MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

madisonb
2. nov 2011

Ešte som zabudla, odporúčací lístok som nemala - bolo mi povedané, že sa dáva iba v prípadoch, ak výsledky tripletestov ukážu zvýšené riziko. Objednávala som sa asi mesiac dopredu.

strihalka
7. nov 2011

Prevazne vseci jste byli u holana. Moje dr sice ma nejmodernejsi sono. Ale slezak byl jeji ucitel a posila me za poplatek 30€ k nemu na morfo. Idem 8.12. Tak se tesime ze uvidime pohlavi. Jak dlouho to unej trva??

zuuzka
8. nov 2011

@strihalka Ahoj 🙂 Je to rychle, asi takych 20 min.Na nas urobil dobry dojem, hlavne mi prislo, ze tomu fakt rozumie.

bambola
8. nov 2011

@strihalka slezak je velmi super, mily, ochotny, vsetko ti povie a vysvetli, ukaze 😉 ja ho velmi odporucam. 😎

bambola
8. nov 2011

@strihalka a teda naozajj sa vyzna 🙂

andrejka_radko
24. nov 2011

Ahojte, nemáte prosím kontakt na Dr. Holáňa alebo Dr. Slezáka? Chcela by som sa objednať na morfologický ultrazvuk ;) Ďakujem

kaby
24. nov 2011

@andrejka_radko k dr. Holáňovi : 0850 111 991, ale objednava sa aspon dva mesiace dopredu, je trosku problem sa k nemu dostat... 🙂

mzuzanam
25. nov 2011

Surne!prosim vas potrebujem sa objednat na morfologicky ultrazvuk k niekomu,kontakt som nasla len na doktora Holana,mohli by ste mi napisat alebo povdat,kde by som nasla kontakt na ineho doktora,keby sa mi nepodarilo objednat k mudr.Holanovi.Velmi pekne dakujem za rady 🙂.

kaby
28. nov 2011

Cenník prenatálnej diagnostiky u MUDr. Holáňa platný od 11.11.2011:
http://www.medifera.sk/uploads/media/Cenník_Pre...

🙂

ivetah
28. nov 2011

@mzuzanam tu je kontakt na mudr slezaka http://www.femmesro.sk/
aj ja som u neho bola a maximalna spokojnost 🙂

sisinka8
20. jan 2012

AHOJ!JA SOM BOLA U DR.SLEZAKA,som v 12tyzdni tehu.som spokojna....idem k nemu este v 20tyzdni. 🙂

bleelka
20. jan 2012

ahojte, viete mi niektora porovnat Holana s Cunderlikom? vysli mi zle tripple, mam odporucaniek Holanovi, ale chcem sa poistit aj Cunderlikom pri kt. som bola v prvom tehu. U Holana som este nebola tak neviem porovnat ci staci ist iba k nemu alebo mam ist aj k Cunderlikovi pre istotu kedze amnio som odmietla. velmi pekne dakujem za rady!

kaby
20. jan 2012

@bleelka bola som u oboch z rovnakych dovodov..ak by som si musela z nich v buducnosti vybrat,tak jednoznacne Holan..(ale to len v ramci Ba,v ramci Slovenska by to bol lekar z MT)

abbey1
20. jan 2012

@bleelka Holáň je pre mňa Pán Doktor, a to máme s lekármi bohaté skúsenosti. veľký človek a som presvedčená, že aj veľký odborník.Kedykoľvek by som sa mu znova zverila do rúk. Odporúčam.

pokito
22. jan 2012

pan doktor Slezak bol velmi mily, vsetko co pozeral aj komentoval a ukludnoval ma, kedze som mala pozit. tripple test. Od toho sona som kludna a uzivam si tehotenstvo 🙂

frflinka
2. feb 2012

Jednoznačne je najlepší neonatológ a odborník na prenatalnu diagnostiku MUDr. Holáň.
Je to úžasný človek s veľmi ľudským prístupom, dokonca je srandista 🙂
Bola som uňho v 20 tt a s výmenným lístkom som tam platila len 9,90€. Nemala som žiadne problémy, ani zlé výsledky...proste som k nemu chcela isť na morfologiu. Buduci týždeň som k nemu zase objednaná (na 30 tt), avšak už bez odporúčania, takže budem platiť viac....myslím, že aj s fotkami to bude cca 100€.
Nevadí, stojí to za ten zážitok...a hlavne ma v 20 tt veľmi upokojil, že je všetko v poriadku.
Ešte pár týždňov a už sa teším na mojho chlapčeka 🙂

skrecok
9. feb 2012

Ahojte,
chcela by som sa spytat kolko stoji 3-4D UZV u Dr. Holana?

Bola som pri prvom tehotenstve u neho, vtedy sme platili 1500 SK aj s CDckom s fotkami.

kaby
9. feb 2012

@skrecok ja som bola unho koncom minuleho roku a platili sme cca 72 eur, ale pozerala som stranku medifery, cennik sa od januara menil, tu je link : http://www.medifera.sk/uploads/media/Prenatálna...

skrecok
11. feb 2012

@kaby hmm, dost to uz stoji. Inac ten link nefunguje.
Neviem najst cennik prenatalnej diagnostiky na stranke medifery... 😖

kaby
11. feb 2012

@skrecok daj si stranku medifera.sk, klikni na cennik a potom vlavo je cennik doplnkovych sluzieb, klikni na to, rozbali sa ti niekolko cennikov, medzi nimi aj cennik prenatalnej diagnostiky... Nechapem, preco ten link nefunguje, tak aspon takato mala pomocka...

cicimon
11. feb 2012

ak mate zaujem o ceny, ja som tam pisala pred tyzdnom mail, mam Doveru, tak neviem nakolko to ma vplyv na cenu
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 10Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 62Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 78Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 105Eur
2 fotky - gratis, kazda dalsia 7Eur

skrecok
13. feb 2012

@kaby Dakujem za pomoc, uz som to nasla. 😉

kaby
13. feb 2012

@skrecok niet za co 😉

saxana36
14. feb 2012

ahojte chcem sa spytat ci aj Dr.Slezak je odbornik na prenatalnu dagnostiku, o Dr. Holaňovi viem ze je

skrecok
12. mar 2012

Ahojte,
prave som sa tam chcela objednat u Dr. Holana. Ze momentalne nie je mozne sa tam objednat, az od aprila...lebo prechadzaju na novy system objednavania pacientov. 😢 😢 😢
Teraz hladam nahradu za Holana, neviete kde robi Dr. Slezak a kolko stoji 2D/4D USG + morfologia + zaznam na CD? Dakujem.

sisinka8
14. mar 2012

bola som druhy krat u slezaka a som spokojna....netreba cakat a stoji to 35eur! 🙂

amsi
23. mar 2012

baby, poradite mi? chcem sa objednat na morologicky ultrazvuk k dr. Holanovi..teraz som v 21. týžni a bola som pred pár dnami u dr. Cunderlíka, kedy by bolo teraz najvhodnejsie sa objednať? staci mi teraz az na 30.tyzden? inak dr. Cunderlik zhodnotil, ze vidi vsetko v poriadku, ale aj tak by som bola pokojnejsia ist este k niekomu inemu. aky je kontakt na toho doktora? na stranke medifera je kontakt na call centrum, tak tam mam volat? dakujem za odpovede..

abbey1
23. mar 2012

@amsi Ano, zavolaj tam. Ale morfologický sa robí hlavne v tom 20tt. Na to si potrpí aj Dr HOláň. Ale skús zavolať a uvidíš. POkiaľ však Cunderlík povedal, že je všetko OK, asi je ďalšie morfo zbytočné. I keď rozumiem, že sa chceš ubezpečiť.

amsi
23. mar 2012

No ja som mala zle tripple testy, inak zatial ultrazvuky v poriadku.. ale co som citala, tak sa stalo, ze nieco nasli az v tom 30. tyzdni..radsej by som bola na to pripravena..Dr. Cunderlik, je sice odbornik, ale ja som bola u neho na Kramaroch, tak sa mi venoval len par minut a nic mi nevysvetlil ani nepovedal, cim nechcem znehodnotit jeho pracu, ale urcite by som bola pokojnejsia, keby mi k tomu viac povedal..Co tu citam, tak v tych sukromnych centrach tie ultrazvuky trvaju niekedy aj hodinu, preto mam trochu obavy..o kolkej je tam najlepsie volat?

c15211b8
23. mar 2012

@skrecok co mam ja info o Slezakovi, tak bol naposledy u Kocha.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre