MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

potulka
6. aug 2013

@pele dr. holan teraz robi tu:
PROSANUS a.s
Ambulancia prenatálnej diagnostiky a detskej kardiológie
Poliklinika Centrál, 3.posch.
Jelačičova 7,Trnavské mýto, 821 08, Bratislava
ja k nemu idem dnes na sono zamerane specialne na srdiecko babatka. mam listok od porodnicky a bude to stat 15 eur. mozem potom napisat dojmy.

verka44
9. aug 2013

@potulka Ahoj, prosím ťa na aké číslo si sa mu dovolala, lebo ja mám ešte asi staré a tam sa vôbec nedá dovolať. A aké si z neho mala dojmy? 🙂

pele
9. aug 2013

@potulka dakujem. @verka44 ja som medzitym volala do Procare a dali mi email, kam sa objednat fliegova.anna@procare.sk, ze len cez mail objednavaju.

tahivka
10. aug 2013

@pele prosím Ťa, tá e-mailová adresa platí na objednanie sa k Dr. Holanovi?
@potulka nevieš, ako dlho sa u Dr. Holana čaká na termín?

potulka
10. aug 2013

@tahivka @verka44 ta adresa, co dala pele, je na jeho sestricku, aj ja som sa tak objednavala. netusim, ako dlho sa caka na termin, ale asi veru dost dlho, tak sa treba ohlasit co najskor, aj mesiac-dva vopred. ked som tam pisala ja, mali vsetko komplet plne, no nastastie sa im ktosi odhlasil, tak sa mi sestricka potom ozvala a supla ma na to volne miesto. z doktora som mala velmi dobry dojem, prijemny, povysvetloval vsetko, co na sone videl a potom mi este prelozil do slovenciny, co napisal do spravy. 🙂 aj sestricka je velmi mila.

verka44
10. aug 2013

@tahivka ahoj ja som sa včera objednávala na 13.9. 🙂 takže čakám mesiac

tahivka
10. aug 2013

@verka44 @potulka ďakujem, dievčence, veľmi pekne, presne toto som potrebovala vedieť, ste zlaté. Ak to však chcem z vlastnej iniciatívy, neviete, koľko to stojí?

ellinka13
2. sep 2013

ja idem 18.9 k dr. Holanovi, tak som tiez velmi zvedava 🙂 a ano objednava sa presne cez ten mail, ja som cakala tiez dlhsie, lebo mali dovolenku / resp. tak mi odpovedal mail /, ale nakoniec som sa dockala, idem 22.tzyden.
verka44 napis potom ako bolo, PODROBNOSTI 😉 Tahivka skus zavolat na infolinku a opytat sa, co to stoji z vlastnej iniciativy, ved skoro kazdy ide tak.

kazunomiya
5. sep 2013

Mne vcera dali v poradni kontakty prave na tychto dvoch lekarov, Holana mam blizsie, aj som tusim lepsie o nom citala, tak som napisala tam. Po tom, co som tu citala, ma prekvapilo, ze odpovedali hned dnes rano, jednym mailom som vybavila udaje, a druhym som dostala uz termin, absolutne v pohode a vobec nie nejaky ze o dva mesiace. Ale je pravda, ze o mesiac 😉

ellinka13
8. sep 2013

@kazunomiya ahojcek, ani u mna nebol problem s objednanim, ty este asi nevies, co cakas, ze ?? ja idem toho 18.9 tak dam vediet, ako bolo 😉

kazunomiya
8. sep 2013

@ellinka13 este neviem, dozviem sa to az tam 🙂 uz sa tesim. A ty uz vies, ci este nie? 🙂

ellinka13
8. sep 2013

@kazunomiya hej ja viem, ja som bola velmi zvedava, tak to viem uz od 10teho tyzdna a je to iste - z krvi.
Budem mat dievcatko 🙂 , tak drzim palce

8853
8. sep 2013

mozem vam Dr. Holana len uprimne odporucit, ma velmi ludsky pristup, vsetko vysvetli a ukaze do podrobna a povie ako by to vyzeralo, keby tam ta vrdoena vada bola, takze na vlastne oci vidite, ci to je spravne alebo nie. Na stolicke vedla vas moze sediet vas partner a spolu sa pozerate na plazmu pred vami, kde vsetko vidite. Terminy ma dost na husto, ale snazi sa vyhoviet vsetkym, Je lespie tam ist po 22. tt aby boli vsetky organy dost velke, aby mohol poziriet. (pozeral este aj oci, ci ma sosovky v poriadku ;) ) po vysetreni napise spravu a potom vam aj presne vysvetli, co do nej napisal a co to znamena.

kazunomiya
8. sep 2013

@8853 mna objednali na 21. tt, inak vraj morfologicky ultrazvuk sa robi idealne medzi 20. a 22.tt ale nic mi nehovorili o tom, ze tam moze byt partner. Aj som rozmyslala, ze sa na to spytam. Treba im to dopredu povedat?

8853
8. sep 2013

@kazunomiya nie netreba, tam je na to vsetko nachystane 🙂 rataju s tym
(ja som bola 19+0 ale babo sme vtedy mali 21+5, tak najprv na mna pozrel, ked som mu zahlasila datum posledneho cyklu, ale ked som mu povedala, ze je skoro dva tyzdne popredu a zmeral prvu kosticku, tak bol spokojny)

kazunomiya
8. sep 2013

@8853 hej, ja som zas oproti kalendaru o dva tyzdne pozadu. On s tym asi problem mat nebude lebo som to hlasila pri objednavani a objednali ma podla realneho stavu a nie podla kalendara.. len dufam, ze niekto v porodnici si nebude mysliet, ze prenasam, ked este bude kopa casu 😉
Takze ked bude chciet prist manzel tak moze... to je dobra sprava... uz len ci bude chciet 🙂

verka44
13. sep 2013

@ellinka13 tak dnes som bola u doktora Holáňa a mám z neho fakt perfektný pocit, veľmi milý všetko dopodrobna povysvetľoval a venoval sa nám skoro hodinu. Dostali sme 2 fotky + sme si dali robiť aj 3D takže ďalšie fotky na CD a aj videá. Naozaj ho môžem všetkým len odporúčať a manžel mal tiež zážitok, sedel vedľa mňa na stoličke a všetko sme spolu videli na plazme, ktorá bola pred nami.

ellinka13
13. sep 2013

@verka44 jej dakujem za info, ked sa mozem opytat,kolko ste platili za cd,foto . ...

verka44
13. sep 2013

@ellinka13 ahoj spolu s morfologickým utz to 3D sono stalo 67 Eur, ale mala som výmenný lístok od môjho lekára, inak je to drahšie.

ellinka13
14. sep 2013

@verka44 hej aj ja mam listok, velmi Ti dakujem za info 😉

otrhancek
1. okt 2013

ahojte baby, ako tak čítam tak môžem byť len rada, že mi môj lekár odporušil práve doktora Holáňa. Dnes som volala a hned som dostala aj termín na 4.11 🙂 . chcem sa opýtať či sa už aj v 20-21.t. oplatí dať si 3D alebo počkať až na ten další termín, čo sa bude robiť, lebo čo viem tak sa robí na 2x morfologický ultrazvuk. dakujem za infošky 🙂

livia211
7. okt 2013

Caute babenky. prosim poradte mi 🙂 chcela by som sa objednat k dr. Holanovi. moj dr. má taky starsi ultrazvuk a nevie mi povedat pohlavie. a najprv som chcela ist len na 3D ale ako citam vase komentare, tak asi pojdem aj na ten morfologicky ultrazvuk. dnes som 17+6tt. email mam napisat na tuto adresu? : fliegova.anna@procare.sk.
chcem si este vypitam od svojho doktora ten vymenni list. mozte mi prosim napisat kolko ma to bude stat?
dakujeeem 🙂

kazunomiya
7. okt 2013

@livia211 ano ten mail je spravny. Morfologia sama stoji 15 eur, s 3D/4D stoji 67 eur, tak ako niekto vyssie pisal. Obe ceny su ak mas vymenny listok.
Napis cim skor, aby ti stihli dat termin do toho 22tt (kvoli morfologii).

livia211
7. okt 2013

@kazunomiya Dakujem pekne 🙂

livia211
7. okt 2013

@kazunomiya Ahoj. este jedna otazka ak mozem 🙂
ked dobre chápem tak morfo sa ma robit 20-22 tt. a 3D ultrazvuk je lepsie az 22-26.
je to podla teba normalne tak, ze by som teraz napisala Dr. Holanovi ze chcem ist na morfo.
a na 3D by som sla tak do Hlohovca.

kazunomiya
7. okt 2013

@livia211 ja neviem - ja som sa objednavala na morfologicky, a napisali mi potom ceny, s tymi dvoma moznostami co som ti pisala. Zajtra tam idem, takze potom ti dam vediet, ci robil aj to 3D/4D ale ak to bude mozne tak by som chcela, nech mame pre babo pamiatku 🙂 (a nech sa mame z coho vytesovat)

livia211
7. okt 2013

@kazunomiya super, tak zajtra ti drzim palce a potom nezabudni na mna 😀

kazunomiya
8. okt 2013

@livia211 takze referujem: robil mi len morfologiu, takze to bolo za 15 eur. Ani nehovoril o 3D, zrejme to treba povedat ked sa objednavas. Par minutiek som najprv cakala, cele vysetrenie mohlo byt tak pol hodiny. Kvoli nejakym drobnym nalezom mam prist znova v 30tt, aj ked hovoril, ze podla neho bude vsetko v poriadku. Mozno potom poziadam aj o to 3D. Fotku mi dal len jednu lebo vraj viac sa nedalo spravit.

majusqa77
8. okt 2013

@kazunomiya fuuuha, ja ze sa to bude stacit rozhodnut potom tam, ci chceme aj 3D.. ..ja mam ist k nemu 21.10. a teda sestricka sa ma nepytala, ci len morfo, alebo aj video :(

kazunomiya
8. okt 2013

@majusqa77 mna sa vobec nepytali na nic dnes, proste rovno spravil len morfologiu... cize radsej sa na to treba asi dopredu spytat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre