MUDr. Olejár z Prešova. Máte s ním skúsenosti?

tarinka333
22. apr 2009

Ahojte žienky, máte niektorá skúsenosti s p. doktorom Danielom Olejárom z prešovskej starej nemocnice? Dakujem.

petra1985
22. apr 2009

ahoj, ja osobne s nim nemam skusenosti ale velmi si ho pochvaluju

perelandra
22. apr 2009

ja s nim mam osobnu skusenost, rodila som pri nom. mozem len odporucit

tarinka333
autor
23. apr 2009

Ahojte,dakujem za odpovede. Ja som totiz bola prvykrat tehotna a skoncilo to v 7/8 tt ☹ Moj obvodny lekar ma poslal potvrdit tuto informaciu este k inemu Dr. Tak som bola za Dr.Olejarom. A ak zistim druhe tehotenstvo, mam sa mu hned ozvat. Velmi sa bojim, ze sa to zopakuje, preto sa pytam, ake mate skusenosti.

babulko
23. apr 2009

ahojte kocky 🙂 chcem sa dspytat kde je lepsie ist rodit do starej pôrodnice alebo do monobloku v Prresove prosim poradte niekto alebo popiste skusenosti 🙂

tarinka333
autor
23. apr 2009

Ja v tomto neporadim, nerodila som este...Ale v starej nemocnici sa mi zdaju zatial zlati doktori.

maruska.mac
23. apr 2009

Ahojte. ja som rodila v monobloku a bola som velmi spokojna, takze odporucam. 🙂

petra1985
23. apr 2009

babulko ja som rodila v starej a inam uz ani nepojdem🙂

petra1985
23. apr 2009

babulko ale tu je v tomto vojna 🙂 su baby co si pochvaluju staru a su baby co si pochvaluju monoblok.. takze nakoniec to bude aj tak na tebe co si vyberies🙂

babulko
23. apr 2009

tak kazda ma urcite svoje skusenosti ....a ja sa neviem tiez rozhodnut kde ist ale kedze mam znamu v monobloku tak pojdem asi tam.... 🙂

perelandra
23. apr 2009

ja som rodila v starej a tiez som bola spokojna. personal bol mily (az na par vynimiek), akurat to vybavenie je dost v hrozne... no da sa prezit. je to nemocnica a nie 5hviezdickovy hotel, no aj tak by sa tam zisla rekonstrukcia. ak sa nakoniec rozhodnem aj druhe rodit na slovensku, tak urcite v starej a u olejara 😉

tarinka333
autor
23. apr 2009

perelandra, bola si s nim spokojna? on nie je ambulantny lekar, tusim len operater, cize ani kartu unho nemoze zena mat, nie?

perelandra
23. apr 2009

ja som k nemu chodila az od 36tt, predtym som mala poradne v uk. ale myslim, ze on nema ambulatne pacientky. ja som bola velmi spokojna. napr. uz ked som bola prijata v nemocnici, tak ma vysetrovali aj iny lekari a jedna lekarka a to sa neda porovnat. specialne ta lekarka bola skor masiarka 😠 . olejar vysetruje velmi jemne, ked sa pytas, vsetko ti vysvetli, dokonca prisiel aj mimo svojej sluzby aby ma skontroloval pre porodom, kedze tej lekarke sa zdalo ze uz uz budem rodit - a rodila som az za 12hodin.
akurat treba na neho niekedy dost dlho cakat, lebo ma toho vela, tak aj ked sme sa dohodli na urcitu hodinu, tak som cakala dlhsie - no ale kedze mal operacie a pod. tak sa to da pochopit.
ak ti vravel, aby si sa mu ozvala hned ako otehotnies, tak urcite chod za nim. aj ked nema ambulanciu, tak urcite sa nejako dohodnete na kontrolach.

petra1985
23. apr 2009

babulko tak chod tam kde mas znamych🙂 mozem z vlastnej skusenosti povedat, ze je to ooovela lepsie a hned maju k tebe iny pristup

tarinka333
autor
24. apr 2009

ja sa priznam, ze som o presovskej nemocnici vseobecne pocula vela nepeknych veci... hm, teraz si nie som ista, ci tomu mam verit... Ked som bola na zakroku, spravali sa ku mne vsetci milo...

petra1985
24. apr 2009

tarinka akurat priestory su tam nic moc inak personal a lekari su skveli... vacsina sa stazuje na priestory.. ale 5 dni sa to tam zvladnut da

tarinka333
autor
24. apr 2009

ja akurat ze nie som z Presova, teda som, ale vydala som sa a uz nie som... hm, tak uvazujem, ci mate niektora nejake skusenosti s Dr. Olejarom.

andrea12737
24. apr 2009

Ahoj tarinka, pridaam sa, dr. Olejar mi odrodil moje prve dietatko, a mozem len a len odporucit, vobec starostlivost, konzultacia..nemala som ziadne komplikacie, a teraz cakame dalsie, takze urcite ho chcem mat aj pri druhom porode. Rodila som v starej nemocnici, a mozem odporucit...az nato ze ja nemam dobru skusenost s personalom,ale ked sa dozvedeli, ze ma pride odrodit pan dr. tak hned bolo vsetko inak!Odporucam!!!! 😎

tarinka333
autor
24. apr 2009

jej, dakujem 🙂 Ja som ho prvykrat videla v slzach. Bola som za nim, aby potvrdil diagnozu missed ab ☹ Zial, potvrdil,vykonal zakrok... a povedal, ze druhe uz bude v poriadku! Ze zoberie krv, nasadi hormony... kiezby.

katka.m
24. apr 2009

Ja som u neho rodila obe deti a klobúk dole. Je to Pán doktor. Na druhý pôrod som sa vôbec nebála a manželovi som povedala, že kým mi ho neprivedie, nebudem rodiť a basta. Je milý, slušný, všetko čo robí hovorí nahlas, čiže vieš čo sa deje. Nezvyšuje hlas a všetko okolo funguje ako hodinky. Prišla som za ním tak po 30.tt, dal mi aj fotečky zo sona a to pred 9 rokmi nebolo až tak bežné 😀 Ja ho odporúčam na 100%

tarinka333
autor
24. apr 2009

Dakujem Vam kocky, tam mu budem doverovat na 100% aj ja. Verim, ze sa mi pri nom podari donosit a porodit zive a zdrave dietatko.

petra1985
24. apr 2009

🙂

andrea12737
24. apr 2009

😵 myslim ze mu mozes ozaj doverat.. dufam, ze budes mat vysledky v poriadku , prajem vela stastia!

tinika
24. apr 2009

Ahojte, nahodou som vas nasla a tiez hoci mam času dost rozmyslam či v novej alebo starej porodnici a ku komu. to sa da u neho nejak objednat na porod?

petra1985
24. apr 2009

ahoj tinika da sa.. len ja neviem aky je postup.. my sme dostali len odporucanie a cislo na dokiho od znameho.. ale ako sa to robi oficialne tak to netusim....

petra1985
24. apr 2009

ale aj mna by to zaujimalo🙂

tinika
25. apr 2009

petra dakujem aj tak 😉

katka.m
26. apr 2009

Minulého roku ordinoval v starej pôrodnici, miestnosť na prízemí (pre rizikové), v utorky od 9. Opýtaš sa sestričky, kedy príde, počkáš, vojdeš dnu a povieš, že čo je vo veci a dohodnete sa.

tinika
26. apr 2009

KATKA dakujem pekne

tarinka333
autor
26. apr 2009

tibika, v utorky je tam stale, oficialny postup je asi taky, ze pred ambulanciou visi oznam o platbach a tam je, ze vyber porodnika jej spoplatneny, hm, neviem.. nejako od 4000 - 6000 Sk, takze aj oficialne sa da... ale ked sa dohodneme, mozno sa tej palke da vyhnut.

petra1985
27. apr 2009

vyber porodnika stoji 200 eur.. t.j. 6000 korun.. ked porodis vtedy ked bude mat sluzbu dostane plnu sumu teda celych 6000 korun.. ak vsak to na teba pride ked on sluzbu mat nebude a budes mu volat aby prisiel dostane len polovicu teda 3000 korun a zbytok zhabe porodnica.. tarinka velmi sa tomu nevyhnes.. tiez som si myslela, ze sa vyhneme🙂 a snazila som sa aby hlavne dostal plnu sumu to znamena snazila som sa porodit vtedy aby mal sluzbu no nevyslo to🙂 rodila som v noci a sluzbu mal az rano.. 😠 takze musel dojst.. a toto info je nove rodila som pred mesiacom takze viem ako to chodi.. hej a este otecko pri porode 17 eur okolo 500 korun.. taze tak .. zadarmo dnes asi fakt ani kura nehrabe hehe 😝 ale tych 6000 korun podla mna sa da nie je to az take strasne....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre