MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

majka99999
18. júl 2014

@alexandra1975 na to druhe meno, lebo mne predtym pisala ta sestricka, ze je dlhodobo PN. takze kludne napis.

alexandra1975
18. júl 2014

@majka99999 dakujem, uz som sa objednala 🙂

fifla
18. sep 2014

@malinkebabenko a neprisli Ti na to ani testami? Ak sa mozem spytat, tie zistenia /nezistenia boli uz ked mal ten novy pristroj na strecnianskej? Dakujem

malinkebabenko
18. sep 2014

@fifla Nie nikto na to neprišiel a celé tehotenstvo aj 3D-čko aj morfo boli v poriadku.....A to mi robili niekolko krát testy...

womanica
1. dec 2014

maminky, ktoré ste boli u MUDr. Slezáka na morfo....nikde sa neviem dopátrať normálnej adresy kde sa nachádza...jedny vravia, že Strečnianska (tam nie sú údaje žiadne o ňom)...čo som našla bolo, že Tematínska, no ujo google to má nacapené na kurtoch tenisového centra, čo je pri Medissime...v Medissime o ňou tiež niet ani chýru ani slychu (teda na nete, osobne som sa ešte nikde nepýtala) a mám sa objednať na február, no som na PN..tak sa nechcem zbytočne kade tade trajdať..dakujem za odpovede 🙂

lubinkas
1. dec 2014

@womanica Ahoj, Slezak robi morfologiu na Strecnianskej 13. Ked im budes volat na objednanie sa, tak ti sestricka vysvetli ako sa k nim dostanes🙂. ALe povie ti aj vratinik, my sme to tiez chvilku hladali, ale nasli🙂

lubinkas
1. dec 2014
womanica
1. dec 2014

ďakujem veľmi pekne @lubinkas 🙂

stastenka42
3. dec 2014

Ja som bola u dr. Slezaka v 12tt lebo sa mi urobil abdominalny pruh, poslala ma k nemu gyndoska ktora sa s tym nestretla a on bol odbornik. ..vsetko dobre dopadlo, bola som u neho aj na morfom a super az na nasu bambulku ktora sa nam nechcela ani na chvilu otocit tvarickou 🙂

stastenka42
3. dec 2014

@malinkebabenko tak to mi je luto, ale to ti predsa museli signalizovat aj screeningove testy aj z krvi ktore sa robia v 12 a 16 tt nie?

malinkebabenko
5. dec 2014

@stastenka42 Nie...Všetko bolo úplne v poriadku ešte mi povedala Dr. že mám lepšie výsledky z krvi ako 20 ročné dievča....Podstúpila som všetky vyšetrenia....

u.mimi
13. feb 2015

@masenkaa Mudr. Slezak robí aj nejakè fotky a videá z 3D? Lebo som počula že len jednu fotku. ☹

masenkaa
13. feb 2015

@u.mimi fuuu, to neviem 😞 Ja som nechcela viac, na každej kontrole mi dal jednu 3D fotku. Ale to su uz takmer 4 roky...

ivanya
24. apr 2015

Baby Mudr. Slezak je momentalne na dovolenke az do polovice juna. Morfo robi Mudr. Rukavicova. Boli ste niekto u nej? Neviem najst ziadne recenzie, tak rozmyslam, ze sa radsej objednam Mudr. Holanovi...

janka30
5. máj 2015

Ja som bola u Mudr. Rukavicovej a mozem iba odporucit. Dokladne urobeny utz, nieco sa jej nezdalo na hlavicke, mali sme hranicne hodnoty v jednej komore, dala mi cislo, ked mala sluzbu, bola som za nou este na Kramaroch a ked sa jej to este nezdalo, dohodla sa s doktorom na Kramaroch, uz si nespominam na meno, vraj najlepsi na utz a bola som u neho, ona tam potom este prisla. Nakoniec sa to nezvacsovalo a do porodu vyriesilo 🙂 a mam krasneho zdraveho 17-mesacneho chlapceka. Super doktorka, super pristup 🙂 Inak, dnes bola na STV 1 v damskom magazine.

meja3
17. jún 2015

Mamicky, potrebovala by som poradit ohladom vysetrenia u MUDr. Holana. Momentalne som v stadiu objednavania terminu u neho v procare a rozmyslam, ci to vysetrenie stoji za to. Kedze nie som z BA, celkom ma nepotesilo, ze nerobia v poobednajsich hodinach ani cez vikend, mailova komunikacia je na moj vkus dost stroha, teda zatial mi tie sluzby nepridu hodne dvojnasobnej ceny sona oproti ich "konkurenii". Zvazujem, ci ist ci neist. Absolvovala som uz sono u MUDr. Cunderlika na HOPe aj u MUDr. Slezaka v Pretrzalke. V oboch pripadoch sestricky boli velmi ochotne a napomocne uz pri objednavani a obe vysetrenia sa mi zdali profesionalne, poctivo spravene, tiez dlho trvali a doktori pozerali kazdu kosticku. U MUDr. Cunderlika ma odradza len to, ze napriek tomu, ze sme boli objednani, cakali sme tam myslim aj dve hodiny v preplnenej cakarni. U MUDr. Slezaka to bola maximalna spokojnost po vsetkych strankach. U oboch sme dostali len jednu fotku, ale poviem vam, boli sme pri prvom dietati na 3D v Hlohovci s kopou fotiek a videom, ale video sme si pozerali max. kym som bola tehotna, zda sa mi to uz teraz ako zbytocnost. MUDr. Holan tu ma velmi dobre referencie, preto som chcela vyskusat aj sono unho, len uz ten zaciatok (objednavanie) pri porovnani s inymi ma odradza zaplatit vyse 100 eur, ked inde mozem mat asi rovnaku kvalitu za 50 eur. Neviem sa rozhodnut, preto by som chcela poprosit o radu u mamiciek, ktore uz u tohto doktora boli.

zuzanag1
18. jún 2015

Dr.Holána môžem len odporúúúúúúúúúúúčiť!!!!!!! skvelý človek a odborník. Bola som u neho dva krát. super!!!!!!! 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

zuzanag1
18. jún 2015

@meja3 neplatí sa u Fr, Holana 100e. ja som platila dva krát po 29eur. mala sa nedala vyfotiť takže mama len tri fotky 🙂 a to ritky a šušurky 🙂))))))Odporučam Dr. Holana

meja3
18. jún 2015

@zuzanag1 Sestricka mi napisala cenu 95 eur za kompletne sono plus vraj budem platit za zalozenie karty, kedze nie som ich klient, ale za toto cenu neviem. Aj v tejto diskusii som citala o celkovej cene 125 eur. Ja nepopieram, ze je tento doktor odbornik a viem, ze vela mamiciek si ho chvali, len mi islo o to, ci je vacsi odbornik ako ini dobri lekari, u ktorych sa tolko ani zdaleka neplati, tiez maju dobre pristroje, tiez robia vysetrenia dlho a poctivo vsetko pozeraju. Potom som rozmyslala, ci nemaju take vysoke ceny, lebo "procare", lebo vysoke najomne v centrali...a na to sa mi prispievat nechce, ked nemam dostat nieco navyse ako inde. Mam dobre skusenosti s MUDr. Slezakom aj Cunderlikom, tak pojdem nakoniec jednemu z nich. Okrem ceny aj preto, ze robia aj cez vikend.

tatramatka
18. jún 2015

@meja dr.Holan je top na Slovensku a zvlast je odbornik na prenat.diagn.srdca, taktiez Down syndrom, kedze dlhe roky robil v Detskom kardiocentre. Cena je taka ako si pisala,+ este sa plati za fotky; pokial mas odporucanie od svojho gynekologa, tak cena by mala byt cca 10€. Nikdy som nad ziadnym inym prenat. odbornikom nerozmyslala, lebo viem ake su jeho vysledky prace. A dalsie jeho plus je, ze je to velmi mily, prijemny pan, kt. vsetko zrozumitelne vysvetli.

bradik
23. jún 2015

Ahojte, prosim vas aka je ta mailova adresa na sestricku, u ktorej sa k MUDr.Holanovi da objednat. My sme boli unho na morfologickom ultrazvuku pri prvom a chcem ist k nemu aj teraz, kedze je to velky odbornik a prijemny clovek. Dakujem

bradik
23. jún 2015

@meja3 No u Cunderlika zaplatis myslim ze tiez cca 100e, kedze on je myslim najdrahsi v Ba

froggynka2013
23. jún 2015

@bradik @meja3 u Cunderlika sa plati 70 ale Holan je top trieda....velmi mily, lekar, pekne povie vysvetli ukludni.

mircalla
23. jún 2015

@froggynka2013 veru je🙂

zuzanag1
23. jún 2015

aj keby sa u Dr. Holana platilo 150e, neobanovala by som tie euráče 🙂Bol to krásny zážitok, síce naša malá nam ukázala len riťku a šušurku 🙂 a to sme mali so sebou USb KLUč 3G 😀 , ale aspon sme dostali tri fotky grátis

katkadanco
7. júl 2015

Baby a robi Holan aj prve sono v 12tt? Ja som bola len ma morfo a este v 30tt a chcela by som tentokrat sbsolbovat aj ten prvy. Viete poradit? A prosim aj cenu, staci orientacne. Poznam jeho robotu takze tie eura sa mi tam isto oplati vrazit, bezdebaty 🙂 dakujem

bradik
7. júl 2015

@froggynka2013 A nemas zlatik mailovu adresu na tu jeho sestricku,aby som sa objednala? Dikes

froggynka2013
7. júl 2015

katkadanco podla mna ano sa k nemu urcite objednaj...ja tam pojdem tiez raz znova snad

barusska7
10. aug 2015

Ahojte, jas om akurat dnes volala do procare ohladom kontaktu na dr. Holana a odporucili ma na jeho sestricku, ktora ma na starosti objednavky : zuzana.tothova@procare.sk. Obratom som jej napisala, tak som zvedava ako rychlo sa ozve 🙂

barusska7
10. aug 2015

Takze pridavam aktualne informacie ohladom cien zy morfologicky ultrazvuk u MUDr. Holana :

Cenník nadštandardných služieb prenatálnej ambulancie PRO CARE

1. S doporučením (výmenným lístkom):
morfológia (orgánová diagnostika) 2D:hradené zdravotnou poisťovňou
morfológia + 3D/4D ultrazvuk + CD-(len na želanie!) : 52 ,- Euro

2. Bez doporučenia (bez výmenného lístka):
morfológia (orgánová diagnostika) 2D: 68 ,- Euro
morfológia + 3D/4D ultrazvuk + CD-(len na želanie!) : 95 ,- Euro

Sonografická snímka (na želanie): 7,- euro

Ak nie ste klientkou Pro Care je nutne zriadit si tzv. Klientsku kartu, osobne na recepcii kliniky. Cena je okolo 30 €.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre