MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

ajka30
17. apr 2009

Liki, na klasicke komercne 3D mozes ist v podstate kedy chces. MUDr. Holan je odbornik na morfologicky UZV a ten je dobre absolvovat okolo toho 2O-teho tyzdna. Aj v 30 tt sa da spravit dvd a fotky ( bola som aj v 29 tt ale uz nie u holana), ale babo uz bolo moc velke, malo malo miesta a zabery su strasne rozmazane.. ☹

liki205
17. apr 2009

Ajka no ja som práve že bola v 20. týždni a to sa nám fotky ani dvd nevydarila, tak mi pvedal že ak cchem fotky tak možno okolo 25. t. by som mohla dojsť znovu, len sa mi to zdalo zbytočné ked pojdem aj v 30 t. k nemu, ale ked hovoríš že sa nedajú v tom 30. t. urobiť zábery tak teraz neviem ....

ajka30
17. apr 2009

liki, to tazko povedat,mozno tebe sa budu dat spravit, ale mne jedoducho nevysli, maly mal tvar natlacenu na stenu maternice, nepomohlo ani ked som sa otacala na bok...
Ak mas vela penazi, chod aj 25 aj 30 tt ( udajne sa to vsak nema s takymi dlhymi ultrazvukmi prehanat..). Podla mna liki, je ajtak omnoho dolezitejsie informacia, ze je babo v poriadku ako fotky....

liki205
17. apr 2009

ajka jasne díky za radu, pôjdem asi len v tom 30. t. tiež som si tak hvorila že tolko ultrazvukov či to neni zbytočne škodlivé

ajka30
17. apr 2009

liki, inac ja som bola na morfo u holana v 22 alebo 23 tyzdni, tiez mi robil aj 3d a vtedy z toho tiez nevysli ziadne super zabery- maly sa moc hybal. Takze z mojej skusenosti vidis, ze mozes ist aj 2krat na 3D a ani to ti nezaruci, ze budu pekne zabery. Hlavne je, ze s babom bolo vsetko v poriadku. Tak sa maj pekne a nech sa dari.

moko123
20. apr 2009

ahojky aj ja som bola u holana na morfologickom ult a myslim si že je super všetko pekne popiše aj bez pytania,,,,nakolko som mala vysoke aft tak to išlo cez poistovnu a platila som 10 eur za vyšetrenie a 10 za objednanie takže to nebolo take hrozne
urobil nam aj foto tvaričky,,, 3D máme takže my sme potrebovali ten morfologicky nakolko sme mali riziko triple 1:25 a potom 1:5 na raštepove vady a vylučil ich takže sme s usmevom vychádzali, dufam že nam to na amnio iba potvrdia držim všetkym palčeky nech su detičky zdravučke

liki205
21. apr 2009

ja som bola u neho na mrofologickom, ale to už som mala vysledky z amnio, lebo nám vyšli triple tsty 1:201, ale chvalabohu amnio všetko zlé vylúčila

pacmagy
5. máj 2009

Ahojte ja sa chystam 20.5. k Dr. Holáňovi na morfo v 20tt tak som uz velmi zvedava, pocula som na neho same chvali a aj som s nim osobne volala takze mozem len potvrdit ze je to velmi mily clovek a nemate z neho pocit ze ho prave otravujete vzdy ochotne pomoze a este sa aj popytat co najviac informacii. V tej Medifere to vysetrenie aj s napalenim na CD to stoji 60€ pokial mate vymenny listok od gynekologa. Pokial nie tak to stoji aj viac. Uz sa velmi tesim lebo na prvom 3D sme boli v GYN FIVE v 16tt a povedal nam doktor ze to bude na 80% chlapec tak snad nam to teraz iba potvrdia a ked nie tak to bude dievcatko, co by sme sa tiez velmi tesili, nam je to uplne jedno hlavne nech je zdrave. AFP testy nam vysli negativne takze vyzera to byt ok. Drzim vsetkym palce a vrelo odporucam Dr. Holáňa, naozaj velka skoda ze nie je porodnik.

ivaschm
6. máj 2009

ja som dnes bola na morfologickom ultrazvuku u Dr .Holáňa, veľmi príjemný pán strávili sme tam asi 45 minut, o všetkom nám rozprával a ukazoval..., ja mam z amnio az zajtra výsledky, morfo.uzv nenasvedčuje žiadny DS, tak pevne verím že bude všetko OK..držte palce !!

ivaschm
7. máj 2009

ahojte takze všetko dobre dopadlo a žiady Dow.syndrom nam nehrozí, amnio je v poriadku .... tak sa tešíme ....... držím palce aj iným buducim maminkám ...

trpezliva
16. jún 2009

holan ma dovolenku od 18.7. do 8.8. len aby ste vedeli. 🙂

inneska
17. jún 2009

ja som takisto bola u holáňa na morfologickom utz a bola som velmi spokojná 🙂 tiež sme platili len za vyšetrenie, nakolko som mala odporúčania od gyn a destského lekára, vyhladom na rodinnú anamnézu...podla jeho slov by malo byť všetko v poriadku, uvidíme, ked sa malý narodí 🙂

dr. Holáň ešte stále robí v Euromedixe, či robí už niekde inde?? lebo som počula, že mal ísť odtial preč 😅

anna181
17. jún 2009

Holan robi v medifere.
www.medifera.sk
Boli sme u neho na uzv srdiecka. Je to v Auparku v aupark tower, 2 posch.

mimima
21. nov 2009

Ahojte, chcem sa spýtať, či nemáte na MUDr. Holáňa tel. č., najradšej by som rozprávala priamo s ním, nakoľko ma žiaľ tlačí čas. Aj tak sa obávam, že ma až takto neuprednostnia. Včera som bola na morf.ultr. a našli bábu cysty na mozgu a samozrejme hneď mi odporučili amniocentézu. Asi by som neváhala, len žiaľ som už v 23 tt a v čase amnio.už budem v 24 tt, počula som, že sa robí oveľa skôr a že teraz to už je veľmi riskantné. Preto by som chcela ísť ešte k nemu na ultrazvuk možno mi tie výsledky vyvráti.
Ešte sa chcem spýtať, nemáte niekto skúsenosť s amniocentézou v 23-24tt?

pocahontas35
21. nov 2009

ahoj mimima,

musis zavolat na call centrum MEDIFERY 0850 111 991, a povedat im, ze potrebujes hovorit priamo s nim, skus mu vysvetlit v akej si situacii, a myslim ze ti urcite pomoze ...

janula.k
22. nov 2009

Ahojte, aj my sme boli u dr. Holana v Aupark tower v Madifere, mali sme odporucanie od gyn. a platili sme 20eur. Boli sme aj v 21tt aj v 31tt, robil nam morfologicky utz, je to velky odbornik a prijemny clovek. Robi aj 3D utz, ale my sme nemali v 21tt moc peknu fotku, vraj je najlepsie robit 3D tak okolo 25tt.

luca223
25. nov 2009

ahojte, chcem sa spytat ci neviete kedy sa robi prenatalny ultrazvuk bo tiez som pocula ze je to dost dobra prevencia a asi by som sla ale som objednana na morfo u mojho lekara v 20tt a neviem ci sa mam hned objednat na ten prenetalny alebo az po morfo. poradte prosim

supi
20. dec 2009

Ahojte, a Holan teda nie je porodnik? Niektora tu spominala ze ju odrodil?

diapozitiv01
20. dec 2009

no neviem naozaj ale MUDr. Holan robil predtym dlhe roky v detskom kardiocentre a je zakladatelom prenatalnej echokardiografie, takze asi neni porodnik,,

darinam
6. apr 2010

Ja poznam MUDR. Igora Slezáka a mozem povedat len tolko ze je to fantasticky lekar 🙂 , odbornik s milym pristupom, vzdy trpezlivy a jemny. Toto je strasne dolezite, pretoze na mna posobia odmerani a arogantni lekari odstrasujuco.Dr.Slezak mi robieval ultrazvuky, absolvovala som u neho aj 2 x dilataciu krcka maternice a odporucil mi dalsieho perfektneho lekara MUDR.Pintera 🙂 v IVF centre Ferticent v BA. S tymto centrom som bola nadmieru spokojna, nielen s lekarom, ale aj so sestrickami, urovnou, skratka so vsetkym. Vrele ho odporucam.Hoci som 2 x neuspela (mam predsa uz len 44 rokov) odporucili mi skusit stastie v Repromede v Brne s darovanymi vajickami - a prienieslo nam to stastie.Teraz som tehotna.

sobcek
20. aug 2010

Baby, prosím Vás, viete, kde má teraz Dr. Slezák ordináciu? Poprípade, v ktorom centre je teraz. Naposledy som bola pri ňom v BA na onkologickom ústave, viem, že operuje aj v Dunajskej Strede na súkromnej klinike. Chodíte k nemu aj ambulantne alebo len na ultrazvuky poprípade zákroky? Chcem zmeniť gynekológa a s Dr. Slezákom máme dobré skúsenosti.

nastasia
21. aug 2010

@sobcek ja som bola naposledy unho tiez v onkologickom ustave, uz neordinuje, ale stare pacientky berie-treba zavolat sestricke a ona ti povie kedy ma sluzbu, ja som tam bola vtedy v sobotu rano. ambulantne sa k nemu neda chodit, myslim. v DS ma operoval, myslim, ze kazdu druhu stredu tam robi ultrazvuk-to centrum sa vola sagax-skus si tam zavolat. moja mama chodi do GPN v ruzinove a vravela, ze aj tam chodi robit ultrazvuky. niekde z tychto yariadeni ho podla mna urcite najdes 🙂

zulusa
30. nov 2010

Ahojte,
bola som v 20 týždni u Mudr. Holáňa v Medifere na morfologickom ultrazvuku. Mala som výmenný lístok od gynekologičky a platila som 10€. Pán doktor sa nám venoval takmer hodinu, veľmi podrobne a zrozumiteľne nám všetko vysvetlil, dôkladne si popozeral bábatko a celkovo na nás (bol so mnou aj muž) zanechal veľmi dobrý dojem. Náš synček má nález na chrbátiku a Dr. Holáň bol prvý lekár, ktorý nás dokázal upokojiť a dodal nám nádej, že všetko dobre dopadne. Takže výborná skúsenosť. 🙂

leni831
11. feb 2011

Ahojte,dnes som bola u doktora Holáňa na vyšetrení.Zážitok bol úžasný,drobček bol nádherný a tak isto nechcel ukázat tváričku zato všetko ostatné áno.A velmi zábavné bolo ako si držal stále pipíka...bolo to velmi pekné až mi slzy od štastia vybehli.Len škoda ,že video nám neponúkli ale dostali sme aspoň fotto.Nám dopadlo všetko dobre tak želám mamičkám čo to ešte čaká len dobré výsledky.ahojte

rukjatko
19. feb 2011

@leni831 ahoj leni, chcem sa opytat - bola si u murdr holana v medifere alebo niekde inde? a v akom casovom predstihu si sa objednavala? lebo chcem k nemu ist a pocula som take "sumy", ze sa treba objednavat v dost velkom casovom predstihu. dakujem za odpovede a tesim sa, ze vam to dopadlo super a ze ste OK 😉

rukjatko
22. feb 2011

tak iba pre tie, ktore by sem nakukli - ja som volala dnes, 22.2., som v 13. tyzdni, aby som sa popytala, kedy asi treba zavolat, aby som sa objednala na morfo + sono + 4D k holanovi a sestricka - teraz. a dala mi posledny termin na 15.4., kedy budem v 20. tyzdni ... akoze .... takze ak niekto bude hladat rovnaku odpoved ako ja, treba volat skoro dva mesiace dopredu 😠 asi 2011 bude silny rocnik na porody 😀

rebecca16
11. apr 2011

Ahojte, ja idem k MUDr. Holanovi zajtra. Som v 20tt a objednavala som sa asi 3 tyzdne dopredu. Verim, ze vsetko dobre dopadne, bejby je zdrave a budem mat rovnako pozitivny pocit z dr. Holana ako vsetky ostatne, ktore pisali, ze ich pozitivne prekvapil jeho pristup...potom dam vediet 🙂

yuyenka
11. apr 2011

@rebecca16 daj vedieť ako to tam celé prebiehalo. Ja som k nemu objednaná na 21.4 a neviem, čo ma tam čaká, či len klasické sono vyšetrenie, alebo aj niečo iné... 😅

rebecca16
12. apr 2011

@yuyenka myslim, ze zalezi od toho, co si objednas, ja som si objednala morfologickz utzv a plus k tomu 4D. tak som zvedava, co napokon z toho bude...urcite sa ozvem, idem az vecer 🙂

anaxamon
12. apr 2011

@yuyenka necaka ta tam nic zle, teda aspon od dr. 🙂 vysetrenie je len sonograficke s tym ze mas pred sebou velku obrazovku na ktorej vidis vsetko co on na monitore a pekne ti sipkou vsetko potrebne ukazuje...ak ides na morfo tak to budes mat v 2D teda ciernobiele ak na 3D ci 4D tak inaksie (ja som bola iba na morfo). Cele to trvalo asi 20 minut ale este pojdem raz z dovodu ze nebolo vsetko vidno tak aby bol dr. spokojny a teda nas chce s krpcom znovu vidiet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre