MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

zuzana_1
12. apr 2011

ahojte 🙂 ja som k dr.nholanovi objednana na 18.4. na morfo a ked bude babo dobre vidno,tak aj 3D a 4D... som velmi velmi zvedava,dufam,ze to prebehne bez problemov..neviem aky je dr.holan,ale pocula som len same chvaly,tak snad sme si vybrali dobre 🙂

zuzana_1
12. apr 2011

@rebecca16 ahoj 🙂 vidim,ze si na tom podobne ako ja 🙂 , tak budem netrpezlivo vecer sledovat tvoju reakciu 🙂

yuyenka
12. apr 2011

Ja som objednaná na morfologický ultrazvuk, ale keby som chcela ešte aj 3D/4D tak to sa tam dá ešte povedať, že aj také chcem, či to bolo treba skôr ?!?!

rebecca16
13. apr 2011

@zuzana_1 ahoj dr. holan je zda sa odbornik na spravnom miete a ma ludsky pristup...malinko neformalny a vtipny. Mali sme z neho s priatelom dobry pocit...urcite budes mat aj ty. Robili nam morfologicky utzv..+ urobil jednu 3D ftoku gratis. Ten 4D/3D pre mna nebol vhodny, lebo babo je jeste malicke a nie je tak dobre vidiet tvarciku, mimiku atd....takze som sa rovno objednala na dalsi a to v 29.tyzdni o 2 mesiace ked nam urobi opat morfologicky + 4D, kedy by uz mali byt vidiet zretelne crty tvaricky atd. Nastastie u nas vsetko dobre, zatial vsetko nasvedcuje zdravemu vyvoju nasho babatka. Budes mat urcite krasny zazitok...tak sa drz a potom ozvi ako 🙂 ak chces vediet nieco viac, kludne sa pytaj 🙂

lindt
13. apr 2011

@rebecca16 a mozem sa spytat, co si unho platila? neviem to najst na ich stranke. Dakujem 🙂

rebecca16
13. apr 2011

@lindt bolo to cca 78 € - cca 69 € je za morfo utzv a daslch takmer 10 €e za termin.
ak mas ale odporucanie od svojho lekara vies to stihanut len na 10€ myslim. Ja som odporucvanie nemala, lebo som k tomu svojmu pred vysetrenim nejak nestihla ist...ale na ten druhy morfo v 29.tyzdni uz snad budem mat🙂

lindt
13. apr 2011

@rebecca16 dakujem za info 🙂

lujzalota
13. apr 2011

@lindt ahoj, ja som bola u neho pred cca mesiacom - ak si poistena v Unione alebo vo Všeobecnej tak platis iba za termi + ak chces utz aj nahrat, ja som poistena v tej tretej poistovni v dôvere a za termin, vysetrienie a cd som platila 105 eur. ale nelutujem, mam uz vyse 36 a nechcela som absolvovat amniocentezu, tak som isla k nemu, a ukludnil, ze sa nemam coho bat .... je naozaj ako pisali kocky vyssie profesional, velky odbornik a je aj neformalnejsi - co mne osobne vyhovovalo .... urcite budes spokojna ...a drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

lujzalota
13. apr 2011

@yuyenka to vies dohodnut priamo na mieste s doktorom - mne to robil automaticky ..

lindt
14. apr 2011

@lujzalota dakujem velmi pekne!!!! drzim palceky, nech ste uz co najskor spolu s mimi 🙂

zuzana_1
14. apr 2011

@rebecca16 diky za info ..len ja sa uz neviem dockat 3D tvaricky a toho medzi nohami,nech uz konecne vieme, a ty pises,ze ti nerobil ☹ lebo ja som v 20 tt,tak asi bude este male ☹ ale snad aspon na chvillu nam to prepne a ukaze... a btw, mala si vymenny listok odgynekologa,ci nie? ak ano,kolko si platila,pls?

rebecca16
14. apr 2011

@zuzana_1 urcite ti ho ukaze 3D aj pohlavie sa dozvies...ale to babo este v 20tt nevyzera velmi pekne..este nema na tvaricke a tele tuk, takze nevidis velmi mimiku ani to na koho sa podoba...aspon to nase vyzera ako akekolvek ine dieta v tom tyzdni. vymenny listok som nemala..ak ho mas, platis len za objednanie a to je cca 10€. Holan hovoril, ze na 3D treba prist v rozpati od 23tt do 29tt vtedy su fotky najkrajsie. my sme sa preto objednali este raz na 29tt - to nam bude robit opat morfo a tiez 3D.tak drzim palec a potom ozvi🙂

zuzana_1
14. apr 2011

@rebecca16 ok...diky 🙂 uz sa nevieme dockat 🙂

boba82
19. apr 2011

ahojte dievcata,

zajtra som objednana k dr. Holanovi, mozete mi poradit kde presne sidli. Je to v tej druhej vezi pri Auparku? Viete mi poradit aj poschodie?
dakujem 😉

boba82
19. apr 2011

aaaaa dakujem, akurat som to nasla na ich stranke 🙂 😀

melindus
14. okt 2011

ahojte!! ja idem na morfologický ultrazvuk k MUDr.Slezákovi. máte s nim niaké skusenosti ????

silvia74
17. okt 2011

@melindus -vyborny lekar a odbornik, naozaj, pred 5 rokmi som unho rodila dceru a porod aj ked sa zacal komplikovat, zvladol uzasne a myslim si, ze je aj odbornik na morfo UTZ, velmi ludsky lekar

melindus
20. okt 2011

@silvia74 Ďakujem za info 🙂 v utorok ideme tak dufam že všetko dobre dopadne!!!!!!!!!

curly6
27. okt 2011

ahojte, tiez chcem ist k dr. holanovi na utz /ten co sa robi v 30. tyzdni/, snazim sa vymotat z toho ich cennika a vychadza mi to tak, ze utz morfo 2D + 4D je 95,- + objednanie 10,-
na tento uzv sa teda nevztahuje ziadna vyhoda /ako vymenny listok od lekara al. poistenie vo vszp/, aspon je to tam tak napisane a slecna z recepcie mi vlastne nevedela k tomuto povedat nieco viac..??
zda sa mi to dost vela, preto zvazujem aj dr. slezaka, ktory robi tento uzv vo femme /apropo aj v medissimo som nasla meno igor slezak - gynekolog, je to ten isty clovek?/

dakujem

zuuzka
27. okt 2011

Ahojte, ja som bola u Mudr. Slezaka a bol uplne skvely, velmi prijemny a trpezlivy a vsetko nam pekne poukazoval a vysvetlil. Boli sme spokojni...

katrenka111
28. okt 2011

Caute baby, tiež sa planujem objednať do Medifery k MUDr. Holanovi, neviete ako dlho sa caka?
A vlastne ten morfologický s 3D sa da robiť aj neskor alebo ako?? on vyšetri aj pri 3D vsetko???
Ide mi havne o ten morfologický....Tak ako to vlastne funguje???
Dakujem za info....

curly6
28. okt 2011

holan - snazila som sa dopracovat k terminu a cenam od utorka, terminy su na najblizsie 4 tyzdne full!!

brulka
28. okt 2011

@katrenka111
@curly6 viem ze ked mate vymenny listok tak morfologicky UTZ stoji iba 10 eur. bol tam teraz kolega so zenou 🙂 bez vymenneho listku to bolo tusim 60 ale nie som si ista.

katrenka111
28. okt 2011

@curly6 No tak to je asi stratené u neho...

curly6
28. okt 2011

@brulka
s tymi cenami som dostala info priamo od sestricky:
S doporucenim (s vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 10Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD 62Eur
Bez doporucenia (bez vymenneho listku): : morfologia (organova diagnostika) 78Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD 105Eur

inak sa priamo s nimi neda velmi spojit, na mail mi sestricka odpisala o 4 dni, dalsiu odpoved uz ani necakam, lebo mi hned pisala, ze maju strasne vela pacientov... :/
a na recepcii povedali ze nemaju nic najblizsie 4 tyzdne

brulka
28. okt 2011

@curly6 aha tak to su presne ceny. podla mna najlepsie ist osobne ak ti na tom velmi zalezi. holan je vyborny detsky kardiolog a specializuje sa na morfologicke UTZ ale aj ine ultrazvukove diagnostiky. je jeden prvy na SK co to vobec robil ;) vraj uzasny clovek aj odbornik 😵

andrejka1974
28. okt 2011

ja idem na morfologiu k Holanovi 7.11.2011 objednana som uz jeden a pol mesiaca mam aj vymenny listok od mojej doktorky budem vtedy 19 tyzden tak 3D este dobre asi nebude vsak uvidime som hlavne zvedava ci je vsetko ok a aj co to bude 🙂 🙂 🙂

kaby
1. nov 2011

Vie mi niekto povedat, ci dr. Holáň pri 3D ultrazvuku vyhotoví aj fotky a cd automaticky, alebo ho treba dopredu poziadat? Dopláca sa za to, alebo je to v cene 62 eur? Kolko trvá vysetrenie v 30tt (morfo+ 3D)? Vyhotovuje aj nejaku podrobnu spravu z tohto vysetrenia? Je dokladny pri prezerani babatka, naco sa zameriava?
Mne tiez sestricka poslala cennik uz vyssie písany, avsak nevyznam sa v nom uplne, budem rada ak napise niekto s konkretnou nedavnou skusenostou.. Dakujem.

ivetah
1. nov 2011

@brulka, @curly6 u holana je to tak, ze ak mas vymenny listok platis len 10EUR, ALE len ak si vo vseobecnej zdravotnej poistovni. pre doveru to neplati.

u MUDr. Slezaka som bola aj ja, z viacerych dovodov som sa rozhodla pre neho.
1. uznavany odbornik
2. cakaci termin - tyzden
3. cena dopredu jasna - 30eur
4. ako bonus nam urobil 2 3D fotky 😅
a je velmi prijemny, vsetko pekne poukazoval, vysvetlil. takze odporucam 😉

madisonb
2. nov 2011

Ahojte, my sme boli 3.10. u Dr. Holáňa na morfologický uzv (bola som v 26tt) - platili sme 68€ za vyšetrenie a 10€ za objednanie. Pravdupovediac som nevedela ako to funguje s cd, takže ho nemáme, ale vyšetrenie sme chceli hlavne kvôli tomu, aby sme mali istotu, že bábätko je v poriadku, a aby sme vedeli pohlavie 🙂 Musím uznať, že Dr. Holáň bol ozaj dôkladný. Celé to trvalo asi 45 minút, prešiel s nami celé bábätko, všetky orgány, nožky rúčky, prietoky ... Ukázal nám pohlavie bábätka 😀 Po vyšetrení sme chvíľu čakali na chodbe, potom nám dal správu o celom vyšetrení, ktorú som ukázala aj môjmu gynekológovi a jednu 3D fotku s tváričkou našej malej 🙂 Nemám to veľmi s čím porovnať, keďže čakáme prvé bábätko a toto bol môj prvý morfologický uzv, ale určite to stálo za ten dobrý pocit, keď Vám lekár hovorí, ako je všetko v poriadku a vidíte toho malinkého človiečika v brušku. Ozaj a navyše bol lekár aj vtipný 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre