MUDr. Milan Papcun. Bol u vás aj pri pôrode? Aký je?

supi
8. júl 2009

Ahojte, ste tu niektora co chodite k tomuto Dr. do mosta pri Ba? Dnes som bola u neho v poradni 1x a celkom ma sokoval ten poplatok za poradnu 50 €. To budem pri kazdej navsteve tolko platit?
Ake mate s nim skusenosti? Bol u vas aj pri porode? Dakujem

garonka
8. júl 2009

ahoj supi
ja som síce z KE ale nedalo mi nenapísať to si začo platila 50 € ? normalne som v šoku

supi
autor
8. júl 2009

no povedal mi ze u nich sa poradna plati tak asi za poradnu. Nechapem to ani ja a kazdy mi vravi ze nikde nic sa neplati... Normalne ma to nasr...

lula5
8. júl 2009

Hmmmm, tak hadam len vstupny... Neda sa k nemu chodit zadara do Ruzinova?

garonka
8. júl 2009

supi

ja som vôbec neplatila a nemalo by sa platiť nič a ani vstupny poplatok by vôbec nemal byť nechapem ale ak je sukromny lekár zrejme si to vymyslel sam aby zarobil 😒

astora
8. júl 2009

ahoj ja k nemu chodim dodnes a aj som u neho rodila dvojicky ale neplatila som za poradnu mozno nejaka novinka

supi
autor
8. júl 2009

preco musim mat taku smolu, po siedmych rokoch som odisla od svojho dr. bo som sa nikdy nic nedozvedela a musela si zhanat info o svojom zdravotom stave sama, tak som dufala ze u tohto to bude ok ale nie.
Baby kam v Ba sa da ist aby cloveka neosklbali o vsetky prachy a boli sa ochotny s vami aj bavit?

astora
8. júl 2009

supi neviem ti poradit ako je to s peniazmi u neho ale co sa pristupu tyka je to jeden s tych najlepsich Dr s akymi som sa stretla

supi
autor
8. júl 2009

vazne? Tak to mam asi blby odhad na ludi.

astora
8. júl 2009

no poviem to takto po pôrode dcery som chodila koly ranke na maternici na onkogyn dlhu dobu a potom mi chceli robit konizaciu šla som k tomuto Dr a on mi az vysvetlil co mi vlastne je dovtedy som chodila na antolsku k jednemu Dr u ktoreho sa v cakarni klepu kolena asi kazdej zene no a dvojicky uz som sla rodit k nemu k inemu by som uz urcite nešla

supi
autor
8. júl 2009

tak uvidim, dufam ze to bol jednorazovy poplatok. dakujem

astora
8. júl 2009

skus si to vyzistit je velmi mily a ochotny ak chces dam ti cez IP telefonne cislo zavolaj mu a opytaj sa

lia
9. júl 2009

supi,to ma podla mna sukromnuu ambulanciu,nie??
aj ja mam sukromneho a prvy vstup sme platili 100e a kazdu poradnu az do porodu budem platit 30e.
najprv si sa mohla informovat ku komu ides a ci sa plati,oni vacsinou aj ordinuju v nemocniciach,ale ja by som tam o nervy dosla,dlho sa caka a este ma aj to prostredie deprimuje 🙄

supi
autor
9. júl 2009

lia to su hrozne palky! On je sukromnik, a praveze som si zistovala ceny sluzieb a bolo mi povedane ze len nadstandart si musim priplatit.
Astora ak mozes tak mi prosim posli na neho cislo, dakujem

astora
9. júl 2009

supi IP 🙂

lia
10. júl 2009

co je nadstandart?? 😅
ked nepojdes sukromnikovi,tak nebudes platit,ved to je logicke

supi
autor
8. dec 2009

nemate niekto papcuna zazmluvneneho v ruzinove ako porodnika?
Nerobil niektorej sekciu? dakujem 🙂

xz
16. dec 2013

Tak neviem ci len ja som s nim mala smolu s panom doktorom Milanom Papcunom. Zo zaciatku som naozaj mala k nemu dôveru. Mala som myom, dlhodobo anemicka. Navrhol mi hysterektomiu (odstranenie maternice), pred tym kyretaz, co vraj musi byt. Tak po tej kyretazi som mala 2 najhorsie menstruacie za cely zivot. Po operacii sa mi stav nezlepsoval, bolesti, horucka 38,6 a to ja nemavam teploty. Isla som k nemu na kontrolu, dal mi vkladacie antibiotika, nic mi nehovoril, ze by bol nejaky problem. O dva dni som isla na pohotovost, mala som 5cm absces - hnisavy vačok pri zošití zvnutra v brusnej dutine. On mal prave sluzbu tiez v nemocnici, urobil mi uzasne vysetrenie..trikrat za sebou sa mi snazil prepychnut zasitie a pri tom zapale co som mala, tak by som ho bola najradsej oskalpovala minimalne. No a nezababudol mi pripomenut, ze bola infekcia v nemocnici ale akoze IBA JA a jedna ina pacientka sme to dostali. Nechali ma v nemocnici, silne lieky samozrejme, bolo mi od nich neskutocne zle od zaludka, nemohla som skoro nic jest. A to boli Vianoce. 10dni v nemocnici a ani sa neprisiel na mna pozriet. Tiez sa "zabudol" zmienit o granulacii, vyrastkov, ktore sa mi robili pri zositi a neprihlasil ma do poistovne ako svoju pacientku, aj ked sme sa dohodli este pred operaciou, ze prejdem k nemu a aj si vypytal zdrav.kartu od mojho predchadzajuceho lekara. Zmenila som lekara, ktory mi 11x vypaloval vyrastky az napokon som musela znova do nemocnice, kedze sa mi nejake stehy po 11mesiacoch nevstrebali, tak mi to museli vybrat, znova zasit.

xz
16. dec 2013

No a samozrejme 50 eur vstupny poplatok som platila tiez, okrem ineho)))

alllexa1
17. jan 2014

@xz - tak taketo problemy su velmi neprijemne:( A mozem sa spytat - mali ste ho zazmluvneneho? A on robil tu kyretaz + hysterektomiu?

mesiacik12
22. jan 2014

Ja mam s nim velmi zlu skusenot...Nastastie som si nasli lepsieho porodnika ako je on.
Je nezodpovedni...chcela som si ho zazmluvnit, ale nastastie urbol to co urobil a osud asi chcel aby som mala porodnicku a nie jeho...ked sa zachoval este pred porodom ako sa zachoval, tak si neviem predstavit co by sa stalo den porodu, keby ma to chitilo...Ja ho nedoporucujem nikomu!!!

xz
22. jan 2014

@alllexa1
Mila Alllexa! Zazmluvneného som nemala dr. Papcuna...oficialne, ale inak som "splnila jeho poziadavky". Robil mi aj kyretaz aj hysterektomiu. Co sa tyka operacie, tak mal dvoch asistentov, ktory co robil, neviem. Iste je, ze mam stale problemy a zhorsuju sa a vyhovara sa na vsetko mozne. Bola som sa nim zopar krat kvoli bolestiam, vzdy ma odbil, ze este je skoro po operacii aj jeho menovec bol na mna "velmi mily", ked som isla do nemocnice na akutne vysetrenie, kedze som mala take bolesti v podbrusi pri soferovani, ze som nevedela ako vobec pridem domov (25km). Vraj sa mi tam nema čo tahat, boliet. Caka ma kopec vysetreni aby sa vylucili ine moznosti mojich tazkosti a ktovie ci vobec mi bude vediet niekto pomoct. Ak nie, tak takyto zivot neviem za co stojí, kedze nemozem skoro nic robit pre neustale tahavé bolesti. Ja som presla k dr. Gottschalovej v Pezinku, ktora sa specializuje na buduce mamicky síce ale nebyť jej prístupu, tak neviem ako by som bola zvladla vsetky tie vypalovania vyrastkov atd. Ma perfektne vybavenu ambulanciu a ako vidim, mamicky su s nou nadmieru spokojné. Želám šťastný výber lekára!

xz
22. jan 2014

@mesiacik12
Presne tak...ja by som mu len zelala aby zazil jeden den s takymi tazkostami ako mam teraz ja.

alllexa1
7. feb 2014

Pridam teda este svoje skusenosti. Pred 4 rokmi operoval moju mamu, mala myom na maternici, takze robil hysterektomiu. Vsetko prebehlo ok, aj bola pekne zasita. Tak som si ho zazmluvnila k prvemu porodu. Vsetko bolo ok, bol to prirodzeny porod. Potom ma bol pozerat, ako sa citim, skoro kazdy den kontroloval sitie, v pripade bolesti som mala prichystanu injekciu... Len som este neskor citila, ze ma nieco omina, tak som o par tyzdnov chcela, aby ma pozrel, a musim povedat, ze bol velmi ochotny - vybral mi este nejake stehy a bolo to v poriadku. Pred tyzdnom som mala dalsi porod a tiez som si ho zazmluvnila, a vsetko prebehlo super - porodila som do 4 hodin! Aj tentoraz ma stale chodil pozerat, ci som ok, a ponukol sa, ze keby bolo treba vybrat stehy, tak kludne mozem prist na ambulanciu. Takze 3 razy vyborne odvedena praca a navyse ochota aj po zakroku.

nikitaf
25. mar 2014

Pridam aj ja svoju skusenost z pohotovosti. Mozno je pan dr. Papcun odbornik, ale povedat zene ktora krvaca v rannom stadiu tehotenstva, ze este nie je srdce a teda sa neda nic robit a ze sa nemam vracat kym zo mna nepotecie krv ako ked pustim vodovodny kohutik ☹ je dost necitlive. Moj gynekolog sa velmi cudoval preco mi nepredpisal Duphaston... kto vie ako by to cele dopadlo. No takze tot moja zla skusenost 😢. Urcite sa mu nabudúce oblukom vyhnem.

adika25
15. okt 2014

ako odbornik moze byt dobry, ale... ja som ho mala zazmluvneneho pri porode prvej dcery a jeho pristup by som hodnotila tak nulou. mala som problemy ku koncu tehotenstva, vysoky tlak, bielkovinu v moci, bola som spuchnuta a unavena a pomaly kazdy den som sa musela trepat do nemocnice, aby mi zmerali tlak, on so mnou nerobil nic. Potom som natrafila na dr. Draba, ktory mi predpisal fraxiparin a cudoval sa, ze v akom som stave, ze som mala lezat v nemocnici. NASTASTIE som porodila skôr a porodna asistentka mi povedala, ze bolo nacase, lebo som mala staru placentu, tak sa vyjadrila. A samozrejme po porode sa o mna absolutne nezaujimal. Druhykrat by som si ho urcite nezazmluvnila. Pred rokom som rodila v Ziline a ziaden doktor zazmluvneny, no spokojnost 100 percentná.

imbecilia
13. feb 2015

@allexa1 mozem sa este opytat, ci nejako zasahoval do priebehu porodu? pichli ti oxytocin, mala si kanylu? chodila si k nemu aj do pradne?

skoromama
16. aug 2017

@supi mala som ho pri porode v roku 2014. bola som velmi spokojna, odborník so skvelym pristupom. neviem ako funguje jeho ambulancia v moste, ja som ho mala cisto nahodou v ruzinove pri porode. robil mi cisarsky. ja som bola velmi spokojna.jazvu mam tenucku ako vlas, rekonvalescencia bola takmer bez bolesti. ak budem mat este deti, tak urcite oslovim jeho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre