MUDr. Michal Holáň a MUDr. Igor Slezák

martamarta
3. feb 2008

Chcela by som vás poprosiť,či ste niekto absolvovali morfologický ultrazvuk s niektorým z týchto doktorov a aké sú Vaše dojmy,veľmi pekne ďakujem.

drobcek24
13. dec 2013

@kazunomiya prosim ta ako sa tam objednava ? mas tam priamo t.c. na sestricku ?

majusqa77
13. dec 2013
drobcek24
13. dec 2013

@majusqa77 telefonicky sa neobjednava ?

majusqa77
13. dec 2013

@drobcek24 netusim, ja som sa tiez len meilom objednavala. do 2 hodin som mala odpoved

drobcek24
13. dec 2013

@majusqa77 normalne ti odpisala mail s terminom kedy mas prist a to bolo vsetko ? prisla si a hotovo ? prosim ta a kolko si platla za ten morfologicky utz ?

alenkadr
13. dec 2013

ja som sa objednávala osobne na recepcii, ale myslím, že sa na recepciu dá aj dovolať. Sestrička má horeuvedený mail, je veľmi milá a ochotná. Len je dobré si k nemu urobiť termín čo najskôr, lebo má dosť plné(teda aspoň kým som ja bola tehula 🙂).

majusqa77
13. dec 2013

@drobcek24 ja som jej napisala, ze by som uvitala termin casovo co najneskor a ze v ktorom tyzdni cca. ona mi potom odpisala presny datum a cas, ktory som jej potvrdila. a neplatila som nic, mala som vymenny listok od svojho gynekologa a plus mam rocny poplatok v pro-care. dve fotky som mala zadarmo, za tretiu sme platili 7@

drobcek24
13. dec 2013

@majusqa77 aha o.k. prisiel mi automaticky mail ze ma dr. do 16.12. dovolenku 😀 ok dik za info tak som jej napisala ten mail len neviem ci jej ho mam znovu poslat po tom 16tom 😖

majusqa77
13. dec 2013

@drobcek24 sestricka podla mna robi, mozno ti odpise 🙂

drobcek24
13. dec 2013

@majusqa77 uvidime, dakujem pekne za info 🙂

andinka001
20. dec 2013

@kikuleenka ahoj, ja som tiez po amnio mala som riziko na DS ale nastastie sa to nepotvrdilo ale som objednana k Holanovi ale zvazujem ci je to potrebne kedze mam za sebou amnio....ale citam ze aj ty si bola. Ty si bola u Slezaka, prosim ta kde on je a kolko sa plati. dakujem

stastenka42
20. dec 2013

@andinka001 morfologicky ultrazvuk je ine ako amnio...tam ti kontroluju vyvoj vsetkych organov ,kosticiek,srdiecka,hlavicky a tak...ja som tiež bola u Slezaka,plati sa 35eur aj s fotkami a ordinuje na poliklinike v Petrzalke na Strecnianskej..

andinka001
20. dec 2013

@stastenka42 dakujem a este prosim ta on ma aj certifikat na to? lebo vela lekarov to robi a nemaju certifikat. Dakujem

stastenka42
20. dec 2013

@andinka001 myslim ze nie,na Slovensku maju certifikat asi traja 🙂 ale vacsinou to robi kazdy gynekolog ktoryma 3D-4D ultrazvuk...boli sme spokojní..mal cas,pomaly nam vsetko ukazoval,vysvetloval..

stastenka42
20. dec 2013

@andinka001 viem ze aj dr Feldmar ma certifikat na morfo a ordinuje u Kocha...aj Cunderlik ale ten je prehnane drahy..

stastenka42
20. dec 2013

@stastenka42 opravujem v Bratislave maju asi traja a na Slovensku je ich 18...ale Holan tam nieje,myslim v zozname certifikovanych..

kikuleenka
20. dec 2013

@andinka001 ahoj, vtedy Slezak ordinoval na Zaporozskej, neviem, ci tam je stale, platila som 30 eur. V cca 22 tt sa myslim robi standardne morfo, nie je zle ho absolvovat, pozera sa tam vsetko, ci je v poriadku 🙂

andinka001
20. dec 2013

@stastenka42 uz som sa k Feldmarovi objednala, dakujem mas pravdu ma certifikat.

kikuleenka
20. dec 2013

@andinka001 Feldmar je super, budes spokojna, velmi pekne vysvetli, krasne fotky Hanky mi spravil v ramci morfo utz (bola som paranoidna, bola som na troch morfo utz), u Kocha som aj rodila 🙂

andinka001
21. dec 2013

@kikuleenka Boze presne toto som potrebovala pocut lebo ja som tiez paranoidna, tiez som rozmyslala ze pojdem aj k nemu ale ze pojdem aj k Holanovi co som ku nemu objednana uz dva mesiace. Na jednej strane si hovorim vsak ked tento v Kochu ma tiez certifikat co riesim budem to mat v cene rocneho poplatku pre tehu ale na druhej strane sa obavam ci ma Feldmar take skusenosti ako Holan... Vsetky na nete len Holana vychvaluju, na Feldmara som nic nenasla.... Teraz som menila aj gynekologa, rozhodla som sa chodit do Kochu ale som sa zase nevedela rozhodnut ze ktori lekar. Vcera som sa objednala k Zahumenskemu ale teraz rano zase vaham ci som sa radsej predsa nemala dat k doktorke.... Asi mi zacina preskakovat

kikuleenka
21. dec 2013

@andinka001 Zahumensky je super 🙂 pred 2 tyzdnami som unho bola nakonzultacii kvoli PMS, fajn chlap 🙂 a skvela bola aj Ondackova, velka pedantka, mila dusicka 🙂

andinka001
22. jan 2014

@majusqa77 ahoj prosim ta, Holan ordinuje priamo v budove Central? dik

majusqa77
22. jan 2014

@andinka001 ano, v poliklinike pro-care

andinka001
22. jan 2014

@majusqa77 ja len aby som to tam zajtra nehladala. tak kludne zaparkujem v podzemnej garazi a vyveziem sa na tretie poschodie ze? dufam ze to tam nebudem fakt hladat, lebo moja orientacia je mizerna...

majusqa77
22. jan 2014

@andinka001 ano 🙂 potom je tam recepcna, ktora mi uz povedala kam dalej

tweety10
30. jan 2014

Holan uz nie je v Auparku? ale v Centrali? a kolko sa teraz plati za morfo s odporucacim listkom? a kolko za 3D vie niekto?

monicka23
20. feb 2014

@tweety10 uz su v Centrali. Dnesna info je:
Co sa tyka ceny vysetrenia:
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 29Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 81Eur
Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 97Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 124Eur
USG Foto 7Eur

tweety10
20. feb 2014

@monicka23

uz som tam objednana, tak uz viem, ale aj tak dakujeem 🙂

monicka23
20. feb 2014

@tweety10 aj ja som sa prave dnes objednala 🙂 😉

tweety10
20. feb 2014

@monicka23 a kedy ti dali termin?

a v kolkatom tt ides?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre