MUDr. Michal Pavlita. Chodíte k nemu?

bershka
16. nov 2008

ahojte kočky. chodíte niekto k tomuto lekárovi? chcem sa dozvedieť vaše názory. ja som bola doteraz max. spokojná, až na nevrlosť sestričky, ale tá mi je ukradnutá, ale naposledy čo som tam bola, bola tam jedna mamička s bábätkom, ktoré plakalo a dr. vybehol a začal na ňu vrieskať, nech si to decko ukľudní, že sa nemôže sústrediť atď. strašne som bola zklamaná jeho prístupom... ďalej, čo sa týka poradne. objednáva na mesiac dopredu a už sa viacerým stalo, že ich nezobral, ale najprv pobral tie, čo boli objednané a tie "nestihnuté" poradne nechal čakať aj vyše hodiny. už som pomaly v 26 tt a ešte ma stále neobjednali na glukózu. ako s odborníkom som s ním vážne spokojná, je precízny a ochotný, ale nejak v poslednej dobe sa mi zdá, že to kdesi "vázne".
máte s ním skúsenosti ako s pôrodníkom? lebo neviem, kde chodí rodiť budúce matky.

bershka
autor
18. nov 2008

niktoo??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

dadka212
18. nov 2008

Bershka ja chodím do Modry Mudr. Matušovičovej a som spokojná - chcela som ženu gynekologičku...
Inak skús sa spýtať v tejto téme https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tam sú aj baby z Modry a možno ti budú vedieť poradiť 😉

katka1981
6. apr 2009

Ja som mala 18 a bola som u neho. Zistil mi nejaky problem ale neliecil len ma stale vysetroval. Mama ma odtial vzala prec a zacala som chodit k Mudr. Cupanikovi a ten ma dal do poriadku. Znama chodi k Pavlitovi a nie je spokojna, chodi k nemu len zo zyku. Cely problem je u neho ze sa zeru so sestrickou.

kijki2
20. sep 2011

uz ma novu sestricku a je 1000 krat milsia .. 🙂 🙂

jankoajanka
11. jún 2014

Ahoj 🙂 Ja som jeho pacientka už viac ako 4 roky a som spokojná. Síce som počula, že v minulosti to nebol ideál, ale teraz fakt klobúk dole. Ambulanciu má nádhernú, novú, v čakárni telka, nový UZV s obrazovkou aj pre pacientky alebo pre oteckov. Ako odborníkovi mu nemôžem nič vytknúť. Veľa kamarátok vďaka nemu otehotnelo. A má aj možnosť výberu ísť k doktorke. Je tam nová, je z Antolskej. Odporúčam 🙂

walky
11. jún 2014

No hej. Uz ma novu sestricku a je velmi mila. Myslim ze kazdy ma aj svoje zle aj dobre dni. Tak ako odbornika mozem len doporucit, ja som s nim nejaky zasadny problem nikdy nemala. A zeby ma len vysetroval a neliecil? Tak to sa mi nestalo. Ked nieco vzdy dostanem lieky. A @jankoajanka ze vela kamaratiek vdaka nemu otehotnelo 🙂)) to znie vseliako 🙂 mne pomohol s tym manzel a poradna u pavlitu bola v pohode bez problemova 🙂

ivanka2121
31. júl 2014

ja k nemu chodim uz asi 5 rokov a som velmi spokojna , problem som zatial nemala ziadny ... a sestricka je super teda tu co ma teraz =) a taktiez som momentalne tehotna a vsetko mi povie aj ukaze na ultrazvuku =)

kattruss
3. mar 2015

ake su u neho poplatky?

bambiv
9. mar 2015

Ahojte rada by som sa podelila so svojou skusenostou s panom doktorom Michalom Pavlitom. Dnes som ho navstivila v Modre prvy krat, chodila som dlhe roky do Pezinka p. doktorovi Klimentovi. Pokusame sa 4 mesiace o babetko a chcela som mat dobreho lekara keby si nam to podarilo v zaciatkoch tehotenstva a taktiez ako pomoc a hladanie pricin keby nie..Bola som velmi spokojna pan doktor sa ma pytal na vsetko od A-Z, odo mna po mojho partnera, moj celkovy zdravotny stav, moje zamestnanie, vsetko mi vysvetlil, preco ake vysetrenie, dala som si urobit aj novu metodu cytologickeho vysetrenia, robil mi ultrazvuk kde mi vysvetloval co vidi, vysetril mi prsniky a poslal ma aj na ultrazvuk prsnikov, bola som v ambulancii 1hodinu a odchadzala som s pocitom,ze konecne niekto riesi moj zdravotny stav, taktiez sa zameral na akne , ktore ma trapi uz od 16 a presla som asi vsetkych lekarov a nic mi nezistili a nic mi nepomohlo az na antikoncepciu, ktoru som od 16tich pouzivala 8 rokov MINERVU aj to som sa dnes dozvedela,ze sa tento druha HA nemoze pouzivat viac ako pol roka. Verim,ze recenzie na p. doktora Pavlitu, ktore som si precitala boli pravdive a,ze nam pomoze pri ceste za babetkom.

meg_junova
22. máj 2015

@bambiv
@ivanka2121
@walky Baby, mozem sa vas opytat, je ako lekar jemny? Lebo chodim do Jura k doktorovi a ten je ako chlap automechanik, ziadny cit, no proste hruza :(((((((((((((

meg_junova
22. máj 2015

A nema nahodou niekto na neho email?

walky
22. máj 2015

Myslim ze je na nete ako zenskylekar.sk alebo tak nejako a tam je aj mail. Ja som chodila k pani doktorke na zaporozsku a oproti nej je pavlita jemnost sama... treba mu povedat ze mas problem pri vysetrovani ze ta to bolelo predtm a on si myslim ze potom da este viac zalezat aby to nebolelo

ivanka2121
22. máj 2015

@meg_junova ano vzdy bol jemny nikdy ma nic nebolelo abi nebolo neprijemne pri vysetrovani takze odporucam

martinka285
22. sep 2015

@ivanka2121 ahoj chcem sa spytat nahodou si nebola u Mudr. Pavlitu na 3d uzv? ja sa zajtra chystam k nemu, tak dufam ze budem spokojna. Pekny vecer.

ivanka2121
22. sep 2015

@martinka285 ahoj ano bola som u nho na 3d a bola spokojna ale mala som smolu ze nemohol spravit niaku super f0tou lebo mali sa stale hybal ale inak fajn vsetko ukazal a vysvetlil neponahlal sa 😊 a bola som aj s mm

iizzaa123
8. jan 2018

Ahojte tiez sa chystam k nemu prehlasit.Neviete nahodou ci robi aj 4d? ;) dakujem

nikky6
3. apr 2023

ma niekto skusenost s tymto gynekologom?🙂 momentalne nemam nikoho, nakolko v Modre nebyvame dlho, tak som este nemala cas riesit to, no uz by bolo aj treba pomalicky. zaujimaju ma len realne skusenosti, nie reci typu "jedna pani povedala"🙂

tuppuk
18. apr 2023

Ja síce nie som z Modry, ale kamarátka áno a chodí k nemu🙂 Pochvaľovala si veľmi, vraj je milý a celý čas sa k nej správal pekne. Myslím, že to sa cení u lekára všeobecne. Verím, že je problém nájsť toho "pravého".😅

nikky6
26. apr 2023

@tuppuk ved prave, tiez si myslim, ze to je velmi dolezita vec. a nevies, ci berie stale nove pacientky nahodou?

tuppuk
19. máj 2023

@nikky6 Zakaždým bral, keď niekto potreboval, nemal s tým problém vôbec. Dvom kamarátkam som ho odporučila a vzal obidve bez najmenšieho zaváhania 🙂 Takže myslím si, že ťa vezme. Alebo už si bola?

nikky6
6. jún 2023

@tuppuk este som nebola, lebo toho casu mam momentalne pomenej, ale volala som 🙂 maju volne.

vlasta1818
23. jún 2023

@nikky6 No len aby si s tym prilis dlho necakala 🙂 Predsa len ti tam miesto drzat nebudu, nevies, ci ta vezmu aj o dva ci tri mesiace 🙂 Toto su take veci, s ktorymi sa aj ja zakazdym radsej poponahlam. Ved to potrebujes.

nikky6
26. júl 2023

@vlasta1818 nie nie, chcela som to vyriesit co najskor 🙂 uz mam za sebou aj prve vysetrenie, za mna vsetko super 🙂 pan Pavlita je dobry doktor. aj ohladom antikoncepcie mi vsetko pekne a trpezlivo vysvetlil, za co som nesmierne vdacna, dokonca som sa dozvedela aj take veci, ktore som netusila, takze som rada 🙂 a vysetrenie prebiehalo taktiez v najlepsom poriadku. ja osobne mam taku teoriu (a viackrat sa mi uz osvedcila :D), ze ked prve stretnutie dopadne dobre-a to sa tyka s kymkolvek, tak ani dalsie nebudu prebiehat inak 🙂

si_sa_6
1. aug 2023

@nikky6 A má také vybavenie ambulancie, aby bolo možné uňho spraviť 3D aj 4D ultrazvuk v tehotenstve?

tuppuk
13. sep 2023

@si_sa_6 Rozhodne áno, má tam všetko potrebné vybavenie 🙂 Nikam inam nemusíš chodiť. Čo sa týchto vecí týka, tak najmodernejšia technológia tam rozhodne nechýba 🙂

rdi
13. okt 2023

@tuppuk To mi u mojho chyba popravde 🙂 Zastarale vsetko, ved on sam ma minimalne sto rokov 😀

si_sa_6
19. okt 2023

@rdi A čo ťa uňho teda ešte stále drží? 🙂 Mne takéto veci neskutočne vadia a potom musíš behať kade tade inde po iných ambulanciach, veľakrát aj v inej časti mesta, aby ti bolo spravené vyšetrenie, ktoré iní robia úplne bežne. To je proste totálne na nervy 😀 Najlepšie keď to má jeden doktor všetko pod kontrolou.

bert22
1. dec 2023

@si_sa_6 tak tak 🙂 u pana Pavlitu aj poradna bezproblemova. ked som objednana, tak sa zakazdym vybavim velmi rychlo, ale tak uz sa mi stalo, ze som prisla aj neohlasena a v pohode, vysetril ma, nerobil ziadne drahoty.

rdi
6. dec 2023

@bert22 Ano? To sa takto normalne da, ze mozes prist aj bez toho, aby si sa predtym objednala?

tuppuk
18. dec 2023

@rdi Však keď máš dáky problém, tak je podľa mňa úplne bežné, že prídeš aj bez ohlásenia. Vieš, že keď sa ti udeje niečo neočakávané, nejaký zdravotný problém, tak nebudeš čakať, kým ti zdvihnú telefón, proste sa zoberieš a ideš.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre