MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

marse
3. feb 2008

Ahojte to by zaujimalo aj mna, 12.2 idem na 3D uzv k Dr. Holanovi a tiez ma zaujima aky ma pristup. Dakujem 🙂

martamarta
autor
3. feb 2008

Marse a na morfo k nemu nejdeš? A prosím ťa,koľko u neho ten 3D stojí?

kattum
3. feb 2008

Ja som pocula na Mudr. Holaňa len same chvaly, vraj je to fakt odbornik.

marse
3. feb 2008

marta nie o morfo neviem, u neho to stoji 2500 korun, 🙂

martamarta
autor
3. feb 2008

Morfo stojí 1800 + 700 Sk DVD.

tonita
3. feb 2008

Ahojte kocky, tak ja som absolvovala morfologicky USG u Dr. Slezaka a bol suprovy.Fakt bol bombovy.Milucky pristup, takym kludnym a pokojnym dojmom posobil.Vsetko povedal, co sme sa opytali.Fakt ho odporucujem.Papap

martamarta
autor
3. feb 2008

Tonita,prosím ťa a bola si u neho v GPN alebo na Kramároch? Inak,vďaka za reakcie. 😉

marse
3. feb 2008

ja idem k holanovi do euromedixu 🙂

martamarta
autor
3. feb 2008

Hej,Marse,aj ja chcem ísť k Holáňovi do Euromedixu,ale neviem,či na morfo alebo 3D. Mám možnosť ísť na morfo do GPN. Tak preto zisťujem. 😉

marse
3. feb 2008

aha tak ja o tom blizsie nic neviem, ja som sa objednavala na 3D a o morfe mi nic nevraveli tak neviem 🙂

tonita
3. feb 2008

martamarta ja som bola v GPN a Dr. bol taky zlatucky, ze za ten poplatok co sme platila ohladom morfo USG nam nakoniec urobil aj 3D ale nevytlacil nam nijaky zaznam a tak ale aj tak sa to ceni 😀

martamarta
autor
3. feb 2008

No,veď môj hlavný problém je,že pri morfo v GPN nerobia žiaden záznam,tak preto som rozmýšľala,či pôjdem do Euromedixu. Alebo tam pôjdem len na 3D. 😒

cat
3. feb 2008

ja som bola na morf.uzv u Dr. Holana pri prvom tehu, cele to trvalo skoro hodinu, podrobne vsetko babatku prezeral, meral, nam vysvetloval a ukazoval a nevadilo mu ze som si nanominovala do miestnosti nielen muza ale aj mamu. Bol super a ma povest skveleho odbornika. Mne dal morfologicky uzv viac ako 3D, tam na 3D len potvrdili vsetko co povedal Holan..

trpezliva
3. feb 2008

Ja som bola v 20tt u Dr. Holana v Euromedixe, bol super, vsetko nam povysvetloval...robil morfologicky aj 3D. Na tom 3D bolo krasne vidiet pohlavie. 🙂 Dostali sme aj DVD sice s kratkymi nahravkami a s 8 fotkami, ale stalo to za tych 2500 SK. Aj manzel mal super zazitok ako v kine, velka obrazovka nad nasimi hlavami, tma v miestnosti..no velmi sa nam pacilo.

sisa29
3. feb 2008

ahoj.mozem sa opytat co je to ten morfo uzv.

martamarta
autor
3. feb 2008

Trpezlivá,prosím ťa,ty si mala naraz morfo aj 3D? To sa dá spojiť za tú jednu cenu?
Sisa,morfologický ultrazvuk sa robí okolo 20.tt na zistenie vývojových vád dieťatka.

cat
3. feb 2008

sisa to je ultrazvuk detailny, pri ktorom doktor osobitne preskumava kazdy jeden organ dietatka ze ci je ok..preto to trva skoro hodinu.

tonita
3. feb 2008

ja osobne by som si dala urobit najprv morfologicky len z toho dovodu, ze tam ti podrobne prezrie kazdu cast a kazdy organ babatka.Co na 3D USG sa neda.Tam ti akurat pozrie babatko tie zaklady- akurat, ze ho vidis v "plnej krase"
Inak myslim si, ze 3D zaznam ti urobia aj na CD ak za nho zaplatis.Ja som mala zaplateny len morfo a urobil mi aj 3D

babulina
3. feb 2008

mne robil morfologicky ultrazvuk dr.slezak, vsetko nam poukazoval okomentoval ci je to v poriadku, spocital nam vsetky prstiky na ruckach, bolo to velmi mile, aj manzelovi sa velmi pacilo 😉

martamarta
autor
3. feb 2008

Tonita,ja som pôvodne ani nechcela ísť na 3D,len na morfo,lenže v GPN pri morfo nerobia záznam,tak teraz neviem,či mám ísť na morfo do GPN a potom na 3D do Euromedixu alebo len na morfo do Euromedixu. Toť moja veľká dilema. 😖

babulina
3. feb 2008

marta aky zaznam?, fotecku sme pri morfo v GPN dostali

martamarta
autor
3. feb 2008

Nahrávku ultrazvuku na dvd

marse
3. feb 2008

morfologicky uzv to je ten vacsi co robia v 20tt??

tonita
3. feb 2008

martamarta ale pri morfo USG robia aj nejaky zaznam na CD? Lebo my sme tiez dostali fotku ako babulina.Ja som este o tom nepocula, ze pri morfo robia aj nejaky zaznam.

martamarta
autor
3. feb 2008

V GPN nerobia záznam,vraj sa im to nedá,aj keď neviem prečo. Inde,napr. v Euromedixe robia záznam celého vyšetrenia. Preto ma to tak láka. Navyše zisťujem niečo aj o tých konkrétnych doktoroch,pretože ich vôbec nepoznám.

katus79
4. feb 2008

ahojte, kocky ja som tiez bola na morfo a 3D v Euromedixe pred Vianocami a bola som spokojna. Sice som pol hodku cakala po termine ako som bola objednana, ale ked potom vidis co vidis...pol hodka hore dole 😉

maahuliena
4. feb 2008

MUDR. Holán... pracoval u nás... je veľký odborník!! A ked budem tehotná, tiež pôjdem k nemu na vyšetrenie!

martamarta
autor
4. feb 2008

Katus,prosím ťa a to si mala zároveň? A platila si koľko? Lebo morfo stojí 2500 aj 3D stojí toľko.

trpezliva
4. feb 2008

Ja som mala spolu 2500 SK aj morfo aj 3D. Na DVD mam aj fotky z 3D, aj video, aj fotky ciernobiele z morfo. Robil mi vsetko podrobne, len obcas prepol na 3D a spravil zaber. Dr. Holan bol faaaaakt super! Budes spokojna. 🙂

lily80
11. feb 2008

Bola som u Dr. Holáňa 4.2.2008 na prenatálnej diagnostike a tiež môžem potvrdiť, že bol super. Venoval sa nám cca 1 hod. všetko nám poukazoval, nášho chrobáčika kompletne prezrel. Nakoniec nám vytlačil správu pre môjho gynekológa a dali sme si obrázky a videá napáliť na CD. PLatili sme 1800 + 700 CD. Nakoľko je tam najlepšie ísť 20. týždni treba sa objednať 3 týždne dopredu cca v 17. týždni. Stojí to za tie peniaze, hneď som kľudnejšia, že je všetko tak ako má byť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre