornenie, aspon som si na istom 🙂

kazunomiya
9. okt 2013

@majusqa77 no vidis, tak aj ja som zistila, ze treba byt aktivna a povedat to sama. Lebo mna sa na to nikto nepytal a myslela som si ze mi tu moznost da v priebehu vysetrenia... som stale este taky poslusny pacient... 🙂

majusqa77
9. okt 2013

@kazunomiya ja by som sa asi tiez nespytala 🙂 .. ..predpokladam ze budem z drobca taka unesena, ze budem hltat co bude hovorit a ani mi ziadna otazka nenapadne 🙂)))

kazunomiya
9. okt 2013

@majusqa77 vies co to morfologicke vysetrenie je take podrobne, ze chvilami som zistovala ze sa nevladzem sustredit co mi prave ukazuje. Ale inak fakt, vidiet drobca "nazivo" je uchvatna skusenost. Mne ten celkovy dojem trosku kazilo, ze nasiel tri drobucke odchylky, takze vtedy som skor mala starosti ci to bude vsetko OK.

majusqa77
9. okt 2013

@kazunomiya ved prave.. ..a dufam, ze tam pojde so mnou aj drahy, takze budeme mat emotivny podvecer 🙂)) a s drobcom bude urcite vsetko ok ;)

gitusa23
10. okt 2013

@kazunomiya a fotecky z morfo dal nejake? alebo treba pytat? a platila si za ne zvlast?

kazunomiya
10. okt 2013

@gitusa23 dava, normalne dava dve, mne dal len jednu lebo "dieta viac nedovolilo" teda ak spravne chapem nevedel najst druhy zaber ktory by mi mohol spravit. V cenniku maju ze kazda dalsia fotka nad tie dve je za 7 eur, takze to by si si musela vypytat.

gitusa23
10. okt 2013

@kazunomiya dakujem 🙂 a mala si aj muza so sebou? bude si tam ten moj kam sadnut? blbe, ale prakticke otazky 🙂

kazunomiya
10. okt 2013

@gitusa23 nemala som ale viem, ze tam bezne chodievaju 🙂 tu to uz baby pisali.

iivuskaa
13. okt 2013

@otrhancek aj ja idem k Holáňovi 4.11.

anuskaaprazko
13. okt 2013

My sme boli u holana, veeelmi mily pan doktor, vsetko krasne poukazoval, uzv trval asi 40 minut, mali sme velku obrazovku pre nas, uplna paraaada 🙂

livia211
15. okt 2013

Baby ja mam termin 25.10.2013. ale este taka prosbicka:
mozte mi prosim poslat presnu adresu na Holana?

kazunomiya
15. okt 2013

@livia211 adresu? posobi v poliklinike ktora je v nakupnom centre Central, cize pri trnavskom myte.
Vchod je tusim zo strany Metodovej ul. ale prejdes aj cez Central - cez prizemie. Hned pri obchode Camaieu.
Treba ist na tretie poschodie (nezdrzuj sa dole na informaciach ani na druhom na centralnej recepcii) - ohlas sa sestrickam pri pulte, povedia ti kde je ordinacia.

majusqa77
15. okt 2013

@livia211 Budova novej polikliniky sa nachádza v tesnej blízkosti Obchodného centra Central na Jelačičovej 7 v Bratislave, neďaleko Trnavského mýta. 🙂 je v procare central

simonne1
21. okt 2013

ake je telefonne cislo do ambulancie Dr.Holana?

simonne1
21. okt 2013

@potulka ake je cislo na jeho ambulanciu? dakujem

potulka
21. okt 2013

@simonne1 cislo nemam, iba mailovu adresu: fliegova.anna@procare.sk

simonne1
21. okt 2013

@livia211 ahoj nemas nahodou cislo do ambulacie dr. Holana? dakujem

livia211
22. okt 2013

@simonne1 Ahoj, bohuzial nemam. skus tam napisat email.

nherry
5. nov 2013

Baby a kolko prosim vas stoji morfologicky ultrazvuk u Holana? Prave som sa chcela objednat k Slezakovi ale vraj uz nerobi vo Femme ☹ . Pripadne mi neviete poradit kde teraz robi Slezak? Dakujem 😉

majusqa77
5. nov 2013

@nherry mne prisiel takyto cennik ked som sa objednavala.. ...a ak nemas rocny program pro-care, tak ku kazdemu +15€

Co sa tyka ceny vysetrenia:
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 0Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 52Eur
Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 68Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 95Eur
2 fotky - gratis, kazda dalsia 7Eur

nherry
5. nov 2013

@majusqa77 Dakujem 🙂. Mne odpisali toto cize este viac sa plati a volny termina z januar......
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 29Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 81Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 97Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 124Eur

majusqa77
5. nov 2013

@nherry fuha, ja som bola pred dvomi tyzdnami.. ..zeby sli od noveho roka hore?

nherry
5. nov 2013

@majusqa77 No asi pojdu hore... Pride mi to uz dost vela a hlavne som chcela len morfologicky ultrazvuk ☹

tanickapr
22. nov 2013

@verka44 ahoj , a mozem sa opyta aka bola cena morf.ultrazuvuku-ked mas vymenny listok..a 3d/4d ultrauvuk:dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre