MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

monicka23
20. feb 2014

@tweety10 24.3. mam termin,to by som mala byt podla utz v 20+1t a ty? Pozeram,ze mame rovnaky termin porodu august 2014 😉

vonicka
20. feb 2014

@ tweety10 @monicka23 - to je sranda, ja som sa tiez dnes objednavala, dostala som termin na 27.3., termin porodu mam 11.8. Uz sa velmi na ten UZV tesim, lebo dr. Holan je strasne mily doktor a na predloslych UZV mi moj dr. nikdy nic neukaze.

tweety10
20. feb 2014

@vonicka @monicka23 ja idem 20.3. a to som sa objednavala uz snad 2 tyzdne dozadu... no ja mam termin podla MS 7.8 ale podla sona uz mozno aj jul.. lebo je vacsie o tyzden... a tiez sa uz neviem dockat, kedy pojdem ku Holanovi 🙂

vodnarka06
20. feb 2014

@vonicka urcite s dr.holanom budete spokojne, ja som bola u neho obe tehotenstva 🙂 nielen ze je to mily a pedantny lekar, je to skvely odbornik. Poznam ho ako kolegu z cias ked este robil v detskej nemocnici na detskej kardiologii ultrazvuky, co je peknych par rokov. Ma v malicku vsetky mozne aj nemozne ochorenia srdiecka a to co on vysetril este pocasctehotenstva sa vzdy na 100% aj potvrdilo . Ma moznost ziskat spatnu vazbu od kolegov z inych nemocnic. Aj dobre aj zle. To ci ma alebo nema certifikat neviem, ale vysetril tisice a tisice tehotnych zien a videl tisice chorych deticiek aj estenenarodenych aj narodenych a ak nie je nico v poriadku, hned to zisti. Ja mam v neho absolutnu doveru , dokonca mi zistil malu odchylku v prietokoch v maternicovej arterii, co mi ani jeden gynekolog nezistil. Na morfologicky ultrazvuk v druhom trimestri je podla mojho nazoru jeden z najlepsich, ak nie aj najlepsi 🙂

monicka23
20. feb 2014

@vonicka
@tweety10 ja som najprv mala aprilovy termin ale sestricka mi pisala,ze sa uvolnil tento v marci a kedze nam vysli zle tripple testy tak nech to mame co najskor za sebou 😖 😲

vonicka
21. feb 2014

@monicka23 - tak ti drzim palce, nech sa ti nic potencialne zle nepotvdri! potom daj vediet ako si dopadla 🙂

ianitka
21. feb 2014

@vodnarka06 ja si myslim, ze certifikat nema len kvoli tomu, ze on je specializaciou pediater a detsky kardiolog, myslim, ze ma aj specializaciu na neinvazivne funkcne vysetrovacie metody (a asi ma aj dalsie) ... a certifikat tohto typu (NT) je predpoklad gynekologicka specializacia - inak o odbornosti ani o dlhorocnej praxi nepochybujem vobec - potvrdzujem ju

monicka23
21. feb 2014

@vonicka dakujem 🙂 snad len tie testy vysli falosne pozitivne,verime,ze babo je zdravucke 😉

zdenulkam
7. mar 2014

kolko sa platí u holana za 3d ? a kde ordinuje?

luva1
25. mar 2014

Ahojte, mozete mi posim napisat tel.cislo, kde ste sa objednavali na morf.ultrazvuk k Dr. Slezakovi na Strecniansku? Dakujem, pekny vecer 🙂

monicka23
25. mar 2014

Ahojte,tak sme vcera absolvovali morfologicky utz u Dr. Holana a bol to neskutocny zazitok. Pekne nam drobca premeral,detailne vsetko popozeral,povysvetloval,pozrel snad vsetky dolezite kosticky az po svaly a hlavne,nenasiel ziadne znaky Downovho syndromu 🙂 Takze cakame ZDRAVE DIEVCATKO 😉
@vonicka

libusena1
12. máj 2014

Babulky kde ambuluje dr.Holáň?
je v Centrále?

lenka1208
12. máj 2014

@libusena1 ano v procare central 🙂

masenkaa
12. máj 2014

Mudr. Slezak je pre mna absolútna špička!!!! (mimochodom manzelov kolega 😉 ). Chodila som k nemu počas celého môjho tehotenstva (vlastne aj predtým a aj teraz). Ako to on sám hovoril,prenatalna diagnostika je preňho hobby a relax a to sa odzrkadľuje aj na jeho prístupe. Druhého mudr. nepoznám. ☹

malinkebabenko
29. máj 2014

Ahojte dievčata,
Tak ja už mám skúsenosť s Dr. Slezákom a nie zrovna moc dobrú. Po hodinovom 3D a morfo nezistil že malý ma Downov syndrom čo je dosť smutné. Samozrejme sme sa to dozvedeli ked sa malý narodil ☹

lubicaziv
11. jún 2014

A všetko ok @malinkebabenko ?

majka99999
11. jún 2014

@lenka1208 ahoj, ako sa tam dostanem z podzemnej garaze?

lenka1208
11. jún 2014

@majka99999 najdi vytah do procaru a tym na 3.poschodie 🙂 ja som autom nesla tak neviem povedat presnejsie :(

majka99999
11. jún 2014

@lenka1208 TaK nemusim ist na recepciu? 🙂 A ako sa plati?

lenka1208
11. jún 2014

@majka99999 nie, to nemusis, ak si objednana tak chod rovno na 3.poschodie, myslim ze cislo dveri je 52-je tam aj menovka. a zaplatis po povysetreni sestricke 🙂

majka99999
11. jún 2014

@lenka1208 dakujem. 🙂

malinkebabenko
11. jún 2014

@lubicaziv Všetko bolo vraj ok....

kamilkax
4. júl 2014

Ahojte, ja idem k Mudr. Holanovi 17.7. a cennik mi poslali:
Klienti ProCare
Čo sa týka ceny vyšetrenia:

S doporučením (výmenným lístkom): morfologia (orgánova diagnostika) 2D : 0Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 52Eur

Bez doporučenia (bez výmenného lístka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 68Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 95Eur

USG Foto 7Eur

alexandra1975
17. júl 2014

Ahojte, Dr.Holan je este v ProCare ? Hladam ho na ich stranke a nikde ho neviem najst. Chcem sa k nemu objednat .

elly111
17. júl 2014

@alexandra1975 tu pár strán dopredu nájdeš mail na sestričku, ona ti v priebehu dňa odpovie a dá termín

alexandra1975
17. júl 2014

@elly111 dakujem, uz som tam volala, ale dali mi mail na niekoho ineho, tak teraz neviem, ci mam pisat aj na ten od teba, alebo este pockam, ci sa mi ozvu.

elly111
17. júl 2014

@alexandra1975 aha, neviem, veď keď ti odpíšu budeš vedieť, hlavne že je to k nemu 🙂

kamilkax
18. júl 2014

Ja som sa objednavala na morfologiu tu:
koncolova.daniela@procare.sk

kamilkax
18. júl 2014

@majka99999 4 hodiny su zadarmo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre